Куляста Блискавка

Модераторы
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 037
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  7

Куляста Блискавка last won the day on 18 июля 2018

Куляста Блискавка had the most liked content!

Репутация

378 Отличная

О Куляста Блискавка

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 20.07.1968

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Костянтин

Посетители профиля

1 915 просмотров профиля
 1. Емульсія від конденсату водяної пари з картерних газів. Виникає при коротких поїздках зимою на недостатньо прогрітому двигуні. Виглядить бридко, але не є ознакою несправності. Добре прогріти двигун під навантаженням і ця капость зникне.
 2. Ні не один, я теж.І теж з гидливості.
 3. Краще за рицинову олію ( касторка) при обробці алюмінію і міді буде хіба що риб"ячий() жир. З касторкою навіть найм"якіший алюміній не липне до інструменту. Щоб легше було з нею працювати і наносити розпилювачем розведіть касторову олію ізопропіловим або звичайним етиловим 96% спиртом 1/1.
 4. Розбирайте його спокійно. Перед зняттям чергової деталі фотографуйте, або замальовуйте. Особливо це важливо для з"єднання обмоток. Наберіть вГУГЛі ""ремонт зварювального трансформатора"".
 5. де він можливо працював без повітряного фільтра...... Треба їхати, дивитись власними очима, мацати руками, а потім брати. Тему поки в ній немає конструктиву перетягну в ""теревеньки"".
 6. Можливо деякі з перших моделей масок і були з підзарядом- бо бачив маски,в яких фотобатарея майже завбільшки з саме вікно світлофільтра. А з фото батареї сучасних масок розміром 10х40 мм багато електрики не отримаєш,хоч сонцем,хоч дугою,хоч рентгеном на неї світи.
 7. Якому немає від чого заряджатись. Кремнієвий фотоелемент ( ""сонячна батарея"") не під"еднана до звичайної батарейки. Плюсовий полюс від неї іде на вхід компаратора. Вона просто безінерційний датчик освітлення.
 8. Дякую,знайшов Вашу тему і об"єднав.
 9. Маска перестає закриватись, при роботі на морозі ""блимає"" : розрядилась батарейка. Обережно знімаємо світлофільтр, розкриваємо його, для цього обережно підколупуємо половинки кришки в одному кутку, і тоненькою пружною пластмасовою пластинкою розділяємо половинки корпуса. Бачимо звичайну батарейку CR3023 з привареними ламелями. Обережно відпаюємо її від плати, припаюємо два проводи ( бажано МГТФ ),виводимо їх назовні, і підключаємо нову батарейку, а хто хоче ""безліму"", то й акумулятор від ""Нокії"".Потім акуратно склеюємо половинки корпусу термоклеєм. Бажано також підклеїти до корпуса провід від регулятора затемнення.
 10. Мегометром, або в крайньому разі звичайним мультиметром на поділці ""Ком х1000"".
 11. Як на мене дуже потрібна рекуперація( а краще регенерація) тепла. Дивимось в напрямку печей Сіменса.
 12. Локомотивне депо поблизу є ?- тоді спитай там у слюсарів-ходовиків ""Наделка буксовая ВЛ-8"". Гартована, грубо шліфована пластина 65Г ,150х300 мм.Бувають різної товщини,від 6 до 12 мм.
 13. Жабітів (IGBT).....
 14. Той,що з поцикловою ШИМ,за основу. А далі думати треба.
 15. Фото девайсу будь-ласка.