garbuz

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

1 подписчик

О garbuz

 • Звание
  Участник
 • День рождения 09.03.1985

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 1. У мене димарь іде по гаражу 3.5м горизонтально, уклон десь до 20 градусів. Вертикальна десь на 4м від землі, з неї ні конденсат ні сажа в горизонтальну не попадає. Чищу раз на рік влітку. Хоча кочегарю не кожен день, але сажі не багато в горизонталці. П.с. отработка в тирсу це файна ідея. Бо і того і того маю троха, викидать рука не підіймається, будем палит.))) П.П.с а чи реально додати якийсь пальничок на отработкі в таку пічку як у мене..?
 2. НУ осьо здалеку Marck I. Завтра клацну пару фоток поближче.
 3. Вітаю форумчан. Почитав я почитав, вирішив вставити і свої пару песо. Я буржуйку зварив собі сам, з пропановго балона, четвертинки старих гаражних воріт і боковин з газової пічки. Колосники арматура. Обігріває майстерню площею 30м.кв. Стіни затеплені то ж вільно розганяється і тримає в режимі "малий газ" температуру +22-23. Режими "повний газ", "малий газ" регулюються заслонками на димарі та загрузочних дверцятах. Також для швидшого розпалу та форсажу відкриваю дверцята зольника, Але то тіки при розпалі. Розмір дров 250-280мм. Газує вже дві зими нарікань нема. Як часто підкидувати адекватно сказати не можу. В режимі "малий газ" дивлчись чим топити. Я дві зими топив всяким шміром, старі напівзогнилі дошки, ДВП, ДСП... карочє нормальних дров моя пічка майже не видить.ТА запакувавши повну кмеру згорання ДВП в режимі "малий газ" підкидував не частіше ніж через 2-2.5 години. Мене то не напрягає, рід діяльності дозволяє. Але того всякого сміття вистачає 2-3 відра 10-тилітрових щоб впродовж 8-9-ти годин тримати температуру 20+. Вона мені стала у 200грн за балон і 3 грн за боковушки, все інше збирав під ногами в майстерні. Минулої зими зварив колегі другу таку ж пічку але модернізованої моделі, з урахуванням похибок першої. То зразу надам фото Marck II а завтра як не забуду сфоткаю першого Франкенштейна))
 4. Всі запобіжні хаїоди вже прийнято Як у бога за пазухою))))
 5. Запоріжжя, Шевченківський мікрорайон. Конкретно та частина де я живу і гараж, то райончик з душком, а живе багато заводського начальства, в тому числі і гаражі мають в моєму кооперативі, може тому така пильність.
 6. Частотник в коробці лежить, все руки не дійдуть щоб підключити. Все лежить у своїх чамайданчиках в двох метрах од дірки. НУ і дрищі побачили що сигналака відламали пульт і давай тікать бо машина вже була поряд. В виду особливостей розміщення гаража під'їзду до задньої стінки нема, охороні бігти треба пішки, і треба ше знати куди щоб не прощьолкать. А спєтлять по дахам для злодійчуків нема проблем...
 7. Ну що колєги... Се таки сталось. Те чого я бздів цілий рік. Мені вломили сьогодні гараж на ранок, годині десь о 5-тій. Мене зараз нема в Україні. Але........ Слава ДСО, перший екіпаж прибув за три хвилини, всього приїхало чотири екіпажі, злодійчуки насрали в штани і втекли світ за очі, ніц з собов не прихопивши. Але, на виніс, на даху вже лежали перфоратор, шуруповерт, і частотник, брали те що в коробках. Наразі аміго замуровує дзюру, вже встановлено ще один хитрий датчик, і приймаються всі запобіжні міри. Отакі то справи....
 8. так почалося. Минулого року підломили зо 5 гаражі, крайній раз дрищів спіймали... Я так і не зрозумів хто зреагував, але приїхали і поліція, і ВОХР заводський, і ДСОшники... карочє прийняли злодійчуків. ну і до цього підлаували помалу. А так то підламували регулярно 3-5-10 гаражів на рік. І мені старий залізний гараж хтіли вломить років зо 5 тому, не змогли скрутить краба навісного. Причому двічі, я врізав ще один замок більше не приходили.
 9. з приводу зброї і такого іншого: Розповідав один дід, сусід по кооперативу. Йому гараж виставляли два рази, тепер окрім машини там ніц не тримає. Перший раз виставили, то зарешотив задню стінку і стелю і перед брамою ще одну браму ізваял, другий раз виставили через бокову стінку. І каже в той час бомбили край кооперативу всі підряд гаражі. І бобмбонули ті злодійчуки якогось чувака серйозного. За місяць знайши в бур'янах двох жмурів. Три роки не зачепили жодного гаража. НУ а жмурів записали в глухарі. Отаке, за що купив за те продав.
 10. НА то є аккумулятор в системі. у мене троха хитріше, злодійчук якщо залазить, то нічого не волає, не пищить і не блимає, а потихому сигнал на пост, хутко приїжджають козаки і в'яжуть злодійчука. НА моє питання до ДСО де сирена одразу відповіли, "Ми не відлякуєм, а наша ціль зловити зловмисника". Поки що так.
 11. Та недалеко від вас у Запоріжжі. Гараж 200грн. Ексцессів з підломом не було. Але регулярно відзвонюються якщо в кооперативі вимикають світло, колись сама сигналка глюконула, подзвонили що так мол і так, я поки дійшов до гаража (іти три хвилини) наряд стояв вже там. Карочє поки що не скажу ніц поганого за ДСО.
 12. ДСО, 200грн на місяць і сплю спокійно: вдома в мандрах у відрядженнях.
 13. Давненько я в дніпросрачах не брав участі)))) Добре, давайте підійдемо до дніпротюнінга одразу з кінця, до характеристик, а конкретніше на скільки збільшився ресурс, і скільки то всьо коштувало і зайняло часу. Опустимо буйство інженерної думки. Тут претензій нема, якщо хочеться то треба бавитись. Я сам перманентно час від часу копирсаюсь в своїх корчах аби тримати себе в тонусі. Але до глибинного тюнінгу охолов 7 років тому. П.с. Мамая моторолік бачив неодноразово навіть пару раз возились разом.
 14. Мощна майстерня)))