4post

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  825
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

4post last won the day on 22 августа 2018

4post had the most liked content!

Репутация

229 Отличная

1 подписчик

О 4post

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Олег
 1. Совкодрочерів, у тому числі модерів не банять, а нам вже неможна?
 2. Нащо оправки, нащо індикатори, якщо верстат підключений? На геометрію можна махнути рукою, якщо немає видимої величезної виробки біля патрона, не клинить і не бовтається гайка поперечки. І головне, якщо верстат точить довгий циліндр затиснутої в патроні і центрах деталі? А, ящо ще й ріже! На такому "ніжному" диві лушпенив сталь по 12 мм за проход. Правда, ремені трохи буксували.
 3. Там гідростатична опора. Втулка ковзання.
 4. Живий брати. Якщо відмовитесь, то дайте координати до особистих з ціною.
 5. Схожу муфту робив для свого ИТ-1М з цільного шматку сталі. Пази робив в два заходи: свердлив, потім довбав різцем. За умови різання вручну, без прискореної подачі, руки ледь не відвалились. Роботи вистачило на 3 дні. Торцеві зубці нарізав болгаркою. Притерлося, працює не гірше за "рідну". Розміри муфти з ИТ-1М можу зняти, але впевненості, що підійде на ЛТ10 немає. Зазначу лише, що кількість зубців однакова, як на циліндричній, так і на торцевій поверхні.
 6. Десь так. Квадрат. Десь 350*350 мм.
 7. На жаль, 11,13 мм та 38,80 мм.
 8. Подивлюсь в обідню перерву. Якщо буде щось схоже - зроблю фотки.
 9. Ну, не всім йде так карта, як Вам!
 10. У коментарях можна добавити "висилаю раз на тижень, чи раз на 10 діб". Все одно, з приписом на полях біля Вашого ніка, передоплата малоймовірна. За умови ціни, нижче ринкової, попит Вашою пропозицією не задовольнити. Але пластини дійсно брачні. Зколи - не дуже добра ознака. Ех, еСеСеСеР! Знак якості намалювали не брак. Бо не повірю, що пластини постраждали при транспортуванні чи зберіганні, бо кульочки з паперовою обмоткою цілі, а на пластинах зколи! Пошукаю знак якості на ИТешках.
 11. Проходів буде значно більше. То за перший, в разі гарної жорсткості можна кинути 1-1,2 мм на діаметр, далі вже так не піде. Звичайно, не так дико. Бо довгий прут (1000 мм) висовував з кулачків 5 раз, а короткий (600 мм) всього 1 раз. Але похибка форми, що виникне за рахунок пружного прогибу буде значною (вже конус, що гарантовно дає любий верстат на такій довжині, не рахуємо), без плашки ніяк, особливо на ст3. З іншого боку, ймовірність появи дробління буде приводити до зменшення подачі різця на врізання і швидкості різання. При цьому слід зауважити, що за проход супорту кататись всього 500 мм. Якщо крок різьби ходового гвинта 12 мм, то можна спростити повернення супорта шляхом розмикання гайки. Заодно і шпіндель не потрібно буде реверсувати.
 12. Півметра різати. За кроку 4 мм різець буде контактувати з різьбою на довжині 8 мм. Буде відгинати, може початись дробління, тому доведеться висувати, попадати в різьбу, ймовірно, потім калібрувати плашкою. Нє, за півгодини не вийде. Недавно різав М20 довжиною 1000 мм і 600 мм, довелось гарно побавитись. То крок був всього 2,5 мм! Звичайно можна і так. Але більше, ніж 3 шт у такому темпі не вийде - руки відваляться і складати нікуди буде.
 13. Наче, двигун прискореної подачі з шківами причаїлись під кожухом у задній тумбі. Знімайте, якщо спина потягне. У хазяйстві знадобиться. Якщо мені влізе на ИТ-1М, то відкуплю. Ага, і ручка фіксації задньої бабки. За ціною металу згодиться.
 14. Точити дюраль. Виходить дзеркало. Твердий сплав відпочиває. Правити звичайні круги таким інструментом трохи шкода. Легше вже старий круг по бетону взяти.
 15. Власне, 2 сотки для нормальних рук не проблема, але на довжині 350 мм вже веселіше, бо верстат у гарному стані може дати похибку десь сотки дві-три. На такій довжині вже може віджим з'явитсь. Тому є сенс виводити точний розмір лише там, де будуть стояти підшипники. За визначенням, ширина підшипника 15-20 мм, решту можна робити з невеликим заниженням діаметру для легкого проходу підшипника. Складність виготовлення зменшується, експлуатаційні характеристики не змінюються. Якщо шпатлівки звичайні гіпсові, бросові, то руденькі плями у ній підуть. Якщо дизайнерскі суміші, то нержавійка обов'язково.