Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  674
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

96 Хорошая

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Подібне на шпіндель деревяний. До речі якщо подати 220 В, 400 Гц, то буде 23300 об/хв, 0,66 кВт, при номінальному струмі.
 2. Якшо комусь реально треба ті 100 кВт потужності на мегагерцових частотах, то альтернативи нема ніякої. Можна прикинути скільки користувач лампи заплатить за електроенергію, навіть за один день роботи. І стане зрозуміло шо пару тисяч то ніякі не гроші, для того кому воно реально треба. Задаром, побавитись дехто би хто взяв. Навіть я би взяв. А от людей кому воно реально треба одиниці.
 3. Той станок шо в першому пості ніякий не вбитий. Фото страшні, бо продавець не має чим фотографувати. Можна сперечатись про ціну, і чи вартує він стільки, але є всі шанси шо він виявиться новим і шо іржа тільки поверхнева.
 4. Якшо задаром то так. Але за такі гроші як їх продають, то краще вже купувати не від мікрохвильовки, а такий який треба, і не перемотувати.
 5. Там в склі якісь неоднорідності є? На фото шось таке видно.
 6. З кінопроектора. Використовувалась для запалення ксенонової лампи.
 7. Хіба не очевидно, шо за 1 секунду розігнати мотор до 24 тисячі не вийде? Шо, люди просто так розганяють такі мотори протягом 5-ти хвилин? Зразу скажу, шо якшо неправильно задати параметри двигуна, то він може задиміти. То не є забавка, треба хоч трохи розбиратись, а не просто пробувати навгад.
 8. По перше треба поставити більш реальний час розгону. А по друге треба треба змінити параметри двигуна, шо він не є на 50 Гц.
 9. А кому ті відгуки потрібні?
 10. Шо, в українських реаліях такий станочок раптом стає професійним? З чого би то?
 11. Якого класу? Звичайний хобійний станочок.
 12. Та знайдуться люди які би за нього тисячу доларів дали. Точно є люди, які на нього облизуються. Але дорого. Побачить ціну в два рази дешевше, то побіжить купувати. Реклама важніша за жорсткість. Бо жорсткість може оцінити тільки той хто на тому розуміється, а реклама для всіх. Ціна не залежить від жорсткості і не залежить від якості. Ціна залежить від того як налаштовані покупці.
 13. Рахуєм час роботи. Допустим ресурс геркона 10 мільйонів спрацювань. Допустим швидкість шпінделя 1000 об/хв. 10000000/1000 = 10000 хвилин. Переводимо в години 10000/60 = 166.67 годин. Якшо по годині в день, то на пів року вистарчить геркона. Але то якшо у нього ресурс справді 10 мільйонів спрацювань.