• Объявления

  • softm

   Изменения в Правилах   11.07.2020

   Гдето в правилах внесены следующие изменения

   В свете мировых тенденций роста благосостояния информационных сфер. В дни, когда просторы космоса бороздят корабли Илона, мать его - Маска. На нашем сайте некий не-то Жлобик не-то Жорик читает личку. Как это происходит, и почему мы любим статью 131 Конституции, или кто она там, про тайну переписки.  Про тайну личной переписки. Мы не считаем приватные сообщения личной перепиской с того момента, как по личной переписке выставляется жалоба. И не важно: автоматическая она, или выставляется одним из участников переписки. Если кого-то удивляет такое положение дел, мы рекомендуем ознакомится с детищем Маска Илона, И-беем. и проверить в его правилах наличие такого фрагмента, как описано в ЧЗТВ 139. Конечно, это, как и вся прочая гадость мира, делается всем во благо. Но мы-то знаем, как мировое правительство всем рулит через 5G!

Саша

Пользователи
 • Продажи

  177/4,98
 • Покупки

  46/5
 • Публикации

  1 842
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  19

Саша last won the day on 29 мая

Саша had the most liked content!

Репутация

798 Отличная

4 подписчика

О Саша

 • Звание
  Аматор
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

6 084 просмотра профиля
 1. Осталось: 30 дней и 18 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Свій, ростовській. Підключений на 380 в. (3 фази). Двигун на 1,1 кВт. Після повной переборкі, перефарбування, заміни всіх підшипників. Всі подачі на підшипниках. Гофрозахист. В коробці упори для точного суміщення шестерен. Продольний хід збільшений до 120 мм., новим гвинтом і підшипниковим вузлом. Всі напрямні оснашено тавотницями і маслоканалами для полешеного змащування. Гайка під'єму консолі має регульовану перемінну висоту. ВФГ відрегульована, має всі нові підшипникі, змащена консистненною змазкою ОКБ-7-122. Має крапельну систему подавання ЗОР в зону різання. Частота крапель регульована краніком. В столі є злив для ЗОР. Маховичкі карболітові з ручками на вісях. Горизонтальна оправка має спеціальні лискі для полегшення затягування гайкі і також має штревель для акуратного вичавлювання ії зі шпінделя. Шпіндель ВФГ такох має вичавлюючий штревель. Після ревізії механікі і геометрії використовувася зрідка- мастило в коробці чисте і без осаду. Стіл оснашено повздовжньою лінійкою. Працює дуже тихо. На максимальних і близьких обертах ніколи не включався. Весь час на малих і середніх обертах. До ВФГ в комплекті - шпіндельні цангі для єкономії простору над столом або лещатами. Лещата чеські 1975 року на 100 мм., в комплекті до верстату. Тумба теж входить в комплект. Вона на поворотних колісчатках для легкого пересування верстату по майстерні. Мастилом майже не сопливить, лише з під однієї з ручок КПП трохі і непомітно.

  35,000.00 UAH

 2. Осталось: 30 дней и 17 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Перехідник для насадних фрез КМ2 - Ф22 мм. Довжина посадкі - 20 мм. Шпонка - 6 мм, легко знімається. Лискі під рожковий ключик між КМ2 та ф22 є. Матеріал - ст20. Негатрована. Є пару дрібних задирчиків на хвостовикові. В хвостовикові є різьба М10, згідно госту.

  150.00 UAH

 3. Шпонка витягається чи ні?
 4. Мені і багатьом ще було би корисно і цікаво бачити статистику по відвідуваності - тривалість , кількість і географія. Бо іноді маю враження, що тут не більше 500-600 відвідувачів . Звісно при можливості зробити таку статистику.
 5. Під кільцями який діаметр посадкі, чи є шпонпаз?
 6. Я теж про це хотів написати. Якщо гугль буде добре індексувати лоти барахолкі то і купців прибуде і форумчан нових. Перевага барахолкі в тому , що порівняно з іншими площадками лоти більш структуровані і сама угода проходить під контролем адмінів. Система рейтингу і система відгуків це теж переваги барахолкі. Можна ж це використати для притоку купців. Бо торгівля все гірше і гірше..., у мене. Попит і продажі стали просідати. А як у вас? Може до статистикі ввести ще новіші показникі, які відображали би кількість завершених угод, середню ціну лоту, час коли в барахолці найбільше відвідувачів. Бо так чи інакше народ тихою сапою шукає інщі площадкі (олікс, флагма, скайлот, діректлот і тп.). І незабаром відтік продавців може викликати падіння цікавості з боку покупців, а потім новий відтік продавців - по низхідній спіралі аж до зупинкі продаж. Деякі продавці вже віддавна не розмішюють лотів, це прикро і недобре для асортименту і конкуренції. Може з метою реклами і покращення індексації прикрутити до лотів кнопкі "поділитися" в твіттері, фейсбуці, телеграмі , інстаграмі і всюди де можливо
 7. Повторюваність 0,01, точність 0,02. https://limit-tools.com/product/caliper-digital-cdl-150mm-ip67/
 8. А може хтось знає щось про шведську фірму Limit ? https://www.gvintik.com/product/shtangenczyrkul-elektronnyj-200-mm-limit-190140202/
 9. Осталось: 23 дня и 16 часов

  • Продажа
  • Состояние: Новый

  Накатка затискного типу, двуролікова. Хвостовик має бічне приєднання для посування ближче/дальше в різцетримачеві. Накатує будь-якій діаметр, що вміщується між роліками. Попереднього розрахунку діаметру заготовкі до кроку накату робити не треба. Накатує доріжкі або широкі зони на автоподачі (від і до патрону). В зону накату бажано для якісного накату подавати ЗОР або мастило. Затиск треба збільшувати поступово невеликими ступенями в процесі накатування. Затискний ролік має додатковий шестикутник під ключ №13 для зручності затискання. Накатує і по сталі, хоча твердіше за ст3 я покі що не пробував, не було потреби. Відео процесу накатування по сталі https://youtu.be/Ta2VJXI_znY Висота хвостовика 13 мм. Крок роликів - 1,2 мм. Накатка плаваюча, не перевантажує поперечну подачу і накатує деталі з ексцентриситетом. Ціна та сама, що і на аліекспресі але накатка має конструктивні вдосконалення. Накатка легко розбирається для сервісу. Віські роликів виконані зі сталістої нержавійки. Роликі мають розміри 26х8х8. На затискному ролику саме той малюнок, що дає накатка. В середині накаткі, в місцях тертя вже закладено консистентну змазку.

  850.00 UAH

 10. Осталось: 23 дня и 16 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Шків діаметром 285 мм. з полікліновим ременем. Посадка шківа 17 мм. Комплект від пральної машинкі. Стан - б/к.

  200.00 UAH

 11. Осталось: 23 дня и 16 часов

  • Продажа
  • Состояние: БУ - все работает

  Двигун від пральної машинкі з тахогенератором. Італія, SOLE. Розганяється плавно. Реверс наявний. Перевірений при 220 вольтах живленя. Тахогенератор видає 52 вольта при номінальних обертах.

  400.00 UAH

 12. Тема початку любого бізнесу (стартапу) є дуже важкою у всьому світі. Мільони починають і вагомий відсоток з них терплять фіаско. І справа тут часто не в поганій ідеї для бізнесу, а в тому що людям треба дати час на те щоби вони нову ідею помітили.Треба час щоби початківці навчилися контактувати з потенційними кліетами. Дуже багато в цій справі важливих дрібниць. А скількі успішних бізнесів закінчилося через теперишній карантин? Зараз є сприятливий час для нас. Бо кітайці з цінами трохі зажерлися, а якість попустили.Тай іноземна валюта росте в ціні = імпорт дорожчає. І хто з нас вже скористався таким подарунком? Беріть копіюйте кітайськ товари з нашими цінами. І вигадувати нічого не треба.
 13. Зараз багато змінилося і продовжує змінюватися. Відношення держави до платника податків теж змінюється. І субсидії на комуналку дають платникам і відшкодування за простій в період карантину і допомогу на дітей до 10 років. Можна і неплатити. Працювати в "ничку" але і боятися кожного зустрічного. Про саморекламу теж можна забути, лячно бо.... Я не кажу, що платити треба одразу. Дайте собі час на розкрутку, а потім і вирішуйте платити чи ні. А раніше було так як люди пишуть і перевіркі і хабарі. Але тепер не ті часи. Перевірок податкової давно немає, пожежників теж давно не бачимо, санепідслужба розформована давно вже.
 14. Осталось: 21 день и 17 часов

  • Продажа
  • Состояние: Новый с хранения

  Гвинт з пластиковою шляпкою. Довжина різьбової частини 26,5 мм. Діаметр шляпкі 32 мм. Загальна довжина 46,5 мм. Пластикова шляпка розбірна - верня частина знімається. Гвинт в середині можна замінити новим, коротшим чи довшим або замінити на гайку. Пропонується як фіксуючий гвинт для різних конструкцій.

  15.00 UAH

 15. В Getcontact вона також пидписана як Кубарева.