ttnd3d

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публикации

  178
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

ttnd3d last won the day on 21 мая

ttnd3d had the most liked content!

Репутация

113 Отличная

О ttnd3d

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 22.08.1975

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

261 просмотр профиля
 1. Саме головне щоб станок в результаті видавав бажану точність в роботі. Я не наважився влізати в конструктор.
 2. Щоб красивіше було, мабуть.
 3. Периодично виникає бажання стягнути з титруба всі його відео. Просто дивитися не виходить, як зазвичай дивлюся щось там. Бо реально кожна фраза дуже важлива. І відволікатися не можна. Матеріал дуже толково і без води подає.
 4. Таки інтересно. Але чи можете Ви в нього перепитати такий момент. Чи можуть його колеги провести повірку, або хоча б оцінку гранітної плити. Самопальної.
 5. Емммм... Проточити то не проблема. Вже. А хромувати, може хтось і візьметься. А може й ні.
 6. Коли людина в курсі що воно як працівник/творець/виконавець бездар, але амбіції грають з дурною силою, то виходу нема - треба пролізати правдами , а частіше неправдами і всякими маніпуляціями, до влади. Звичайна людина зазвичай таких амбіцій не має. Є робота, яку вміє робити, є якісь свої особисті захоплення. А патологічної жадоби до керування іншими людьми нема. Згадав ще один приклад. Також з інституту. Вчився я В Тернополі в ТПІ, а закінчив вже ТДТУ. Але то дрібниці. Головне те що це Західна Україна, і 90-і роки. Народ в основному жив з господарства. Одногрупник, в якого була жадоба до грошей, але трохи брезгував в рекет йти (спортсмен, міг би, як деякі інші знайомі), то він пробував різні варіанти бізнесів. Але вбила одна весела фраза, від якої не тільки я один, а ще купа народу які чули це, випали в осадок: - А в твоєї дівки скільки свиней? В моєї три свині. АААААААААААААА CERNEL PANIK!!!!! Людина дівчат оцінює по кількості свиней на господарстві. Потім був ксьондзом, Пізніше десь на заробітки їздив. А дальше я вже не в курсі що воно і як.
 7. Категорично не погоджуюся! В політику йдуть ще мало не зі школи. Всякі активісти/камсамольські вожаки/профсоюзні ділки/громадські організації "за все хороше і проти всього поганого". Є тому приклади яких я знаю. В інституті одне гімно підвизалося в профсоюзі студентів (так, було і таке), то профсоюзні путівки на віддих ніхто крім керівництва того "профсоюзу" ніхто і не бачив. Потім вже дома пристроївся спочатку майстром на підприємстві, а потім в зами проліз. В політику також трохи вляпався. Занесло в "Студентське ...ство". Спочатку вроді як проблеми студентів вирішували, а через рік вже почало "керівництво" під політиків лягати. Якусь похабщину від імені "конкурентів" зробити, ще якось напакостити. А коли були якісь збори, то мене, як зама партячєйкі і голову, але таких хто критикував керівництво за лядство, банально не пустили туда. "Пущать нє вєлєно". По факту самий головний стубрат таки проліз в депутати. Руками нічого сам не робив. Не та людина. Але язиком вміє чесати добре. Десь так.
 8. Якщо "допрацювати" девайс, то може і пилесосом працювати. Розмістити по периметру мішки для вловлювання пилу, або один мішок і вловлювачі-направляючі для потоку повітря. Але треба думати як зробити так щоб повітря виходило саме через мішки, а не з-під них. Тоді і станки можна буде потягати, і прибратися заодно )
 9. Сусід розказував. Років три тому то було. Вийшов на пенсію, а руки не можуть без роботи залишатися. Перебрав "Волгу", комусь з сусідів ще щось підрихтував. Ну і потихоньку з дрібними ремонтами до нього потягнулися люди. Хтось стуканув в податкову. В суботу зранку налетіли. 6 космонавтів з автоматами і псами з Броварів, 6 з Києва і ще купка з папочками. Повезло що в той день в гаражі стояла тільки одна його "Волга". Довго матюкалися, грозилися хату віджати. Поїхали з нічим. Але ремонтувати всім підряд перестав.
 10. Ловкость лап і нікакого мошеннічєства )
 11. Точно!!! Биржа труда. — Скажите, у вас есть оклейщики обоев? — Нет, у нас пока свободны только гинекологи. — Поговорите с ними, может они согласятся обои клеить. Через пару дней. — А у вас нет ещё гинекологов для оклейки обоев? — А что такое? — Да они замечательно работают! У нас один клиент ушел из дома, а ключ забыл оставить, так они через замочную скважину всю квартиру оклеили.
 12. @Karmadon Протестував. Купа всяких "Кто званіт" і в деяких випадках посилання на чіпмейкер на базу проблемних. Одних з постачальників, де закупається дружина, не знайшло по номеру телефона з їхнього сайта. Але приємно що таки по номеру телефона знайшло тих в кого замовляю обробку листових матеріалів. Пробував свій номер телефона шукати. Знайшов в відгуках про продавців на лохоіксі. Але без відгуків )))
 13. Не один раз і не два пробував шукати організації по номеру телефона. Мягко говорячи фігня получається. Всякі телефонні бази знаходить. А сайти ні. Хоча раніше з цим проблем не було.