Tramp

Пользователи
 • Публикации

  73
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

О Tramp

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Посетители профиля

79 просмотров профиля
 1. Можу сказати, що на сам перед це інструмент. А кожен інструмент розроблений під певні задачі. Якщо є бажання доторкнутись до історії - то варто купувати. З точки зору функціонала, зараз є білш практичні речі. У себе в господарстві маю бензинову для валки і електро, для "розділки туш". Бувають випадки, коли потрібно залізти на дерево і зрізати гілляки, щоб задать напрямок для валки дерева. Слабо уявляю таку процедуру з "Дружбою" яку потрібно завести на дереві на висоті десять метрів))
 2. Я тут обратил внимание, что описание можно менять даже когда товар забронирован. Это норма или недоработка? Покупал недавно заготовочку, так она после отправки похудела на кило с небольшим). Хотя сам дурак, была длинна и сечение - мог прикинуть на калькуляторе металла. В общем: будьте бдительны)
 3. @Дрюня один из вариантов исполнения
  Рад сотрудничеству!
 4. Исходя из размера винта, можно конечно попробовать отверткой, но скорее всего результатом будет: отлетит половина шляпы (собственно какая там резьба правая или левая, я так понимаю тоже не известно, хоть один удалось открутить?). Пока не начнешь крутить непонятно как сильно он закис. Высверливать лучше левым сверлом (в случае правой резьбы) есть вероятность, что на каком-то этапе нагреется+вибрация и выкрутится оставшаяся часть. Из опыта, такого размера винты лучше высверливать бормашинкой или на сверлильном станке. Дрелью на весу, учитывая размер сверла, экстрим еще тот)
 5. Можливо тут краще буде видно, та кола не замкнені а нанесені секторами. Що неможливо зробить методом поліровки. You set the scraper down at a 45 degree tilt angle, push down hard and turn it 30 degrees. (pivot it in the middle of the blade) Pick up and turn 90 degrees, set it down and do it again. It will make these butterfly marks. мовою оригіналу http://www.practicalmachinist.com/vb/deckel-maho-aciera-abene-mills/ok-one-you-steve-j-lindsay-108809/index2.html
 6. Не знаю з кого має бути та ковбаса, мабуть докторська або прохвесорська)) такого найфа тільки поруч з золотим батоном можна покласти) Да, техпроцес досить кропіткий. І я так розумію, що на кожному етапі можуть підстерігати неочікувані сюрпризи. Вкотре переконуюсь, щоб зробить достойну річ - потрібно витратить багато часу.
 7. саме ту тему не знайшов, але ось декілька схожих http://www.chipmaker.ru/topic/18262/ http://www.chipmaker.ru/topic/149046/page__st__60
 8. В цьому випадку це якраз шабровка butterfly (метелик) а обробка абразивом називається луска і виглядає інакше
 9. На ручипе, Ясь Капец из ТВ16 подобное делал. Видел я этот станок живьем, если полуоси от грузовиков на нем не точить, то под определенные задачи вполне рабочая конструкция.
 10. Приветствую! По одному сверлу и одному метчику возможна продажа? Если да, то цена? (интересует м6)
 11. Ничёсе он фоточку отрыл) этот станок продавался в декабре десятого года (на http://knifeclub.com.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=16290 ссылка естественно уже не рабочая) и действительно Киев.
 12. Я в захваті! Навіть не знаю що коментувати, просто шедевр) А скільки часу приблизно потрібно щоб виготовити такий клинок? І ще питання, я так розумію, що ножі не тільки декоративну функцію виконують, а їх ще можна за призначенням використовувать. За технологією зварюються шари різного металу, на скільки добре вони тримають рк після заточки?
 13. Напроти Електронмашу (не знаю як він зараз називається, вул. Зодчих) є ринок, там на задньому дворі контейнери і торгують залізяччям. Є контейнер з різним мастилом індустріальним в тому числі. Рік тому бачив були п'ятилітрові каністри.