• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

4post

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  319
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

4post last won the day on 26 декабря 2017

4post had the most liked content!

Репутация

91 Хорошая

О 4post

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Олег
 1. Окремі камінці, може і пролізуть крізь прокладку, та тиск шайб розподілиться на значну площу абразивного каменю. Тому ймовірність руйнування каменю значно менша. Відкручування буде значно легшим, однозначно.
 2. В залежності, які матеріали обробляються. 14А - заточує всі залізяки без розбору. 25А - калені сталі, свердла, зубила, кернери, і т. ін. 64С, 63С - тверді сплави. Ваш камінчик чи 38А або 92А або його родичів. За каталогом вони працюють краще за 14А. Табличка з абразивами у додатку. Абразиви.docx
 3. За це? То для алмазу не потрібні прокладки, якщо вистачить сили зняти круга. Недавно вже пробував, ледь гайку не розірвав. Для абразивів вони необхідні обов'язково, бо мало того, що камені за рахунок стискання впиваються в метал, та ще й папір зменшує концентрацію напружень і ймовірність розльоту камінця. Досить вагомі аргументи? Сам не роблю, а інших навантажую.
 4. Всі такі соромливі, поки не було олівця, так правив круги просто шматком каменю - і нічого. Неефективно, пилу в 3 рази більше, тиск на камінь великий, якість не дуже, та все одно краще, ніж без правки зовсім, та і засалювання можна зішкрябати.
 5. Малувате буде, краще величезну дошку мутити. А скло товсте і не потрібне, навантаження на себе бере дошка. За кріплення може піти і шляпка з дюбеля-грибка, підсилена шайбою.
 6. Таки хвороба. І невиліковна. Самому залізяччя подобається. Ремонт необхідний не лише з естетичних міркувань. Пісок, що сиплеться з таких стін не дуже добре впливає на станини верстатів. Сам змушений був робити фіксуючий ремонт - загрунтував стіни, стелю та підлогу, бо "піскопад" був такий, наче працюєш в Сахарі, згори падає пісок, зі стін, під ногами пісок, котрий починає літати, коли ходиш. У Вас усі симптоми Сахари, особливо за НГФом.
 7. Алмазний "олівець". Править відмінно, якщо не враховувати хмари пилу. Якщо круг сильно кривий, то можна поливати водою. Краще використовувати пилосмок. Якщо олівця не має, то можна використати, за порадою Леонтьєва, алмазний круг по бетону від болгарки, вмикаємо одночасно обидва пристрої і "малою стружкою" правимо камінь. Метод не обкатував, бо маю олівець. Бачив на ютубі, як один боєць правив алмазним кругом, тримаючи його в руках. Головне найти той алмазний камінчик, що буде правити круг.
 8. Метод дійсно працює. Прошу замовляти відео з токарних прийомів. Бо, поки що, не вистачає сил на тематичну збірку з заточування різців. А по одному, різнонапраленому, потягну, в разі, якщо зможу виконати токарку одною рукою. Друга, як звичайно, має тримати камеру. Хоч і ТБ проти.
 9. 4 шт, по два кожного кольору. Загалом виходить 296. Вважаю, що на відмітці 300 необхідно замовити, а то вже скоро осінь, а ми досі без календарів.
 10. Мій земляк виклав на ютубі багато роликів з нарізання різьб та ремонту обладнання. Дивіться канал Валентин Гуменний. Він ріже за день тисячі різьб у нержавійці одним мітчиком без поломок. За його ноу-хау провів обкатку методу. Залишився задоволений. А було так: попала нержавійк якась зла, нормально точиться, а з свердлінням та нарізанням різьб якась непевна, одна деталь без зауважень, на іншій зламав мітчик, третя заготовка взагалі свердлитись не хотіла. Заусінь від свердла на 10 мм досягла рекордних 5 мм. Свердло було досить гостре. До речі, мітчик М5. Подивився на уламок, а там 1,5 нитки різьби. Нового мітчика не має в арсеналі, лише якийсь непевний з відсутніми зубами. Заточив уламок під перший номер, другому зняв різьбу з затилку, як було у рекомендації. Нарізав за 2 хвилини, відчуття - як у фтропласті, наче мітчиком не попав у отвір. А ось і відео. На каналі багато цікавого, він реальний чіпмейкер!
 11. Одне питання: де після такої нарізки буде стружка?
 12. То щось нахімічено було. На ИТ-1М стоять пакетні перемикачі на включенні двигуна. 3 кВт потужності, 3 фази, 16А, сотні тисяч ввімкнень, частина в режимі противвімкнення. Погоріли, звичайно, зараз вже рік працюють без контактних груп, на латуні. Гріндер працює в більш легких умовах, увімкнень в нього на порядки менше, зовсім відсутні противвімкнення, як на токарному. На тисячу увімкнень вистачить, а там і нову кнопку не шкода купити.
 13. Та ладно, вона на 16А. В мене працює на 0,4 кВт.
 14. Оті синенькі, Віницького виробництва, досить непогані за умови їх ціни. Середній контакт відключається при відпусканні кнопки "пуск". Саме те, що необхідно. Колись брав в Хмельницькому за 20 грн.
 15. Та вже трохи є. На каналі 4 відео по ИТ-1М. Ображали верстат на ру чипі: казали, що він не може різати та не може нарізати різьбу до упора. То так "притирався" до верстата. Зараз ріжу сталь діаметром 48 мм з вильотом до 50 мм зовсім легко. Режими 900 об/хв, подача "одною лівою", права знімає відео. Сталь непогана, десь ст 35. До речі, на всіх чотирьох відео керую верстатом лише лівою рукою.