Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  760
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

120 Отличная

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. 10 грн за кг. Не більше. Якщо господар довів його до такого стану, значить для нього то металобрухт.
 2. Та є шо. Підходить не кожен стартовий пістолет, але є такі котрі підходять.
 3. А я чув ніби купують пістолет стартовий турецький за 1500 грн. Потім у ньому або міняють ствол або розсверлюють ствол і готово. Все інше там є. Кому треба простіше той дрелькою розсверлює ствол і пістолет гладкоствольний. Хто хоча заморочитись купує бланк нарізного ствола, розгорткою робить патронник і шось придумує як старий ствол зняти, а новий поставити. Я думаю нема таких токарів кому би принесли бланк нарізного ствола під проточу, а він не здогадався шо то таке і для чого.
 4. Правий той у кого більше прав. А також знайомств і грошей. Особливо це видно на зброї.
 5. Я бачив бланки стволів продають. І кажуть шо можна. Є нарізи, але нема патронника. Значить можна. А ше продають зброю зі стволом нарізним без патронника. Всі частини крім ствола продавати можна, бо без ствола то не зброя. А ствол без патронника не ствол, тому також можна.
 6. Фрезерний. 16-ту фрезу тягне без проблем. Для 8 фрези 1500 обертів з можливістю зменшити електрично нормально буде, навіть можна пробувати фрезу 10.
 7. 200 Вт то не є мало. Буде добре. А 750 Вт то багато. У мене станок значно більший, ніякий не настольний, а мотор 550Вт. Є у мене мотор на 750Вт, який стане на фланець. Я думав його ставити. Але для чого?
 8. До чого тут лінь? Якшо не знаєш як то нічого хорошого не вийде. Треба дуже конкретно знати які способи можуть дати який результат. А просто активно захищати свої права таким способом який перший спаде на думку, то можна і до тюрми попасти.
 9. Тоді трансформатора не треба. Пускач, катушку заживити від тої схеми.
 10. Та сумніваюсь. Схема заскладна для такого. Треба знати для чого та схема. Там шо, в крайніх точках мотор зупиняється, схема розпізнає КЗ і відключає, чи шо?
 11. Я би брав перетворювач частоти на 100 Вт. Шо там на тому трансформаторі і платі? Плавний пуск, стоп, реверс, динамічне гальмування? То не є велика проблема. Продумати як завести сигнали керування на перетворювач і все. Треба конкретно знати які там сигнали керування є і придумати як їх завести і як налаштувати. І міді там багато, десь на вартість перетворювача і буде
 12. Якшо є 2 наждаки і 3 гріндери то змісту нема. Принаймі я не розумію для чого їх стільки. Проситься вібросито. Деякі люди із задоволенням би такий моторчик купили. Якраз для вібросита.
 13. Якшо коротко, сервопривод має стабільний момент на всьому діапазоні. А в крокового чим більша швидкість тим більше момент падає. З сервоприводами женуться за швидкістю, продуктивністю, шоб більше зробити за зміну. Кроковий мотором продуктивності на ловлять. Сам мотор дешевший, драйвер дешевший, і момент на малих швидкостях пристойний. Якшо несерійне виробництво, то однозначно кроковий вийде дешевше, простіше. А якщо серійне то треба думати. Рахувати час простою, продуктивність за зміну. Тут вже написали який момент буде в того сервопривода. Швидкість буде хороша, але не факт шо він подачу потягне. Кроковий потягне, але вижати з нього швидкість ше треба вміти. Швидкість річ не обовязкова, а момент річ обовязкова. Нема моменту, нема роботи зовсім.
 14. Можеш то не злочин. За можеш до тюрми не садять. Хоча клопіт створити вони здатні. І не маленький. Закрити на якийсь час, заставити попереживати, потратитись на адвокатів. А не зумієш нормально від них відбитись то таки посадять. І їм за то нічого не буде. Вони нічим не ризикують.
 15. Якшо є вже перетворювач з такою функцією, і попадеться енкодер дуже дешево, то можна пробувати. Для контролю положення то обовязково, а момент так не врятуєш. Поможе, але не сильно. А на частотах більше 10 Гц, зовсім нічого не дасть, і на 5 Гц мало шо дасть.