Саша

Пользователи
 • Публикации

  195
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Саша last won the day on 27 января

Саша had the most liked content!

Репутация

106 Отличная

1 подписчик

О Саша

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

129 просмотров профиля
 1. Купив один пан новий кітайській верстатик. Дуже файний верстатик, я би такий теж хотів. Ну і почав ревізію. В ПБ поліз, а там сміття, бруд , пісок і дрібонька стружка. Поліз до підшипників, а шпіндельні вже користовані. Підозрюю, що і до виправлення геометрії може дійти незабаром. Трохі в шоці тепер. Буду стежити за розвитком подій.
 2. Верстати типу иж250 дуже мені подобаються , асортимент подач і кроків різьб взагалі додає впевненості в повсягденному життю. Але ВМЦ... 500 мм., а окрема версія - 750 мм., - спонукає дивитись в бік кітайців.
 3. Теж потребую скалку КМ 3. Робочу частину на 360-370 мм. Якщо таке можливе, напишить .
 4. Декор типу рибьячої лузги робиться просто
 5. Знайшов. Кормак/Мактек
 6. Мені дана тема нагадує питання: Яка автівка найкраща? Генрі Форд відповів - Нова! А життя поточнює - найкраща та, за якою доглядають! Так із верстатами. А мені іжик подобається, але ВМЦ йому бракує. Доведеся кітайця брати і доводити і доглядати.
 7. А шо, у нас ніхто круглошліфа немає? БлекДжека ми звісно знаємо.
 8. Сенс в тому, щоби обміркувати аргументи на користь нового чи користованого обладнання. Обговорити проблеми пов'язані з тим чи іншим вибором. ІМХО ( In my hamble opinion). Прибічникі висувають кожен свої аргументи і це повчально.
 9. Осталось: 1 месяц и 1 день

  • Продажа
  • БУ

  Періода СРСР. Мало б/к. Посадка 50,8мм. Глибина 51 мм. Зовнішній діаметр 200 мм. Ширина алмазної доріжкі 10 мм. Зерно 100/80 .

  250.00 UAH

 10. Осталось: 1 месяц и 1 день

  • Продажа
  • Новый

  Свердло з т/с ріжучими зубчиками, для грубих сталей. Бажано додавати ЗОР , ВД-40 або мастило в зону свердління. Приклад свердління 5мм. швелєра Є ще розміри.

  200.00 UAH

 11. Щоби приготуватись до ремонту мені треба токарного. Тому підклеїв поліурєтановим герметиком текстоліт на призми супорта, там де знощеність. Добре тримається і легко зрізається ножем в разі потреби. Тепер зміг зібрати верстат і робити шабери і місток: Лінійкі, купував 10 років тому. Весь цей час вони зберігались вертикально: Тепер перевіряю на фарбу іх між собою: Чувунні між собою співпали, а сталеві виявили лише по одному боку придатному для використання. Лишилося розжитися скалкою.
 12. Суто умовно - при вдавлюванню зерна (наприклад) 10/7 в матеріал - стирчатиме кінчик меньшого розміру 3/5 чи 3/2. То вже дослідним шляхом підбирати треба матеріал і зерно.
 13. Чи не легше саморобний диск зробити? Пластик або метал на валові нешвидкого двигуна. Шаржуєте діамантовою пастою дрібного зерна. Биття диска прибрати і оберти підібрати + збільшувальне скло / мікроскоп. Ось і готовий високоякісний саморобний ексклюзивний прилад для загострювання дрібних ріжучих інструментів.
 14. Дуже кортіло придбати гнучкій штатив типу МС-29, але ціни на них дорогезні Але, на ринку нова кітайська з мікроподачею за 600 гр., і я не встояв... Цілком нормальна, міцно тримає. Тепер ІРБшка матиме власний штативчик. Вчора пробував відновити заводську заточку шаберної пластини, так щоби з доведенням ріжучої крайкі. Пишуть, що кут має бути 100 градусів. Виставив кут по шаблону, попереднє заточування зерном 50/40 і далі доведення зерном 5/3. Дуже файно получилося, загострена крайка - дзеркало. Можна "підробляти" заводську заточку. Загостерий шабер справді дуже приємно йде по чавуну.