Oleg_vig

Що за інструменти

4 повідомлення у цій темі

Бажаю здоров'я. Поясніть будьласка що за інструменти, для чого, де, застосовуються, чи як правильно запитати у Google що це, для ознайомлення і призначення інструменту. Схоже на розгортки, для чого там різьба?

20221012_134640.jpg

20221012_134709.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це мабуть розгортка? Як кріпиться у шпінделі? немає ні лапки ні різьби у торці

20221012_134901.jpg

20221012_134812.jpg

Конус КМ-1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Oleg_vig написав:

Бажаю здоров'я. Поясніть будьласка що за інструменти, для чого, де, застосовуються, чи як правильно запитати у Google що це, для ознайомлення і призначення інструменту. Схоже на розгортки, для чого там різьба?

Приветствую!  У Гугла спросить нельзя, т.к он во внутризаводском инструменте ни зуб ногой. На первых 2-х фото: это развертки, сверло и зенкер для глубоких отверстий и точных работ.  Резьба говорит о микроподаче, т.е точные работы или тяжелообрабатываемый материал, а там где пазы- "кровостоки" для выхода стружки, говорит, что работа в глухих отверстиях. На последних 2-х фото - фреза с заточного станка.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, ginni написав:

Приветствую!  У Гугла спросить нельзя, т.к он во внутризаводском инструменте ни зуб ногой. На первых 2-х фото: это развертки, сверло и зенкер для глубоких отверстий и точных работ.  Резьба говорит о микроподаче, т.е точные работы или тяжелообрабатываемый материал, а там где пазы- "кровостоки" для выхода стружки, говорит, что работа в глухих отверстиях. На последних 2-х фото - фреза с заточного станка.  

Дякую за роз'яснення.  Сумніваюся що щось із цього мені знадобитися 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку