• Announcements

  • sadmin

   Новый но на всякий случай пишу БУ   01/19/22

   В барахолке будет добавлен новый статус товара - "Новый но на всякий случай пишу БУ", для облегчения выбора нужного статуса товара в непонятных ситуациях. 
  • sadmin

   Редактируйте все!   01/24/22

   Любой пользователь теперь может редактировать любое свое сообщение. оставленное на этом форуме без ограничения по времени.

Seeker157

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Content count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
`

Seeker157 last won the day on December 1 2021

Seeker157 had the most liked content!

Community Reputation

49 Нулевая

About Seeker157

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Серый
 1. Все правильно. Дивлюся по роботі на своєму. Коли він постояв певний час,перед роботою заливав ванну,при цьому лив прямо зверху на камінь. Вода вписується на очах,а потім прокручував його до тих пір,поки він не буде рівномірно мокрим. При тому,трошки падає і рівень води,через деякий час потрібно доливати.По ньому це добре видно,якщо якась частина,не так рівномірно промокла то її видно. При точінні,потік води захоплюється каменем,і коли торкаєшся лезом до нього,вода перетікає через верх. Діло ще в тому,що водний камінь,бистріше стирається чим звичайний,і його потрібно частіше правити. І ще одне,найкраще працює коли вода утворює суміш із абаазиву,вода стає сірого кольору,і разом із абразивом перетікає по каменю,що теж особливо. Є ще одне ,що хотів би сказати,сучасні камені клеють,але бачив у одного дідуся,старий (ну незнаю скільки йому років) станок із ножним приводом. Там і ванна була,примітивна,довго не роздивлявся та й не розпитував. Але камінь,був десь сантиметрів 70(я вже про це писав). У мене склалося таке враження,що він був ціляком,якимось чином вирізаний із суцільного камня.На питання як точить,почув відмінно. Тому ті старі технології,у мене якось не співпадають з сучасними.
 2. Чому прибрав,він призначений для формування самої ріжучої кромки. Знаходячись у воді,він не перегріває метал,і зберігає його. Щось інше точити на ньому,ну я незнаю ,це скільки часу потрібно. Щоб мокрий камінь працював ,так як від нього очікують,він повинен мати діаметр в 60-70 см. Із своїх експериментів,скажу десь так. У товариша спробував попрацювати на гріндері(там чим довша лента,тим меньше гріється метал),і спробував на тому самому гріндері формувати ріжучу кромку. В той же день ,я і розібрав свій,і повторюсь ні разу не пожалкував. Коли гріндер,став широкодоступним потреба і таких заточувальних дуже впала. Це моя особиста думка,можливо і не правильно вважаю,та шо є то є.
 3. Тут є ще одне питання. Цей камінь ,періодично буде у воді,мікропори його будуть наповнюватися вологою. Ясне діло ця волога,буде з двох сторін клейового слою. Цікаво,як себе поведе склеєний з трьох частин камінь,у такому середовищі. Флянці,теж потрібно буде виготовляти більші,мабуть половину діаметра,з неокислювального матеріалу. В мене пластикові,і їх з головою хватає,при цілому каменю,але тут вони ще будуть грати роль оправки. В ідеалі ,як і писали їх теж потрібно клеїти. Іще одне,бачив як при застосуванні (кухонних ножів,чи іншого інструменту)люди тримають ріжучою кромкою вниз-по ходу каменю. Та я завжди ,тримаю вверх проти ходу,так як на гріндері. Незнаю,як засточує автор,але запитаю,чи не буде тонке лезо якогось кухонного ножа,при засточуванні попадати в ті тріщини,їх там три і швидкість не велика.
 4. Ширина 39 мм,там в середині втулка пластикова.
 5. Мав теж схожий девайс,для мокрого каменю Shturm,правда камінь другої структури. Правда потім розібрав усе і переробив на гріндер,і не жалкую. Там хоч і не великі обороти,але три частини то вже занадто,краще купіть новий круг. До речі,якщо схочите,можу поміряти посадочні на своєму,якщо підійдуть надішлю. Все одно валяється без діла.
 6. Знаю що развертка для калібровки,та якщо чесно,це канешно діло хазяйське,але я за шліфовку конуса пінолі. Так,вона буде працювати і після развертки,але найкращий варіант шліфовка.
 7. Вам розповісти? Я мав на увазі развертки ,які садяться в конус задньої бабки. Чи Ви пропонуєте, розвертати разверткою із прямим хвостовиком,підперши його центром?
 8. Дякую. До цього ,працював із мікрометрами,в яких в комплекті вже були міри,тому і запитав про цей,тим більше і в паспорті написано. Та й чоловік, який мене навчав ,завжди казав що після розбирання,покупки чи іншого що дає сумніви-інструмент потрібно перевіряти .
 9. У Михайла потрібно спитати,та думаю він станком робить.
 10. Попаду на днях на роботу,гляну якщо в мене є перехідник з км2 на км3 надішлю Вам.
 11. Хороше у Вас питання. Поставити переходнік явно не вийде,якщо км3 ,то скоріше всього всі залізяки потрібно обміняти( чи інші варіанти), що несе додаткові затрати часу і фінансів. Ну а на рахунок км2 ,його Вам вистачало,для Ваших робіт? Якщо так,то для чого ставити км3? Але площа його трохи більша і більші зусилля витримує. Можна пройти свердлом,те що доведеться двічі,чи тричі проходити різцем. Цей компроміс,мабуть Ви повинні самі вирішити.
 12. @Georg_Adolfovich Доброго вечора! А у Вас часом немає кроглошліфа з приспособою для шліфовки конуса.
 13. Я вибачаюся,може не правильно зрозумів. Ви маєте на увазі що перший прохід робите відразу свердлом на 20