sergo40

Користувачі
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  418/5
 • Публікації

  419
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Діб у лідерах

  3
`

sergo40 останній раз здобув день на листопада 17

sergo40 має найбільш улюблений контент!

Репутація

205 Відмінна

2 підписника

Про sergo40

 • Звання
  Постійний відвідувач
 • День народження 02.02.73

Персональна інформація

 • Стать
  Мужчина
 • Країна
  Украина
 • Імʼя користувача
  Сергей

Відвідувачі профілю

1 646 переглядів профілю
 1. Трохи сьогодні вдалось позайматися консолью. Обдер головні площини. Нашаржовані були прямо якимось піском, пластина сідала дуже швидко. Стан плоских направляйок дуже поганий. Наморочився щоб намітить загальну площину куди треба шабрить. Три індикатори, плита,лінійка дали можливість це зробити. Далі всю площину треба обнижувати на 0.2 такої глибини яма на лівій площині. Добряче прийдеться нашабритись. До речі цей весь жахливий знос результат повністю забитих масляних каналів.
 2. Далі нова серія мого серіалу. Одна площина зроблена. 6 годин пішло. Завчасно ще раз вивірив похибку, поставив мітки в місцях під КМД також помітив контрольні точки для індикатора. І на останок трохи зачистив і прибрався. Завтра треба попіклуватись про додаткове освітлення, не вдало падае тінь від ластохвоста.
 3. Так вірно шліфовка краще якщо е можливість. Трудоемко шабрить і довго, також великий ризик помилок
 4. Доброго вечора. Перевернув соьгодні консоль. Алгоритм роботи намітився. Лінійка стоїть на незношеній полоскі де був клин, і обкатка показала що в площині. А от крайня ліва база мае відхилення 0.12 вона не критична але зроблю і її, мабуть завтра з неї і почну. Звісно ж що в перпендикулярній площині до ласти теж е можливість обкатуватись, і плюс буде ще ліва вишабрена база від якої теж може бути контроль.
 5. Сьогодні склався анекдот з реальної ситуації. Під'їхав незнайомий чоловік і запропонував роботу. Достав 45 кругляк нержавійки і запропонував виточити 4 поршня до тормозних супортів. А далі каже 300гр. дам. Вибачте кажу я найближчі тижні зайнятий. Він каже, от (Слово удалено системой) ще до одного звонив каже 2 тижні буде хворий. Сказав я до побачення, зайшов до себе в хату і ржу чогось сам не знаю чого.
 6. Доброго вечора. Слідуючий етап консоль. Саме зараз в процесі. Поки що шукаю декілька незмінних баз від яких обкатуватись при виведенні геометрії. Зразу скажу не просто буде, потрібно витримати площинам парелельнісь і перпендикулярність відносно осі консолі або осі гвинта, та ще й щоб все потім повинно зійтися відносно осі шпінделя колони і направляйок хобота. Виточив оправку імітуючі вісь, одна база е. Після встановлення на кінці оправки е битя 0.06 тому викатавши її найшов ту пряму вісь і поставив мітки. Також завдяки цьому валу можна буде контролювати площину в горизонталі. Завтра переверну консоль і хочу перевірити паралельність лівої крайньої площини до не зношеної полоски де стояв клин. На мою думку саме з цієї площини треба почати. Також покатався по не відповідальній базі, і спочатку в результаті тих даних був сумнів а чи встала моя оправка правильно по горизонталі. Тому прив'язав через КМД лінійку на крайні точки де рідко їздять салазки виявив що попав в вісь. Ще заспокоїло те що по краям викатувалось в ноль.
 7. Доречі не вказав про роботу з рамним або брусковим рівнем. Хто візьметься працювати таким інструментом вперше. Ні в якому разі не крокувати ним просто поставивши на площину, тільки через додаткові опори. І визначення відхилень за алгоритмом обчислення. На ютуб е докладно все подано як. Довго муторно,запутано, але нікуди не дітися треба осягнути.
 8. Слідуючий етап ласти. Використав такий інструмент Лінійку перевірив кутовими мірами, також самі ласти в незношених місцях. Виявив що кут 55' був не критично завалений з заводу. На правій ласті осталась тотенька не тронута полоска по всій довжині від якої і відштовхнувся виводячи геометрію. Наносить краску і робити контроль доводилось специфічним способом. Також використовував грянь лінійки ут630, пробував метровою важко було самому. Ну і нарешті через багато днів фініш. Колона готова. На останок було баловство катання індикатором від торця.
 9. Продовжу по темі. Після того як виставив колону по рівню, зачистив основні поверхні і переміряв тим же рамним рівнем. Виявив ями ліва 0,18 з права 0,22, що було очікувано. Заодно виявив що з заводу плоскість направляйок не вкладається в плоскість шпінделя, права площина вище на 0,03. Переміряв двічі рамним рівнем, а також обкатував індикатором примагнітивши його до торця шпінделя. Площина хобота а також основна площина по довжині вклались до осі шпінделя. Потім потім плитою 250х250, однією граню лінійки ут1000, постійно періодично змінюючи інструмент і періодично контролюючи рівнем, плюс обкатка індикатором вивів загальну площину до торця шпінделя.
 10. Так вірно не далеко поїхало. Але ж могло бути і більше тому й перевіряв. Все ж таки краще мати розуміння яким інструментом користуюсь.
 11. Да важливе зауваження. Дякую. Запам'ятав на майбутне. В моєму випадку маю що маю. Зведу вертикально, перевірю треба буде править, то що ж змушений буду править. Все ж таки надіюсь на достатність жорсткості колони. Наче не поскупились прибалти на ребра жорсткості зважаючи на загальний габарит.
 12. За базу взяв торець шпінделя бо ця площина найменш зношуеться хоча перевіряв обов'язково. Сам конус ісо40 мав не зовсім добрий стан але не критичний поправив до паспортних даних. Після того як був впевнений в площині торця шпінделя прив'язав рамний рівень. На самому рівні і на шпінделя ставив мітки щоб була повторюваність установки. Рівень використав з ціною поділки 0.05 і не випадково, бо збільш точним було б працювати важче. Поскільки рівень базується на шпінделя коротким відрізком то його точність виростає дуже сильно. На ютуб е відео про рамні рівні, тому описувати ці тонкості не буду. Далі по рівню виставив колону по всіх горизонтальних вісях. Також при перших проходах зачисних контролював чи колона не тікае з виставленнго рівня.
 13. Відео про відновлення яблука Вфг передивлявся багато разів. Дещо вловив по станку що не мало відношення до відновлення яблука. Також Ваше відео спонукало звернути увагу на цілісність вузла при огляді станка. Дякую що в свій час провели роботу по викледенню такого матеріалу. Як не як а мені пригодилося.
 14. Пости виходять довгими тому розбиваю на декілька доки не дійду до до процесу який роблю зараз, потом все буде описуватись повільніше. Далі саме перше це колона. Виставляв на три точки колону. Як видно дві опори внизу одна в осі шпінделя. Чи просіла колона по середині під свою вагою зараз не відомо,надіюсь ребер жорсткості колони вистачить, все ж таки вона не дуже важка, буде видно як зведу вертикально. Зауважу що виставляти треба саме на три точки. Бачив відео де шабрили колону положивши на бруси то її скрутило і при зведенні геометрія втікала на 0.07.правда то був набагато масивніший станок. що буде в мене ще побачу. За базу для виведення геометрії взяв вісь шпінделя. На мою думку саме так е правильно. Завчасно перевірив стан підшипників. Обкатав по індикатору 0.001 площину торця шпінделя, плюс перевірив плоскосность на краску це важливо бо на цю площину базував рамний рівень.
 15. Добре. Саме перше геометрія. Звісно повірочний інструмент без нього ніяк. Сам повірочний інструмент принципово зразу піддаю сумніву чи является він повірочний, тому його перевіряв зразу. І зрозумів що не такий він уже й повірочний. Тому де можливо інструмент калібрував, правив і т.д. наприклад моя лінійка шд630 (яка нова була с храненія з паспортом) мае прогиб 0.02 і цей показник на лінійці помічений і маю його до уваги. Також у використанні плити 630х400 свіжо шліфована 250х250 свіжа 400х400 буду править і трохи підрізать. 200х200 правлена мною. Лінійки ут360х55 специфічна(далі покажу чому саме така),ут630х60 буде ще дороблятися теж спеціально,ут1000х45, кутник повірочний 630х400 вже прокалібрований, рамний рівень проюстований, КМД з комплектом стяжок, кутові міри, мікрометри, індикатори і т.д. Здуріти можна скільки всього треба. Тому хто мае фінансову можливість краще шліфувати. Я обрав шлях шабрування. Що з цього вийде побачу.