• Объявления

  • softm

   Внимание пользователям! Уточнение правил!   20.04.2019

   В качестве меры защиты от мошенников (есть как минимум еще один пострадавший) вводится правило -  4.2. 
   Вкратце. Вся торговля на форуме - проводится через "барахолку" с применением признака "приватного лота".  ЧЗТВ 100 и 101.
   Жалобы на сделки не прошедшие через "барахолку" администрацией форума не рассматриваются. Никак.

Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  751
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

117 Отличная

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Тоді трансформатора не треба. Пускач, катушку заживити від тої схеми.
 2. Та сумніваюсь. Схема заскладна для такого. Треба знати для чого та схема. Там шо, в крайніх точках мотор зупиняється, схема розпізнає КЗ і відключає, чи шо?
 3. Я би брав перетворювач частоти на 100 Вт. Шо там на тому трансформаторі і платі? Плавний пуск, стоп, реверс, динамічне гальмування? То не є велика проблема. Продумати як завести сигнали керування на перетворювач і все. Треба конкретно знати які там сигнали керування є і придумати як їх завести і як налаштувати. І міді там багато, десь на вартість перетворювача і буде
 4. Якшо є 2 наждаки і 3 гріндери то змісту нема. Принаймі я не розумію для чого їх стільки. Проситься вібросито. Деякі люди із задоволенням би такий моторчик купили. Якраз для вібросита.
 5. Якшо коротко, сервопривод має стабільний момент на всьому діапазоні. А в крокового чим більша швидкість тим більше момент падає. З сервоприводами женуться за швидкістю, продуктивністю, шоб більше зробити за зміну. Кроковий мотором продуктивності на ловлять. Сам мотор дешевший, драйвер дешевший, і момент на малих швидкостях пристойний. Якшо несерійне виробництво, то однозначно кроковий вийде дешевше, простіше. А якщо серійне то треба думати. Рахувати час простою, продуктивність за зміну. Тут вже написали який момент буде в того сервопривода. Швидкість буде хороша, але не факт шо він подачу потягне. Кроковий потягне, але вижати з нього швидкість ше треба вміти. Швидкість річ не обовязкова, а момент річ обовязкова. Нема моменту, нема роботи зовсім.
 6. Можеш то не злочин. За можеш до тюрми не садять. Хоча клопіт створити вони здатні. І не маленький. Закрити на якийсь час, заставити попереживати, потратитись на адвокатів. А не зумієш нормально від них відбитись то таки посадять. І їм за то нічого не буде. Вони нічим не ризикують.
 7. Якшо є вже перетворювач з такою функцією, і попадеться енкодер дуже дешево, то можна пробувати. Для контролю положення то обовязково, а момент так не врятуєш. Поможе, але не сильно. А на частотах більше 10 Гц, зовсім нічого не дасть, і на 5 Гц мало шо дасть.
 8. Я так думаю шо покупець для свого станка просто не дасть більше 1500 грн. А виглядати здирником в очах комерційної організації, то не страшно. Якшо за нормами має бути тільки такий мотор, а купити дешево нема де, то дадуть і 10 тис. і більше.
 9. 32кг? АИР80В2 буде 15 кг. Якшо за одні гроші, то я би краще взяв АИР80В2. А якшо в 2 рази дешевше, то навіть і не знаю. Можливо і є люди яким реально треба ота водозахищенність. Для мене він гірший за АИР80В2, а для когось іншого може і кращий.
 10. Якшо то подарунок, то я би хотів.
 11. Хочу два корпуса. Позиції 1 і 2.
 12. Навіть за робочий мотор дають не дуже більше ніж ціна металу. Не для перепродажу, а кінцеві покупці. Шоб хтось дав більше ціни брухту за згорівший мотор, у тому я дуже і дуже сумніваюсь. А якшо на метал здати то буде півтора-два.
 13. Та не буває чудес. Або звичайний обман, або режим роботи S2. Такий мотор брати: https://systemax.com.ua/p22507966-elektrodvigatel-air71v2-air.html Перевантажити його в два рази до 2.2 кВт, і він буде грітись ше менше ніж китайський.
 14. То не так просто як здається. Памятаю Європа забонила ввезення олії, а насіння не заборонила. Ціла історія з тим була. Дозвіл на ввезення олії ше треба було якось завоювати. Не треба їм готової олії, вони краще самі зроблять. Їм вигідніше сировину купити. А без дозволу нема змісту олію тут робити, якшо ввезти не дадуть.
 15. Ніхто просто так моторів не купує. Купують один конкретний. Шоб співпало все: габарити, вал, посадка, оберти, потужність. Тоді можуть дати не ціну брухту. А інакше ні. Інакше всі кажуть або давай задаром, або не беру.