Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  348
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Куляста Блискавка last won the day on 25 февраля

Куляста Блискавка had the most liked content!

Репутация

143 Отличная

1 подписчик

О Куляста Блискавка

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения 20.06.1968

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

522 просмотра профиля
 1. Найпростіше -легенько постукати металевим предметом по балону. Якщо аргон- звук буде дзвінкий і ""мелодичний""( балон заповнений стисненим газом ) , якщо вуглекислота - глухий , короткий ( в балоні рідка фаза ,рідина ""гасить "" звук.). Спосіб два- пропустити невідомий газ через вапняну воду - вуглекислий -вода стане каламутною, аргон- лишиться прозорою. Спосіб три- заповнити газом літровий слоїк , і внести в газ запалену стружку магнію або титану - в аргоні згасне , у вуглекислоті горітиме ,як і в повітрі .
 2. Сепаратор зроблено із стрічки. На фото не тріщина а стик.
 3. Шаржуеться абразивом із диска. І виходить диск ""гризе сам себе"".
 4. Гільотину. Від прізвища її винахідника Жозефа Гільотена .
 5. Плазмотроном. Швидко, якісно. Плазмуутворюючий і продувочний газ - аргон. Можна і повітрям різати, але грат і кромка будуть дуже твердими ( тягне азот з повітря).
 6. Добра ідея. Цю ж функцію треба і в розділ ""міняю"" , ""прийму- віддам"" . Час життя теми пропоную десять днів, якщо конче потрібна якась річ, а за десять днів її не придбав- можна пару раз підняти тему.
 7. На автомобільних гумових ( дюритових) патрубках, тих що ними двигун з радіатором сполучаеться. Дешево, сердито, і надійно .Є під майже любий кут.Добре тримають температуру до 150*С, і тиск до 3 кг/см, гнучкі , прощають перекоси , випускаються діаметром віл 1/2" до 3" ( легковики, вантажівки) . Такими патрубками під"єднав котел-регістр, який вмурований у цегляну піч. Вимушений був застосувати гнучкі рукави, бо теплове розширення руйнувало кладку . Працює вже 10 років.
 8. Асинхронний( 3....4 кВт) + частотник вигідніше за всіма показниками, особливо надійністю, єкономічністю і зручністю. Можна і на цей колекторний двигун змудрувати інвертор , але за вартістю він вийде дорожче двох частотників.
 9. Ось такого типу редуктор , недорогий, надійний , широкий діапазон регулювання тиску.
 10. Завдання використання пальника: нагрів і пайка дрібних деталей?, плавка невеликої кількості кольорових металів?, смалення свиней?, покрівельні роботи ""рубімастом""? - Під кожне завдання свій пальник. Потужність від сотень Ватт до сотень кіловат...
 11. Прес- форма для виготовлення гумових килимків, можливо автомобільних.
 12. Російською зветься ""солидолонагнетатель"" , простонародною - тавотниця, шприц, клізьма.
 13. Я переточував ельборові вставки- потрібно ледь -ледь торкатися і не перегрівати. Якщо сильно натиснути або перегріти- ельбор починає гризти зв"язку круга . Нудна справа , але іншого шляху немає, хіба що, ще нуднішє- чавунний круг з крупною алмазною пастою... .
 14. Алмазним кругом/чашкою, притискати різець до круга потрібно з мінімальною силою "" ледь торкаючись"".
 15. Значить я зрозумів вірно- Нова Пошта. Завтра з ранку відправлю. Вага посилки буде близько 5 кг.