Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 275
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  11

Куляста Блискавка last won the day on 19 апреля

Куляста Блискавка had the most liked content!

Репутация

496 Отличная

1 подписчик

О Куляста Блискавка

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 20.07.1968

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Костянтин

Посетители профиля

2 295 просмотров профиля
 1. Зайшов туди, подивився ( дежавю- ніби з того світу на грішну землю) -: відчуття- як в музеї воскових скульптур побував.
 2. А от я згадав не паскудство ""Ртуті"", хамство ""Nav""і свинство ""Десті"", а гарних відкритих людей, з якими було приємно спілкуватись. ""Сварога"" знав особисто,разом зварювальні інвертори конструювали . Вічна тобі пам"ять,Ромчику.....
 3. Твоє повідомлення з образами на адресу іншого користувача я видалив.
 4. Із тих, з ким починали там -""Театрального інженера"" забанили, Віктор Леонтьєев- сам пішов,""Аллент""-сам пішов на поладивши з ""Десті"" ""Піроман""-тут,""ДМ"" тут, ""Асмус"" у кунгуриків. ""Адепта""і""Старого сварщика""нема в живих, ""Сварог ""Ромка розбився насмерть в цьому році,....
 5. Цікаво, а равин Гідеон з примусної гілки ще живий ( не в бані)?
 6. Ні не могила, а той мобільний крематорій, що вони з""Алент""розробляли.
 7. А толку його разом із його отруйною КДБшною Ртуттю і хамом ""Нав""ом тут гудити, Нам своє робить,як Сосюра писав. Тему закрив ,аби в срач не перетворилася. Цікаво,якщо слоник її читає...хоча він швидше за все української не розуміє.
 8. Та його( слоника)більш,як рік тому тут забанив (я колишній Джучі з того форуму, аватарка моя та ж і лишилась)....
 9. Відсутність тріщин,""не скрутило в дулю"",приблизно однакова твердість шва і навколишнього металу.
 10. Для зняття напружень після зварювання зазвичай від 400 до 600*С, залежно від марки сталі. Тема цікава багатьом ""саморобкіним"",тому переношу її у розділ по термообробці.
 11. При звичайному дифузійному згорянні 750..900*С у верхній зоні полум"я . Напалм обгорить, тільки закіптюживши залізяку. Нагрів буде дуже нерівномірний. Збудувати тимчасову піч з цегли, як джерело тепла пропановий пальник, або деревне вугілля. Пірометр або термопара обов"язково. Контроль температури в різних точка пічки.
 12. Без проблем . Міряємо опір тену і рахуємо його потужність (I=U/R. P= UxI) при напрузі 120В.( а простіше ділимо потужність 220-вольтового на два). Перетворювачі на активне навантаження використовувати не варто через втрату ККД). ...""если байлер не предусматривает установку одновременно двух, трех или четырех нагревателей""...- буде просто гріти до тієї ж температури в два-три рази довше.
 13. Якщо панелі з"єднані послідовно : 31В х 4=124 В. 124В х 9А= 1,1 кВт. Тен на 110В 1,1кВт . Якщо паралельно: 31В х (9х4)= 1,1кВт 27В Проста арифметика. Значення напруги округлені в меншу сторону для урахування втрат на проводах.
 14. Належить дідусю Аль-Капоне. Він любив використовувати паяльну лампу при роботі з клієнтами. 180...200*С її не пошкодять. Там відпуск на заводі робиться десь близько 400*С. Капролонова гайка поперечки з рейкової накладки ізостику, третій рік без люфта.
 15. Доступністю( клянчимо в путійців ламану накладку від ізостику),легкістю обробки, ціною і зносостійкістю.