Svin2204

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Нулевая

About Svin2204

 • Rank
  Участник
 • Birthday 04/22/78

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0
 1. Мої вітання з вдалою покупкою: якщо вдастся ще фторопластового порошку дістати та добавити у смазку, то ціни їй не буде!
 2. Ну, про бензин люди усе правильно написали: спробуйте поміняти його, попитайте у сусідів, може хто підкаже надійного постачальника (не обов'язково брендового -- вони, ІМХО, бодяжать більше, ніж мілкі фірмочки; був у мене випадок, що бензин з ОККО розтворяв ручку викрутки). Спробуйте ще прочистити глушак від шлаку і воздушний клапан на кришці (найчастіше він туди встраюється) бензобака, пограйтесь гвинтами "якість/кількість" на карбі (але це лише на крайній випадок).
 3. Пля... якби знаття...: Бачив таку на Блошиному (у Харкові, за річкою, десь 19.02--20.02). Але не знав, для чого воно, тому й не купив (250 грн -- це охуїзм для струбцини). Можете пошукати на Блошихах приспсобу для рихтування кришек під закатку, розміри близькі. Ні, я передати таку хрень не зможу, хоч і валяється їх дві штуки: у Харківській області Нова Пошта не працює толком (про Укрпошта не вспоминати).
 4. Пишут, что в кальцинированной соде: соду купили, попробовать не успел -- сейчас на даче, в Харькове... некомфортно😟
 5. Спробуйте підібрати лєрку з наборів типа "Косий клупп" -- їх легше знайти, ніж готову дюймову плашку 😟
 6. Лимонная кислота неплохо убирает ржавчину, правда, не все типы -- иногда приходиться использовать смесь лимонной и щавелевой кислоты. Также она весьма слабо реагирует с металлами. А насчёт дешевизны такого способа можно поспорить: электролиз обходится намного дешевле.
 7. 0,33 -- це не наш розмір!😈 Пів-літра ПИВА -- це те, що допомагає розслабитися після роботи!😇
 8. Бензинові примуси -- так, бачив на Блошихах багато разів, дизельні -- навіть не знав про їх існування, керосинкі -- нікому не потрібні, бо виходять дорожчі у використанні, ніж бензинові, та й керосин купити не завжди можно.
 9. Судячи з високовольтних ізоляторів, трансформатор для ремонтних груп ЛЕП або будь-кого, кому потрібно працювати у полях.
 10. Шановні, продавани на цьому сайті охуїли давно і конкретно (маю з чим порівнювати -- закуповував на Барабашці інструмент для виробництва, так тут ціни у десять разів вище). Боротися з ними на сайті -- то дурне діло (єдине, що вони можуть зрозуміти -- це якщо їм начистять харю, алеж вони старанно никаюиься під ніками), вони перереєструються і почнуть спекулювати під другим ніком!
 11. Як на мене, то це не насос, а якийсь вентіль або перемикач для пневматики з електропривідом.
 12. Ще докуну свої "п'ять копійок": у таких випадках краще всього шукати по гаражах автомеханіка по "классиці" подосвідченіше, років під сімдесят. У нього є усі потрібні мітчики, вставки і досвід ремонту цієї несправності. В мене батько у 90 -- 00 займався ремонтом жулєк, так зірвана свіча -- це раз на місяць... стабільно... приносила йому і нам маслиця на хліб.😁
 13. Санетехнічне кільце не підійде: воно вироблено з резиносуміші марки ТМКЩ (термо- кислото- щелочно стійке), а для авто потрібна суміш МБС (масло- бензо стійке). До того ж температура масла у автомобілі більше 100°С, тому краще всього знайти фірмене! Ні, сілікон, який представлений на ринку, теж є поганою ідеєю -- він занадто м'який.
 14. ИМХО, срок ему {якорю}пришел: эта дрель рассчитана на сверление в дереве до 30 мм, и застопорить ее при сверлении очень сложно (скорее руки оторвёт).