Roma

Пользователи
 • Публикации

  250
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

37 Нулевая

О Roma

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Хто сказав шо він станки продає? А може він подарунок пропонує? @[email protected] якщо ви дарує станки, то я один беру. А якщо ні, ну тоді справді, продавайте як всі люди.
 2. Ціна за кілограм?
 3. Підключення стандартне. Якшо однофазне, значить конденсатор, навіть два. Якшо трифазне, значить трифазне. Але якщо є можливість трифазного підключення, то краще трифазне. Думаю то мотор АИР80В2. 2,2 кВт Стане таким, якщо його на три фази включити.
 4. Підприємство випускало трифазні двигуни. Їм сказали шо треба однофазні. Вони вирішили нічого не змінювати крім таблички. Взяли звичайний трифазний двигун і написали шо він однофазний. Змінилися параметри і схема вкючення. Але двигун не змінився.
 5. Дорого. Тому не купую. Куплю тільки тоді, коли знайду значно значно дешевше. Якшо не знайду, то обійдуся. За такі гроші мені воно не треба.
 6. Та шось дорого. Вигідніше буде на єбай купити нове. Так не цікаво. Особливо якшо станок чисто хобійний, ніяких прибутків на станку нема і не планується.
 7. На фрезерному сверлити не по господарськи. Сверлильного станка не шкода, а фрезерного шкода.
 8. Я подивився ше раз відео. Редуктора там нема. Якісь підшипники є. Зібрати таке не важко. І не дорого. Я такі моторчики колись по 50 грн купував. Тепер не знаю, може по 300 грн б/у, або новий по 16 доларів з Китаю. В деяких потужних принтерах такі мотори були. Я не знаю чи воно весь діапазон товщин і довжин покриє. І чи не буде рвати струн. Ну можна взяти моторчики дорожчі. По 30 доларів, на 2 Нм. Хоча, автор того винаходу їх би напевне сам поставив, якби вони потрібні були. Можливо шо там і 0.2 Нм забагато. А може і ні. Може автор поставив такі мотори які мав. Все може бути. То може бути і конструктор станків і може бути восьмикласник якому нема шо робити дома.
 9. Там можуть бути просто упорні підшипники. А редуктор має інше призначення. Редуктор момент збільшує, а оберти зменшує.
 10. Там шось таке є на кінці воно не подібне на редуктор, але не знаю. Двигуни крутяться в одному напрямку і один буде тягнути другий. Втрачати кроки буде той мотор, який слабший. Можна поставити один сильніший, а другий слабший якшо така справа. Чим менші оберти тим більший момент. Така особливість крокових двигунів. І чим більші оберти тим момент менший.
 11. То не моя проблема. Мене то мало хвилює. Я про інше. Наприклад крокові двигуни мають крок 1.8 градуса. Допустим похибка буде 1.8 градуса. Брак? Якшо брак, зачить не піде, треба брати дорожчі, з кроком 0.9 градуса. Знову брак? Енкодер з більшою дискретністю? З якою? То дуже просто сказати 0 градусів. Але реально забезпечити 0 градусів коштує роботи і грошей. Дуже подібне на 0.3-0.6 Нм.
 12. Момент можна поміряти. Взяти десь динамометричний ключ, вручну покрутити і буде відомо момент. Якшо є бажання зробити такий станок, то міряти мотент доведеться. Мотор на 400 Вт і 1500 об/хв має крутний момент близько 3 Нм. То так, для довідки. А болт м10 затягують з крутним моментом 40 Нм. Молт М6 затягують з моментом 10 Нм, якшо дати 20 Нм, можна зірвати болт. Серйозно? А шо буде, якшо раптом буде різниця на цілий оберт на 10000 обертань? На пів оберта? На 10 градусів? Брак? Якшо брак, тоді варіанта три: 1. Крокові двигуни. 2. Сервопривод. 3. Слідкуючий привід з енкодерами на валах і системою керування.
 13. Мені здається, шо то ніякий не високоточний привод. І ніякі там не сотні Ват. Якшо є крокові двигуни або перетворювач частоти і два однакові мотори, то можна пробувати. Якшо нічого нема, то не знаю. Потрібні конкретно дані. Не просто портібні, а дуже потрібні. Без конкретних даних, скоріш за все вийде так, шо спочатку купив одне, воно не підійшло, потім купив друге, воно також не підійшло. Потім купив третє, і воно не підійшло. Потім купив четверте найдорожче і воно таки підійшло. А те все шо не підійшло доведеться продавати за півціни, і не факт шо за пів ціни хтось купить, може і ше дешевше. Хтось зразу візьме сервопривод великої потужності. Дорого, але гарантовано потягне. А хтось скаже шо краще заморочитись. Заморочитись, тобто попрацювати. Потратити час, гроші. Без гарантії шо вийде. А от були б конкретні дані, все би було простіше.