Donat

Tesla Weld TIG/MMA 251

9 повідомлень у цій темі

Шукаю інструкцію для інвертора Тесла 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не знайдете на цей, спробуйте скачати від цього https://jasic.ua/category/svarochnoe-oborydovanie/apparaty-dlya-argonodugovoy-svarki/welding-dragon

. Візуально вони дуже схожі, можуть бути деякі відмінності в оформленні передньої панелі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи некоректно написав. Вони схожі не візуально, а функціонально. І так як є дуже багато клонів одного і того ж апарату, е дуже великі шанси що це один и той же апарат. Просто з деякими візуальноми відмінностями. Я працював із схожими апаратами, з цією теслою я б розібрався методом "научного тику".  Але руками це одне,а через написання на форумі зовсім інше. З того що я бачу, апарат з точки зору функціоналу непоганий, але людини яка перший раз взяла в руки тіг сварку він трохи тяжкий в освоєнні.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Так, досвіду з ТіГ зверки нема, теорію розумію, але які рекомендовані налаштування хотілось би почитати, бо параметрів немало і гратись в оптимальному підборі кожного складно. Тим більше апарат дали з вердиктом "несправний", в ремонті не раз був. Перевірив, ніби дуга запалюється, регулюється а чи так повинен робити як завідомо справний не знаю).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Знайшов на цей апарат такий огляд.

Він тільки на постійній струм. Думав що АС в ньому теж э.

 

В двох словах.

1.Предгаз секунда, дві.

2. Стартовий струм. Цей параметр потрібен якщо варимо цось масивне. Нагріли на 150 ампер,впали на 120 і варимо далі.

3. час підйому струму. Думаю зрозуміло. На перший час рекомендую поставити мінімальне значення. Щоб апарат зразу виходив на робочий струм.

4 робочий струм. Думаю все зрозуміло.

5 мінімальне значення струму.  В режимі пульс у вас струм буде гуляти від робочого 150, до мінімального наприклад 50. Поки що в режим пульсу лізти не рекомендую. 

6 спад струму. Рекомендую поставити секунд 5. Дуже зручний режим як для початківця, ви варите,бачите цо струм високий, зараз пропалите, пустили кнопку струм почав падати. Процес стабілізувався, знову натиснули кнопку, струм піднявся до робочого.

7. Фінішний струм. Цей параметр означає на якому струмі ви закінчили роботу. Я цей параметр ставлю ближче до мінімуму, а зручність роботи регулюю часом спаду. 

8  Постгаз. Секунд 5-6.

 На перший час спробуйте так.  Коли почнете розуміти як воно варить тоді потроху будете пробувати імпульсні режими і все інше.

Змінено користувачем Pasic
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вельми вдячний, буду пробувати. Так, шкода що АС не має).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо щось тонке, то стартовий струм рівний робочому чи меньше?

Змінено користувачем Donat
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мою думку, стартовий струм повинен допомогти швидше розігріти деталь. Щоб не було такого що для виходу на режим постійноі роботи ми гріемо 5-10 секунд одну точку щоб отримати зварювальну ванну. Так що якщо ми його використовуємо він повинен бути більше ніж робочий. На будь який товщині деталі. Скажу зразу,варити вчився сам,  і те що я кажу це мій власний розсуд. На тонких деталях я б ставив мінімальне значення часу підйому струму, щоб вийти зразу на цифри робочого струму, а далі , якщо струм високий гратись режимом спаду струму. Натиснули кнопку, відпустили, і так далі. В мене апарат трошки по іншому працює. В мене перехід від стартового струму до робочого відбувається відпусканням и повторним натиском кнопки. Наприклад. 

 Стартовий 150, робочий 100. Натиснув кнопку, почав варити. Бачу багато. Відпустив кнопку, натиснув знову, струм впав. Варимо далі на 100 ампер,коли і цього забагато, починаємо гратися режимом спад струму. То есть натиснув кнопку, відпустив.

P.s. я початківцям завжди кажу, зварювальну ванну ви повинні отримати через 2-4секунди після запалювання дуги. Якщо довше, збільшуйте струм. А далі граемо режимом спаду струму. Стараемось не перегріти.

Змінено користувачем Pasic
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую вам).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку