Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  341
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

41 Нулевая

О Roma

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Там стіл вузенький, якшо його обшити бляхою по периметру, то тиски не буде як поставити, і деталі тільки зовсім маленькі фрезерувати.
 2. Під крильчаткою? Чи всередині редуктора?
 3. У мене зараз нема часу тим займатися. Поки шо нічого не зробив. Навіть редуктор не розбирав.
 4. Стандартна теорія електроприводу. Ну, то сильно спеціалізовані формули. Їх треба декілька років вивчати, шоб нормально зрозуміти. Не бачу змісту то все пояснювати. Хто не знає, той швидко не зрозуміє, а хто знає, тому того пояснення не треба.
 5. Ви платите 500$ за проект?
 6. А в реальності ні запасу не знають ні точки відліку не мають. Беруть з явним запасом або передерають з подібного. Я працював конструктором. І прекрасно знаю яка там відповідальність. Відповідальність є якшо шось поламається. За перерозхід відповідальності нема. Я питав старих конструкторів, де сопромат? чого ніхто нічого не рахує? Один старий спеціаліст мені відкрив таємницю. Бо то робота яку ніхто не оцінить. Нема ніяких доплат за економію, але є відповідальність якшо шось не витримає. Тому всі наші конструкції або з кінськими запасами, взятими навгад, або передерті з закордонних. То традиційний совковий підхід, брати побільше, шоб гарантовано витримало. А потім те рішення де вже взято побільше, передерає інший конструктор і бере ше більше, на всякий випадок.
 7. Спеціалісти не хочуть ризикувати. Їм абсолютно не шкода грошей, які потратить людина на метал. То не їхні гроші, чого ж їх шкодувати? Але брати не себе ризик їм не хочеться, бо потім скажуть шо через нього. Тому хай краще людина заплатить в 100 раз більше за метал, ніж шось там розраховувати і відповідати за розрахунок. Без розрахунків простіше с надійніше. Взяти 100 кратний запас і ніяких розрахунків і ніяких сумнівів і ніякого ризику.
 8. А на форму верху звертати увагу, чи не обовязково? Відповідальність ніхто просто так на себе не візьме. А не просто так, а за гроші, то інша справа. Відповідальність дорого коштує, дорожче ніж робота.
 9. І де розрахунки? Хоча б якісь? От чого дихлофосний балон зі стінками 0.3 мм витримує тиск пропану (8 атмосфер)? І чому цистерна зі стінками 8 мм не витримає? Ті хто пише шо не витримає, ви шо все розрахували згідно формул, але просто розрахунки вирішили тут не писати, а зразу висновок, чи шо?
 10. Я би краще купив готовий. Китайський, шось типу такого: http://www.ebay.com/itm/Straight-Shank-Collet-Chuck-Holder-CNC-Milling-Lathe-C10-to-C20-ER11-to-ER25-/112387674649?var=&hash=item1a2ad3d219:m:mjWFqScCfaqUR6MpCKjyn4A Бо ціна як за серійний виріб. А якшо зробити, там інша ціна буде. Є спеціалісти котрі вміють взяти за шпіндель як за цілий станок.
 11. Там підходить бабка від УСП.
 12. Якби мені треба було діаметр вала, то я би про нього і запитав. А шийкою називають те місце, за яке дрелька закріплються у стойку для дрельки. Від даметру шийки залежить чи підійде конкретна дрелька в конкретну стойку чи не підійде.
 13. Як 22.5? В стандартної дрельки 43 мм. А тут подібне на більше. І як в шийку 22.5 влізе конус морзе 2?
 14. Який діаметр шийки?
 15. Треба заміряти наскільки тяжко крутити вручну. Або ключем динамометричним або гирею і важілем. Для орієнтиру 8 Нм то таке зусилля як болт м6 сильно затягнутий. А при 12 Нм китайський болт м6 вже зривається.