Roma

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  5/3,8
 • Публикации

  803
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

132 Отличная

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Менталітет формується і зарплатою. Не зразу, але зарплата впливає. А особливо сильно впливає коли працівник бачить яка у начальника хата, машина, як начальник в ресторані за раз тисячі пропиває. Начальнику то все так насправді і не потрібне. Він те все не працею зарабов, а нахапав. Нахапав не тому шо потребує, а тому шо жадібний, захланний. У нього гріх буде не вкрасти. Його і вбити не гріх. Насправді дуже багато людей так і думають.
 2. З точки зору сьогоднішнього дня, так і виходить. Але мала зарплата спонукає до специфічних дій у майбутньому. Якщо працівник не бачить перспективи заробити, він буде шукати перспективу іншу: менше працювати, шось вкрасти, якось інакше використати роботу для отнимання вигоди. Тут би правильно було звільнитись і не займатись дурницями, але не всі такі гонорові .
 3. Кожен день ходити на роботу за мінімалку то вже погано. А якшо там ше працювати треба, то зовсім погано. За мінімалку краще сторожом. Добу на зміні, три дома. Нічогр не робиш, ніяких знань не треба.
 4. Шукати мотор габариту nema 52. Шось таке: https://aliexpress.ru/item/32424092472.html Плюс плюс драйвер, плюс блок живлення. Думаю вийде 1500 доларів. Якшо добре пошукати то може десь є за 1000. Сервопривод буде ше дорожче.
 5. Більш-менш цінні моторчики є тільки в старих принтерах і в дуже великих. Ше можна звернути увагу на позолоту деяких плат. Але заробітку там не буде. Такі моторчики роками пробують за 50 грн і ніхто не бере. То тільки якщо сам думаєш шось з них робити.
 6. Я про строгальні не знаю, про токарні скажу що на 100-тий патрон нема змісту ставити шось більше за 0.55 кВт. І так само на 20-ту фрезу фрезерного. Подібним чином можна прикинути швидкість. Але їх треба спочатку знати, а потім робити.
 7. Не треба дивитися як було, а самому вияснити скільки треба. Скільки треба крутного момента, швидкості і потужності. Від того скільки треба і виходити. Бо там могло бути все з десятикратним запасом якого ніхто не рахував, а взяли шоб було більше.
 8. Зниження швидкості редуктором означає збільшення крутного моменту. У скільки раз зменшена швидкість у стільки раз збільшується крутний момент. Зниження швидкості перетворювачем частоти в кращому випадку дає незмінний момент. Але збільшення швидкості редуктором означає зменшення крутного моменту, у скільки раз збільшена швидкість у стільки раз зменшується момент. Для перетворювача частоти буде так само. Отже виходить що перетворювачем частоти не вигідно зменшувати швидкість, але вигідно збільшувати. Срочатку редуктором зменшити швидкість до мінімуму, а потім перетворювачем частоти збілтшувати до скільки треба.
 9. Навіть якщо написано ГОСТ, то ніяка не гарантія. Нема такої можливості щоб покупець покарав виробника. Вони можуть писати шо завгодно і нічого їм за те не буде.
 10. В моторі постійні магніти на валу. Вплинути на обмотки мотора зварочний струм не зможе. Вплив на магніти думаю буде мінімальним. Можна попробувати пустити струм через трубу, до труби причепити магніти, чи буде якийсь вплив на магніти чи ні.
 11. Я памятаю спіраль ніхромову намотану на азбестову трубу. А тен то дорого.
 12. Там поставити мотор габариту АИР56В2 тяжко би було?
 13. Якщо є бажання використати той шпіндель, то колону бажано зовсім зняти, до основи прикрутити два куски швелера, і до того швелера кріпити шпіндель.
 14. Смніваюсь що на станку для шліфовки клапанів міг стояти мотор потужніший за 250 Вт. І навіть 250 Вт то з серйозним запасом. Я б не ставив великий мотор на маленький станочок. Особливо якщо там маленька фортуна і нема багато заліза.