4x4

Реле тиску РД-23 (РД-8/10) - як зрозуміти по маркуванню номер виконання?

9 повідомлень у цій темі

Добрий день, реле тиску РД-23 (воно ж РД-8/10) існує у шести виконаннях: 11, 12, 13, 21, 22, 23.

Виконання 11, 12, 13 розраховані на 0,04-0,16 МПа, виконання 21, 22, 23 на 0,1-1,0 МПа.

На всіх РД-23 пластиковий корпус на кришці якого вказано Pном=1МПа.

рд-23.jpg

Як зрозуміти дивлячись на реле, що воно саме у виконані 11, 12, 13 (це мабуть вид відповідної частини ШР роз'єму, прямий/кутовий) та розраховано саме на 0,04-0,16 МПа?

 

В мене є припущення, що всі шість виконань це одне й те ж саме реле, але на заводі відрегулюванні на  0,04-0,16 або 0,1-1,0 МПа, але як же зрозуміти яке де якщо треба купити?

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Откручиваете винт, снимаете крышку. Под крышкой регулировочный винт. Срабатывание регулируется, рабочее давление до 1 МПа. Для компрессора нужно два таких. Верхний и нижний предел.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Старе маркування даного реле тиску РД 8/10. І здається мені що вони всі до 1МПа , а виконання це діапазон не чутливості або діапазон регулювання.   Є паспорт  перегляньте . http://docs.manometr.net.ua/docs/P_RD.pdf

Змінено користувачем expertlviv
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дещо знайшов в інеті. Думаю допоможе Вам.

23.jpg

23-2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

В мене є припущення, що всі шість виконань це одне й те ж саме реле, але на заводі відрегулюванні на  0,04-0,16 або 0,1-1,0 МПа, але як же зрозуміти яке де якщо треба купити?

Думаю що вони всі однакові. Але різниця між пружинами, і мембраною !!! Так там стоїть кусок резини як мембрана  через яку йде натиск на мікрик.

20150226192212.jpg

20150226192328.jpg

20150226192407.jpg

20150226191959.jpg

Змінено користувачем expertlviv
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, А&Д написав:

Срабатывание регулируется, рабочее давление до 1 МПа. Для компрессора нужно два таких. Верхний и нижний предел.

 

Дякую, мені треба купити нове, бо старе розбито, та саме виконання 11, 12, 13, тому що у другого ряду виконань діапазон нечутливості 0,03-0,06 МПа, а мені гідростанцію змазки треба налаштувати в 0,01-0,1 МПа:

 

11.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, expertlviv написав:

Думаю що вони всі однакові. Але різниця між пружинами, і мембраною !!!

 

Дякую, так і є, але ніяк не відображено на маркувані чи будь де крім паспорта чи папірця, який йшов (мав йти) з реле, є доречі ще ссср паспорт, але і там про це не сказано.

 

p0074.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 4x4 написав:

Дякую, мені треба купити нове, бо старе розбито

 

2 години тому, 4x4 написав:

Дякую, так і є, але ніяк не відображено на маркувані чи будь де крім паспорта чи папірця, який йшов (мав йти) з реле, є доречі ще ссср паспорт, але і там про це не сказано.

Може плюнути на те все і підібрати щось новіше?

https://www.svaltera.ua/catalog/760/

Чи не Альтера (я проценту з продажу Альтери не маю).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

а мені гідростанцію змазки треба налаштувати в 0,01-0,1 МПа:

Придивіться до такого варіанту. Брав собі для пневматики але думаю що і з гідравлікою все ок буде. Регулюється шестигранником в дупі як накрутите так і буде. Там є пружинка ....підібравши мона досить точно потім регулювати. Це якщо дуже потрібно точно. Виконання є різне, як контакти так і різьби. Ссилка для наглядності і орієнтування. Далі знайдете собі що треба на смак.

Змінено користувачем expertlviv
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку