Vadym

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  213
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vadym last won the day on 8 апреля

Vadym had the most liked content!

Репутация

44 Нулевая

О Vadym

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0
 1. Автора - с днем народження! Щоб руки "до смерті стояли"! Торт... чесно скажу... вразив! Читав назву теми, як жарт. А тут таке! Під такий торт не гріх випити чарочку за всі золоті руки навколо!
 2. Смердить все. Металообробка - це не лише сухе свердління, десь треба змастити чимсь смердючим, десь метал перегрівся при обробці і смердить кислим, десь підфарбувати щось, розчинники тощо. Хоча є люди, що в хати курять, їм норм, то порівняо з цим верстат - просто райський сад! Балкон у мене засклений звичайними пластиковими вікнами, однокамерний пакет. На скло зсередини наклеєний утеплюючий фольгоізол чи щось таке. Дзеркальний з обох боків. Не пускає взимку мороз, влітку сонце. Зверху лишив 20см, знизу 5см для світла. Південна кімната, нормально. Сушити білизну лише з відкритими вікнами або на іншому балконі, в кухні тощо. І невеличкими порціями.
 3. Значить, так. Мій досвід аналогічний Вашому. Довго вибирав, купив його. Тюрнер 180Х300 Варіо. В хаті не можна, бо взимку смердітиме, а провітрювати весь час холодно. Засклений балкон рулить. Місця, мало, але жити можна, - у мене він, фрезер, свердлилка, точила тощо - все на балконі 2,7м.кв. Балкон утеплений зсередени пінофолом 10мм, одне скло в балконних дверях вибите, в сильні морози (досить рідко) ставлю на ніч каміна з режимом "+7", стараюсь не опускати нижче нуля. З коробки дещо переробляв, не складно, але поставив третю ногу і виніс мотор з-під ПБ, а також поставив на трубу 120Х60. Не шабрив. Мене майже все радує, проблем крупних нема, працюю і по сталі, і по дюралю, ну, жовте, ясно, що найкраще, але рідко. Конкретні питання - задавайте. Купував в магазині, назва якого починається на Дем, а закінчується на ікс.
 4. Переключення, регулювання, кабелі - нуль проблем. Два мотори будуть однакові, між станками 1,5м, одночасно працювати вони не можуть, тому що рук у мене всього 2. Все має бути зручно. Гемор і важкість - лише в непередбачуваності системи та ненадійності частотника.
 5. Я вже зрозумів, що УНІВЕРСАЛЬНИМ рішенням буде заміна двигуна на свердлильному. Поміняю на 3ф, зроблю пуск з конденсаторм, а тоді вже можна підбирати частотник...
 6. От я так і робив, два гужони в шпонпаз на точилі саморобному І гужони не готові брав, а сам точив з кінчиком, як у гвинтів різцетримачки. Навантаження на шків не велике і не сильно ударне. Втулочка на вал 14мм матиме стінку 1,5мм, її можна зробити навіть з Сп-1п. Пошукаю все ж таки АИР63 0,37кВт на 1500об/хв. Навіть новенькі новороби продаються зараз з доставкою і недорого. Тоді два мотори будуть ідентичні. Для настройки ПЧ простіше. А 19мм - вали в 0,55кВт двигунах, я перевіряв.
 7. Так точно! Гужон. Навіть, якби був шпонпаз, що заважає загнати туди гужон? Я так точило робив - все ОК.
 8. Отже, діаметр вала у китйця 17мм. АИР63 має 14мм. Точити втулочку?
 9. Логічно! Хоча шків, на крайняк, можна на токарному перезавтулити. Але оберти рідного - 1400, а тут 3000. На випадок смерті частотника - малим швидкостям хана. Свердлити 12...16мм на 450-500об/хв то не наш метод. А частотник - надто складний і проблемний пристрій, довіри йому нема.
 10. Резюмючи, всім спасибі за участь і підтримку! Потихеньку пошукаю, чим замінити отакий "дурашник"
 11. Я мав на увазі якраз навпаки, що в моїх ПРАКТИЧНИХ умовах все НЕ НА КОРИСТЬ 3ф мотора. Ви ж розумієте, у всіх різні задачі, хтось на токарному проточує диски, а хтось шпильки М6, вимоги до мотора різні. І тут ідея замінити "специально расчитаный для этого дела однофазник", який, як пишуть, китайське слабке лайно і все таке, не факт, що продуктивна. Тому й сумніваюсь. Скажу більше, є навіть ідея на фрезері поміняти мотор на 1ф, тоді можна і частотник інший шукати для обох. Але місця нема, куди його вперти. Там все чітко розраховано під АИР63. Отаки, приблизно, тільки без фланця.
 12. Теорія - теорією, а практика - практикою. Я інженер і сам все це порахував би, якби мало сенс. Але в реальному житті я бачу, що фрезер на 3000 обертів ремінь/два шківи розкручується неохоче. З конденсатором 20мкФ. На менших обертах - норм. Мотор 0,37кВт майже вдвічі менший і легший. за китайський. А цей на 3000 обертів два ремені/три шківи/8мкФ стартує нормально. І потужність на валу - дай Бог. І не сильно гріється. Все сказане. звичайно, про мій випадок, коли 3ф нема. Тобто, ситуація не на користь трифазного мотора. Свердлю частіше до 12мм, слабший мотор можна було б і втюхати...
 13. От же ж! Не знайшов такого, дякую. Ну, значить, поки що змирюся. Мотор на Промі з конденсатором. Мотор великий і важкий, але конденсатор вказаний на схемі 8мкФ. Якось малувато для 0,45кВт... Справді, замінити його б на такий самий 0,37кВт АИР63, як на фрезері... У мене він, до речі, є. Одна обмотка здохла. Знайомих на відновлення не маю, тому тримаю на запчастини. А віддавати кому попало не хочу.
 14. Дякую за ідею... Можна ж і обміняти... І не обов'язково ту саму потужність. Якщо вже морочитись з ПЧ, то треба розуміти, що в разі його смерті треба певний час до відновлення працювати далі. У меге Прома ПТБ16. Там 0,45кВт 1ф. Якщо поміняю на 0,37кВт 3ф, то в аварійному варіанті треба буде через конденсатор працювати, потужність іще впаде. Тому мінімум 0,5кВт.