Dimon

Пользователи
 • Продажи

  12/5
 • Покупки

  9/5
 • Content count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Нулевая

1 Follower

About Dimon

 • Rank
  Постоялец
 • Birthday July 4

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Lutsk
 • Имя Пользователя
  Dima

Recent Profile Visitors

1536 profile views
 1. Гарно постарались, обовязково зніміть відео як працює
 2. Я саме по цій таблиці дивився, i - Ratio. Але цікаво чому не кругле цисло?
 3. Я так розумію, що i=20,286 - це передаточне число
 4. Можете детальніше розповісти, якої потужності двигуни і редуктори там стоять, і який пас?
 5. Також непогано запиляли. Немає ще над чим колупатись, поки що придивлююсь жертву )
 6. Доречі по механіці, як дивитесь на такий варіант: на осі Y1 і Y2 встановлюємо оптичні лінійки, кожен циліндр має свій клапан, при досягненні потрібної координати, один з клапанів зупиняє рух відповідного циліндра і чекає поки інший дійде до тієї ж координати, таким чином буде програмна синхронізація, типу як проходить процес "хоумінгу" в портальних станках. Практики роботи на листогинах не маю, тому сильно не критикуйте ), останнім часом цікавлюсь цією темою бо є потреба у листогині.
 7. Ну якщо все куплено, то питання відпадає) тим більше, якщо ви добре розумієтесь у макросах мач3. Але все ж таки раджу на досузі полистати форум Linuxcnc, ви будете вражені можливостями ціє програми. Ось наприклад один з недавніх інтерфейсів написаний в новому редакторі QtPyVCP буквально за декілька годин. Ще один приклад можливостей цього редактора. Доречі, на офіційному форумі вже підіймалась тема про окремий інтерфейс для листогинів, були також ідеї візуалізувати процес згинання за допомогою Vismach, але поки тема заглохла.
 8. Чесно кажучи не знаю на що здатний Mach3 в парі з макросами чи з wizard, але точно знаю що вмілий користувач linuxcnc зможе зробити повноцінний інтерфейс для листогину з сенсорним екраном і всіма формулами для кутів згину та компенсаціями. Щодо бюджету, Mach3 + ESS вийде вам, я так розумію, понад 300$, Linuxcnc - у вільному доступі, в парі з платою mesa 7i96 за 120$ покриє всі потреби, і при необхідності LCNC може керувати до 9 осей. Звісно, якщо ви більш знайомі з мачем, тоді швидше буде з ним розпочати. Але як на мене, linuxcnc має більше інструментів для нестандартних станків.
 9. @Гаврилів Василь Чому вибрали mach3? Для таких потреб я вважаю linuxcnc краще підійде.
 10. @Кудибин плата супер за свої гроші, драйвери беріть leadshine dm856 на алі до 40$
 11. Який двигун буде крутити шпіндель?
 12. все надійно працює, проблем не було. В ссва мені подобваться гнучкість налаштувань. Декілька разів користувався Теслою, також варить гарно. Читав гарні відгуки про полуавтомати едон, але ще не доводилось користуватись. Ось гарний канал про ремонт та обзор зварювальних апаратів, рекомендую.
 13. Користуюсь полуавтоматом SSVA-270P майже 9 років, апаратом задоволений, у знайомого ssva-180P з осцилятором дуже сподобалась робота "тіга". Для зварювання алюмінію вам прийдеться купити окремо Тіг AC/DC
 14. Мілкі деталі падають донизу станка, чи є якась сітка під ламелями?
 15. @Гаврилів Василь і так з того що я зрозумів: BCS100 це по суті ємкісний датчик для регулювання висоти, працює по принципу як на газорізах чпу і має зворотній звязок з програмою CypCut CypCut це програма управління яка керує станком через перехідну плату FSCUT2000 Поправте якщо не так.