• Announcements

  • sadmin

   Увага для продавців в особистих повідомленнях.   08/01/22

   З 15/08/2022 в правила будуть внесені наступні зміни   в п.3.10 буде додано   Штраф нараховується якщо скарги не має на протязі 48 годин з моменту оплати чи відправки товару (що раніше), Також нараховується комісія по сумі отриманих коштів, чи вартості відправленого товара.   Просимо повідомляти по угоди в приватних повідомленнях якмога скоріше.
  • sadmin

   Зміним в правилах, п 3.9   08/04/22

   З 15/09/2022 п3.9 викладається в наступній редакції   3.9. У випадку відміни угоди (або/та за відсутності оплати на протязі  48 робочих годин с моменту бронювання) покупцю нараховується комісія, але не більше 10 грн. Комісія не нараховується, якщо обидві сторони в листуванні по угоді заявили згоду щодо її відміни.

Seeker157

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Content count

  530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
`

Seeker157 last won the day on January 27

Seeker157 had the most liked content!

Community Reputation

102 Отличная

About Seeker157

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональна інформація

 • Пол
 • Country
  Украина
 • Имя Пользователя
  Сергій

Налаштування Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

2847 profile views
 1. Дякую.
 2. Доброго дня шановні! У пошуках матеріалу,для виготовлення одного виробу,зупинився на дюралі,але її видів куча. Сам із нею дуже рідко працюю,тому маю надію що Ви підкажете. Основні кретерії:корозієстійкість(знаю що є види більш стійкіші),добре оброблялася на токарному,і добре полірувалась. Дякую.
 3. Доброго дня шановні. Сьогодні ,прийшов мій добрий знайомий,притягнув різець. Розмір 12×12,вибито на ньому П3.21544004. Особисто з такими різцями не доводилося мати справу,але товаришу дуже сподобалися. От він і попросив взати що воно таке,і головне де можна придбати такі різці.
 4. Доброго вечора. А чому Ви відмовляєтеся від шпонки,не маєте можливості нарізати пази.
 5. Гумор-гумором,а от із діда-прадіда дійшовший до нас широкополий солом'яний бриль-не даром придуманий. Добряче поливаєш його водою(щоб аж текло з нього),і спека переноситься набагато легше,перевірено не один раз на своїй шкурі.
 6. Проточував схожі,але більшого діаметру,шановний Степан правильно каже. Але робив трошки по другому,точив оправку,на яку тугенько вдягалася втулка. Зажимав в патрон,щоб розіз був між двома кулачками. Проточував половину,перевертав і потім другу. Оправка не дасть звертатися втулкі.
 7. Доброго вечора. Прошу вибачення автора теми,але маю думку що для вітряка краще використати асінхронний генератор 24в. Йому якщо не помиляюся не потрібне збудження,і починає працювати на малих обертах. Іще один фактор,сердце вітряка -генератор,повинен бути доступним,у разі поломки(чи якоїсь іншої причини),треба мати можливість бистро його замінити,а не переробляти потім все. Ну і потрібно знати середньорічну швидкість вітру( у Сумах 3-5м.с,берете мінімум),і від неї розраховувати лопасті ,редукцію і інше.
 8. Дно відрізати,або в крайньому разі отвір у дні по любому потрібен,інакше не тече-вакум. Крім того,так практичніше,одну ємність прибив,і тільки доливай,не потрібно перекручувати з бутилки на бутилку. Собі замість лійки ставив ще мембранний фільтр,але там трошки по другому.
 9. Щиро дякую. Хоча "если шо" то лишнє.
 10. Доброго дня шановні! Часом немає в кого паспорта і посібник по експлуатації токарного 1а616. Чи то може погано шукав,але щось не можу знайти. Дякую.
 11. Так я тому і звертався до Вас,може Ви працюючи з пластиками маєте якісь думки на рахунок цього. Багато людей мають не погані відгуки по цьому матеріалу. Але,всі вони як і я не мають змоги перевірити,чи є відмінність. Так він не впитує запахи,витримує високі температури і т.д. Сам користуюся Tatonkой,і поки що мої потреби задовільняє. Але нержа ємністю 2.5 л.сама буде мати добру вагу. От і звернув увагу на tritan. І самому ,так як і Вам цікаво,якось можна крім лабораторних умов перевірити відмінність,шкідливість. Ви вже вибачте,може не потрібно було в Вашій темі піднімати ці питання.
 12. Дякую. Зараз багато виробників використовує цей матеріал. Але форми ємностей,не зовсім відповідають моїм потребам. От і подумав,чи можливо віддрукувати на 3D.
 13. Дякую. Ну і ще питання,tritan позиціонується як один із самих безпечних пластиків. Маю на увазі для харчової тари,довговічніший і вільний від FBA . Але десь там в глибині,все одно закрадається сумнів ,на рахунок цього. Чи це дійсно,передовий прорив,і він відповідає заявленим характеристикам.
 14. Доброго дня. Вибачте,може трохи не в тему,але як у людини більш обізнаної,хочу запитати. Зараз стає досить популярним матеріал Tritan, чи з нього можна друкувати 3D. Мабуть більш коректніше,буде запитати чи tritan можна купити для використання у принтерах.
 15. Згоден з Вами,нарізаючи з кроком 5-6 мм,у налаштуваннях станка чи під метричну,чи під трапецевидну немає ніякої різниці. І на рахунок,не коректності питання,вимушений погодитися. При виготовленні винтів 35-40 мм ,крок там виходив десь до 12 мм(точно не пам'ятаю). Так,такі різьби не часто ріжеш,але іноді буває потреба. Таблицю і важелі переключення , знаю добре-ними питання не вирішиш. Єдиний варіант,як і вже згадували погратися шестернями. Треба буде спробувати. Дякую.