Roma

Пользователи
 • Публикации

  203
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

26 Нулевая

О Roma

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения
 1. Яка біда? Хтось вміє продати дорого, а хтось не вміє. Хочеш продавати дорожче -- вчися. А продавець за той час навчиться точити. І не відомо ше шо простіше і хто скоріше навчиться.
 2. Та можна і мільйон просити. Проблема не в стиді, і не в недооцінці. Проблема в іншому: хто дасть? А якшо один раз і дасть, то він це на завжди запамятає, і всім знайомим буде розказувати про токаря-шкуродера. А якшо ше якийсь огріх знайде, там таке буде...
 3. Зробіть креслення з чотирьох-пяти деталей, по 30$ за деталь. Може хтось і зробить. За такі гроші ніхто того сам конструювати не буде, і нести відповідальність за виріб не захоче. А по детально може і зроблять.
 4. Будь-яка ціна реальна. Все залежить від покупця і продавця. Зовсім однакову роботу одні люди роблять за 10 грн інші за 100 грн, ше інші за 1000 грн. Реально може коштувати. Реально можуть заплатити. Але не всі покупці. Одні скажуть дорого інші скажуть дешево, ше інші скажуть нормально. Те шо комусь який покупець заплатив 1000 грн, зовсім не означає шо мені мій покупець заплатить також 1000 грн. От скаже, я хочу за 50 грн. Бо йому не вигідно дорожче платити. Не так то і сильно йому та деталь потрібна. Якшо не знайде за 50, то забуде про неї і все.
 5. То не тільки так виглядає. То так і є. "Я хочу за стільки" то і є аргумент. Я хочу купити за 100 грн, і більше я не дам. А продавець хоче продати за 500 грн, і дешевше він не продасть. Ну, значить то не мій продавець і я не його покупець. Я у нього не куплю і він мені не продасть. Ціна тільки і залежить від бажання покупця купити і від бажання продавця продати. Якшо мені не дуже треба купувати, то я за 100 би взяв, а дорожче мені не треба, обійдуся. А якшо проацю не дуже треба продати, то він за 500 би продав, але дешевше не буде, хай лежить. Але якшо я дуже купити хочу і не обійдуся, то я буду давати дорожче. І продавець, якшо дуже хоче продати, то продасть і дешевше. А якшо та річ йому зовсім заваджає, то він її і задаром віддасть. Або ше свої гроші доплатить тій людині, яка ту річ забере. Ціна тільки від бажання залежить, більше ні від чого. Тільки бажання двох людей. Продавця і покупця.
 6. А здавати на металобрухт нові станки, не фантастика? Тут про 500 грн кажуть, а хтось подібні деталі здає на брух по 3-4 грн за кг. Є люди які за копійки готові працювати. Є люди які задаром хочуть працювати. Я таких бачив. Питаю його, нашо ти то робиш? Чи не краще буде просто нічого не робити? Він каже, ні не краще. Каже шо не має іншого заняття, а просто сидіти йому скучно. Знав одну пансіонерку, яку з роботи вже звільнили, а вона після звільнення на роботу ходила, і доробляла шо раніше почала. Її ніхто не просив ходити, і вона прекрасно знала шо їх нічого не заплатять, але ходила і доробляла.
 7. Бо станок тонну важить. Його доставка буде під 3 тис. грн коштувати Новою поштою. Машину найняти вийде десь стільки ж, але машиною можна прослідкувати шоб нічого не побили. Не кажучи вже про ризик грошей і можливість прямо на місці оцінити реальний стан станка, або шось ше цікаве знайти, або поторгуватися.
 8. Продавці різні бувають. Може бути наркоман якийсь, або хворий, або просто хамло. То шо він неадекват, ше не значить шо кидок. А шо, є такі покупці які за 675тим фрезером не поїдуть, а куплять через транспортну компанію?
 9. 675тих кидали не продають. За таким точно приїдуть. Варіант Новою поштою відпадає зразу. Так шо навряд чи.
 10. Десять кілограм міді? Тисяча гривень? Курочити станок заради тисячі гривень? То не людина, а якась худоба. Хто таку худобу до станків допускає? Навіть якшо вони безплатно працюють, шкоди від них буде більше ніж прибутку.
 11. Такі станки часто стояли без роботи. Він може і зовсім новим бути.
 12. Хто знає як додати в алюміній мідь? Ну, я знаю шо треба спочатку розплавити мідь, а потім в мідь додавати алюміній. Питання у тому, чи є якийсь спосіб шоб не гріти мідь вище 1000 градусів. Може є якась хитрість?
 13. Нема таких. Принаймі я таких не знаю. Для Nema 23 навіть 5 Нм то багато. На 3 Нм бувають, а на 5 навіть не знаю чи є.
 14. Є люди у яких нема своєї думки. А хотіли би якісь думки почути.
 15. Параметри дуже подібні на совкові настольні сверлильні. От його і можна порівнювати з совковими. Але наші люди чогось беруть і порівнюють совкові сверлильні з легенькими китайськими станочками. А потім кажуть шо китайські зовсім погані. Очевидно шо станок вагою 20 кг то зовсім інша категорія. Як машина і велосипед. Як таке можна порівнювати?