garbuz

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

1 подписчик

О garbuz

 • Звание
  Участник
 • День рождения 03/09/85

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Мощна майстерня)))
 2. Давненько я в дніпросрачах не брав участі)))) Добре, давайте підійдемо до дніпротюнінга одразу з кінця, до характеристик, а конкретніше на скільки збільшився ресурс, і скільки то всьо коштувало і зайняло часу. Опустимо буйство інженерної думки. Тут претензій нема, якщо хочеться то треба бавитись. Я сам перманентно час від часу копирсаюсь в своїх корчах аби тримати себе в тонусі. Але до глибинного тюнінгу охолов 7 років тому. П.с. Мамая моторолік бачив неодноразово навіть пару раз возились разом.
 3. ДСО, 200грн на місяць і сплю спокійно: вдома в мандрах у відрядженнях.
 4. Добрий вечір. А ви тільки виробництвом зайняті чи можна підвозити роботу проточить-розточить-шліфонуть?
 5. Люкс. Але треба ж таки заштукатурити зсередини гараж. Би все по феншую було)))
 6. Річ не у відсутності контроля. А в жадібності наших бариг. Колись читав одну статтю про китайські мотоцикли. Поїхав наш журналіст в піднебесну роздуплитись що до чого. пошаривсі по змото заводах і заводиках. І питає китайців чо ви робите такі гівняні моторцикли. Шо кажуть китайці: ні май френд, насправді виглядає все так. Приїздять ураїнські спекулянти на фарику в китай, питають, кіко коштує ваш моторолік? Китайці йому й кажуть 500 долярів. НА що спекулянт відповіда, то дорого давай по 300. Китайці - нє, по триста якість бде ні нуди ні в красну армію. Спекулянт - давай по 300 беру 100 контейнерів. Китаці - ніззя, якість бде швах, це падіння авторитету нашої текстильної фабрики. Спекулянт - всьо хєрня ми причепим свій лейбл, до вашої обувної фабрики претензій не буде. Отоі маєм чорті шо а не мотороліки з китаю, так воно потроху працює краще ніж сссрівський корч, але всцикається беред б\в японцем якому 20 років, коштує як один новий китаєць а переживе з десяток нових китайців. по темі станків. Я не дуже чіпмейкер, але перманентно відновлюю 2М112, куплений більше року тому. за 4500, наразі зроблено? НОВА піноль, НОВИЙ шпіднель, розточена бабка, підшипники ZKL (не супер люкс але поярчє ніж те що там було), шліфована опора, нові ручки-крутілки (старих не вистачало, а ті що були то убожище зроблене ногами інвалідів), новий ремінь і кожух ременів (не було його при покупці). На черзі геть нові трифазні потроха, і самозажимний патрон. Вже давно не раху. скіко увалив грошей. Але так, це я бавлюсь собі на втіху, заробляю я іншим. І всеж міг купити умовний бош за 300-400 доларів, і вже давно б сверлив дірки. Але я думаю що мій 2М112 бде сверлити всетаки отвори)))) Скоро.
 7. Та недалеко від вас у Запоріжжі. Гараж 200грн. Ексцессів з підломом не було. Але регулярно відзвонюються якщо в кооперативі вимикають світло, колись сама сигналка глюконула, подзвонили що так мол і так, я поки дійшов до гаража (іти три хвилини) наряд стояв вже там. Карочє поки що не скажу ніц поганого за ДСО.
 8. НА то є аккумулятор в системі. у мене троха хитріше, злодійчук якщо залазить, то нічого не волає, не пищить і не блимає, а потихому сигнал на пост, хутко приїжджають козаки і в'яжуть злодійчука. НА моє питання до ДСО де сирена одразу відповіли, "Ми не відлякуєм, а наша ціль зловити зловмисника". Поки що так.
 9. Частотник в коробці лежить, все руки не дійдуть щоб підключити. Все лежить у своїх чамайданчиках в двох метрах од дірки. НУ і дрищі побачили що сигналака відламали пульт і давай тікать бо машина вже була поряд. В виду особливостей розміщення гаража під'їзду до задньої стінки нема, охороні бігти треба пішки, і треба ше знати куди щоб не прощьолкать. А спєтлять по дахам для злодійчуків нема проблем...
 10. Запоріжжя, Шевченківський мікрорайон. Конкретно та частина де я живу і гараж, то райончик з душком, а живе багато заводського начальства, в тому числі і гаражі мають в моєму кооперативі, може тому така пильність.
 11. Ну що колєги... Се таки сталось. Те чого я бздів цілий рік. Мені вломили сьогодні гараж на ранок, годині десь о 5-тій. Мене зараз нема в Україні. Але........ Слава ДСО, перший екіпаж прибув за три хвилини, всього приїхало чотири екіпажі, злодійчуки насрали в штани і втекли світ за очі, ніц з собов не прихопивши. Але, на виніс, на даху вже лежали перфоратор, шуруповерт, і частотник, брали те що в коробках. Наразі аміго замуровує дзюру, вже встановлено ще один хитрий датчик, і приймаються всі запобіжні міри. Отакі то справи....
 12. з приводу зброї і такого іншого: Розповідав один дід, сусід по кооперативу. Йому гараж виставляли два рази, тепер окрім машини там ніц не тримає. Перший раз виставили, то зарешотив задню стінку і стелю і перед брамою ще одну браму ізваял, другий раз виставили через бокову стінку. І каже в той час бомбили край кооперативу всі підряд гаражі. І бобмбонули ті злодійчуки якогось чувака серйозного. За місяць знайши в бур'янах двох жмурів. Три роки не зачепили жодного гаража. НУ а жмурів записали в глухарі. Отаке, за що купив за те продав.
 13. так почалося. Минулого року підломили зо 5 гаражі, крайній раз дрищів спіймали... Я так і не зрозумів хто зреагував, але приїхали і поліція, і ВОХР заводський, і ДСОшники... карочє прийняли злодійчуків. ну і до цього підлаували помалу. А так то підламували регулярно 3-5-10 гаражів на рік. І мені старий залізний гараж хтіли вломить років зо 5 тому, не змогли скрутить краба навісного. Причому двічі, я врізав ще один замок більше не приходили.
 14. Всі запобіжні хаїоди вже прийнято Як у бога за пазухою))))