knife_life

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  228
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

О knife_life

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Віталій
 1. Підкажіть, будь ласка, на тому фото, де 4 плити разом - та, що в лівому верхньому куті, ніби менша розмірами? Якщо так, то чи могли б ви заміряти її розміри, і, хоч приблизно, вагу?
 2. @Nik - Дуже дякую за пояснення. Під "погано загартувалось" я мав на увазі низькувату твердість. Перевіряв методом дряпання заводських ножів та скла - і скло не дряпало (навіть до відпуску). Заводські ножі вдалось поцарапати не всіма заготовками (до відпуску заготовок), після відпуску жодна заготовка не царапала заводський ніж, але і навпаки, заводські майже не царапали заготовку. Важливе уточнення - у мене поки що немає точних приладів. Тому я, врахувавши Ваші поради, як попередні, так і в цьому треді, спершу спробую облаштувати процес гартування так, щоб виключити якомога більше неоднозначностей. А саме - планується електропіч (ШПГТ, фехраль, REX-C100, ТХА, 1.5 КВт). Власне, в процесі. Врахувавши Ваші слова: "все перечисленные Вами заготовки, для ножей из легированных сталей, закалятся даже в отработке" - перші спроби гартування (після побудови пічки) проведу у відпрацьованому мастилі, оскільки його обіцяли дати зовсім занедорого. Потім, можливо, візьму "И-20", в тій конторі, що порадив @alex01 Щодо об'єму та температури рідини для охолодження - тут особливо дякую за пораду, бо я якось не звернув уваги в "Довіднику молодого терміста" на її максимальну температуру, і в голові помітно вищі значення. Далі, в залежності від результатів, буду коригувати процес. Дуже дякую всім за поради!
  Все ок, товар відповідає опису, отримав швидко, упаковано гарно. Рекомендую продавця.
 3. Колеги-автомобілісти говорили, що є якесь дешеве рідке "промивочне мастило" - виходить, це може бути саме И20? Турбуюсь, чи не буде в цьому "промивочному" якихось присадок для кращого "відмивання", які, в свою чергу, будуть шкідливими при гартуванні? Каністра - 5 літрів, чи 10, 20 ? Можливо, ви згадаєте, що то будла за контора? А то Святошин - це досить близько, було б зручно.
 4. Доброго всім дня. Підкажіть, будь ласка, які марки масла підійдуть для термообробки в "побутових" умовах? Я розумію, що ідеально використовувати такі ж, як і в промисловості, і на цьому питання закрити :-). Проблема в тому, що ті масла, які використовуються в "дорослій" термообробці - як правило, продають великими об'ємами, і коштують вони дорогувато, принаймі для початківця з хобійними задачами. Ну, і є заморочки з купівлею - працюють з 9 до 18, контори десь в промзонах, без пересилки і т.д. Тобто, трошки квест. Виняток хіба що "И20" - ціна нормальна, на заводах використовують - але не знайшов поки що місця, де продадуть 5 літрів, а не бочку в 20 л. Гартувати планую У8-У12, 60С2А, 9ХС, 50Х14МФ, 95Х18 - деталі тонкі і відносно довгі (поковки ножів та просто полоси сталі для клинків). Може, і правда варто зупинитись на И20, і хтось підкаже, де можна купити літрів 5? Або взяти якесь автомобільне, недороге (тоді яке і де дешевше) ? Починав з відпрацьованого мастила (результат "нє очєнь", але якось загартовувалось), потім дали якогось моторного - суб'єктивно, краще. Тепер же хочу трошки наблизитись до нормального техпроцесу :-).
  Все ок, рекомендую продавця.
 5. Добрий день. Скажіть, будь ласка: 1) скільки виводів у коробці, 3 чи 6 ? 2) посадки підшипників не розбиті? (тобто, вал сильно люфтить)? 3) Пропозиція - "возможна продажа без сцепления "-"150грн" - ще діє ?
 6. Скажіть, будь ласка: 1 - тріщин в ньому немає? 2 - Ходить вільно, без заїдань?
  Все ок, товар гарної якості, та відповідає опису (і зовсім новий, у заводській упаковці, у консерваційній змазці). Швидка відправка, хороша упаковка. Рекомендую продавця.
 7. Перепрошую ТС за офтоп, але дуже цікавить придатність пальців від гусениці. Хочу запитати у шановного @Nik - якщо матеріал пальця гусениці добре підходить для сокири, то чи не підійде він часом для чогось типу мачете\паранга? Чи краще для такого використати ресору? А якщо підійде, то чи можна цю сталь загартувати в горні? Просто привабливий форм-фактор (готовий пруток), а ресору так муторно осаджувати руками (щоб з полоси зробити квадрат, така конструкція у паранга, саме його дуже хочу :-) ).
 8. Щодо прошивок, матеріалів для них, і роботи з ними на мехмолоті. Є чудовий канал коваля Torbjörn Åhman, він демонструє виготовлення утилітарних речей, включаючи і ковальські інструменти. Чисто відео, він там не говорить, тому знати якусь іноземну мову не треба, щоб зрозуміти побачене. Максимум, кілька написів про розміри заготовки та її матеріал. І в нього є відео про виготовлення прошивки. Матеріал - H13 steel, вона ж DIN 1.2344, а з наших аналогів - 40Х5МФ, http://www.splav-kharkov.com/mat_start.php?name_id=296 І далі є відео, на яких він успішно працює цим інструментом. Можливо, ця інформація чимось допоможе :-) .
  Все ок, рекомендую продавця.
  Все ок, рекомендую продавця. Упаковка - взагалі на вищий бал, дуже акуратно. Дякую.