Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  260
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Куляста Блискавка last won the day on 25 февраля

Куляста Блискавка had the most liked content!

Репутация

117 Отличная

1 подписчик

О Куляста Блискавка

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 20.06.1968

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

370 просмотров профиля
 1. Звичайно, графітку. Перед цим вимивши рейку від бруду.
 2. Надфілем , потім загладити дрібною ( №800......1000 ) наждачкою, ""бугри"" прибрати, а залишені канавки не зашкодять, навпаки, будуть утримувати мастило.
 3. Графіткою, або краще мастилом із дисульфідом молібдена.
 4. Варіанти- 1.проточити опори на вал-шестерні ""як чисто"" , отвори в платах завтулити бронзовими ( або чавунними) втулками.Підказка- подібного розміру можуть бути втулки автомобільних стартерів. Вал-шестерню гартувати не треба. Класичне рішення. 2. Підібрати голчасті підшипники , розточити під них отвори в платах ( і якщо потрібно- проточити вал-шестерню).
 5. Аналогічно, тільки не транзисторний, а TDA7294 ( що одне і теж).
 6. На моему 1615 теж було кріплення різцетримача двозахідною різьбою. Переробив на звичайну метричну М18 . Кріплення перестало ослаблюватися від вібрації. Недоліків метричної різьби в порівнянні з двозаходною трапеціею не помітив.
 7. нс-12

  Із якісних на той момент в продажу були лише вони. SKF теж були б добре , але їх не було. Для того, щоб на свердлильному можна було фрезерувати треба зафіксувати патрон на конусі болтом М6 через отвір всередині патрона . Концова фреза Ф8мм впевнено ріже алюміній, Ф6мм сталь, для горизонтальних подач використовую китайські хрестові лещата . Вертикальна- піноллю , за допомогою додаткової гайки на гвинті обмеження глибини .
 8. нс-12

  На свій НС-12 поставив зі сторони конуса два закритих 203 ( Койо) , наплавивши вал шпінделя , і розточивши посадочне в пінолі. Тепер не проблема нескладні фрезерні роботи .
 9. Давно їх слухав, може і підзабув. Дякую .
 10. ""Серо-ртутная"" це не сюди, це від злих комашок. А в"язку аустенітну нержавійку краще свердлити з сірчистою маззю. ( ""Мазь серная "" по російськи, латиною Unguentum sulfuratum simplex ). Розмішати аптечну мазь із касторовою оливою 1/1 , і змащувати свердло. Сморід при свердлінні той ще стоїть, але свердлить без закусювання.
 11. Серная мазь в помощь. Сверлить на малых оборотах. Продается в аптеке. Це про неї співав ""Сектор газа"": Есть лучше средство: серная мазь, но она тож куда-то подевалась....."""
 12. Швидше за все пристосований для нарізання навскрізних різьб у масовому виробництві.
 13. ""Текущий пароль"" це який , і де його знайти?
 14. 6п31С !!! З 6п13 аналог ""сорокп"ятої"" не вийде. Маленький нюанс спарки ( взагалі любих ламп) : для запобігання самозбудження на УКХ ( близько 100МГц) в ланцюг як керуючої, так і єкранної сітки кожної лампи треба ставити резистор з опором блиько 100 Ом , розміщуючи його якнайближче до панельки . Цей резистор бажаний і в схемах з сорокп"ятою, вона теж любить ""заводитись"" на УКХ.Роботі підсилювача цей резистор не заважае , адже його опір замалий , в порівнянні з вхідним опром лампи.
 15. Дві штуки 6П31С в параллель е повним аналогом 6П45С. У пари 6П31С внутрішній опір, струми анода і сіток ,крутизна характерисики, навіть емність сіток і струм накала співпадають із 6П45С.