Залізячні улюбленощі

  • записи
    2
  • комментария
    2
  • просмотра
    273

Об этом блоге

Про різне залізяччя, стальне.та електронне. 

Записи в этом блоге

crazytechnics

ПД ЛРзБ-5 (пристрій декоративний лампа різнокольорова з бульбашками п’ятитрубна) виготовлений для естетичного задоволення, гіпнотичної (залипаючої) дії, може використовуватись в медитативних цілях, спрямований на заспокоєння або просто звернення на себе уваги.

 

 

crazytechnics

Бормашинка в деталях

Нижчеописане являється спробою поділитись власноруч набутим досвідом, помилками, роботою над ними, логічно побудованими та практично перевіреними висновками. Матеріал можливо зацікавить людей бажаючих  ознайомитись з описаним видом  інструменту, його  особливостями та деякими прийомами застосування. 

Що ж таке бормашинка? Описати апарат можна виходячи з  наявності обертової частини з виведеним валом на якому знаходиться механізм кріплення ріжучого інструменту, відповідно це машинка для обробки матеріалів шляхом різання, абразивним способом за рахунок обертів інструменту навколо своєї осі. Типу, як дриль тільки трохи інакше.  Основними відмінностями бормашинки від дрилі є швидкість обертання інструменту та потужність, а за призначенням вона ближче до прямошліфовальної машини ніж до дрилі.

 

Повна стаття