Roma

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  535
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

69 Хорошая

О Roma

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. Чіпмакер. http://ukrlit.org/transliteratsiia#source=0KfRltC/0LzQsNC60LXRgA==
 2. Цілком нормально. Якшо платиш за алюміній, значить за алюміній, а якшо за мідь, значить має бути мідь. Якшо заплатив за мідь, а дали залізо, то несеш назад кажеш шо мене надурили. А якшо платиш не за метал, а за виріб, то має бути виріб, а не брухт. Не можеш гарантувати шо то не брухт -- ну значить продавай як брухт. А хочеш продати як виріб -- то повинен гарантувати шо то виріб, а не брухт.
 3. А мене цілком би влаштувало якби дозволили продавати зброю. Хтось би купував, хтось би продавав, а хтось би виготовляв. Всім вигідно. Але не можна. Нікого не цікавить шо там мене влаштовує. Закон від того не залежить.
 4. Покупець справді може не звертатись за гарантією, або звертатись. А продавець продавати без гарантії не має права. Можна подарувати без гарантії. А продати без гарантії не можна.
 5. Та майже завжди. Якшо сам ремонтувати не вмієш, то ніхто того дешево робити не буде. І продати поломане не вийде за гроші. Хіба шо за символічні гроші. Найкращий варіант то комусь подарувати, хто на тому розуміється.
 6. Якшо чесно, то жах. Швидкість буде залежати від навантаження. І ніяк того не виправиш. На станок таке не поставиш. І навіть не знаю де таке можна ставити. А ше точити залізний ротор і випресовувати і напресовувати. Та вже краще шківи тоді виточити.
 7. По графіку видно шо на частоті 5 Гц, будемо мати ну максим то номінальний момент, при чому вентилятор мотора буде погано охолоджувати мотор і бажано би поставити ше окремий вентилятор для мотора. А якшо шківами зменшити швидкість в 10 раз, то маємо 10-ти кратний крутний момент, тобто в 10 раз більше. На частоті 1 Гц, при умові шо буде векторне регулювання плюс вентилятор для мотора ну допустим номінальний момент. А шківами якшо швіидкість зменшити, то буде 50-ти кратне збільшення моменту. Якшо менше 1 Гц частота, то там різниця буде в сотні раз. А от якшо вище 50 Гц мотор розганяти, то там різниці з варіатором зовсім не буде. Шо шківами збільшити швидкість в 2 рази, шо частоту підняти до 100 Гц буде однаково. Буде зменшення крутного моменту в 2 рази.
 8. Для перетворювача частоти з векторним управлінням і без векторного управління: Але векторне управління ше треба спочатку налаштувати шоб воно було. Для варіатора: момент обернено пропорційний швидкості. В скільки раз збільшуємо швидкість, в стільки раз падає момент, в скільки раз зменшуємо швидкість в стільки раз росте момент. Тобто на швидкості 1/10 від номіналу буде момент в 10 раз більший за номінал, а на швидкості в 3 рази більшій за номінал буде момент в 3 рази менший за номінал.
 9. Ну все як завжди. Пошук справедливості у розподілі халяви приводить до того шо халяву обмежують або зовсім закривають. Бо не буває такого шоб халяву всім. Але буває таке шоб халяву нікому. Ше в школі памятаю як пару чоловік залізли в журнал і поставили собі оцінок. Спочатку все було добре. Потім інші захотіли справедливості, ну шоб всім. Я думаю всі здогадуються як такі речі закінчуються. То треба трохи дурним бути шоб такого не розуміти.
 10. Я нічого не пропоную, я просто уточнив про шо тема. Бо тему переіменовувати хочуть.
 11. Йдеться не про халяву в принципі, а про її справедливий розподіл.
 12. Ше як буває. Халява то основа життя. Якби не було халявного сонця, то нічого би не було. Так само всі природні ресурси халявні за визначенням. Та практично шо всі мільярди зароблені на привласненні якоїсь халяви. Хапанув всю халяву яку лежала і продаєш за реальні гроші. Ніякі не 10% націнки і не 20%, а 500%. Не хочеться створювати прибуток тому хто хапанув халяву, а хочеться самому ту халяву хапанути. От в чому справа.
 13. Тоді то не халява, а робота. Робота на яку треба тратити час, ну майже шо працювати. Хочеться не роботи, а халяви.
 14. Та все просто. Йдеться про справедливу роздачу халяви. Бо халяви хочеться, і вона реально була, але її вже хтось забрав. Про продажу за ринковими цінами не йдеться, йдеться виключно про халяву.
 15. Та на рибу є закон про 3 кг. І є рибінспекція А на гриби нема закону і нема грибінспекції.