AlexT

Допомога військовим-робототехніка

3 повідомлення у цій темі

Вітаю панове! Цей форум читаю давно, але майже не пишу,  бо рід занять трохи інший. Завжди звик розраховувати на власні сили, та гадаю настав той час коли мушу просити про допомогу. Ніяких грошей чи поповнень карток я не прошу. Допомога полягає суто в  механічній роботі. Зварка, слюсарка, рекомендації та ін. Вже доволі давно моє хоббі це різноманітні транспортні засоби на електричній тязі. Ще коли я нічого не вмів, я почав з розробки гусеничної платформи. Надалі по ссилці все побачите. Але то було давно і те діло я закинув. А тепер настав той час коли те все може стати в нагоді. Не секрет що російські виродки використовують у війні багато дронів та робототехніку. Тому ми маємо дати їм гідну відсіч. Хтось розробляє літаючі дрони, наземні та підводні субмарини. Чим нас таких більше, тим більше шансів виграти цю війну за допомогою різноманітних засобів. Хто має час та змогу долучитися у Києві до розробки та реалізації платформи під потреби військових, ласкаво просимо. Наразі є замовлення на два дрони, один для мінування-розмінування, другий для вивозу поранених. В кого є питання з радістю відповім. 

349227823_185983451077372_6028978785912584618_n.jpg

11.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку!

Київ. Можу надати допомогу з токарних робіт. Токарний ИТ-1М.

В будні буваю в майстерні 2 години після роботи, у вихідні зазвичай працюю протягом 5 годин.

Щось є з матеріалу, сталь до 30 мм. Для ЗСУ робота безкоштовна.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відписав у приватні повідомлення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку