Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  665
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

95 Хорошая

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Шо, в українських реаліях такий станочок раптом стає професійним? З чого би то?
 2. Якого класу? Звичайний хобійний станочок.
 3. Та знайдуться люди які би за нього тисячу доларів дали. Точно є люди, які на нього облизуються. Але дорого. Побачить ціну в два рази дешевше, то побіжить купувати. Реклама важніша за жорсткість. Бо жорсткість може оцінити тільки той хто на тому розуміється, а реклама для всіх. Ціна не залежить від жорсткості і не залежить від якості. Ціна залежить від того як налаштовані покупці.
 4. Рахуєм час роботи. Допустим ресурс геркона 10 мільйонів спрацювань. Допустим швидкість шпінделя 1000 об/хв. 10000000/1000 = 10000 хвилин. Переводимо в години 10000/60 = 166.67 годин. Якшо по годині в день, то на пів року вистарчить геркона. Але то якшо у нього ресурс справді 10 мільйонів спрацювань.
 5. Мені для роботи станків зовсім не треба. Я не токар і не фрезеровщик. Ні одного замовлення не брав і не планую. Компютера мені також для роботи не треба, але маю три штуки. А деякі люди мають по дві машини, при чому не таксисти і не контрабандисти, для роботи не треба ні однієї.
 6. По 50 штук треба. Бо чим більше тим краще. І краще коли є запас ніж коли недостача. Але не всім реально треба. І не всі мають стільки грошей. І не всі мають стільки місця. Задаром взяв би тисячу штук. Але разом з безплатним приміщенням.
 7. За MN-80A ніхто тисячу доларів не дасть, а за Proxxon PD400 дадуть. Ну бо Proxxon новіший і на нього є реклама. Так шо за Proxxon по любому більше дадуть. А якшо і не більше, то продати його буде простіше. Все-таки на рекламу не просто так гроші витрачають. Реклама помагає продати скоріше і дорожче. Але не тут. Тут Proxxon не куплять. А якшо і куплять, то не за такі гроші.
 8. А везти станину від продавця з Сумської області?
 9. Таких дурних вже практично шо нема, але ше попадаються. Мені один прийомщик макулатури розказував шо він в книжках зданих на макулатуру долари знаходив.
 10. А яку продавцю різниця скільки воно у нас коштує? Наприклад в нашому селі за таке ніхто більше 100 грн не дасть. І шо? Це аргумант для продавця в Японії?
 11. А нашо воно вам? Якби задаром було, то ше би вартувало. А за такі гроші звязуватись з колекторним двигуном? Їх ставили не тому шо вони такі хороші, а тому шо не знали кращих рішень. Та навіть задаром то не є добре. Люди мають на китайських станках робочий колекторний двигун зі всім, то викидають і ставлять асинхронний.
 12. Шпіндель продається? Не знаю від чого, але мене зацікавив. Можна розміри?
 13. За рахунок того шо він не фрезерний і шо такі станки нікому зараз не потрібні ціна на них не велика. 15 то ніяка не халява. І конкретно у цієї моделі маленький стіл і малі ходи по координатах.