Roma

Пользователи
 • Публикации

  111
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

18 Нулевая

О Roma

 1. Є люди, якби у них стояв новий станок, то вони би найняли людей, заплатили їм грошей, шоб ті люди станок вивезли кудись в ліс, шоб його не було зовсім. Не взяли би станка ні задаром, ні за доплату. А є люди, які купують нові станки за 3 тис. доларів. І ні копійки на них не заробляють, і заробляти не планують. Але постійно шось докупляють. І коли зберуть гроші, то куплять ше один станок. І на тому також заробляти не планують.
 2. Китайці вказують максимальну споживану потужність з електромережі. Совок вказував номінальну механічну потужність на валу.
 3. Хобійний станок то не серйозно за визначенням. Як і всяке хобі, то дурна трата часу і грошей. То шось типу колекціонування марок, або монет, або мобільних телефонів. Якщо хобійщик почне думати про раціональність, про вигоду, про заробіток, то вже не хобійщик.
 4. Не факт. Може просто плата паяна свинцевим припоєм. Ємність у ватах не вимірюється. Ну і якесь воно замале. 50 Гц то низька частота. На такій частоті не буває маленьких трансформаторів на 1500 вт. Там сам транформатор мав би 20 кг важити, якби було 1500 Вт. І якшо ставити якийсь акумулятор на таку потужність, то не менше автомобільного. Тобто серйозна така вага повинна би бути.
 5. Я сподіваюсь всі розуміють, шо чесними 1500 Вт в тривалому режимі там і не пахне. Штатний чи не штатний, але акумулятор окремо. То перетворювач, а не акумулятор.
 6. То не перетворювач частоти. І не електропривод. Корпус там хороший. Можна розібрати на запчастини і в тому корпусі зібрати шось інше.
 7. Станок ширпотреб? Широко потребляється? Всім потрібен? Є в кожного? Неправда. Ящо в будинку 100 квартир, то станок є максимум у одного, або менше. Якщо в селі 1000 хат, то станок є в одній-двох хатах, а може і зовсім в селі ніхто станка не мати. Нема у нас великого ринку станків. Ті бариги не протають тисячі станків, і не продають сотні. Фірма за рік всіх станків максимум сотню-дві продає, а станків одної марки максимум штук 30. Могли би і подивитися шо там з Китаю приїхало.
 8. Маленький трансформатор на 10 Вт. І на напругу близько 80-110 вольт. Діодний міст, один конденсатор. Спочатку отримуємо постійну напругу близько 110 В. Міряти тестером. Якщо буде більше, підключаємо послідовно до виходу резистор. Подаємо на Ш1-Щ2. Міряємо напругу і струм. Підбираємо резистор. Треба вийти на номінал по струму. На Я1-Я2 подаємо напругу яку знайдемо. В межах здорового глузду. Бажано постійну. На змінній також буде працювати, але гірше. Можна пробувати 220В, але то перевантаження буде. Бувають мотори які таке перевантаження спокійно витримують. Напругу можна резистором гасити, але буде дуже мяка характеристика. Бажано гасити трансформатором, або блоком живлення.
 9. То нічого не дасть зовсім. От той працівник який там зараз працює, він прекрасно знає як повелись з його попередником, але працює. І коли будуть кидати його він так само здивується. То він на свої очі бачив, а хто не бачив, той подумає шо працівник сам винен, а я не такий, зі мною так не буде.
 10. Ну то не є рідкість. Як з тим боротися законними методами не знаю. А не зовсім законними, там є способи. Моя особиста думка, таких людей і вбити не гріх.
 11. Якшо є місце і дають дешево, то треба брати. Якраз маленькі станки великим попитом користуються. Продати можна буде швидко. Купив -- попробував. Потрібно -- хай буде. Не потрібно -- продав.
 12. Думаю на такий станок пасував би мотор 3000 об/хв, 370 Вт. Совкових ват. Або навіть і 250 Вт. Краще хай мотор згорить, ніж би мало на станку шось виломати. Хоча, можливо 750 китайських ват і дорівнює 370 совкових ват.
 13. Ну і прекрасно. Мені багато не треба. Я тонну не куплю. Мені десь треба 10 кг в рік. Ну можу взяти і на запас, якщо у кого є більше. Мені стружка титанова потрібна. Або порошок титановий. Ну я можу і сам перетворити титан в стружку. Тому брухт титановий також цікавить.
 14. Середніх зарплат? За станок? Станок то шо квартира? От квартира реально всім потрібна. А станок, то як бульдозер, або як пароплав, або як літак, або як шахта. То засіб виробництва. Ніяка не перша необхідність, і не друга необхідність, і не третя. Чого це пролетарій повинен мати можливість купити засіб виробницва?