Bogdan

Пользователи
 • Продажи

  7/5
 • Покупки

  44/5
 • Content count

  2599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
`

Bogdan last won the day on July 10 2018

Bogdan had the most liked content!

Community Reputation

456 Отличная

About Bogdan

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Recent Profile Visitors

8950 profile views
 1. Працював з подібними, але на тих ще були обмежувачами для троса. Ми ними сходинки монтували. Одна не справлялась.
 2. Я б такого точно забрав би. Якщо хтось ( ) допоможе переслати, був дуже-дуже вдячний.
 3. Ще й непоганий
 4. Десь теми пропадають. Другий раз виставляю. Що за штуки? "Ножицями" бив кожу - отвір 3-4мм і проріз. Спасибі
 5. Мелкий шильдик. Ничего не понятно
 6. Щодо практичності - то тільки, якщо немає великого рейсмуса. В свій час робив сходинки, приходилось пропускати величезні щити, іноді по 8 метрів. Рейсмус справляється.
 7. Давно встречал подобный станок. Называли его "чемодан". Сам ехал по доске без всяких рельс.
 8. До речі, я в німців і "піддивився", що вони підточують ланцюг після одного-двох бачків.
 9. нічого не мішає, сотка кінчилася "нєзамєтно". Не показує коррахунок. Суть не в жадності, а в організованості. Зараз цю сотку хфіх скинеш. А банить добре.
 10. то же самое. Хорошо, что есть ящик почтовый. Но если это не он сработал, то расбаньте меня... А то может какой-то кратковременный доступ. И по вопросу о бане. Мы тут не для того чтобы торгануть и срубаться. Просьба не банить через полминуты после прочтения. Вот эти косяки как-раз и усложняют сложное до предела. День-два для перечисления никого не обидят и дадут время все организовать. Также было бы хорошо чтобы был доступный звоночек к админам и в забаненом виде(хотя бы из-за этих недоплат) . И еще непонятка. По ходу сделки мне показывало ноли, хоть и был аванс, потом недостача и мгновенный бан. Логично было бы показать сразу сколько должен доплатить и когда. Спасибо.
 11. просто ще в кого який підхід до роботи з пилкою. Я після одного-двох бачків бензину підгострюю ланцюг. Тоді замість "насильної" пилюки буде стружка, а це дуже важливо для самої пилки. Станком цього не зробиш. Зазвичай станком заточують коли вже на руки давити важко - це приводить до поганої роботи як пилки, так і ланцюга.
 12. я також так радів коли купив заточне. Потім попав в ситуацію де тільки вручну - і... світ перевернувся. Як розповісти про смак апельсина на прикладі яблука... Так і тут. Якщо достатньо заточного - то на цьому можна зупинитись. Як приклад, на вирізці в лісі ЛЕП 192-им штільом, при 10-12-годинній роботі, постійній підправці ланцюга - мені його вистачало на 3-и тижні. При станку - та 3-4 дні було б. При такому малому використанні пилки, як ти описував, заточне це просто іграшка.
 13. Насос це добре, але також затратно. І це, знову таки, суб'єктивно. Точніше, хто їх не жалів на таке. Ось це повідомлення вже суперечить попередньому. Утеплювать-неутеплювать... Зійшлись, що утеплювать - то вже добре, а як - то третє діло. Що цікаво - то не лізуть в нього. Я коли планував утеплюватись, то спочатку пінопластом - налякав знайомий з'їденою хатою, потім на блоки дивився - дорого і не влазили. Наліпив пінопласту - висновок: треба товстіше і все так зробити.
 14. Time Left: 16 days and 20 hours

  • Продажа
  • Состояние: БУ - требует наладки

  Знайома продає деревообробні станки. На фото крім станків оснастка і т.п. які в лот НЕ входять. Лише станки. Прибрати лишнє з кадра не було можливості. На фото 5-ть станків. Деякі з двома-трьома двигунами. Всі запитання в приват.

  67,500.00 UAH