Саша

Пользователи
 • Публикации

  79
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Саша last won the day on 2 января

Саша had the most liked content!

Репутация

74 Хорошая

1 подписчик

О Саша

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

53 просмотра профиля
 1. 3/8 дюйма це 9,5 мм. Краще примірювати, бо іноді треба підточити, а деколи і кулька-фіксатор не заважає. Залежить від гнізд патрона.
 2. Є ще одна суттева проблема. Багато хто сприймає мовні терміни і визначення через порівняння іх з російською мовою. Але такий алгоритм є хибним. Справа в російській мові. Ту російську мову, котру ми знаємо тут в Україні, є мовою франкенштейном - збірником запозичень з мов народів сусідів. В самій Росії є багато справжніх російськіх мов - мокшів, єрзів, мордвинів і т.п. На ю-тубі є доволі пісень на цих мовах. Ось, наприклад https://youtu.be/2i7YQdM2ZSk Я нічого не розумію в справжніх російськіх мовах, а ви?
 3. Дуже якісний ключ для 125-130 патрона получається з гайкового подовжувача і воротка на 3/8 дюйма. Світлини https://www.google.com.ua/search?q=вороток+на+3/8+дюйма&newwindow=1&client=tablet-android-samsung&hl=uk-UA&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiRioy-9cjRAhVGVSwKHdJTA9kQ_AUIBygB&biw=1280&bih=800
 4. Аеропорт – летовище. Вокзал, вокзальний – двірець, двірцевий. Екватор – рівноденник. Карта – мапа. Клімат – підсоння. Майстерня – робітня. Термін (строк) – реченець. Фотокартка – світлина. Фонтан – водограй. Дует – двоспів. Бібліотека – книгозбірня. Прогрес – поступ. Тротуар – хідник. Журнал – часопис. Фактор – чинник. Аплодисменти – оплески. - See more at: http://tvoemisto.tv/news/vidrodzhuiemo_ukrainske_yak_zaminyty_zapozychene_slovo_ridnym_71740.html#sthash.eTtjrnPt.dpuf Цікаво, але Майстерня є Робітня.
 5. Це від інструментального мікроскопа. Там ще центра мають бути. Інструмент кріпиться в тій приспособі в центрах і так розглядається.
 6. Так, шурупокрут не дуже там пасуватиме, бо зашвидко крутить. Тоді лише кроковий двигун з алі-експрес:
 7. Лише на моторчик шурупокрута треба напругу понижену подати, бо в нього швидкість обертання трохі завелика.
 8. А нащо? Маховичок фартуха має гайку, до тої гайки вчепити голівку гайкову, а до голівки шурупокрут. І є автоподача з плавною переміною швидкості. Сам гвинт подивитись треба. Якщо має завусінь, підшліфувати наждачкою, щоби гайку не гриз.
 9. Але треба не забувати про змащування маточної гайкі. Одразу можна засверлити отвір і вивести трубочку для мастила.
 10. Я раніше не розумів чому на форумі Країна Майстрів світлини з папірчиком і ніком форумчани викладають. А тепер зрозумів. Тут теж так треба, маленькій папірчик з ідентифікатором класти. Тоді вже використати іх шахраям важче. Отак: http://krainamaystriv.com/threads/25471/
 11. Навіть з вініпласту, чи іншого щільного пластику. Головне щоби різьба гладенькою була, щоби не їла гайку. Портальні ЧПУ роутери часто мають капролонові гайкі на ходових гвинтах.
 12. Стосовно того гвинта є ще такий варіант: замість трап різьби ріжеться метрична, а гайка капролонова нова. Капролон дуже добре охоплює гвинт, люфтів не буде. Якщо різьба гладенька то капролонова гайка довго не матиме зносу. А тим часом, під гайку з трап різьбою точиться новий гвинт.
 13. Ось, ще у Львові є верстатикі Holzmann http://holzmann.com.ua/uk/37-токарні-верстати Ще цікавий верстатик http://avant-garde.zakupka.com/p/191303824-tokarnyy-stanok-maktek-330-h-700/ Треба іх всіх на список брати.