4x4

Де замовити або придбати якісну планшайбу під 4 ум.конус для 160 токарного патрона?

53 повідомлення у цій темі

, KabaH написав:

Ось тут до речі цікаве відео про патрони, планшайби і посадки. Автор посадив патрон на конус маючи натяг в 4 десятки і аргументовано стверджує що зробити планшайбу не є супергеройством, бо допуски на посадку там дуже широкі. 

 

Натягнути можна і підшипник на вал з натягом в 0.2:) питання потім зняття установки того патрону і чи кожного разу не прийдеться освіжати кулачки.

Про допуски:

Уклон конуса 7 радусів, 7 мінут 30 секунд допуск ні разу не для візуальної шкали малої продольної токарного, особливо коли нема чим майнути на фарбу чи маркер і поряд нема другого токарного. 

Повірте, всі ці балачки і бравади до того моменту поки людина не спробує зробити:) 

Скоро скину фото з замовленням на 4 таких планшайби. Відповідь на назву теми я думаю я дав вичерпно:)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Дядько Максим написав:

Натягнути можна і підшипник на вал з натягом в 0.2:) питання потім зняття установки того патрону

 

Так він на тому відео якраз і знімав його неодноразово і перевіряв після зняття-установки чи є биття. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, KabaH написав:

Так він на тому відео якраз і знімав його неодноразово і перевіряв після зняття-установки чи є биття. 

я про експлуатацію. Попрацював, зняв, поставив інший, зняв, поставив перший. Отой натяг щоб конус не попсув.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку