igorjan

Вопросы по ремонту станка ( деревообрабатывающий станок К40-М1)

86 повідомлень у цій темі

Гріти - то є супер метод. Але поведе стопудово. А це - смерть станку. 

Тому гріти потрібно тріхи.

Я б почав з випресовки. Спочатку, нарізати зовнішню різьбу на хвостовику, якщо є тіло, якщо нема - таки внутрішню. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Bogdan написав:

Не зовсім зрозуміло, що там. Тому

Якщо там не оправка, а сверло, то потрібен мега-зворотній молоток. Практично, без варіантів. Єдине, що ще можна, перед збиванням нагріти до 250 градусів (температура плавлення олова 230)

Фото не моє але ось так воно виглядає.  

IMG-5ae28cbab63f0b70ad92962c01108eb2-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

є ще варіант.

На свердло наварити кільце для упору. За кільцем поставити дистанційну втулку моцну. Гайкою що біля підшипника витиснути сверло.

 

Але я б спочатку приварив трубу довгу до сверла. Труба - зворотній молоток. І вибив так.

 

Сварка тріхи пошевеле сверло. Якщо одразу не піде - гас або тала вода щоб розмочити. Гас ще дія сам як "розтискач", проникненність у нього одна з вищих. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богомолов написав:

Здравствуйте. Есть в наличии полностью разобран станок К40. Встал вопрос восстановить. Читаю, что здесь также занялись подобным вопросом. Подскажите пожалуйста, с которой документации на данный станок фото узлов? Какую литературу посоветуете? Возможно имеющиеся электронные версии или бумажные, готов приобрести и отблагодарить.

Маю паспорт в електронному вигляді,  формат пдф. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, oleksadovbush написав:

Маю

і...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забросив я був станок, вернувся знов дороблять, короче фугувальний вал все в кращих традиціях, на валу посадки під підшипники накернені  зубилом, в корпусах чугунних сварка, віддав все на переточку, вал був проточений і надіта втулка з стінкой 2мм і проточена нова посадка під підшипник з натягом 0.02, корпуса розточені і завтулені, посадка з мінімальним натягом, низ корпусів підфрезерований на чисто бо були кривуваті. Зібрав все, поставив на станину, в корпусах місце під штіфти є ну в станині нічого не просверлено. Кріпив корпуса по принципу підтянув трохи болти вал прокрутив чи ніде не клине і так і затянув вроді все ок. Підшипники поставив звичайні як по паспорту 6208, тепер думаю може надо було з однієї сторони(чи з обох) поставить самоцентруючий 1208?
Включив, обороти на валу теоретично 5000, після 10 хвилин роботи температура корпусів в самому тонкому(на фото червоними точками помітив, там стінка корпуса 6мм) місці 50 градусів, на 50 градусах виключив, пробую вал крутиться легко ніяких підклинювань і тепер не пойму чи норм це ставать та працювать чи? 

1.jpg

Змінено користувачем igorjan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з самоцентруючими буде більше проблем, і вони, ніби, на такі оберти не розраховані. 

Якщо на "звичайних" все легко і рівномірно, то краже їх і залишити.

Оберти завеликі. Я до 4500 робив. Зазвичай на таких станках 4000. У цього по паспорту 4500.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

з самоцентруючими буде більше проблем, і вони, ніби, на такі оберти не розраховані. 

Якщо на "звичайних" все легко і рівномірно, то краже їх і залишити.

Оберти завеликі. Я до 4500 робив. Зазвичай на таких станках 4000. У цього по паспорту 4500.

А чого з самоцентрующими буде більше проблем? Мінять не буду так для розуміння, я чогось думав навпаки меньше буде
Покрутив я ще його ввечері довше  уже нагрів меньший зі сторони шківа +-50 з другої сторони 46 градусів
В паспорті я читав про оберти 4500, в мене двигун 2850оборотів на ньому шків 130мм а на валу 90мм, получається обертів 4116
щось мені на звук показалось малувато, замінив шків на валу на 75мм, зараз на звук вогонь

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шумить, швидше накриється, складніше міняти.

Щодо обертів - отой шків на 75мм саме той діаметр, що потрібно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Я до 4500 робив. Зазвичай на таких станках 4000. У цього по паспорту 4500.

Я так зрозумів у вас є такий станок? Таке питання на ремнях що на фуговальний вал там ще стоїть як би чи обводний чи натяжний ролік. Він повинен стоять знаружі ремнів чи внутрі і на якій ветці як дивиться зі сторони шківів зліва чи справа?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я на таких тріхи працював і половина з такого на рейсмус використав. Як там натяжка - не в курсі.

Натяжний для клинового краще з середини - там ремінь "правильний", по "наружі" він нерівний.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку