Bruiser

Трішки ЖАХІВ HAAS VF2

8 повідомлень у цій темі

Запросили мене глянути на ось такий станочок HAAS 2014 року напрацював не багато по фото видно останіх 6 місяців стояв без робити.

Не виходив в 0 просили глянути, ну я звісно глянути рішив на концевик, а тут ......

Масло направляючих ще рідне з заводу, Масло шпінделя також нічого не доливалось і не мінялось.

І того вісь Z  в нормі 

Вісь У можна сказати також в нормі гайка в дуже великій кількості змаски, направляючі так собі.

ВІсь Х В повній Х.... Я такого ще не видів....

Які будуть поради крім заміни ШВП і направляйок !

20201215_082044.jpg

20201215_082049.jpg

20201215_101144.jpg

20201215_193049.jpg

20201215_193054.jpg

20201215_193118.jpg

20201215_193123.jpg

20201215_193127.jpg

20201215_193231.jpg

20201215_193249.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НУ і ще на столі станка і на захисті іржі не має все як нове.

в 2 місцях красна слізла на підлозі можна сказати новий станок. В барабані інструментів і шпіндель нор ніде ржавчини не має тільки вісь х 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну теоретично, можна скинути направляйки і корщіткою почистить. Але мені здається що будуть проблеми із каретками на які на направляйках. Так що мабуть тіко заміна....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я на китайцах промывал 1:1 керосин с маслом. Сначала отмыть всё снаружи, потом вымывать говнище штатной системой смазки на малых ходах. Вручную. Но то такэ, на свой страх и риск, что называется.

Поверхности, по которым шарики катаются вроде целые. Если не хрустит при перемещении, поработает еще.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, doska написав:

Я на китайцах промывал 1:1 керосин с маслом. Сначала отмыть всё снаружи, потом вымывать говнище штатной системой смазки на малых ходах. Вручную. Но то такэ, на свой страх и риск, что называется.

Поверхности, по которым шарики катаются вроде целые. Если не хрустит при перемещении, поработает еще.

 

ПОки не чути якихоть стороніх звуків !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тогда пробуйте отмывать. Без разборки у Вас и вариантов-то больше нет. Вопрос один - какой реальный вред нанесен станку. Судя по фото, более-менее пронесло. А там индикатор покажет.

Только проверьте тракт смазки. Чтобы не было нигде отсоединено/заглушено. Бо польется масло куда попало.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друг рассказывал случай, по Y не доезжал до размера. Сняли защиту, а там столько стружки, что она не давала возможности нормально перемещаться поперечке. Ну, это так просто на правах информации) т.к. стружки, особо, по X не видно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

буду відмивати, знімемо стола а тм глянемо, більш всього що змаска не йде туди взагалі і він ніколи не мастився!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку