Bogdan

Пользователи
 • Публикации

  160
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Bogdan

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. И-12, случайно, не завалялся?
 2. Я работал с ними, не так уж это просто и дешево. Но при отработанной технике качество отличное. Я травил рисунки. А плоттер есть у других. мы же такси не покупаем. В обеих случаях свои возможности и качества. Кому что надо. Насчет аэрозоля, вы им пользовались? Уверен, что нет. Я пользовался, поэтому он у меня не затребован.
 3. На скільки пам'ятаю там 240. Я було почав такий робити і вже все зробив, та таки розчарувався в ньому і продав. В мене також пістолет є, невеликий, до 50мм ніби-то, йому взагалі тріхи потрібно. Потрібно було "на виїзд", а компресор трифазний, то я в газовий балон закачав і погнав з самим балоном, мені вистачило і балона. Тобто можна повторити,
 4. Соррі. все не читав. Для фарбування потрібно 400-500 літрів/хв. Від зіла траба два ставити. Ну и ті самі 3-4 кВт. Я колись перебивався двома трифазними з холодильників. Один і досі працює. Зробити можна багато з чого. Та треба враховувати ремонтність.
 5. Это точно не упор для продольной. Как резцедержку такое использовать на ТВ-320 - как-то слабо представляю. Она не будет держаться. Да и сам стол поперечной не предназначен для сильных зажимов. Кто устанавливал на ней прибамбасы - знает как там все "нежно". Думаю, к ТВ-320 деталь "ТВ 320" не имеет отношения. Но можно по квадрату прикинуть. На сколько помню, прорезь на тв-шке 13-14мм
 6. Это не дрель. Какой там квадрат?
 7. от станка ТСД-120. И это не задняя бабка, а прижим.
 8. остальные размеры?
 9. ну, якщо міняти, то "з" також не підходить . Бо типу приїхала з Житомиру Ну, я також буває творчим процесом "завалююсь"
 10. Якщо не проти, я уточню. Мені потрібні деталі від серійних станків, не саморобні. Спасибі. Цікавить. Спасибі.
 11. На який саме (модель)? Якщо просто вал для саморобок, то спасибі, але не потрібно.
 12. размеры, под какой патрон и какое количество?