DSDDSD

Прибирання стружки на фрезері...

8 повідомлень у цій темі

Прибирання стружки на фрезері не дуже приємна процедура... Не дуже зручно вимітать щіткою стружку з всіх щілин,  Т-пазів столу... Вирішив я магнитом собі допомогти.... А щоб не бруднити, а потім не чистити магніт від стружки я з зібрав на швидкоруч таку конструкцію..... Магніт неодимовий приклеений єпоксидкою до обрезка кожуха привода спідометра (гнучкий але в даному випадку це неважливо)  це у мене така доставалка  металічних предметів з недоступних місць,  магніт 10мм в діаметрі.... Трубка, яка захищає магніт від налипання стружки взята з упаковки сверла по бетону для перфоратора на 12мм. На трубку одягнув пластикову втулку,  бар'єр для затримки  стружки,  і подальшого обсипання стружки, при вийманні ,, доставалки''  вверх... З такою приспособою стало зручно збирати стружку в незручних місцях.... Встромляемо,, доставалку'' в трубку до низу, збираємося стружку, тягнемо ,, доставалку'' вверх, стружка частково обсипаеться, а частково сунецься в верх за магнитом,  до бар'єрної втулки, і там уже опсипаеця вся,  зручно користуватися, і магніт чистий.... 

IMG_20230408_195843.jpg

IMG_20230408_195918.jpg

IMG_20230408_195951.jpg

IMG_20230408_200145.jpg

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DSDDSD написав:

Прибирання стружки на фрезері не дуже приємна процедура...

Сильно трудоёмко, я заказал и установил в пазы заглушки. Стало сильно проще. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мінус вашого методу, що це працює тільки по сталі, чавуну та магнітній нержі.

 

Мене спасає пилосмок YATO YT-09990, підключений до промислового компресора (ну типу з баком на 200л, та двума-трьома головами), накінечники у комплекті, з пазів дуже доброе всмоктує та одразу в бочку переносну, шланг від сож та масла треба час від часу чистити.

 

pnevmaticheskiy-pylesos-s-nakonechnikami-yato-yt-09990-60120485248920_webp.jpg

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там прикол у тому, що підключений до компресора він не дує, а всмоктує, фізика-механіка :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та з фрезера легко прибирати звичайним пилососом із саморобним циклоном. То на токарному стружка довга, а на фрезері в 99% випадків стружка мілка, і з легкістю прибирається пилососом. Для пазів ставиться стандартна тонка насадка, що є в усих наборах пилососів. На повну уборку 676 фрезера, і підлоги навколо нього, уходить не більше 5 хвилин.

271220151497.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Циклон і ні яких труднощів, давно вже користуюсь. Прибираю все, навіть підлогу. А фрезер саме то!

1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про пылесоса я знаю.... Але не маю циклонів... Свій фрезер я дореставрував та запустив в дію коли перебував вісім місяців під окупацією рашистів-фашистів... То мені зараз якось не покупок заводського циклона... А саморобний зараз немае часу конструювати. Інших проблем достатньо... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене стіл закрит сіліконовою стрічкою (з теплових штор на магазинах, висять на багатьох на службових ходах, на рампі). Пази майже чисті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку