Саша

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  101/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  957
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  10

Саша last won the day on 31 октября 2017

Саша had the most liked content!

Репутация

388 Отличная

5 подписчиков

О Саша

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

2 143 просмотра профиля
 1. Ок. Хто є з Запоріжжя? Бо там щось козакі в чавунних казанах теж готували. Але я погано знаю ту тему...
 2. Може варто запровадити кулінарну гілку на форумі? Ну, так би мовити : "Що їдять справжні чіпмейкери?" Я наприклад , кожної неділі готую для своєї родини - ПЛОВ УКРАЇНСЬКІЙ (зі свіниною). Смакота неймовірна! Можу поділитися процесом приготування. А згодом запровадимо автозбори чіпмейкерів в мальовничих куточках України на приготування ПЛОВУ в чавунних казанах і на дровах - ЧИПІВКИ. Все ж такі чавун - як матеріал для верстатів знайомий більшості чіпмейкерів.
 3. Перед тим як писати даний bred, я дещо перевірив: такі да, цапи з-за порєпріка письмової мови не розуміють. Тому мова є суттевим захісним парканом. Щодо мене і моїх доробків - вони не секретні але комерційні, тобто такі , що бабло мені заробляють. Ними і хотів трохі поділитися. Тим більше , останнім часом вдалося знайти некласичні схеми фіксації ріжучих інструментів . Шкода, багатьом було б цікаво подивитися на те.
 4. Вітаю. На мою думку інтернетфоруми створюються заради спілкування та обміну ідеями та думками між учасниками. Я не схотів самостійно відкривати таку "тонку" тему про подальший розвиток нашого форуму , щоби мене не сприйняли за провокатора. Але для подальшого розвитку форуму хотілося би дізнатися суб'єктивні думкі форумчан про те, що ім неподобається в даному форумі, або що заважає викладати власні ідеї та доробкі на даному ресурсі. Мене особисто весь час зупиняє від започаткування нових тем - двомовність нашого форуму. Через російську мову форум є відкритим для відвідувачів з-за порєбріка. Виходить, що відкриваючи нову тему своїми доробками я мимоволі ділюся з представниками "московського світу". І я не можу цього уникнути через структурованість по розділам тем на форумі. Пам'ятаючи про наших вояків , ділитися чимось з "московським світом" було би підступом. Нажаль дана проблема притаманна багатьом нашим форумам і є гальмом для іх подальшого розвитку, бо мова відображає теріторіальну і ментальну приналежність.
 5. Власне, як я бачу мету даного фільтра? Мабуть даний фільтр має на меті прибрати з барахолкі перекупів, що тупо тиснуть дешевий неякісний крам з Кітаю. Але , якщо продавець сам протестував даний товар чи декілько аналогічних і пропонує в барахолці найоптимальніший по ціні і якості то він заслуговує на невеличку винагороду. Зрештою, він заощаджує час для решти чіпмейкерів на пошуці і тестуванні інструменту. Такий перекуп був би корисним для багатьох. Тому можна обійтися і без фільтра просто ставлячи питання під лотом : чи продавець сам використовує даний інструмент і які він має враження від даного інструменту. І також можна змінити систему відгуків, щоби був відгук про якість ( недолікі ) лоту. Бо протестувати отриманий інструмент іноді виходить лише з часом. Таким чином спроби продати неякісний кітай будуть поступово відмирати і без додаткових фільтрувань.
 6. Щоби дізнатися напевно буде чи ні треба пробувати. В мене наприклад така ситуація: торгую давно одним видом товару, сам ним же користуюся, можу дати покупцеві таку саму ціну, що і на алі. Мені б було дуже зручно правдиво вказати КНР і дати посилання на даний товар на алі. Тим більше що ціну даю таку саму, ну і доставку можу зробити безкоштовною для покупця при дрібному гурті.
 7. Це не дуже коретно, бо Ролси збирають вручну і даний факт дуже цінується потенційними кліентами, бо суттево впливає на експлуатаційний ресурс автомобіля.
 8. Можна підійти до створення даного фільтра з іншого кута. Тобто ввести графу: "Чи має ваш лот аналог на аліекспресі чи іншому кітайському інтернет ресурсі?" Якщо лот має аналог, щоби продавець вставляв в опис - посилання на аналог. Таким чином потенційний покупець зможе вибрати ціну чи комплектацію : тутешню чи з кітайського ресурсу. Буває, що інструмент потрібен терміново і ціна є другорядною. І навпакі: коли покупець може почекати пару тижнів приїзду аналога з КНР. Це дасть свободу вибору і позбавить можливих конфліктів між покупцями і продавцями. ІМХО
 9. Був в мене такій випадок: патрон свердлильний фірми "Атака" . Візуально - Кітай, але на упакуванню написано : зроблено в Кореї. Тобто , самі кітайці можуть оформлювати свій товар під вимогі перекупа. А скількі свердлів з КНР зі штампом Р18 і заточкою в зворотній бік гуляє по наших ринках...
 10. Так. Мене ще відвідала така думка, що фільтр по виробництву в КНР продавець зможе спокійно оминути вказавши наприклад Гонконг або Корея замість КНР. З цієї точкі зору чи буде той фільтр працездатним?
 11. Так, було б не зайвим. Бо змісту мало дивитися в барахолці товари з аліекспресу. Тим більше, що в них часто закладений інтерес перекупа...
 12. Щодо ігнор-листа є в мене дві думкі: 1. Щоби ігнорований міг броньувати лоту того хто його ігнорує. Це для того щоби не було взаємного ігнорування, коли ігнорований виявляє , що його лоти у когось ігноруються. Тобто , щоби не множити ворожнечу. Поза як ігноруємо здебільшого через цінову політику, а не через особисту неприязнь. Або як альтернатива п. 1 : 2. Щоби лоти ігнорувача не були видимі для ігнорованого. Це так само, щоби ігнорований не запроваджував взаємного ігнорування. Знов ж такі для обмеження взаємної ворожнечі.
 13. Хлопці, порадьте. Чи хтось має фрези з алі із змінними пластинками? Отакі: Я хотів спитати як вони по сталі. Чи швидко сідають пластинкі. Питаю, бо в нашій барахолці набрав пластинок з алі: Але вони пластилінові, як виявила робота. Чи на тих фрезах не те саме?
 14. Осталось: 49 лет и 1 месяц

  • Продажа
  • Закончился
  • Состояние: Новый

  Шліфмашина бюджетна, з прямим шпіндєлєм для механізованого опилювання, шліфування і т.п. Інструмент непрофесійний, потребує періодичних зупинок кожні 10-15 хв., щоби не було перегрівів. При акуратному поводженні прослужить не один рік. Має дві цангі - Ф6 мм., та Ф3 мм. Регулятор обертів. Максимальні оберти -27000 об/хв. Запасні електрощіткі для двигуна.

  1,200.00 UAH