Seeker157

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Нулевая

About Seeker157

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Серый
 1. У нормальному,він весь помийна яма,є винятки як Чіпмейк,і деякі інші. А у вас юмор,чисто однонаправлений,суровий такий. Чи що не так
 2. Стирив сьогодні вранці з інету.
 3. Добрий вечір шановні. Як то кажуть дурна голова,рукам покою не дає,десь так і в мене. Постараюся в двох словах. Потрібен листогиб,але міні,якщо можна так сказати,потрібно вигнути спічечницю,із латуні. Пробував простими способами,і в тисках і т.д. прийшов до виводу що потрібен листогиб. Розміри сірникової коробки,він повинен облягати її з трьох боків,і трохи захвачувати краї четвертого. Може хто робив щось схоже ,невелике. В сітях інтернету знаходив варіанти,та вирішив з вами посовітуватись як краще. Учитуючи розмір,то думаю робити під одну руку,і мабуть прижимну планку потрібно робити чітко по розміру коробки,але ширшу щоб можна було прижимати струбцинами або болтами.
 4. Про які різці іде мова,коли там планшайбу гуляє,як у старшої дружки,і підшипники разом із шпінделем перевірити треба. Який буде смисл ,робити якісь другі маніпуляції якщо там виработка ,або капець підшипникам. У купі це все дає на якість. А фіксатором різьби,можна надійно посадити і зафіксувати планшайбу,якщо ним точили таким чином як зараз,то там треба глянути різьбу на шпінделі,у якому вона стані. Як би він не навчився застосувати різці,навіть ідеально заточені по всім градусним канонам,без перевірки ( думаю що там і є вся причина,схоже було і в мене) нічого хорошо не вийде.
 5. Краще мабуть почати з шпінделя і підшипників,там або тому або другому капець,можниво і те і друге. А планшайбу по любому нову. На своему,коли привезли поляка( патрон) спочатку посадив саму планшайбу на нерозьемний фіксатор різби. А потім проточив,уже коли все застигло,підігнав планшайбу під посадочне патрона.
 6. А яка доля тих,що не попали в сім штук,якщо вони такі самі двороликові. Придбав би собі ,в інеті шукав,та таких чомусь в Україні не знаходжу. Правда тримач потрібен 8-10 мм,ну і ролики мабуть не більші 15 мм. Тут згоден,на моїй,точно не міряв але мабуть трохи меньше 1 мм. Та думаю такий крок дуже специфічний,на 6 мм і менші він буде нормально виглядати. А от накатував на 14 мм - не то пальто,і вид зовсім не той. На одній запальнички,так як немає такої накатки,брав різьбовий різець клав набік до патрона. І з кроком ,десь 3 мм прорізав подачею борозни,ну 1,5 мм завглибшки. Фото нажаль немає,та такий спосіб( при відсутності накатки) працює,і виглядає непогано.
 7. Нема за що. Та проте ,якщо ви не проти ,дозволю собі повторитися,це так із свого опиту і виводів. Найкращий варіант,і думаю не тільки для малих станків- двороликова прижимна накатка. Тому що якщо, на великих станках винт поперечної подачі більш товщий,то на настільних ні( правда дивлячись який виробник). А другий і теж не малий плюс двороликових -це симетрична нагрузка. Чомусь думаю ( можу і помилятись) що якщо катати на 3 мм латуні,то заготовка може й підігнутись. Двороликовою думаю і 2 мм можна катати спокійно,і піджимаючи винт підняти високий рельеф.
 8. Фото забув,вибачайте
 9. Доброго вечора шановні! Так,накатку випробував,і скажу результатом цілком задоволений. Правда,дружина трохи не зрозуміла 10.45 я попер у свою міні майстерню. А після того як відповів їй," Потрібно чоловікові ,фото роботи накатки ", запитала чи там у вас усі такі ненормальні. Нормальних фото в день немає,так як і функції макросьемки на телефоні немає ,то вже звиняйте. Ну перш за все,на мою думку,при такому малому розмірі,основним критерієм є чіткість -із цим проблем немає. Враховуючи можливості свого станочка,ризикувати не став і накатував прокручуючи патрон рукою,другою піджимаючи поперечну подачу. Хвилювався за винт подачі,але нічого витримав- правда самі розумієте,тут потрібно без фанатизму. І є один ,не те що недолік,а враховуючи розміри накатки і мілкий шаг- ньюанс,частіше потрібно чистити поверхню. Діаметр прутика 6 мм. трохи пройшов,але конструктив накатки думаю справиться і з меньшими розмірами. Якщо є потреба ,завтра спробую 3-4 мм накатати. Із висновків,що зробив для себе,все працює і цілком справляється . Але,я все таки ,надалі спробую зробити( або придбати прижимну,двохроликову). Причина,проста,все таки там винт подачі 6×1 мм,і не хочу катувати станок. Заразом,випробував сьогодні набор різців,брав у кейсику(ну щоб у кучі все було),працюють і при тому відмінно. Ріжуть краще чим бистроріз(його частіше підточував),але прийшлося переплатити за кейс ,ну то таке. Якось так.
 10. Це дійсно так,існувало багато способів економії,навіть динарії римської імперії,і ті з часом почали виготовляти з більшим додаванням міді.
 11. Гарна робота! Розумієте,я тільки починаю робити зажигалки,подобається. Ще так думаю є у кого багато чого навчитись,але це мені подобається. Ось що вийшло в мене,хочу нанести малюнок і витравити,поки що думаю який,та мабуть щось попростіше.
 12. Дякую,буду знати.
 13. Дякую,шановний. Самої каніфолі(тієї совкової) набрав трьохлітрову банку,вистачить надовго. Ще так зрозумів у самому припою,чи меньше свинцю тим краще. Так розумію можна спробувати самому зробити розчин каніфолі і спирту,а от з оловом ,треба шукати. Ну то таке,знайду як захочу. Дякую.