• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

Bogdan

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 753
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Bogdan last won the day on 10 июля 2018

Bogdan had the most liked content!

Репутация

320 Отличная

О Bogdan

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Посетители профиля

1 372 просмотра профиля
 1. Ще може бути справа в токах і вольтах
 2. Мені якісь для проби приносили. Їхні назви не памятаю, але ніби вони. То варили добре. Я в основному стандарт купую. 95% варю лише ними. Але багато варю па, що по якості і ціні краще. Щодо підпалу з першого дотику, то тут від зварювального залежить дуже сильно. На моєму стоїть блок стабілізації дуги, то він до ста вольт дає для підпалу і т.д. але я давно читав роботуттого пристрою, можу тріхи помилитись. Плюс у інверторів дуга не дуже стійка, я її називаю бєшеною, от і ваночка така виходить. Тобто шов, розбризгування...
 3. На мій дуже субєктивний погляд, моноліт - фуфло. Постійно мені його впарюють, типу, звраз їх нормально роблять, а вони какащками як ляпали так і ляпають. Чисто моє сростереження - колись їх зробили з низьковольтним стартом, так би мовити, от комусь, з слабенькими лініями і т.п. вони і сподобались. Є нормальні електроди, до них я моноліт не приписую.
 4. В мене років 15-ть 180-й. В минулому роцв замінив кільця і т.п. до цього без додного ремонту трудилась. Напочатку працював нею багато, останні роки мало. Масло синє хузкварновське. Червоне років вісім не використовую. Було ще хадо. Як користувач нормального 180-го, його і рекомендую. Користувався і іншими, та цей для дому самий практичний. Головне не намагатись крутити карб... І підточувати після 1-2 бачків бензину ланцюг.
 5. Какой профиль зуба? Если фигарейная то плиз фотку профиля. Спасибо.
 6. В мене кілька авто і кілька токарних. Без авто токарн х ще довго не було б. Мкні однієї машини мало. Взвгалі без мвшини - нереально.
 7. Уточните размеры. Спасибо.
 8. заточной 400 кг * 17,5 = 7000 грн. На ферме лохов розводили раньше? Так никто не продает. К фоткам описание, контакты и т.д. А так - неуважение к форумчанам. Пусть бы сам и скидывал фотки и описывал. А то "я ни причем, он сам пришел..." ничему, как бы, не обязывает. Я понимаю, что для друга старался, но это не правильный подход. Я бы глянул на два станка, но таки пас. И знакомство было таким, что дальше навряд заинтересует.
 9. Є мідь різної товщини. Але уточни товщину більш точно. там не так просто вгадати по висоті, призма дасть одну, плоска - іншу висоту.
 10. яка товщина? Без розточки - не те, але я вже так кілька років працюю - все гуд, але перепад невеликий Ти бронзу хотів знизу. Ліпи просто прокладки між підошвою і корпусом. Так легше буде підігнати і без мороки
 11. Люминей пучком в изоляции. Сейчас думаешь, что 7 - с головой, поставят автомат на минимум и фиг что-то врубишь. У нас так всем лепашили 16 автомат, я дал им на 25, что-то возмущались, но я прикрылся договором. Так заточной на 4,8кВт при старте вырубает, даже после старта с 3 кВт.