Саша

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  104/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  11

Саша last won the day on 24 февраля

Саша had the most liked content!

Репутация

480 Отличная

5 подписчиков

О Саша

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці
 • Имя Пользователя
  Саша

Посетители профиля

2 832 просмотра профиля
 1. Непоганий верстатик фрезерний- точний, жорсткий і для подальшого ЧПК придатний. Всі вісі на кульчастих передачах із можливість заміни кульок і виборкою люфтів. 5-ти пазовий стіл. Оптичні лінійкі і пристрій індикації К524. Документації в інтернеті на нього є достатньо. Ціна суттєво нижче ринкової на даний час. Можливо хтось собі шукає - тиць.
 2. Раніше ж такого не було, з заводу... Аналізуй, роздивляйся. Кресли схему з розмірами. Треба заспокоїтись і "ховрах" виявиться.
 3. Я спочатку вимірював по малим обоймам підшипників якої товщини кільця вони "просять". Встановлював вирізане кільце і збирав ПБ. Потім міряв люфт. За два чи три рази вдалося його прибрати.
 4. 👆 Так, колега правильно написав. Від вісьового люфта шпіндель стримує пара тих упорних підшипників. Вони мають бути зафіксовані кришкою і гайкою. Люфт міряється коли та пара підшипників зафіксована. У мене був 0.15 мм. І це було через те, що меньше кільце між тих підшипників було затонке. Щоби не робити нового я добавив в те місце вірізане з ланунної фольгі кільце.
 5. Всім доброго! Шукаю перемінні дротяні резистори ППБ-3А з довгою ніжкою. Такі як на світлинах: Потрібні такі номінали і кількості: ППБ-3А 4,7 кОм - 5 шт. ППБ-3А 470 Ом - 1 шт. ППБ-3А 47 Ом - 1 шт. В барахолці даних поміналів не знайшов. Може хтось має на продаж?
 6. Так. Він осушуе і охолоджує повітря. Якщо допікає спека і духота він рятує від обидвох. Хоча, охолоджуваний ним об'єм має бути максимально ізольованим від нагріву сонцем. У мене стеля (бетон моноліт) в майстерні зсередини термоізольована 5см. пенопластом. Воно рятує. Але тепер би ставив 15-20 см. пенопласта. Все по максимуму треба термоізолювати. Влітку воно захищає від спекі, а взимку від холодів.
 7. Мабуть в контейнері була вентиляція. Забули автори про це згадати.
 8. Підручник інженера - Анімовані механічні системи (цілий канал)
 9. Я трохі розширю обговорення даної проблеми: розмовляти про діскомфорт від спекі приймаючи до уваги лише температуру оточуючого середовища є 50% від правди. Наші температури не є такими важкими. Справжня спека це коли голим під сонцем стояти неможливо, бо воно пече як пічка. Насправді ми потерпаємо від вологості. Повітря в нас дуже вогке. Саме ця вогкість заважає природньому тілесному механізму терморегуляції. Потові жалозі випаровують вологу назавні і це охолоджує наше тіло і мало би зробити комфортним перебування при повищених температурах. Але не у всіх даний механізм працює однаково. До того ж саме оточуюча атмосферна вологість заважає функціонувати природньому охолодженню тіла : молекулам води важко відходити від тіла в атмосферу переповнену такими самими молекулами. Якщо молекули не випаровуються з тіла то не відбувається зброс тепла накопиченого в тілі. Саме в ці моменти ми і відчуваємо спеку. Отже , що можна зробити? Мабуть треба осушити оточуюче повітря в майстерні чи житлі. Одна з найголовніших функцій кондиціонера , крім охолодження є осущення повітря. Конденсат, що крапає з кондиціонерів як раз і є тою вологою яку він відловлює з приміщень. От мені цікаво, чи існують просто осушувачі повітря для приміщень? Бо від тієї вологи інструмент іржавіє. Як з нею боротися?
 10. Але якій продавець вигадливий: "діпчик, не для роботи, а щоби в сервант разом кришталем і милуватися." Маладца хлопака. Або як у тому весельчику: Крук питає горобця: - Ти хто? Горобець: - Я орел! Крук : - А чого такий маленький? Горобець : 🤕 - Цигаркі палив, і не виріс через те....
 11. Не зміг пройти...