Seeker157

Користувачі
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  1/5
 • Публікації

  571
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  2
`

Seeker157 останній раз здобув день на січня 27 2022

Seeker157 має найбільш улюблений контент!

Репутація

114 Відмінна

Про Seeker157

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження

Персональна інформація

 • Стать
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Сергій

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  0

Відвідувачі профілю

5 857 переглядів профілю
 1. Доброго ранку. І навіщо Вам цанговий патрон, він вирішить проблему точності? Щоб привести станок до тями,Вам уже казали,потрібно дві речі,індикаторна стійка з індикатором+скалка(не зажимання чогось в патрон,а скалка яка вставляється в конус шпінделя). Ви впевнені що конус шпінделя,куди вставляється цанги не кривий? Повірити його можна знову ж таки тільки індикатором. Можу Вам надіслати індикатор(скиньте адресу в приват),простий китайський,поміряєте повернете мені не горить.
 2. Доброго дня шановні. Велике спасибі Вам за небайдужість,і Вашу допомогу! Дякуючи Вам вдається викручуватися. До 20 поки лікарняний,а там в ТЦК ,і вже будуть вирішувати що далі. Має бути реабілітація,а от скільки дадуть на неї незнаю. Загалом ,по прямій вже можу йти майже без палички,а от підьом,спуск,поворот віддає в коліно. Окремо хотів би подякувати Арсену і Степану,аби не вони,цієї теми не булоб. Щиро вдячний всим.
 3. Щиро дякую всим Вам за допомогу. Відправка мала бути пару днів назад,а розповів про це лише сьогодні,і можливо не правильно пояснив. Дякуючи Богу,психолог коли проходив тестування на відправці,все таки звернула увагу на ногу. І воєнком зняв з автобуса, дав пару днів,а ні то поїду так. Довелося набратися купу боргів,зробив артроскопію лівого суглобу. Поки буду місяць на лікарняному,а там вже що скажуть. Безмежно вдячний Вам за увагу і допомогу,також окреме спасибі Арсену і Степану. Сам ніколи б не наважився . Дякуючи Вам поверну борги,ну і ще реабілітація, більше мені не потрібно. Ще раз дякую.
 4. Доброго дня. Маю одноциліндрову електростанцію,цікавить оснащення для невеликих токарних. Якщо Вам буде цікаво,то можна було б обмінятись.
 5. Мені здається,що слой фарби занадто товстий,вона заливає місце контакту. Ну і як колись мені радили,і Вам теж казали,потрібна плита і інший інструмент. Без нього Ви ризикуєте все запартачити,виправити буде важко. Розумію що Вам хочеться бистріше,але краще зробити нормально.
 6. А як і чи Ви заточуєте свердло? Як не крути,навіть при правильній геометрії станка,бабки і т.д. якісь пару хвилин плюс мінус ,трохи не доведена ріжуча кромка на такій довжині дають похибку. Найточніші ,і правильніші отвори при заводському/механічному заточуванні. Свердлив правда 120 мм,але різниця відчувається.
 7. Доброго дня. Є такий варіант,тріщин немає,яма в районі патрона,ну і хтось намагався "шабрити".
 8. Доброго дня . Обміняю шестерні гитари,токарного верстата 1М61, на масленки для токарного 6 мм 10-12 шт.
 9. Доброго дня . Пропоную б/в магнітолу,для обміну на частотник 1.5 кВт.
 10. Доброго дня ,шановні! Хочу попросити ,допомогти з кресленнями поперечної подачі,на токарний ТВ4. Можливо в кого є,буду вдячний за допомогу. Дякую.
 11. А як можливо з Вами зв'язатися,так розумію якщо в приват запитати Ваш мобільний,то адмінам це не сподобається.
 12. Дякую ,вже на рахунок цього підказували.
 13. Єх думав Ви вдарите по корпусу,а ні прямо в голову. Але і на тому спасибі.
 14. Добро зрозумів Вас,дякую. Ясне діло дешева риба -така і юшка,але може що підкажете .