ttnd3d

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  4/5
 • Content count

  890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
`

ttnd3d last won the day on January 10

ttnd3d had the most liked content!

Community Reputation

592 Отличная

About ttnd3d

 • Rank
  Прописка
 • Birthday 08/22/75

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Тарас

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Київ

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

2653 profile views
 1. Жена прислала сообщение, что надо купить "Йогурты, сосиски, сметана, хлеб". А я как раз еду домой, чтоб переодеться перед эфиром. Зашёл в магазин, купил, вышел. И тут получаю удар в спину. Удар такой силы, что я чуть не упал. Во мне 190 сантиметров и 108 килограмм живого веса. Сдвинуть меня не так уж и просто. Но бившему это удалось. Да так, что у меня кулёк с продуктами вылетел из рук. Собрав всю волю в кулак, чтоб не произнести все, что хотелось, я повернулся чтоб посмотреть, кто же меня так приложил. Сзади меня на асфальте растянулся какой-то юный примат, визуально похожий на человека, а возле него лежал зелёный электросамокат. Мне очень хотелось рассказать этому, раскинувшемуся у моих ног, созданию, что он не прав и по тротуару так носиться не надо. Но не успел. - Смотреть надо, куда прешься, - обижено сказал тот поднимаясь. И вот это стало последней каплей. Я выдал такой набор слов, который сразу помог идентифицировать меня, как приверженца обсценной лексики. Когда я закончил свой спич, полный эмоций и глубокомысленных посылов, то пообещал ввести ему самокат ректально. Видимо я был убедителен и поднявшийся с асфальта экстремал, схватив свое транспортное средство, отбежал на пару метров от меня, заскочил на самокат, оттолкнулся, начал движение и повернув голову в мою сторону крикнул: - Пошёл ты на...., - но не договорив врезался в мужика с кульком продуктов. Мужик, чуток крупнее меня, повернулся и молча шандарахнул его в ухо. С разворота. Самокат остался стоять. А вот его неадекватный водитель прилёг. Видимо это был тот самый пример мгновенной кармы в действии. Я за экологический транспорт и у меня есть электросамокат, на котором езжу спокойно, аккуратно и соблюдая правила безопасности по отношению к себе и к окружающим. Но то, что сейчас происходит у нас с электросамокатами иначе, как вакханалией не назвать. Езда на высоких скоростях, столкновения с людьми на тротуарах и создание опасных ситуаций стали уже нормой для многих водителей электросамокатов. И с этим надо что-то делать. Желательно на законодательном уровне и создавая для них отдельные полосы движения. Иначе будут и дальше проблемы. (с) само приповзло
 2. Ой! Так неправильно! Ви знали відповідь!
 3. Значить та напасть до Луцька ще не добралася. Бо літають з дурною швидкістю по тротуарах та по проїзжій частині. І ПДД на тому самому вертіли. Як і тих пішоходів кого збивають.
 4. По факту значна частина електросамокатастів такі.
 5. Не кожна прошива підтримує таку кінематику. Два екструдери в Markforget це інтересно. Але я зараз більше ніж неспішно одноекструдерний вилизую від косяків які вилізли під час тестування.
 6. Так то буде фрезер чи 3Д принтер? На Х одної рейки вистачить. На У 2 шт. І по одній каретці. Подивися таблицю що рейки/каретки витримують по навантаженнях. Якщо не теліпаються як субстанція в ополонці, то нема змісту ставити купу кареток.
 7. Власне так я зробив першого 3Д принтера. А потім зрозумів що мені потрібно від 3Д принтера і які зміни потрібно зробити для простішого обслуговування. Кінематика визначає як саме будуть розміщені двигуни і як буде здійснюватися привід осей. Розміщення гвинтів (якщо захочеться ХУ на гвинтах зробити) та ременів. А робити треба правильно, а не з розрахунку зпапуску в маси свого варіанта. Є проект під назвою Voron. Выдкритий. Але там все не просто народ упоровся в перфекціонізм. І все робиться як в проекті. Відповідно і свій клуб . Якщо на думку гуру той принтер зроблений як має бути, то присвоюють номер принтера в світі.
 8. Кхе. Не можна так знущатися над живими людьми! Кубік бачу. А далі як мінімум 5 варіантів. Cartesian (Makerbot), Cartesian (Ultimaker), CoreXY, H-bot, Markforged. В кожного варіанта є свої переваги та недоліки.
 9. Гггг. Якщо зовсім лишнє... Продовжувати? Я би рекомендував таки робити на ремінній передачі. І не потрібно робити класичну типову помилку. Не потрібно розміщувати електроніку "в підвалі". Ззаду або збоку нормально знайдеться для неї місце. Компактність то добре, але перевертати принтер для доступу до електроніки (а це швидше за все буде потрібне при пуско-наладці) ну зовсім не інтересно. Я так і не розумію одного моменту. Яка планується кінематика?
 10. @softm При використанні ремінної передач на осі ХУ не зусилля на початок руху важливе, а на тормозіння. На повороті працюють два двигуни і нерідко коли не вистачає тормозного зусилля, збиває кроки одного з двигунів. І це виглядає як сповзання в сторону слоїв. Оскільки на цих осях, якщо я правильно розумію, мають бути рейки, то тут варіант з підклинюванням нема змісту розглядати. Це характерне для круглих направляючих. От на ременях важливу роль грає інерція. А при гвинтовій передачі це меньше відчувається. А програму (прошивку) змінювати лише в варіанті кількості кроків на 1 мм переміщення треба буде. При переході з ременів на гвинти. І в гвинтах важливий момент таки повторюваність. Осьовий люфт та люфт на гайках ніхто не відміняв. Правильна обробка і правильна конструкція опор з осьовим рухом гвинта справляється. А гайка то вже як її зробити і чи є виборка люфта на ній. Нагрів стола.... Варто роздивитися використання силіконової грілки на 220В.
 11. А хз. Якщо все буде погано, то ремінний редуктор в допомогу. Або поставити потужніший двигун.
 12. Дивлюся на оту куструхцію і думаю чи на буде воно покручене? Теоретично дуже великих приколів не внесе в сам процес друку, адже тут можливостей для настроювання більше ніж достатньо, але мені трохи стрьомно було би робити з профілю. Якщо є час, натхнення і фрезерний з достатнім ходом по одній осі, то бажано зробити ложемент-упор для рейок. І ложемент кріпити до профілю. А до нього прикручувати рейки.
 13. Тупа мавпа після перепою готує "хрючєво" для свого рогатого Паштета.
 14. Місцеві їх називають шахідами. Поліця місцевих дрючить а отих погромщиків не чіпає. В мене в конторі свого часу працювали з Уманя. Розказували за то нашестя.