akazukr

Пользователи
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  1/5
 • Content count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Нулевая

About akazukr

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday
 1. Шток починає йти туго ше перед стопорних механізмом... @Stebium1викинути завжди можна) от спробую всі варіанти, а там глянем)
 2. Уз ванни немаю, полокав в керосіні, легко шургав 2000 наждачкою, без результат но...
 3. Додам такого рубанка: До хотілок додам розгортку 7.5; усп 7033-2253, такого от вигляду:
 4. Всім дякую за поради, спробую розгорткою, якщо знайду в себе 7.5...)
 5. @Ленятак клинить де циліндрична частина. Наразі змоги виготовити притир змоги немає( є ідея на довгий машинний мітчик намотати скотч брат, замочити це в мастилі і шуруповертом плавними круговим рухами все в середині вичистити. Чи скотчбрайт то зажостко?
 6. Купив мікрометра, зовні виглядало, що стан ідеал, але при першій спробі провірити його по кмд виявилось, що гвинт йде так туго, що я зразу залив його ведешкою і потім таки з горем пополам розкрутив. Були підкисші внутрішня сторона рухомої частини, шток, клинила тріщотка. Все було вимито вичищено. Ефекту ноль, шток ще не доходячи до різьби йде по рідній посадці дуже туго. Питання, як це можна виправити?
 7. Додам в обмінку: 1) Зенковки 2) ліхтар під переробку 3) рубанки Додам до хотілок: Кувалду (цікавить різної ваги від 4кг, тільки робоча частина)
 8. Якщо прикручені з крайньої правої сторони верстаку то мені супер. В них ж вльот за межі стола дозволяє закріпити вертикально щось не дуже широке. Щось дуже широке я струбцинкою до верстаку напряму притягую і щастя. А взагалі є окрема мрія зробити для даних лещат окремий постамент! І доступ зі всіх сторін і красиво)
 9. Вибула сверлилка і всі книжки, за винятком, токарної справи і слюсарної практики.
 10. В Heuer всі лещата без з'ємних губок, за винятком однієї моделі(але це не точно))). Для стандартних в продажі є отакі накладки, які я хочу скопіювати, не платити ж за них 40 євро...
 11. Моїх) приїхали трохи страшненькі, але тож сталюка, що їм станеться😁відмив, відчистив, змастив, підтягнув гвинт вибору люфта і в бій!
 12. Лещата просто суперські!
 13. Різцедержка від 1к62 вибула. Додам в обмінник книжку корисну, а до хотілок додам: - набір кмд - металопрокат (кутники, швелєра і тп., якщо ви зі Львова чи околиць - плиту повірочну від 400*400;
 14. @IгрекПробував неодимовим магнітом, не магнітиться. Про те, що дана бронза не магнітиться пиав в першому пості, 4 пункт ввідних даних)