• Announcements

  • sadmin

   Свобода информации!   01/16/22

   В ближайшее время 1-2-3 дня на нашем сайте для всех пользователей будет активирована возможность скрывать свои сообщения и удалять свои сообщения, в том числе и вложения. Информация принадлежит только вам, и мы это уважаем!

   ПС. Если что где при этом отвалится - сообщайте пожалуйста жалобой )))
  • sadmin

   Новый но на всякий случай пишу БУ   01/19/22

   В барахолке будет добавлен новый статус товара - "Новый но на всякий случай пишу БУ", для облегчения выбора нужного статуса товара в непонятных ситуациях. 

alezzz

Пользователи
 • Продажи

  5/5
 • Покупки

  26/5
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Нулевая

About alezzz

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Ужород

Recent Profile Visitors

806 profile views
 1. Яка марка титана?
 2. Найщиріші вітання!!! Згадав, що навіть сам трохи причетний :))
 3. Бронь за aegis, уважно почитайте тему.
 4. Резерв до завтра за Turbobusa: 8. Відеодомофон VIZIT та визовна панель 10. Лупа з підсвіткою.
 5. Усім відповів в ПП. Лоти №№ 2, 7 і 13 - завтра їдуть до нових хазяїв.
 6. Шток знайти не проблема, мені б хотілося щось точніше.
 7. Моє вітання. Призбиралися деякі речі, можливо комусь буде цікаво для обміну (у мене все пилиться довгий час без діла). Розглядаю усі варіанти: можна з моєю чи вашою доплатою, декілька моїх речей за одну вашу чи навпаки і т.д. Якщо якісь питання, сумніви – пишіть в «особисті», домовимося. Мої «хотілки»: елементи УСП-12; індикатор ИРБ чи імпортний аналог; рівень брусковий; скалка для перевірки биття (або будь-яка термооброблена шліфована циліндрична оправка, розміром приблизно 20х200 мм), 2 окуляра до мікроскопа МБС-1 Ø 30мм 12,5х або 14х, шестерні для гітари токарного станка TSA-16, маточка гайка до TSA-16. Поряд з цим, цікавить будь-який міритель, сверла, фрези і все цікаве :). 1. Мікроскоп ШМ-1, в дерев'яному кейсі (оптика і механіка в порядку). 2. IP камера TENDA С50 s (поворотна, все гарно працює), без блока живлення. 3. Нетбук Asus, 10,1", з блоком живлення (старенький, слабенький (70 ГБ, 1 Гб оперативки), але повністю робочий, візуально в гарному стані, акумулятор тримає довго, біля 2 годин). 4. Смарт-годинник ZTE W01 (на екрані є маленька смужка, на фото видно). 5. Wi-Fi роутер TP-LINK (робочий). 6. GPS-навігатор TomTom (робочий, жодного разу не користувався, тому на скільки актуальні карти - не знаю). 7. Електронна книжка Barnes & Noble (в гарному стані, оригінальна прошивка, не "русифікований"). 8. Відеодомофон VIZIT та визовна панель (все мало б бути в робочому стані, але я особисто не підключав - відпала потреба). 9. Відеокамера Sony (можливо не робоча, зарядне не підходить) 10. Лупа з підсвіткою. 11. Свічки запалювання Bosch, 4 шт. 12. Очки віртуальної реальності (нові, не фірмові). 13. Стрічка світодіодна (на працездатність не перевіряв). 14. Гнучкий подовжувач в патрон. 15. USB кард-рідер 16. Оловоотсос та кучка мікросхем (довгий час валяється, не знаю куди приткнути :)) 17 Телефони (мають бути робочі, але не факт). 18. Акумулятор до ноутбука Asus (з мого старого ноута, валяється вже декілька років, думаю не робочий - під розборку). 19. Датчик руху Crow SRP-600 та геркон (робочі) 20. Автомобільний FM-трансмітер 21. Свічки запалювання Bosch, 4 шт. Окремо. Маю супорт на С-95, фрезерну приставка та шліфприблуду до нього. Хотів виставляти в барахолку, але не можу зорієнтуватися в ціні. Може хтось шукає таке і запропонує щось цікаве мені на обмін ?