Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  300
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

41 Нулевая

О Roma

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Я би мотор вгору переніс. Шоб гарніше було. По боках дві залязяки і до залізяк мотор на фланці.
 2. Як можна таке з НГФом порівнювати? 25 кг станок важить. В 10 раз менше за НГФ.
 3. А зміст тим займатися? Навіть якшо є безплатні компектуючі, чисто по трудо-витратам вигідніше заптити 1600 грн за готовий. Ну я ше розумію, якшо робити нема шо, плюс комплектуючі валяються і місце займають.
 4. А я встрявав. І знаю шо витримає електрично гарантовано. А механічно все залежить від балансування ротора і підшипників. Тобто у нього можуть розлетітися підшипники, але шо не згорить обмотка, то точно.
 5. Недороблений. Там у них, в 90-ті останні пантографи робили чисто по інерції. Покупців на них не було. Деякі цехи вже закрились деякі ше працювали. Деяких робіт просто не могли зробити. Якшо хтось привозив пантограф на ремонт, йому давали вибрати новий, а старий навіть не ремонтували, зразу здавали в брухт.
 6. Гарно виходить. До речі, між мотором і шпінделем ше є місце шоб поставити проміжний шків.
 7. Ше пару відмінностей. У пантографа якість литва краща. І пантограф як фрезерний не працював. Тобто у нього направляючі будуть в ідеальному стані і ходові гвинти також. А НГФ, ну як пощастить. Міг стояти багато років без роботи, а могли ПТУшники його жорстоко замордувати.
 8. Ні. У НГФа жорсткість вище. Та десь приблизно на одному рівні. Там перевага не в жорсткості і не в точності. А в таких банальних параметрах, як ходи по координатах більші, стіл більший, ну і вертикальна голова, яку ше зробити треба.
 9. Не не знаю шо то за стабілізація, але подібне на якийсь фільтр. Тобто згладження пульсацій. Не величини струму, а форми струму.
 10. Ну так. В найпростішому випадку то тільки так. Беруть трансформатор на 1 кВт, змотують близько 20 витків первинної обмотки. В результаті трансформато в короткочасному режимі може віддати до 3 кВт, при чому струм самостабілізується на максимумі. Більше він просто не в змозі віддати. Ніяких дроселів, ніяких схем тупо за рахунок насичення. Варити буде тільки одмим електродом 3 мм. Ну на те він і найпростіший.
 11. Стабілізацію струму дуже часто роблять за рахунок насичення магнітопроводу. Для такого ефекту первинна обмотка повинна мати трохи менше витків. І повинне бути більш-менш значне споживання струму обмоткою на холостому ході. Якщо шось регулювати по первинній напрузі, то насичення пропадає і стабілізація також. А взагалі, варінти три. Два я вже назвав, третій то замкнута система зі своротним звязком по струму.
 12. Чим більше вольт тим краще. Тим буде більша швидкість і тим буде жорсткіша навантажувальна характеристика. Брати максиму, але так шоб не згорів драйвер.
 13. Чому транзистори? Чому не готовий модуль типу FSBB20CH60 ? Ну я бачу шо в схемі намяльовані транзистори, але якшо вже сам робив силовий модуль, то міг би собі роботу і полегшити.
 14. Те саме шо і по вторинній обмотці. Але тиристори на менший струм і менше будуть грітися. Магнітний підсилювач. Просто, надійно, дорого і масо-габаритно. Треба ше два великі трансформатори. Цікавить?