Master-Lomaster

Токарний верстат по металу 9craft 210e з електронною гітарою

4 повідомлення у цій темі

Слава Україні !

Вітаю усіх форумчан! Не зміг зайти потрібної теми, тому створив свою. Тобто інформація по даному станку Ютубі є, а от відгуків я не можу знайти.

Давно хочу придбати собі токарний станок  9CRAFT 210E З ЕЛЕКТРОННОЮ ГІТАРОЮ. Ціна, наче трохи велика (для мене), але якщо напрягтися, то можна нашкребсти.

Може хто уже його купив - напишіть свої враження. Напишіть, що ви переробили у ньому.

Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та годный, что там говорить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Женя Харьков написав:

Та годный, что там говорить.

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пів року роздивлявся ті китайці. взяв 9craft DBL210, 9craft трохи дорожче інших, але там і якість виробництва трішки вища. Я купив і працюю, ні на що не жаліюсь, все влаштовує поки. жалію що не взяв з електронною гітарою. але з часом куплю і сам встановлю. ще планую Взяти ПЦІ, дужеееее зручна штука.

Я ніколи не займався токаркою, це мій перший станок, за час експлатуації(Це що вечора після роботи), зламась ручка різцетримача(вона мені не подобалась з самого початку, тому відразу виточив іншу), та розсипався кінцевий вимикач, той що на продольній подачі, замінив на якісніший, ціна питання 120грн. він теоретично і не потрібен. але для нарізання різьб без електронної гітари може згодитись. 

+по ютубі ніхто поганого не знімав про 9craft, погане говорять про станки замовлені з аліекспрес 

Змінено користувачем VitalyFedonuk
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку