Саша

Питання по тірісторному регулятору ЭТЗИ 2-4

78 повідомлень у цій темі

9 годин назад, prdesna написав:

 У вас яка градація  стоїть яка шкала

 

Сфотографуйте свої лімби, а я викладу свої. Обгрунтовано підозрюю, що ціна поділкі буде різною. Але цікаво булоб порівняти і побачити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пізно прочитав. Сьогодні запустив і почав фрезерувати ,враження чудове. Одне що мені не сподобалось це те що маслонасос включається разом із шпинделем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ви до коробки заглядали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

ви до коробки заглядали

 

Так. Замінів там всі вальниці (підшипникі).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я відкрив верхню кришку і побачив що масло майже не подається там масляне голодання. Збільшивши подачу масла на насосі вийшло що масло потікло з під двигуна і не тільки. Виходить якщо обільне змащування то масло пре наружу. Зняв електромотор а там фетровий сальник стоїть. У вас також такий

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, prdesna написав:

я відкрив верхню кришку і побачив що масло майже не подається там масляне голодання. Збільшивши подачу масла на насосі вийшло що масло потікло з під двигуна і не тільки. Виходить якщо обільне змащування то масло пре наружу. Зняв електромотор а там фетровий сальник стоїть. У вас також такий

 

Ні, в мене такого немає. В мене всі частини шпіндельної бабкі зібрані на герметику. Щодо наявності повстяного сальніка на валові електродвигуна зараз я вже не пригадую. Але причина ще може бути в підшипниках перебору. Із заводу в мене стояли підшипникі відкритого типу, які пропускають мастило без перешкод. Я іх всі поміняв на закриті гумовими сальніками. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Саша написав:

 

Ні, в мене такого немає. В мене всі частини шпіндельної бабкі зібрані на герметику. Щодо наявності повстяного сальніка на валові електродвигуна зараз я вже не пригадую. Але причина ще може бути в підшипниках перебору. Із заводу в мене стояли підшипникі відкритого типу, які пропускають мастило без перешкод. Я іх всі поміняв на закриті гумовими сальніками. 

 

не на валу електродвигуна а на валу коробки. Сьогодні купив нормального сальника розточив посадку і його поставив. Думаю що так буде краще.  Хочу ще глянути на горизонтальному чи вертикальному валу десь також підтьікає мастило. У вас фільтр на масло стоїть? В мене відсутній хоча на багатьох фото бачив що має стояти. Буду ставити жигулівський. Я собі і на токарний поставив жигулівський фільтр.  До речі в мене також все на герметіку я тільки не знаю хиба вже в 90 роках був герметик. Сьогодні знімав зліва де стоїть електрозажим  на горизонтальний шпіндель кришку та аж упрів. Еле віддер. Там до речі масло десь із літер присутне. Воно видно звідтиля не витікає а постійно стоїть. На вид досить стареньке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там де перебор стоїть пару шестерен а зверху 2 отвори на мастило а бокова кришка від електродвигуна стоїть на герметику  в неї входить підшипник відкритий а за підшипником стоїть фетровий чи як його там сальник. Я його сьогодні вийняв він навіть не був цільним кільцем а був з двох части .З часом він притерся і пропускав мастило

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, prdesna написав:

не на валу електродвигуна а на валу коробки. Сьогодні купив нормального сальника розточив посадку і його поставив. Думаю що так буде краще.  Хочу ще глянути на горизонтальному чи вертикальному валу десь також підтьікає мастило. У вас фільтр на масло стоїть? В мене відсутній хоча на багатьох фото бачив що має стояти. Буду ставити жигулівський. Я собі і на токарний поставив жигулівський фільтр.  До речі в мене також все на герметіку я тільки не знаю хиба вже в 90 роках був герметик. Сьогодні знімав зліва де стоїть електрозажим  на горизонтальний шпіндель кришку та аж упрів. Еле віддер. Там до речі масло десь із літер присутне. Воно видно звідтиля не витікає а постійно стоїть. На вид досить стареньке.

Ви тоді, для легшого розуміння зробіить світлину того місця яке вас цікавить.

Фільтр в мене заводській шпаринний.

То мастило, що ви бачили на дні шпіндельної бабкі змащує косозубі шестерні в передній частині і воно витікає на гвинт подачі і далі вдолину до маслостанції.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Ви тоді, для легшого розуміння зробіить світлину того місця яке вас цікавить.

Фільтр в мене заводській шпаринний.

То мастило, що ви бачили на дні шпіндельної бабкі змащує косозубі шестерні в передній частині і воно витікає на гвинт подачі і далі вдолину до маслостанції.

зі світлиною пробема бо вже вдома. Ось світлина цього флянця де я поставив сальник. У мене там де косозубі шестерні в передній частині бабкти стоїть калюжа масла. А кудою воно витікати має . Можливо в мене забився отвір чи ще щось.  Що ви маєте на увазі під гвинтом подачі

20191102_163509[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

gallery_9553_3392_9551731_thumb.jpg  55c8cdb8afe9df57160862cf71ec4abb1_thumb.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, цікава система. А з переднього відсіку біля фрезерної головки де стоять дві косозубі шестерні  як воно зливається  бо там в мене десь з літер масла стоїть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, prdesna написав:

Дякую, цікава система. А з переднього відсіку біля фрезерної головки де стоять дві косозубі шестерні  як воно зливається  бо там в мене десь з літер масла стоїть

 

Окремого зливу мастила з переднього відсіку немає, все мастило з ШБ зливається через вказаний отвір.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Саша написав:

 

Окремого зливу мастила з переднього відсіку немає, все мастило з ШБ зливається через вказаний отвір.

ага значить воно  зливається через підшипник горизонтального шпінделя

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

ага значить воно  зливається через підшипник горизонтального шпінделя

 

Ні, той об'єм мастила в передній частині ШБ сполучається з об'ємом в середній частині ШБ. Таким чином мастило там перемішується і міняється.  Тобто передня частина не ізольована. Ротація мастила там активна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у вас проблеми з підключенням приводу на двигун постійного току були. В мене в шкафу і до станка йде прододка геть тоненька я навіть на неї боюся дивитися. Я нерозумію як така тоненька проводка може витримати струм  в 20 А на двигун постійного току. У вас електрозажим інструменту є , я шукав який має бути штревель так і не знайшов. Купив штревель від БТ і трошки його обточив дивлячись на зразок самоточку який дали із станком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ви маєте на увазі сполучається з  відсіком де стоїть електрозажим інструменту.  я поки не знайшов отворів думаю при зміні мастила буду вибирати його звідтиля вручну і отвір відкриється .  Ви на ньому отвори свердлите?. У вас також я так розумію пінолі немає і треба при сверлінні користуватися столом.. Я  так розумію що має стояти електротормоз на підйом столу і його треба також правільно підключити при встановленні блоку управляння.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наче вся тема про проблеми з двигуном... Ви взагалі щось читали?

Штревель там кульковий в орігіналі. 

Я лишив на горизонтальному шпінделеві його, а вертикальний на класичний штревель перевів.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

ви маєте на увазі сполучається з  відсіком де стоїть електрозажим інструменту.  я поки не знайшов отворів думаю при зміні мастила буду вибирати його звідтиля вручну і отвір відкриється .  Ви на ньому отвори свердлите?. У вас також я так розумію пінолі немає і треба при сверлінні користуватися столом.. Я  так розумію що має стояти електротормоз на підйом столу і його треба також правільно підключити при встановленні блоку управляння.

 

Так, сполучається з тим відсіком де стоїть електрозажим. Там шпарина знизу є, мастило вільно перемішується.

Отвори не свердлю, фрезерую.

У ваший версії верстату електрогальма немає. Механічна гальмівна муфта біля маховичка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Наче вся тема про проблеми з двигуном... Ви взагалі щось читали?

Штревель там кульковий в орігіналі. 

Я лишив на горизонтальному шпінделеві його, а вертикальний на класичний штревель перевів.

 

та читав стільки скільки знайшов частина взагалі частотник ставить. Я схиляюсь до плати. поки ще до кінця не зрозумів що і як  підключати. Плати знайшов в Україні але людина каже що на мій ток 20 А його блок слабий я дивлюсь на проводку а там тоненьки проводи. Зараз чекаю з понеділка кіповця може щось прояснить.  Штревель від БТ40 має кульку 15 мм вона не влізла в зажимне я її обточив на 13 і все стало. Кут нахилу в мене 45 градусів. А в оригіналі вона що була геть кругла. Що таке класичний штревель і як ви на нього переводили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

 

Так, сполучається з тим відсіком де стоїть електрозажим. Там шпарина знизу є, мастило вільно перемішується.

Отвори не свердлю, фрезерую.

У ваший версії верстату електрогальма немає. Механічна гальмівна муфта біля маховичка.

як зрозуміти обвори фрезіруєте .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

як зрозуміти обвори фрезіруєте .

 

 

В мене там написано "отвори". Отвір то є отвір.  Отвір буває сквозний, глухий...

Загалом є тема про мій верстат, з моменту придбання. Почитайте спочатку паспорт на свій верстат. Багато питань знайдуть відповіді.

Тема про мій верстат  тут.   І про штревель там також все написано із світлинами. Почитайте без поспіху, не кваплячись.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто просил фото лимбов 6720В? Вот. Два соточных и 0,02. ЛЮМО не стояло.

P91103-095913.jpg

P91103-095932.jpg

P91103-095857.jpg

P91103-095759(1).jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Я іх просив.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Саша написав:

 

В мене там написано "отвори". Отвір то є отвір.  Отвір буває сквозний, глухий...

Загалом є тема про мій верстат, з моменту придбання. Почитайте спочатку паспорт на свій верстат. Багато питань знайдуть відповіді.

Тема про мій верстат  тут.   І про штревель там також все написано із світлинами. Почитайте без поспіху, не кваплячись.

дякую зараз почитаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку