garbuz

Пользователи
 • Публикации

  8
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Нулевая

О garbuz

 • Звание
  Новичок
 • День рождения 09.03.1985

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Мощна майстерня)))
 2. Добрий вечір. А ви тільки виробництвом зайняті чи можна підвозити роботу проточить-розточить-шліфонуть?
 3. Люкс. Але треба ж таки заштукатурити зсередини гараж. Би все по феншую було)))
 4. Річ не у відсутності контроля. А в жадібності наших бариг. Колись читав одну статтю про китайські мотоцикли. Поїхав наш журналіст в піднебесну роздуплитись що до чого. пошаривсі по змото заводах і заводиках. І питає китайців чо ви робите такі гівняні моторцикли. Шо кажуть китайці: ні май френд, насправді виглядає все так. Приїздять ураїнські спекулянти на фарику в китай, питають, кіко коштує ваш моторолік? Китайці йому й кажуть 500 долярів. НА що спекулянт відповіда, то дорого давай по 300. Китайці - нє, по триста якість бде ні нуди ні в красну армію. Спекулянт - давай по 300 беру 100 контейнерів. Китаці - ніззя, якість бде швах, це падіння авторитету нашої текстильної фабрики. Спекулянт - всьо хєрня ми причепим свій лейбл, до вашої обувної фабрики претензій не буде. Отоі маєм чорті шо а не мотороліки з китаю, так воно потроху працює краще ніж сссрівський корч, але всцикається беред б\в японцем якому 20 років, коштує як один новий китаєць а переживе з десяток нових китайців. по темі станків. Я не дуже чіпмейкер, але перманентно відновлюю 2М112, куплений більше року тому. за 4500, наразі зроблено? НОВА піноль, НОВИЙ шпіднель, розточена бабка, підшипники ZKL (не супер люкс але поярчє ніж те що там було), шліфована опора, нові ручки-крутілки (старих не вистачало, а ті що були то убожище зроблене ногами інвалідів), новий ремінь і кожух ременів (не було його при покупці). На черзі геть нові трифазні потроха, і самозажимний патрон. Вже давно не раху. скіко увалив грошей. Але так, це я бавлюсь собі на втіху, заробляю я іншим. І всеж міг купити умовний бош за 300-400 доларів, і вже давно б сверлив дірки. Але я думаю що мій 2М112 бде сверлити всетаки отвори)))) Скоро.
 5. Я не думаю що відлити новий хоч би той 110-тий буде дешевше ніж те що пропонує ринок.
 6. Люксово зроблено. Це судячи з усього не перший станок відновлений? П.с. собі на 2М112 теж ЗКЛ підшипники поставив кругом. тіки красив віничком бо не мав ше тоді компрессора.
 7. Ну на скільки я знаю на ФЕД трохи дрібніші приблуди для авіації ліплять)))) А на цьому монстрі можна невеличкі літаки з кругляка точити)))) П.с. а взагалі канєшно уроди.... ще мінус 1 завод....