bogdangrinevic86

Вибір гідрозозподільника на ОКС

5 повідомлень у цій темі

Відповідно я вже втомився від стандартного. Вирішив замінити, подивився відео одного Дядька. Питань не виникло. Але поки шукав по магазинах наткнувся  та ще один варіант: пропорційний z50.  Питання наступне: р40 чи z50 (фірма бебентлі;))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я такого як по відео одного дядька придбав, ще не ставив бо думаю трубки гнуть ті що є

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Майже завершив модернізацію пресу. Трубку подачі мастила від насоса трішки перегинав,але не критично. Магістралі на циліндр не зачіпав. Фільтр залишився на  штатному місці. Лише добавив кусочок трубочки у магістраль повернення мастила. Нажаль трубки відповідного діаметру  та довжини не знайшлося ,змушений був використати зварку.А також було виточено подовжені штуцера.

IMG_20221003_222023_163.jpg

IMG_20221003_221947_752.jpg

IMG_20221003_222012_915.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пройшло досить часу,щоб визнати модернізацію вдалою. Ніде не сопливить, чудовий відклик на ручку управління. Раніше допресувати наприклад міліметр, то був ризик поламати. Зараз можна десятку допресовувати граючись. Затрати  на дану модернізацію в мене получилися такі: саме дорожче то розпридільник, далі кілечка металорезинові. Сантиметрів з 35 шестигранника 27 з якого поточив штуцери. Для повторення конусу як на старих штуцерах був перетворений старий мітчик  в зенківку з аналогічним кутом. Ну і продажем старого розпридільника відбив половину ціни нового.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В процесі експлуатації виявилися  незначні косяки. Пов'язані із апешкою (древній автомат) хоча вигляд пристойний. І манометром - від зриву закіпівших деталей стрілка перескакує на певні показники і так залишається. І іще про якість зварки,нагадався , манометр на фото звернутий в сторону не просто так. В тому заглиблені постійно збиралося мастило, весь час грішив на недостатню герметизацію циліндр- манометр, затягнув до випучених очей,але мастило збиралося. Виявилося, що така якість зварного шва. Прийшлося зачистити сантиметрів два заводського шва і проварити по новому.

IMG_20230618_142936_892.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку