zaicev

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  103
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

1 подписчик

О zaicev

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 17.04.1984

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Рівненська область, місто Березне

Посетители профиля

465 просмотров профиля
 1. Якщо лівий торець продольної перпендикулярний направляючим, то просто - виймаємо кулачки та лівим торцем впираємось в плоскість патрону та зажимаємо. Так при пробній проточці можна зв'ясувати чи все добре. Тоді і 0 помітите. Незабудьте індикатором по плоскості патрона катнутись, все може бути.
 2. "Класно" оброБляється, ледве 2 вали проточив. Гарно доречі металокерамікою обробляється, тільки оту корку збити треба. CNMG120404 MA VP15TF - їми і обробляв, або CNMG120404 TF IC907. обороти до 100, подача 0,28 глибина 3-8мм на діаметр + СОЖ (робота довга по часу). Сверлив сверлами з кобальтом.
 3. Чомусь відразу впало на думку тарілочна пружина, котра буде давати преднатяг на радіально упорні кулькові підшипники.
 4. CNMG120404 TF IC907 CNMG120404 MA VP15TF Обробляють гарно. З швидкоріза краще брати Р6М5К5- тобто з кобальтом.
 5. Віктор Леоньоєв, відео з роботою з люнетом та опорами.
 6. Різьба права чи ліва?
 7. Останнє фото, якщо перевести вправо випадково осі не збігаються? Якщо так, то це дійсно циркуль з принадлежностів до КМД.
 8. Схоже на центрошукач.
 9. Замініть центровки на профіль С (тобто радіусна), перестане ламати.
  Чудовий та відповідальний продавець. Рекомендую!
 10. 3:24 Хвилина, Ви пробували провернути та незмогли (це моя думка, можливо помиляюсь). Відео не повне, тому остаточні висновки зробити неможливо. В даному випадку покупцю дійсно треба було оплатити доставки.
 11. Хлопці, Підкажіть де можна придбати, чи хтось з профільною шліфовкою візьметься виготовити пальчикову модульну фрезу М2?
 12. База створюється не тільки з одного сайта, якщо на одному ресурсі "чисті руки", то це не означає, що на решта ресурсах можна "фекаліями кидатись".
 13. Нема доброї маси між КорпусоМ авто та двигуном (стартерем). Агрегат з корпусом сидить на резинових подушках, а частково проходить де зможе: полуосі, гранати, підшипники та ні. Там має бути ще одна косічка на корпус (або у Вас вона не туди підключена).
 14. Ось і відповідь. В чора у швагра таку болячку лічив на мотоблоці, ьо китайці покрасили так, що не було маси на стартері.