Саша

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  16/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  379
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Саша last won the day on 26 февраля

Саша had the most liked content!

Репутация

157 Отличная

1 подписчик

О Саша

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

382 просмотра профиля
 1. Але 16 чи 18 економіка в світі. Збирають 12 врожаїв на рік. Якось їдемо З Аланії до Памуккале і бачимо На ланах багато парників. Питаємо В гіда : " Нащо, морозів у вас же немає?" Гід пояснює : "Парнік задля захисту врожаю від палючого турецького сонця!" Туркі дуже працьовиті, своєчасно зрозуміли що тютюн і алкоголь не корисні для них.
 2. Щодо Туреччини. Маю сусідку, що вийшла заміж з турка, відповідно отримала іх паспорт. Тепер хоче приїхати до дому, щоби продати квартиру, бо планує далі жити в Туреччині. А приїхати не може - Туреччина ввела якісь обмеження для своїх громадян - за кордон не випускають. Може тимчасово... Але вже давно мені туркі самі розповідали, що у них особи, що мали засудження право на отримання загранпаспорта позбавлені. Отакі свободи в країні капіталу.
 3. Щодо жахів життя у світі капіталу і указу про блокування вк і ок є розумне пояснення чому це зробили і як це може збагатити простого українця тиць.
 4. Поміряйте, будьте добрі. Дякую.
 5. Клину тепер бракувало товщини. Наклеїв текстоліт поліурєтановим герметиком на нерухомий бік клина: Наклейка дуже міцна, зрізати можна лише монтажним лезом. Так він виглядає зі своєї шпарини потовщений текстолітом: Наніс фарбу всередину шпарини і шабрую клина: Текстоліт добре передає контакт на фарбу, змінюючи синій колір на чорний. Лише треба поматувати текстоліт наждачним папером перед тим. Коли клин майже сховався у шпарині я зупинив шабрування: Тепер, можна переходити до супорта.
 6. Циркуляція мастила в коробці подач буде без фільтрації?
 7. Клин поперечної подачі був нерівний, отже шабрую: Сталь піддається шабруванню , звісно не так як чавун. Наніс мастильну змійку на поперечну карєтку: Як я то зробив? Просто! Зробив спочатку хвилястий шаблон, закріпив його струбцинами і по ньому гравером нарізав. Лінійка (шаблон) ось:
 8. Я троха інше мав на увазі. Я хотів розглянути саме співвідношення 5% до 95%. Воно справедливе для розвиненого ринку Японії. У нас ринок не такий розвинений, тому в нас покі дане співвідношення (субьєктивно, з моєї точкі зору) приблизно 30% успішних стартапів до 70% невдалих. Тобто у нас покі можливостей для запровадження нового більше разів в 5-6 .
 9. Ринкова модель економіки швидко реагує на переміни. Світ змінюється постійно, щось нове з'являється, а щось відходить. В Японії наприклад існує ціла система підримкі стартапів (нових видів товарів, послуг або бізнеса). І за іх статистикою лише 5% нових починань досягають успіху - приймаються ринком. Тобто 95% це невдачі. І так по всьому світу, люди пробують нове і частіше потерпають від невдач.
 10. Напрямні поперечної подачі на супорті. Непаралельність сягала - 0,1 мм. Як воно працювало 33 роки? Роблю по лінійці із замірами мікрометром і рівнем: Також контроль на фарбу по зробленій поперецчі: Борюся.
 11. Щодо США маю неоднозначні приклади того як наші люди там влаштовуються. Є приклад коли хлопець їхав на пару місяців щоби підзаробити копійчину і так вже 16 рік... Вертатися покі не хоче. Є приклад коли вся родина виїхала на ПММ до США, але їх діти повернулися назад до України - не прижилися там. Напевно, щоби прижитися на новому місці треба впевнитись у неможливості жити на старому. Бо живучи там треба і думками бути там, а хіба не ?
 12. Підтвержую, так все і є. Немає в Европі молочних рік і медових берегів. Всі працюють. Вік до 40 років вважають молоддю. Власні родини створюють коли вже самостійно стоять на ногах в економічному плані. Якщо хтось хоче їхати - їдьте! Досвіду наберетеся і ставлення до власної країни змінеться. А потім вже з тим досвідом додому повернетеся і працюватимете з розумінням, що вдома краще. Тим більше, що тепер все легше стало. Багато інформації на тому ж ютубі. Навчання багатьом справам можна пройти швидко.
 13. На початках перебування в Польщі я би спробував таку ідею - відеоогляди промислових експозицій, ярмарків. На ютубі повно оглядів товарів з Кітаю і вони користуються популярністю. А знайти відео з промислових експозицій неможливо, а бажання подивитись є. Від вас лише потрібні відеокамера і бажання стати відеоблогером. Багато промисловців і підприемців з України хотіли би подивитись такі відео , відповідно далі просили би вас про посередництво із цікавими виробниками. Ось вам і бізнес-послуги + відсоткі від переглядів. Наприклад, в один ролік вміщувати огляд 5-8 стендів з експозиції. Таким чином з одого промислового ярмарку можна нафільмувати декілька десятків відео для ютубу. Потім заїхати в Німеччину - познімати там промислові ярмаркі.