Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  489
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Куляста Блискавка last won the day on 7 ноября

Куляста Блискавка had the most liked content!

Репутация

203 Отличная

О Куляста Блискавка

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 06/20/68

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Костянтин

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

781 просмотр профиля
 1. Зав"язати навіки. Раз і назавжди . І проблем з похміллям більше не буде.
 2. Підпали стружку- плавиться, чорніє, потім горить синюватим полум"ям і тхне паленим пір"ям- капролон( капрон) . Плавится , горить синім , не чорніє, запах парафіну- поліетилен, поліпропілен. Ще одна властивість капрону- розчиняється в концентрованих оцтовій, мурашиній,соляній кислоті.
 3. ""Програмний""вал від пруткового напівавтомата. Переставляючи штифти у барабані змінювали алгоритм обробки простих масових деталей ( болти, прості валики,штуцери та інші метизи).
 4. Підтримую!Однозначно за!
 5. У 300-ватного опір обмоток буде багато менше 1500 Ом. Одиниці- десятки Ом, але не 1,5 кОм.І робоча ємність буде більше 10 мкФ. Так, що це двигун із самописця.
 6. Звичайний синхронний двигун від привода самописців. Тягнув паперову стрічку, або обертав паперовий диск-діаграму.
 7. З власного досвіду: кип"ятити це все бажано на вулиці( або у витяжній шафі). При кипінні ванни розпилюються дрібні краплі розчину, і ця вся гидота висить у повітрі, дихати стає важко, очі ріже. А так метод непоганий, зі свого досвіду додам- цей же состав непогано воронить сплав ЦАМ, тільки концентрацію треба взяти вдвоє менше.Нітрат натрію( натрова селітра) можна замінити нітратом калію ( калійна селітра) , в тій же кількості, є в магазинах добрив.
 8. Запустив в роботу через місяць, доводив потім""до тями"" з півроку. Дрібні модернізаціі продовжую і по сьогодні.
 9. 10....15 000 в залежності від стану і комплектації. Свого ""мамонтеня""1615 в схожому стані у грудні 2012 року за 8000 грн.
 10. Ископаемое, как и 1615, ""удмурт"" ,161, и тому подобное. Из плюсов- наличие фрикционов, высота центров и межцентровое. Из минусов -никакие лимбы, (менять вместе с винтами), шпиндель на втулке. Хотя если шпинделю обеспечить принудительную подачу масла маленьким насосиком этот минус станет плюсом- жесткость лучше чем у подшипников.Если станина не угроблена,( мелкие коцки не в счет) восстановить реально, ввиду исключительной простоты.Винт для резьб подобрать можно от станков схожего габарита.Для хоббийных целей вполне устроит, и будет получше китаезы. На счет цены , то в таком состоянии как на фото явно завышена .За 20 000 можно найти технику посвежее .
 11. Своїх котів не можу зігнати з ввімкненого простирадла .
 12. ОТ-4 або ОТ-5 і дуже можливо Або 16Б04 ( 16Б05)Єреван.
 13. Користуюсь фабричною, Українського виробництва.Ввімкнена всю ніч. Про ЕВВ (скорочено електромагнітне випромінювання) промислової частоти , та ще й при максимальному струмі 250мА ( амплітудне значення струму на повній потужності) через активну нагрузку ( на повну потужність не включаю, бо жарко) мови бути не може, воно не перевищує загальний фон від електропроводки. Про розкладання несиметричної форми напруги на гармонійні складові ( симісторний регулятор) через ряди Фурьє , і ""торсіонні біополя в астралі""та ""радіацію""від мікрохвильових печей,що мовляв розповзається електромережею і може випромінюватися електропростирадлом - до психіатра .
 14. Шукаєш трансформатор ТС-180 ( від старих лампових чорно-білих телевізорів) , шляхом комутації обмоток легко получити 75...100В,цей двигун витримує 100В без перегріву. . Регулювання обертів найпростіше перемиканням обмоток . Двигун малопотужний , ідеально на бормашину, невеликий заточний.
 15. І заодно імпульсне джерело живлення дуги,наприклад найпростіший ""косий міст"". Як результат- від ""Кентавра"" лишаться лише копита ( корпус) . А взагалі , звідки взялися кентаври в Грецькій міфології? Але то є досить нецензурна історія.........