Bogdan

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  801
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  6

Bogdan last won the day on 15 августа

Bogdan had the most liked content!

Репутация

161 Отличная

О Bogdan

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Посетители профиля

568 просмотров профиля
 1. отвір для заливання і є рівнем. Яке - тут валом версій, одні тормозуху хвалять інші - просте масло. Я пробував і їх змішувати - то це був найкращий спосіб. Але в мене тоді було чимало дуже класної тормозухи. Ремкомплекти якісь десь і бувають, от тільки де... Тут з цим складніше. Як знайдеш - маякни мені, а то у мене підкатний валяється без манжетика.
 2. Я так делал на токарном (коронку в патрон). Обороты пониже. Коронка не прыгает, идет ровно. А эта приблуда обычно самопальная со штока амортизатора. Я бы делал на базе какого-то суппорта, там же и углы есть. На суппорте крепление трубы. Коронка в патроне и т.д.
 3. 20-й век представляет... Что еще на это сказать.... У меня стоит на 100А. Рэсовцы сами такой установили за свои деньги. Мой "20-й век" забрали в утиль
 4. на тому до 25 см. Але якщо ножі сильно просажені, то почекай, я інший вже дороблю.
 5. Простий ремонт: розібрати, почистити, там де кулькові клапани - провірити кульку, вдарити її (або таку ж) в посадку, щоб "підрівняти" посадку, провірити кульку. Провірити манжети. Я з десяток перебрав, в 80% такого ремонту вистачає.
 6. Все від потреб. Дошки потім ще циклюють, шліфують і т.д. Я робив меблі, то там все тріхи складніше. І я не применшував винахідливість, а казав, що ножі точити - це не проста штука. Я купив універсала та якістю заточки не задоволений. Хоча багато знайомих просять на ньому заточити і їм ця якість - більше ніж треба.
 7. В мене є універсальний заточний для інструменту по дереву, там, порівняно з тими кутиками, все монументально і т.д. А на справді - то проста цяцька "аби було". Про кутики я нічого доброго точно не скажу. Я зараз роблю заточний для ножів фуганка на базі стола від фрезера (200кг) - ось це буде працювати як потрібно.
 8. Сорри, все не читал. Приходите пишите заявку, что "все пропало". Они обязаны приехать. И до лампочки, что уже были. Отмазаться по телефону - ни кого не знаю, ни кого не видел. Насчет реса, они сейчас работает как рекетиры, плюя на все и вся, не надо и с ними церемонится. Пришел, написал, все согласно договору и т.д. телефон - это не бумажка.
 9. Нашел один станочек, но не комплект. Надо узнать больше о нем. Фоток нет. Поэтому нужна помощь в каталогах, сайтах производителя Webo. Спасибо.
 10. У мене вся нагрузка на станок (НС-12). Дрельки - в мене їх кучка, та користуюсь рідко. Тому тут треба задуматись. Якщо в планах сверлильний, то ставку робити на нього. А дрельку можна і китайську. Я останню купляв енхел, нагрузок боїться, але працює нормально. 2000 - половина сверлильного. Але т.я. студент, то поки не важливо, навчання важливіше. Не варто так відволікатись. Дриль і потім купиш.
 11. Мені на ТВ-320. В основному до 20 ставлю. Але уточню.
 12. Або таких же, діаметром 300-350 Якщо чесно, я таким не вмію користуватись. В мене така штука є, то тільки зараз зрозумів для чого воно )))
 13. Уточню взавтра, бо ніби зависокі. В мене один такий є - ні разу і не ставив, висить на стіні. Сам боюся такого ))) . Щодо дисків, то таки є необхідність в диску для повздовжньої різки, або універсальний, з напайками, діаметром 450-500 мм.
 14. Таки да. Поки на замітку, бо до п'ятниці пофоткати не зможу. Але як в колекцію на стінку. Бо є чимала стрічкова пилка і ось-ось буде пилорама. Таки манять. Яка висота?
 15. Есть патрон на 250. Снаружи ржавый, кулачки плотно, внутри все ок, кроме одного сателлита, но все работает плотненько. Махнулся бы на какой-то инструмент для токарки (по металлу), либо на что-то для деревообработки (старые диски-монолиты сейчас никому не нужны, поэтому и оценка их небольшая). Собираю стамески (со штампиками, не самопал), резцы и т.п. Чтобы проще было понять цену обмена, я прикину на сколько я оцениваю патрон (500-600), т.к. понимаю, что он не первой свежести, но и не убитый. Учитывая цену на сами кулачки. Фото по востребованию, т.к. патрон тяжелый и тащить в дом для фото-сессии как-то накладно. Также есть разные валы к фуганку, но тут также по запросу и пожеланию, т.к. их много но отказаться могу от одного-двух.