Bogdan

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  498
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Bogdan last won the day on 15 августа

Bogdan had the most liked content!

Репутация

105 Отличная

О Bogdan

Посетители профиля

424 просмотра профиля
 1. Была ситуация такой же надо был, для движка (заточной). Так пробанул кондером сдвинуть фазу (с Амперметром) - работает нормально. Насчет намотать - делал много трансов. Могу сделать, но по материалу надо будет посмотреть. Есть несколько трехфазных, но, таки мощнее.
 2. Кроме земли еще и занулить надо, если сильно пробьет - сразу автомат вырубит.
 3. Я роблю на великі движки. Крильчатка з тонкого листа (десь 1,5). Нарізаю по формі під кожух, потім приварюю до "трубки". Десбаланс при такій вазі ні на що не вплине, якщо і не балансувати. Сфоткати не вийде. бо така велика на Ц-6 стоїть, а там двигун в станині. Розмітку на "трубці" роблю, по ній і варю. На малі іноді з двох пластинок (двома болтиками скручувати) роблю. Зараз не ті часи, що для плану треба було все з чавуна лити, бо план в карбованцях вимірювався. тому нема необхідності повторювати в тій же вазі.
 4. Обов'язково крильчатки оригінальні? Я раніше також вишуковував. То для малих не так проблемно купити, а для великих - рідко попадають. Потім став робити сам, займає півгодини роботи. Зараз також є такий же двигун без кожуха і крильчатки. То кожух і я б купив би, а от крильчатку за 75 плюс пересилка 50 - не бачу сенсу.
 5. Мне до лампочки ваша матчасть. мне нужна такая с шагом 5 мм. Если вы тут повыпендриваться - продолжайте. А лучше на рынок - там есть такие же любители потрындеть.
 6. Сложности с поиском. Когда набираю "плашка" - должно искать плашки. А когда "плашка 22" - то не все (включая цены) где есть 22 и отдельно плашки. Отдельно "22" в поиск забить - дело понятное. А перелистывать 80 страниц, где все плашки и 50 страниц непонятно что - не очень удобно. Надо только сочетание.
 7. Стандартный 5 мм, но чаще попадают на 3 мм. Проще указать шаг, чем умничать. Какой шаг?
 8. ого... А я по старой привычке такое стягиваю... А тут хобби еще есть...
 9. Щодо інструменту такого - то я зодва ящика такого назбирав - чисто шкода, що таке на переплавку піде, але так і лежить в ящиках. Зате буває треба щось нестандартне - то там знаходиться. Шкода, що так подорожчало. Я раніше по пару тон в рік стягував. Знайомий приймав лом, то я в нього по ті й ж ціні (тріхи накидав) і забирав, що він приймав. Тепер якось зовсім дорого... Але ось і сьогодні, потратив чотири сотні, вдома прикинув мінімальну ціну цього лому, що притаив - то на штуку, не менше... То поки вигідно... )))
 10. Ніби дразнишся. Я погнав щоб зняти деталі з того станка, а у них пусто... Знайшов кілька деталей від токарного, та не все потрібно... Але таки 50 кг притянув. Деяке - щоб не пропало... )))
 11. Я когда-то покупал такие, стояли в два-три раза дороже обычных. Так что половину цены диска можно брать. Но это метод подсчета "от жлоба". Я таким никогда не пользуюсь. Если у вас за неделю пять дисков - то надо хапатся за любую работу без мечтаний о высоких ценах, а когда будет очередь - ставить 600 грн за диск. Поэтому не стоит тут чужие цены смотреть. Оценить потраченное время, ресурсы и риски - не надо быть экономистом.
 12. і я сьогодні в прийомку заскочив. Знайомі маякнули, що там мтанок по дереву є. Дійсно був, самопальний, навіть, довбальний на ньому був, також самопальний. Металу там гора, а от зроблено - не дуже, але з непоганими доступами до станків і металу... десь 300 кг... Ще там заточний великий стоїть, кажуть, що робочий, та він там вже два роки стоїть.