mycolaevich

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    175/5
  • Публікації

    30
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

13 Нульова

Про mycolaevich

  • Звання
    Майже постійний відвідувач
  • День народження
  1. Справа не в вибраних площинах. У вас лапка індикатора під дуже велики кутом до площини: Має бути так: При дуже великому куті лапки до площини індикатор може "підсилити" виміри у 3-4 рази.
  2. Перше що я помітив на відео - некоректно встановлений індикатор, який буде в два-три рази підсилювати покази відносно фактичного биття. Думаю насправді все набагато краще.
  3. А в якому місці сміятись?
  4. Доброго дня. А термообробку даної сталі робите?
  5. Я передумав брати самсунг коли сервісмен мені видав: "замість боша візьміть краще самсунг - там з запчастинами проблем нема, ми нові плати кожен тиждень возимо")
  6. Пробував як тут радили звичайним акриловим грунтом - не сподобалось. Результат дуже неоднорідний, місцями ніби скріпило, а в інших сиплеться і пилить. Я вважаю що варто використовувати спеціалізовані засоби де конкретно вказано "для знепилення і укріплення бетонних підлог". Після акрилу обробив засобом під назвою "бето-твар" - результат хороший, раніше викорустовував цей засіб в гаражі - так само добре. Якщо хочеться дорого-богато - епоксидний грунт для бетонної підлоги. Не дешева річ, але дуже гарно закріплює, плюс цьому грунту байдуже на воду, масло, бензин і т.д.
  7. Чи вони є - не знаю. Головна відмінність розподільників/клапанів прямої дії - набагато потужніший магніт, як правило 10W-30W, і не буде блока з перемикачем що між магнітом і основним корпусом.
  8. Повністю нейтрального положення в нього немає. Тиск подається або в "А" або в "В", неробочий канал з'єднується з атмосферою через порти "S" та "R" відповідно. Показав два положення червоним і жовтим кольором: Для коректної роботи потрібен стабільний тиск так як це розподільник непрямої дії. Синім важелем що під роз'ємом можна змінити початкове положення розподільника.
  9. Рукава, штуцери можна використовувати 1/4". Розподільник вибирати щоб був з редукційним клапаном для регулювання тиску. Є модифікації без нього. Схема яку я використав є базовою але бувають інші.
  10. Два канали в одну порожнину гідроциліндра робити не треба. Я б збоку засверлився в цей канал: Гідросхема буде виглядати так: Все з'єднати гнучкими рукавами 320бар, тиск вказаний на рукаві є робочий а не максимальний. Для ручного режиму треба домкрат від'єднувати від рукавів і гідророзподільника. Найкращий варіант - викрутити штуцер з плити і вкрутити заглушку. Менш надійний але більш швидкий - між рукавом і плитою домкрата поставити кульовий кран. Головне не забувати: якщо підняти домкрат від насоса, а потім перейти на ручне - маслу не вистачить місця в корпусі домкрата.
  11. Щодо переливного каналу: можливо його має "прорвати" в екстреному випадку, а недосверлений він щоб не псувати манжети.
  12. Два уточнення: яка схема гідророзподільника? яке зусилля має розвивати домкрат в ручному режимі?
  13. Ну в ті же Vitals Professional 2.0 вони зовні, але просто закриті кришечкою.
  14. Приєднаюсь до теми. Якщо знайдеться ціла бабка я б забрав верхню половину.
  15. Якщо "дорого-богато", то SKF LGLT2 чудово працює.