Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  423
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

50 Хорошая

О Roma

 1. Якшо електрошпіндель, то 10 тис. об/хв і більше. Навіть якшо десь і є, то вагою він буде не відрізнятися від асинхронного мотора на 250 Вт, 3000 об/хв. Я би брав асинхронний звичайний і шось там думав з підшипниками і посадкою цангового патрона. Ше варіант: взяти шпіндель 2.2 кВт 24 тис об/хв і розганяти його до 3 тис. Буде 275 Вт потужності. Якшо десь знайдеться готовий, то він не буде ні менший ні дешевший за такий варіант.
 2. Були б такі станки по 30 тис, в значній кількості, їх би брали. Майстрам воно не треба і задармо. А любителі би брали. В порівнянні з китайським BF20 виглядає серйозніше.
 3. Шо, проблема змотати витки? Буває шо домотати нема місця. А змотати завжди можна.
 4. 14 кВт то сила. Сила велика і непотрібна. Дуже рідко кому треба мотори більші за 2.2 кВт. Єдиний варіант то виставити на продажу з надією шо ті люди, яким така потужність потрібна все-таки існують. На таку потужність треба обовязково дросель. Я сам таких людей ніколи не бачив, просто так собі думаю, шо раз їм такий мотор треба, то дросиль також заберуть.
 5. Полістиролбетон. Розмішувати вручну пінополістирол з цементом і піском і засипати в опалубку з якоїсь плити. Кажуть за день реально декілька кубів покласти одній людині. Дешевше нічого не буде. І тепліше нічого не буде. А якшо самому робити то і скоріше нічого не буде і легше нічого не буде.
 6. Тільки якшо воно не буде коштувати серйозних зусиль. Задаром взяв би. За гроші не хочу.
 7. Можна вручну довбати? Пресувати? Якшо чисто фрезерувати, при рухомій консолі піноль то розкіш малопотрібна. Але піноль то заміна сверлильному станку. У кого є інші станки воно не треба, а як нема, то непогано би було.
 8. Під який патрон фланець?
 9. Скажем чесно, нема голови. Людям які можуть і мають на чому голову зробити, той станок не потрібен. Тобто голову доведеться купити і якось її причепити. Без готової голови або без доступа до великих станків, того ніяк не зробиш.
 10. Так дуже часто буває. Начальник як почує шо воно комусь треба, то скаже давайте не будемо викидати, а пошукаємо місце де його складати, будемо комусь продавати. Не треба казати для чого воно мені. Коли питають, для чого, переважно хочуть почути ідею, а потім не дати і самому використовувати для того, або комусь продавати для того.
 11. Там ше товщину лаку треба відняти. Але то приблизний розрахунок. Для оцінки. Конструктор міг собі вирішити шо густина струму буде 2.2, бо ізоляція проводу не витримує нагріву, або могли взяти 2.7, якшо ізоляція витримує нагрів. Або такого проводу могло не знайтись, то взяли трошки грубший. Дехто знімає подвійну потужність в довготривалому режимі. І нічого не горить. Ну то радянські конструктора проектували. У них не було доплати за економію грошей, але було покарання якшо шось не витримає. Тому вони краще брали з запасом, шоб не нарватись.
 12. Така відповідь свідчить про повну некомпетентність. З таким підходом можна написати шо золото.
 13. Якшо нема гарантії, то краще не писати шо то олово. Бо хтось візьме паяти консервні банки, а там свинець попаде в харчові продукти. Можливі серйозні отруєння.
 14. То олово без свинцю?