MartVlad

Пользователи
 • Продажи

  4/5
 • Покупки

  96/5
 • Публикации

  781
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

MartVlad last won the day on 14 июня 2019

MartVlad had the most liked content!

Репутация

151 Отличная

О MartVlad

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Владислав

Посетители профиля

1 771 просмотр профиля
 1. Ні, не клони. Але, нажаль, через таке безпідставне звинувачення користувача забанили. Розбаньте @vadimmart Доречі, саме він в грудні 2016 запросив мене приєднатись до новоствореного українського форуму металообробки, тому своєю активністю тут завдячую саме йому.
 2. Мітчик один? Бо на фото перший, другий і третій номери. Мені б комплект з трьох.
 3. @Maple Розмітка центрів осей зубчастих передач. Використовується годинникарями, тому й розміри маленькі. https://m.youtube.com/watch?v=q6xovvpuMQo
 4. @Wagner Для нержавіючих сталей використовують ВК8. Швидкості різання зазвичай нижчі. Враховуйте, що нержавійка погано віддає тепло і схильна до локальних перегрівів, тому при відрізанні обов'язкове охолодження, бо розпаяється різець. Я б відрізав ф50 на швидкості 450об/хв з СОЖ. Також багато буде залежати від жорсткості верстата.
 5. Софтм
 6. Краще на поворотному столі. Можна зробити перехідну плиту на поворотний стіл діаметром більше деталі. На неї встановлюєте кожух і кріпите в усіх можливих точках. Така деталь буде вібрувати при обробці зовнішнього посадочного кільця, тому вам і порадили підперти її з усіх боків.
 7. @технократ Насправді це дуже відомий на просторах YouTube "винахідник-шоумен" - Colin Furze А краватка - то його фішка. Safety tie! Можете її навіть купити - https://www.colinfurzeshop.com/products/safety-tie
 8. @kolish Подивіться на стіл універсально-заточного.
 9. @Maple Віталію, для автомобільного скла використовують клеї, які полімеризуються під впливом ультрафіолетового проміння, зазвичай використовують УФ ліхтарик. Вони бувають різних консистенцій, думаю можна і у вашому випадку використати. Не реклама: https://www.loxeal.com.ua/products/uf-klei
 10. @tosi Анатолію, поділіться будь-ласка вашим досвідом по холодному анодуванню маленьких деталей. Маю інтерес до цього процесу. Фото тестових зразків: Площа деталі - 30см2 Сила струму на 1 мікрон - 1,4А (Розраховував з 4А - 100см2 @Nik ) Температура -10С...-12С Етапи анодування: 1. 0,25А х 10хв = 2,5А (підготовчий період) 2. 0,5А х 10хв = 5,0А (підготовчий період) 3. 0,75А х 10хв = 7,5А (підготовчий період) 4. 1,0А х 60хв = 60А (основний період) Сумарно - 75А /1,4 = 62мкм Як джерело живлення використовую ЛАТР на 9А. Процес починається при напрузі близько 20В і росте до 60-70В. Температура зростає до -7...-5С. Проблеми: Наскільки я зрозумів, для малих деталей силу струму необхідно значно зменшити від рекомендованих 0,5-2,0А, причому чим менша деталь, тим нижча сила струму має бути на початкових(підготовчих) етапах і впродовж основного періоду анодування. Якщо площа деталі зменшується до 13см2, а етапи анодування залишаються ті ж самі: 0,25-0,5-0,75-1,0А то протягом основного періоду процес стає резонансним і важко керованим, при цьому сила струму може різко стрибати від 0,5А до 5А й деталь починає травитися. Як я розумію, для таких малих деталей процес має бути приблизно таким: 0,1-0,2-0,3-0,4А. Як ви боретеся з травленням і різкими стрибками сили струму? Дякую.
 11. Акуратно приварити з миттєвим охолодженням повітрям продувочним пістолетом! Якщо сварка не підходить, витравлюйте кислотою.
 12. @лейтенант Акуратно приваріть гайки на 5 і викрутіть на гарячу.
  Все добре, товар відповідає опису. Оплата без комісії. Власна упаковка. Дякую.
 13. Схожий на 1А625, але ніби трохи не такий, там висота 240мм і прохідний отвір 180мм.