domyra

Друк деталів на 3д принтер

24 повідомлення у цій темі

Всім доброго здоровя.Шукаю виконавця по виготовленню деталів для 3д принтера.vostok_index.pngХто займаєтьсь друком професійно та якісно,а бо порадить хто може якісно виготовити.Для проби можна надрукувати кондуктори (прикріпив).Характеристики філаменту, який використовуватиметься для друку навантажених деталей механіки принтера (каретки, деталі друкуючої голови тощо). Рекомендується використовувати міцний, жорсткий, термостійкий матеріал, що добре спікається. Наприклад: PP GF; PP GF30; PA12 GF30; PA6 GF30 та подібні.

Чекаю пропозиції.

drilling_jig_2020_v1.2 (1).stl

drilling_jig_2040-2060_v1.2.stl

mgn9_center_tool.STL

mgn9_center_tool.png

drilling_jig.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зверніться до цього дядька, вроді серйозно займається,

заходжу до нього інколи на екскурсію, так як через дорогу працює

 099 289 9678 Юрій

 

Змінено користувачем DeKubik
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вот такое делал,
http://publikz.com/blog_46301

Через ту фиговину в сталь сверлил, через 30*120 столик.

 

А еще такое вот делал на 30*120 сбоку.

http://publikz.com/?s=30*120

 

Печатаю, правда из АБС. Из указанного вами материала никогда не пробовал.

Да и беда со мной, я по своим моделям печатаю ... бо например вот это:


Screenshot_77.jpg

Скорей всего сразу отломается.

 

А вот это:

 

Screenshot_78.jpg

 

Не совсем понятно зачем надо ...

 

А третья модель .. кт-ото забыл защелки сделать ... чтоб оно не слетало ... от ветра. Или то на один раз поставить???

 

Screenshot_79.jpg

 

Да и с фото вашим, вроде оно может и не совпадает уроде как ... по размерам не уверен ... ну то такое.

 

 

 

6 годин тому, DeKubik написав:

Зверніться до цього дядька, вроді серйозно займається,

заходжу до нього інколи на екскурсію, так як через дорогу працює

 099 289 9678 Юрій

 

 

Screenshot_80.jpg

 

"Реклама - бессердечная ты сука ."

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як зроблені приводи осей У та Z?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ttnd3d сказал:

А як зроблені приводи осей У та Z?

 

 

v08-00-00_k3d_1.rar

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, domyra написав:

Це варіант IDEX Markforged?

Стіл на роликах переробити треба на щось інше. Хоть на вали хоть на рейки. Бо воблу дасть страшну.

Це, надіюся, не перший принтер?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ttnd3d сказал:

Це варіант IDEX Markforged?

Стіл на роликах переробити треба на щось інше. Хоть на вали хоть на рейки. Бо воблу дасть страшну.

Це, надіюся, не перший принтер?

Це мій перший принтер.просто за дешево обійшлась майже вся комплектуха(знайомий відпродав птрібні були гроші). окрім всіх друкованих деталів.

https://k3d.tech/vostok/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, domyra написав:

Це мій перший принтер.просто за дешево обійшлась майже вся комплектуха(знайомий відпродав птрібні були гроші). окрім всіх друкованих деталів.

https://k3d.tech/vostok/

Мда... І ще соркін.... Ай... Нічого не можу сказати дуже поганого, але на одному з ресурсів по 3д друку є постійний прикол:

- Я зробив як соркін в відео і в мене все поломалося.

- Ну так і в соркіна питай як вернути взад. 

Може я погано там шукав, але де прошива для плати управління?

Що саме критичне я написав. Ще косяк жирний два мотори на стіл і на портал осі Х. В принципі, воно буде працювати. Якщо забити на потужність крокових і їх послідовно підключити, то все ок має бути. Або кочегарити драйвери на платі. Або ставити потужніші окремо.

Для старту вистачить деталей з  АБС чи ПЕТЖ.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ttnd3d  Де можна почитать чи подивитись негатив про цего сорокіна і його принтер?

Щоб Ви парадили збирати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не збирав нічого по чужих проектах. Тільки то що сам проектував. Під свої потреби і зі своїм баченням того що я хочу від техніки. 

Соркін жив за рахунок блогерства. В принципі то що побачив в моделі, особливо критичного і невиправного не побачив. Зауваження одне - переробити направляючі стола. Але це можна буде зробити коли принтер буде працювати. Домоделювати інше кріплення. І на рейки стіл перевести. 

 

Ну і про прошивку плати і про плату нічого не побачив.  Бо налаштувати кінематику таку буде весело. І ще 2 незалежні голови.

 

Люди збирають всякі коре ХУ. На тому ж https://www.thingiverse.com/ є багато різних проектів. На профілі. 

Я з профілем не працював. 

На фото мій останній 3д принтер. Чистий картезіан.

clipboard_image_5b0c02d41fb7a04f.jpg

clipboard_image_221c1cde54feeedf.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Голова буде одна. Материнка BTT Octopus pro. Управляюча плата Orange Pi 4 LTS. прошивка klipper.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одну голову настроїти значно простіше. Октопус то жирно. 8 драйверів...

Головне довести апарат до стану "можна працювати". А потім вже будуть допрацювання до "нормально, все добре".

На 2-х перших то був в мене довгий процес. Третій мало чим по суті відрізнявся від другого. І стартував майже без приколів. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, domyra написав:

Голова буде одна. Материнка BTT Octopus pro. Управляюча плата Orange Pi 4 LTS. прошивка klipper.

Допоможіть будьласка розібратись, заплутався.

Яку функцію буде виконувати Orange Pi 4 LTS?

Хіба самої материнської плати не достатньо?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Serbond написав:

Допоможіть будьласка розібратись, заплутався.

Яку функцію буде виконувати Orange Pi 4 LTS?

Хіба самої материнської плати не достатньо?

 

 

Сервера печати, то есть можно будет заслать файло по вайфаю, ну или по сети, ну и без включеного компьютера если нет куда карту чы флешку засунуть ))

 

Вообще для первого принтера то все интересный выбор ))

 

по опыту колупания ЧПУ из говна и палок могу лишь посоветовать взять рампс и ту мегу за 600 грн продавалась на днях в том самом месте, и иметь счастье, а Оранж лайт. .. ну у меня как то октопринт работает на нем. И рж45 тоже работает ... А не на 4й которая разов в н дороже...

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, softm написав:

 

Сервера печати, то есть можно будет заслать файло по вайфаю, ну или по сети, ну и без включеного компьютера если нет куда карту чы флешку засунуть ))

 

Вообще для первого принтера то все интересный выбор ))

 

по опыту колупания ЧПУ из говна и палок могу лишь посоветовать взять рампс и ту мегу за 600 грн продавалась на днях в том самом месте, и иметь счастье, а Оранж лайт. .. ну у меня как то октопринт работает на нем. И рж45 тоже работает ... А не на 4й которая разов в н дороже...

 

 

Що тобі поганого зробив автор теми що рекомендуєш бутерброд?

Як вже стартувати на 8 біт, то вже краще одноплатник типу MKS GEN L2. А що на нього накрутити рибу-марліна чи репітера, то вже друге. Я репітер користаю. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принтер цей рішив збирати так як вся комплектуха була куплена більш як на половину дишевше ніж ринкова ( продавець виїхав закордон).

Тільки проблема з друком деталів то не беруться бо тре якісно то ціна від 10грн. за грам.  а треба надрукувати основних десь 1.5 кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За петг вам писали. И Тарас таки немного знает. Но господар сам себе вправе выдумывать проблему.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, domyra написав:

Принтер цей рішив збирати так як вся комплектуха була куплена більш як на половину дишевше ніж ринкова ( продавець виїхав закордон).

Тільки проблема з друком деталів то не беруться бо тре якісно то ціна від 10грн. за грам.  а треба надрукувати основних десь 1.5 кг.

https://www.facebook.com/groups/308574090124151 - тут ще можна запитатися.

або в Ігоря https://www.facebook.com/groups/379618016130949/user/100002085835635

Я не візьмуся. Бо тим же ПЕТЖ рідко друкую. А про всілякі графітонаповнені тільки чув. І на виставці бачив.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, ttnd3d написав:

МКС ГЕН виловити по нормальній ціні і неспішно реально. Хоча вже їх майже і не продають б/у. Я пару попалив одноплатників. Одного залили водою коли вазони за принтером на вікні поливали. Інший коротнув не то що треба об то що не треба... Але Михайло паяльником пошаманив і воно працює. Михало - az113.

 

дык нормально дело, я вот чудом не укокошил крайний раз... просто удивлен что живой принтер остался :-) мкс2 ничего, можна заюзать... если троекратно перепроверяться. Как и со всей китайской ликтроникой прибамбашеной местами на всю голову.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

дык нормально дело, я вот чудом не укокошил крайний раз... просто удивлен что живой принтер остался :-) мкс2 ничего, можна заюзать... если троекратно перепроверяться. Как и со всей китайской ликтроникой прибамбашеной местами на всю голову.

Правильність підключення ніхто не відміняв. Але вроді поки ось так на рівному місці приколів не було. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, ttnd3d написав:

Правильність підключення ніхто не відміняв. Але вроді поки ось так на рівному місці приколів не було. 

 

старость не радость, тоже не сам выбираешь :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

https://www.facebook.com/groups/308574090124151 - тут ще можна запитатися.

або в Ігоря https://www.facebook.com/groups/379618016130949/user/100002085835635

Я не візьмуся. Бо тим же ПЕТЖ рідко друкую. А про всілякі графітонаповнені тільки чув. І на виставці бачив.

Доброго вечора. Дякую за наводку до  Ігоря. дуже порядний і толковий. Порозмовляли, порадились і вирішили друкувати з ABS Pro. 

Чекайте нову тему по збірці принтера.

изображение_viber_2023-12-15_22-10-46-998.jpg

изображение_viber_2023-12-15_22-10-47-258.jpg

изображение_viber_2023-12-15_22-10-47-336.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клипер или марлин?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Klipper.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку