• Announcements

  • sadmin

   Жалобы и ответы на них!   11/24/20

   Дорогие Чип & Мэйки! Обратите ваше пристальное внимание! Админисрация получает понятие что вы ответили что-то в общении по жалобе только когда вы нажмете "Жалобу" еще раз! Не стесняйтесь также указать на заключенную сделку в личке, можно той же Жалобой, проще и дешевле же! А как  порядочно вы выглядите при этом!

akazukr

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Нулевая

About akazukr

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday
 1. Дякую за інформативну пораду) кожна крупинка інформації для мене дуже цінна.!
 2. Вибачте за оффтоп, а не міряли часом на ск ваш годинник тріщить?
 3. Про фрезеровку полиці думав, але фрезера не маю, а болгаркою вгадати глибину пропилу по всій площі, та ше й диском який зношується... круто, але для мене нереально) фрезеровка планується в майбутньому як буде можливість. Плюс мені дуже сподобались лещата Кріса (clickspring), а саме фіксуючі губку гвинти закручуються ззовні, що робить доступ до них легшим. Тож в планах фрезернути ще дві таких виїмки під головки болтів.
 4. Всім доброго здоров'я! Допоможіть з вибором лещат. Перед карантином на металоломі купив двоє лещат, в одних тип т-140 на одній з половин відломана "полиця" для губки, в других немає основи поворотної, і вони чуть менші, ширина губок 125мм. Поки відреставрував більші, тепер черга за меншими. Планую залишити одні. Поможіть вибрати котрі)
 5. Всім доброго здоров'я! Люблю я дуже електронні штангенциркулі. Маю два mahr і fowler sylvac, були взяті вживаним, але дуже дешево і з точністю в них все ок. Совкові Аналогові штангеля і мікрометри відразу спродав) Попавсь мені недавно на (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом"). Юа старый мабуть років 80х електронний, як на ньому написано штангенциркуль fowler nsk max cal, Japan) за 300 гривень, чи робочий хз, взяв заради цікавості, бо з фоток зрозумів, що там не ємкісний тип вимірювання. До протирання спиртом, штангель працював і навіть стабільно повертався на нуль, показував в мм... Після протирання його С2Н5ОН, він мабуть спяну вирішив перейти на дюйми, та й взагалі почав показувати ахінєю якусь.. Так я розумію, що в процесі шось понажимав), але це був повід подивитись як цей штангель влаштований в середині. Як виявилось, там є зубчата рейка, передача з якої приводить в рух повзунок чогось на подобі змінного резистора, а далі там вже мабуть вимірювання базується на залежності від зміни опору. Ось такий от механоелектронний штангель. Вдасця довести до ладу, викладу тут результати обмірів кмд, щоб зрозуміти на що здатний старічок. Дякую, за увагу
 6. Це я зрозумів, коли як то кажуть, в живу побачив...
 7. Softm, Дякую, ідею зрозумів, це в стократ простіше чим мої клини, які ще фрезерувати потрібно🙂
 8. Апну, уточню що є в наявності: - різці токарні для 1к62 і більших станків - рубанки - латр-2а - лещата для сверлилки - купа різного електронного дрибязку - алмазні ріжучі диски - трансформатори тс-270 - кріплення усп Цікавлять: —Різці і накатки до малих токарних, розміру тв—16 - набір кмд - індикатор ірб - по Львову міняю на токарно—фрезерні роботи
 9. Будова мого наступна: І розсверлювати патрон не потрібно, розібрати і випресувати, але причины чому це для мене крайній варіант, я написав вище.
 10. Такий варіант теж розглядаю, але вже як крайній, бо ніде прес не можу знайти, а на сто, кажуть шо такою хі*нею не мають часу бавитись...
 11. Швидше навіть на лєнточці пильнуть) тут той варіант краще який швидше підвернеться...
 12. Наскрізного отвору немає, і місце стику якби заляпано фіксатором анаеробним, але прогрівом пальником патрона в місці з'єднання думаю і структура фіксатора зруйнується і він відпусте. Задумка наступна є: нагріваєм місце з'днання щоб зруйнувати фіксатор і викликати теплове розширення зони патрона, дві пластини з вирізами 1,2 розміщаєм, як намацькано паінтом по фотографії, між ними два клини 3,4 як на креслені, все це в лещата, а далі ви зрозуміли) Лишилось тільки фрезенути десь клини...
 13. Попробую той хомут відкрутити, але сумніваюся що він фіксує конус... Патрон бомбовий, дуже хочеться застосувати, щоб не валявся) LFA дуже крута фірма в сфері патронобудування майже як ALBRECHT.
 14. Ні, це якраз частина самого патрона, функція якої у фіксації патрона триманням рукою за цю накатану поверхню, від провертання при встановленні свердла.
 15. Всім доброго здоров'я! Купив се з німців, такого файного патрона, хочу поставити його на 2М112, шпіндель якої прийшлось перешліфувати з В18 на В16. Попавсь патрон, посадка В16, а сверла зажимає 3-16мм. Але проблема в тому що патрон сидить на оправці під КМ3. І хочеться розлучити їх з найменшою шкодою для обох і без адвоката, тільки інструмент Прошу вашої поради в вирішенні даної проблеми.