Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  566
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

73 Хорошая

О Roma

 1. А я чув шо якшо розвести цементно-пісковий розчин на ньому, то вийде той самий топінг. Дуже подібне на правду.
 2. Окремий пускач якшо вже є, то можна лишити. Але спеціально купувати, то сумнівне рішення. По перше воно коштує, по друге ускладнює схему, збільшує кількість проводів. А по третє, сам по собі перетворювач частоти (якшо фірмовий) то пристрій серйозний і відовідальний. Та можна навіть автомата на вхід не ставити. Тим більше шо не намальовано в інструкції автомата на схемі включення. Напряму і все. Просто, зрозуміло і без порушень, все згідно інструкції. Управління, треба залишити традиційний грибок на стоп. А пуск і реверс як завгодно, то вже не так важливо.
 3. Не бачу в тому нічого хорошого. Так можна і реле одним тумблером включати. Але так не роблять. Стоп має бути гарантованим. Стоп важливіший за пуск. Пуск має право спрацювати через раз, стоп не має такого права. А ше така штука як самозапуск. Пропала напруга, мотор зупинився, пішов виясняти шо сталося, а тут напруга появилась і мотор запустився. То ше добре якшо так, а може бути шо поліз ремонтувати станок, і в той час мотор сам запустився.
 4. То безвідповідальний продавец. Якшо його ціна 2200, значить за 2200 має продавати. Є купець, товар продається. Пообіцяв -- виконуй. Отримання додаткової вигоди то ніяка не причина шоб не дотримати слова. І покупці не серйозні. Сам спонукаєш продавця шоб той не дотримав слова. А якшо він тобі пообіцяє, візьме гроші і не пришле? Ну ти ж прекрасно бачиш шо продавець не серйозний. Пообіцяв одному, ти йому дав більше, він тому першому не відправить. А тобі чого має відправляти? Найкращий варіант то першому продати, а з тих всіх хто дає більше, взяти гроші і не відправити. Ну вони ж самі нариваються на такий варіант.
 5. Є такі перетворювачі, шо без фіксації працювати не буде. Або може таке бути, шо нормально замкнуті контакти зовсім не вийде використати. Треба читати інструкцію і думати які кнопки вийде використати і як.
 6. А посадити ключі на ардуіно напряму?
 7. Навіть якшо послуги будуть безкоштовні, а заплатити треба буде тільки за доставку в дві сторони. Ота доставка в дві сторони то вже задорого для переважної більшості покупців.
 8. Коли всі півобмотки мають спільну точку, то ніяк не будеш знати які дві півобмотки становлять одну обмотку. А то має значення. Я би радив попробувати всі можливі комбінації чергування 4-ох дротів шо йдуть на мотор. Міняти місцями і пробувати.
 9. Я не вникав в подробиці чому менше. Просто почитав даташит двигунів. Написано, шо в уніполярному включенні момент такий, а в біполярному включенні такий. В даташиті на 6-провідні мотори або 8-провідні мотори такі дані деколи приводять.
 10. То не правда. Використовували їх тільки в ті часи, коли не було дешевих драйверів. Єдина перевага то відносно проста схема зі спільною точкою. Зараз уніполярне включення використовується тільки людьми, які хочуть самі паяти. Крутний момент буде менший. Вартість запчастин буде дорожча за готовий драйвер. Але можна похвалитись шо сам спаяв драйвер. Просто так без діла не сидиш, а працюєш.
 11. Та людина новий станок хоче. Не дешевше і не вигідніше. А шоб новий. А вибирати зі старих котрий буде в кращому стані не вміє або не має часу.
 12. Зробити багато хто може. А от придумати шо робити і продати, то значно складніше. Як зробити, можна прочитати в книжці, по тому є багато інформації, то все доступно всім бажаючим. А придумати і продати то все ризик і ніякої гарантії. Переважна більшість з тих хто може зробити не вміє ні придумати і не знає як продати. Чекають на клієнта який принесе роботу. А якшо клієнт замовив і не забрав, то виріб продають або дуже дешево, або здають на брухт. Виробництва закриваються не тому шо не вміють зробити, а тому шо не можуть продати. Якби придумати і продати було просто, то ні один радянський завод би не закрився. Шось би придумали і шось би продавали.
 13. Хотілось би шоб десь був такий ринок, де тільки дешеві ціни. Або дешевше реальних цін, ну або рельні. Шоб продавці продавали не заради заробітку, а для того шоб той хто хоче купити дешевше довго не шукав. І шоб торг по ціні ше був. Ну коли реальна ціна 1000, продавець продає за 300, ше трохи з ним поторгуєшся, і він за 150 віддасть.
 14. Колону не одну, а дві. А рухати гвинтом, або шпилькою.
 15. Та я про шо і кажу. Нема станків дешево і в хорошому стані. А шо хтось знаходить, ну так хтось і гроші на вулиці знаходить. Але то зовсім не означає шо на вулиці тих грошей навалом лежить, бери скільки хочеш.