Artem1ks

1м63 Грузін) дати раду з лімбом

9 повідомлень у цій темі

Вітаю , чи є тут люди які працювали на такому станкі,  маю питання по роботі лімбу  поперечної подачі . Сама конструкція шестерень має свого роду такий "планетарний редуктор" так би мовити  і лімб на ній люфтить на 1 мм ( тобто розмір хоч в +мм хоч в - ) ну хто в темі я думаю мене зрозуміє . Чи в 1 мене така біда чи я не знаю  ... в інтернеті більше не знайшов інформаціі по такого роду болячці ((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Додам відео , буде більш ясніше суть 

https://youtube.com/shorts/xHHkCyYR8aw?feature=share

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У 1А616 на повздовжній така ж біда, тільки ще більше, бо там 2 малі шестерні. У Вас бачу вихід - перевтулити малу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напечатать малую шестерню больше в  наружном диаметре на 1 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Кулибкин написав:

У 1А616 на повздовжній така ж біда, тільки ще більше, бо там 2 малі шестерні. У Вас бачу вихід - перевтулити малу.

тут ще такий прикол що я її завтулив (правда чугуном ) стала вроді як плотнячком .. але ось розібравши бачу конкретний люфт не розумію чього так 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Artem1ks написав:

Вітаю , чи є тут люди які працювали на такому станкі,  маю питання по роботі лімбу  поперечної подачі . Сама конструкція шестерень має свого роду такий "планетарний редуктор" так би мовити  і лімб на ній люфтить на 1 мм ( тобто розмір хоч в +мм хоч в - ) ну хто в темі я думаю мене зрозуміє . Чи в 1 мене така біда чи я не знаю  ... в інтернеті більше не знайшов інформаціі по такого роду болячці ((

Судя по видео то продольный лимб а не поперечный. Если так то у меня и на 1м61 и на 1к62 такая же хреть просто когда обнуляетесть, обнуляете лимб в сторону выбора зазора и работаете. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уці все вирішує. Ну, да, не сильно дешево, але воно того варте. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Михаил Владимирович то свободный ход так называемый , это понятно обнуление на встречу и тд ... оно так и работает .. только когда лимб сидит мёртво, а не болтается )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Artem1ks написав:

@Михаил Владимирович то свободный ход так называемый , это понятно обнуление на встречу и тд ... оно так и работает .. только когда лимб сидит мёртво, а не болтается )

ну вам виднее шестерни хотят быть расшлифоваными на размер а пальчики новыми в таком случае то минимизирует люфт

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку