Kul Vol

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  73
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Kul Vol

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Добавлю своїх п'ять. До речі станки це хороше капіталовкладення це не машина що чим рік тим більші втрати рахуєш. Якщо за станками слідкувати і доглядати (технічний догляд) то їх завжди можна продати якщо щось десь колись не получилось з бізнесом. 16К20 ще 1 рік тому було валом і коштував 1000$ а що зараз... так що я двома руками за: металообробка завжди прибутково... І на останок можна працювати в свому гаражі не платити оренди але платити податок... Всім удачі не бійтеся починати свою справу (хто не рискує той не п'є шампанського). )))
 2. Гофра 0984831294 наскільки знаю цей чоловік зараз на морі буде 22-23серпня 17р
 3. У мене станок 3Е711В також думав як змазується шпіндель. В моїй темі є це все. В вашому випадку використовується смазка Старт. Раз помастили Підшипники і забули на деякий час. Але в любому випадку коли станок довго стояв розбирайте шпіндель вимивайте стару смазку . Як будете закладати нову смазку не напихайте особо багато ці Підшипники високо оборотні будуть грітися при роботі. Я використав +- 300-400грам на передній і задній підшипник. Змаску Старт заказував в інтернеті.
  все ок!!!
  Все ОК . Дякую )))
  Все ОК . Дякую )))
  Все ОК . Дякую )))
  Все ОК . Дякую )))
  Все ОК задоволений )))
 4. Добрий вечір форумчани. Я думаю що не тільки в мому станку підтікає масло з гідропанелі, тому зняв коротеньке відео заміни манжетів. Якщо щось зробив не так то підкажіть як має бути.
 5. Защіту під шпіндель уже зробив лишилось покрасити. На рахунок сепаратора шукаю і не можу знайти. Може десь бачили підкажіть? Радіатор уже зробив станок працює. Мені також радили без радіатора але я хочу щоб було по заводському.
 6. Дякую за пораду на рахунок пайщиків кондиціонерів . Права направляюча у мене з заводу йде без гофри. Там був тільки пас який прикриває направляючу.
 7. Напишіть і мені дані завода якщо можна в лічку. Завчасно дякую
  В принципі все добре окрім другої плити в неї стан не дуже.