newengine

Користувачі
 • Продажи

  23/5
 • Покупки

  185/5
 • Публікації

  1 522
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  4
`

newengine останній раз здобув день на лютого 26

newengine має найбільш улюблений контент!

Репутація

324 Відмінна

Про newengine

 • Звання
  Реєстрація
 • День народження липня 28

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
 • Імʼя користувача
  Станислав

Налаштування Барахолки

 • Мінімальна сумма для пропозиції
  0

Відвідувачі профілю

3 190 переглядів профілю
 1. думаю, носові частини треба відрізати. То технологічні залишки при виготовленні мітчика.
 2. Заряджати не довго (не всю ніч), 2-3 години кожен
 3. Акамулятори дохлі або пересохли. Можна вскрити кришки,під кришками гумові пробки. Під кожну пробку шприцом додати по 5 кубиків електроліту (не води) і на зарядку. Якщо оживуть- добре, не оживуть- туди їм дорога.
 4. Ну набухне капролон раз, доведеться підрегулювати, більше не буде набухати? Десь в обговореннях шкільних читав, що й деревяні траплялися!
 5. Весь Ютуб завалено відео як люди працюють на Мач3, плати на LPT, в крайньому випадку на USB, на звичайних крокових двигунах... працюють і горя не знають! А ячкщо взяти 3Д принтери, то вони можуть добу друкувати одну деталь і без жодної помилки, і це на звичайних крокових двигунах Нема17 із блоком живлення для світлодіодних стрічок, і цим добром керує Atmega256 !!! А ви примудряєтесь на фрезерному станку, що обробляє деталь максимум десять хвилин наробити купу помилок? "контролер. Их есть. Как с дисплеем, так и без"- нафіг! Сервоприводи- нафіг! LinuxCNC- за бажанням, або нафіг!
 6. Станок паплюжить тільки цю деталь, чи з усіма так поводиться? Якщо проблема тільки з цією деталлю, то можна спробувати обійтися без 3Д моделювання. В Арткамі я зробив би так: -виборка по верхній площині -виборка квадратного заглиблення з діагональними пазами -обробка фрезою по зовнішньому периметру все, три прості операції в 2Д Якщо все пройшло успішно, то електроніка і двигуни в нормі.
 7. @San1084 Ви підшипники якось захищаєте від палок?
 8. Той, хто робив саморобні зарядні або іншу електросаморобку часто стикаються з проблемою де взяти корпус? Старий холодильник допоможе вирішити цю проблему надовго! Дві деталі зігнуті буквою "П", і у вас чудова заготовка міцного корпуса! (200х150х150)
 9. Проточуєте трубу ззовні на довжину 200 мм, розточуєте посадку під перший підшипник. Відрізаєте трубу, затискаєте в патрон вже розточеним кінцем. Виставляєтесь індикатором по зовнішній (вже проточеній поверхні і розточуєте посадку під другий підшипник.
 10. Чому мідний радіатор повинен окислюватися? Він, що буде працювати в агресивному середовищі Підвищена волога? Хімічні випари? Чим чистіша мідь, тим більш хімічно стійка.
 11. Паяти каніфоллю то вже моветон! Для пайки двох проводків ще згодиться, для електроніки купіть шприц з флюсом для реболінгу, або RMA, або щось типу NC-559 (навіть підробний буде правцювати краще за каніфоль)
 12. Називається алмазні шарошки для гравера
 13. На Космодромі купляв, офігенно паяє. Ціна середня.