knife_life

Питання по маленькій пасовій передачі

6 повідомлень у цій темі

Доброго дня всім.

 

Думаю над невеликою конструкцією, де малопотужний асинхронний мотор (2800 об\хв) повинен крутити вал через пасову (ремінну) передачу, з частотою біля 5-6К об\хв. 

На валу буде невелика збалансована маса, без значних навантажень і вібрацій.

Потужність мотора буде порядка 40-50-70 ват. Мініатюрна фігнюшка, більше для розваги, ніж для практичних потреб.

Шківи хотілось би невеликі,порядка 35 та 70 мм.

Міжцентрова відстань у шківів буде десь до 150мм максимум, шківи в одній площині.

 

Питання:

1) Чи раціональним є використання тут пасової передачі?

2) Чи можна тут використати круглий поліуретановий пас? Якщо так - якого перерізу краще?

3) Якщо можна використати круглий поліуретановий пас - то як їх зварюють? В продажу бачу просто пометрово продають, не варені. Чи десь можуть продати пометрово, і зварити одразу (як полотна до стрічкової пилки, наприклад) ?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

3) Якщо можна використати круглий поліуретановий пас - то як їх зварюють?

 

Нарезать ровно торец, подогреть концы зажигалкой и прижать до застывания.

, knife_life написав:

2) Чи можна тут використати круглий поліуретановий пас? Якщо так - якого перерізу краще?

 

Ну типа да, оно для того размера мощностей и даже поболее ...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б рекомендував спробувати підібрати на Аліекспрес готові пари шківів pj, i ремінь там же на необхідну міжцентрову. Спаяний ремінь все одно має стик, паяв для швейної машинки тещі.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене на міні сверлилці для плат стоїть. Зелений пасок ф4мм. (6000об*мин на 14000). На алі таких повно. А взагалі паски такого типу (паяні) різних перерізів і профілів використовував на конвеїрних лініях. Стик нормально зачищається, якщо все правильно зробити майже не помітен. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварювати пластики стиковим способом з нагрівом від запальнички мабуть не зовсім правильно: - торці при цьому окисляться і зазнають деструктивних змін. Зварний шов міцним не буде. На мою думку торці треба нагрівати притискаючи їх до плоского нагрівача через тефлонову плівкову прокладку у спосіб, наприклад, як зварюють кути пластикових вікон з ПВХ, або ж поліетиленові труби...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кіт.Сірко написав:

Зварювати пластики стиковим способом з нагрівом від запальнички мабуть не зовсім правильно: - торці при цьому окисляться і зазнають деструктивних змін. Зварний шов міцним не буде. На мою думку торці треба нагрівати притискаючи їх до плоского нагрівача через тефлонову плівкову прокладку у спосіб, наприклад, як зварюють кути пластикових вікон з ПВХ, або ж поліетиленові труби...

 

Насчет прочности - на сверлилке для плат оно у меня оно стоит, и ничего - не подралось за пару лет вообще совсем. Даже не знаю где я засунул тот кусок пластика что остался после )) Ну вот такое ))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку