Саша

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  24/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  506
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  8

Саша last won the day on 12 августа

Саша had the most liked content!

Репутация

222 Отличная

1 подписчик

О Саша

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

623 просмотра профиля
 1. Зуб в зуб не на діаметрі попадає і профіль повний накатується не від діаметра залежно. Весь фокус в силі тиску роліка на деталь. Навіть для алюмінія потрібна значна сила тиску. Віддай накатати на важкій верстат - 3-5 хв. і повний профіль буде на всьому діаметрі і зуб в зуб. Щоби накатати таку деталь на малому верстаті потрібна інша конструкція накаткі щоби забезпечити значний тиск або катати вузеньку смужку на маховичкові.
 2. Підчищати треба щіточкою від сміття (стружкі) і змащувально-охолоджуючою рідиною для алюмінія змащювати деталь і ролік. Рідина не дає стружці залипати між зубцями роліка. І щіточку треба підібрати якусь спеціальну - зубна щітка буде м'якою. Можливо ручна дротяна з дрібним дротом впорається, бо у алюмінія стружка при накатуванні важко видаляється. Ролікі наче б то нормальні. На середній світлині ролік так стружку намотав на себе чи зубці притупилися?
 3. Я ось про цей кут:
 4. Немає прямого кута між лінією вершинок і краєм рєльєфу- зміщення малюнку. Кітайські можна брати. Більшими (в діаметрі) роликами накатувати зручніше. Якщо крок до 1 мм, то можна брати ролікі діаметром 20 мм. А для більших кроків треба брати ролікі діаметром -35-36 мм.
 5. Починати накат треба повільно, бо це перші рискі в які вкладуться глибщі відбиткі. Навіть ЧПК верстат починає перший оберт поволі:
 6. Накатати без видимого зміщення малюнку можна лише поступово збільшуючи зусилля. Щоби відчувати зусилля можна обертати патрон руками - (Як тут з моменту 7,40 ) Нехтування поступовим збільшенням зусилля і на двороліковій накатці також призводить до зміщення малюнку (придивіться на лінію вершин в середині накату): Також з досвіду: при накатуванні треба очищати старою зубною щіточкою або пензликом ролікі і саму деталь від стружкі. Накатувати зручно на повільних обертах. Про мастило в зону накату теж не слід забувати.
 7. Перепрошую...
 8. Рельєфи накатую без разрахунку діаметрів і крока накаткі. Просто стискаю накатку до отримання бажаного рєльєфу:
 9. Я токар-аматор з невеликім стажем. Лише на початку пробував високі оберти, але не сподобалось. Бо виникають вібрації. Ситема : шпіндєль-шків-патрон-заготовка(в патроні) мають дисбаланс. Вібраці впливають на різання. Тепер працюю на малих обертах - до 700 об/хв. Різець треба заточити остенько і він розмотує сталеву заготовку як клубок з нитками. Найбільше подобається діапазон -200-300 об/хв. Тихо і чути шурхіт різця. Щоправда весь час верстат ріже на автоподачі. Можливо тому полюбляю невисокі оберти.
 10. Я користуюся. Він в мене як зразковий для фінальних вимірів для відповідальних випадків. Поточні виміри проводжу кітайськім з дорогих ( куплених за таку ціні як і мікротех). Кітайця брав 15 років тому за 43 евро. Але різниця між мікротехом і кітайцем дуже помітна. Якщо розвести до упора і потім звести то мікротех вертається в 0.00 , а кітаєць показує +0.02/0.03. Мікротех має заводській номер та індивідуальний паспорт . Перевіряв мікротех по КМД - все збігається.
 11. В барахолці є декілька продавців з дещо завищеними цінами. Але я ставлюся до цього з подякою, бо маю можливість продавати по своїм цінам на тлі завищених.
 12. Раніше в мене було дві накаткі і однією я користувався. А тепер іх є сім. І треба бачити різницю між візерунками, що вони відтворюють. Тому на кожну накатку я зробив ролік-зразок для ручного затягування суміщений з муфтою для затягування ключем. Так воно тепер: Може бути?
 13. Різьбонарізний різець "гойдалка", що його не треба відводити на реверсі
 14. Дротяні хомути для з'єднання труб:
 15. Колись такі робив: А тепер бракує часу. Це початківцям добре, хто придбав верстатик і хоче практикі+заробіток.