Zalizovskiy

Робоча частина інструменту згинальної установки

7 повідомлень у цій темі

Вітаю, шановне панство!

Я працюю на автоматичній згинальній лінії. І виникла у нас потреба трішки модифікувати ту машинерію.

Нижче наводжу фото робочої частини інструменту, який гне кромки металевих листів.

bending_blade_2.jpg

Деталь показана стрілкою складається із кількох частин, що дозволяє міняти загальну довжину кромки, яка гнеться.

Переріз цієї деталі має такі розміри, орієнтовно:

bending_blade.jpg

В даний момент я хочу прицінитися, в що нам стане виготовлення подібних лез. Загалом необхідно виготовити три таких леза, одне довжиною 260.3 і два довжиною 290мм. Усі площини оригінального леза фрезеровані (на фото можна помітити сліди обробки) і допуски там не надто жорсткі, якщо впишемося в 3-5 сотки допуску цього буде досить. Робочу кромку радіусом 1.2мм в ідеалі хотілося б пошліфувати. Але відзначу, що цим інструментом не буде гнутися деталь, до якої висуваються надзвичайні естетичні вимоги, отож по бідноті можемо обмежитися і фрезеруванням. Отвори для гвинтів мають діаметр 5мм. Навантаження на лезо не надто велике, товщина листа, який гнеться - 0.45-0.5мм.

Матеріал затрудняюся назвати, але точно знаю, що твердість відносно не висока. Лезо, в тому числі і робоча радіусна кромка легко дряпається звичайним натфілем. Тому поки що для простоти будемо вважати, що термообробка не потрібна. Матеріал виконавця. Якщо знайдеться виконавець і зійдемося в ціні, цілком реально буде зняти штатне лезо і відправити для дослідження на предмет твердості і точних замірів.

Оплата - безготівкова.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десь біля 10 тис. то по сирому і досить на око.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, MGal написав:

Десь біля 10 тис. то по сирому і досить на око.

"Досить на око" в числовому вираженні це скільки? :)

Основний критичний розмір - 30мм.

На днях має бути "вікно" в виробництві, матиму змогу зняти лезо і нормально його поміряти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Zalizovskiy сказал:

"Досить на око" в числовому вираженні це скільки? :)

Основний критичний розмір - 30мм.

На днях має бути "вікно" в виробництві, матиму змогу зняти лезо і нормально його поміряти.

так біля 10 тис грн. +-

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я б звяв матеріал х12мф і без закалки на чпу зробив за 6000 грн чистота булаб як після шліфовки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

а я б звяв матеріал х12мф і без закалки на чпу зробив за 6000 грн чистота булаб як після шліфовки.

6кГрн за три леза чи за одне? Які строки виконання, приблизно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відразу вибачаюся перед шановним товариством за тривале мовчання. Я трошки попрацював мізками і вирішив залізну проблему софтовим методом.

Не занурюючись в нюанси скажу, що зміг обійтися штатними лезами. Отож перший пост теми вважаємо не актуальним.

В якості компенсації за морочіння голови викладаю відео про те, як гнеться саме та кромка, яку я мав гнути спеціально виготовленим лезом (з 12 по 15 секунди).

Дякую усім, хто відгукнувся. Надіюся, що все-таки стану вашим клієнтом в майбутньому.

Змінено користувачем Zalizovskiy
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку