Vadym

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  218
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vadym last won the day on 8 апреля

Vadym had the most liked content!

Репутация

44 Нулевая

О Vadym

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
 1. Отак виглядає світильник без матового ковпака. Дві матриці Осрам по 10Вт на радіаторній пластині на пасті, платка з резисторами, блок живлення. 20Вт - приблизно еквівалентні 150Вт жарівці, не менше.
 2. З особистого досвіду - весь той світлодіодний крам, що гордо продається в наших магазинах, рекламується як енергоощадний з довгим терміном служби. Насправді світлодіод як такий реально в 7-10 разів менше споживає і в рази довше живе від звичайної жарівки. Проблема в драйверах. Вони горять досить швидко. Я давно перейшов вдома і в майстерні на світлодіодні лампи. Служать вони недовго. Філументні погоріли протягом року, їх повторно використати не можна. Пішли у сміття, більше не купуватиму. А от лампи з світлодіодними матрицями, коли горить драйвер, можна відновити. Сам драйвер лагодити - то для терплячих, я роблю простіше. Матриці переробляю під 12В і купую прості дешеві імпульсні блоки живлення. В кількох світильниках вже так поробив, сподіваюсь, тепер надовго. Альтернатива у вигляді постійного повернення і заміни ламп по гарантії не цікавить. Постійно носити гроші в магазин і купувати нові лампи - теж якось не хочеться. Інших варіантів не бачу. Єдине, що є корисного в лампочках для сене - "чесний" світлодіод. В лампах Філіпс і Осрам, наприклад.
 3. Проблема цих столів у їхній висоті. Для великих станків вони занадто тендітні, і платформа мала. А для маленьких висота не залишає місця для лещат, деталі та різального інструменту. Компроміс - щось на зразок НГФ. Наговорювати з приводу малої жорскості на них не варто, бо створені для пантографа, там силових робіт нема.
 4. Маю два патрони швидкого зажиму і ще кілька - класичних під ключ. На різних девайсах, змінні для ЗБ тощо. Всі б/у, недорогі. Самозажимні тупо не пішли. Ну, на дрилі б іще - норм, а так, не люблю я їх. Не те. Вірю, що за нормальні гроші можна купити нормальний, але з досвіду - за однакової ціни краще класичний.
 5. І додам - оберти! Асинхронні мотори до 3000. Колекторні - в рази більше. Я собі міняв на маленькій свердлилці НСП-2 колекторний мотор на асинхронний. Оберти 2750 проти колишніх 5000. Довелось шків точити новий, аби повернути оберти. При цьому програв у моменті. Ну, міняв з абсолютно іншої причини, боротьба з шумом, тобто, але це не до теми.
 6. Автора - с днем народження! Щоб руки "до смерті стояли"! Торт... чесно скажу... вразив! Читав назву теми, як жарт. А тут таке! Під такий торт не гріх випити чарочку за всі золоті руки навколо!
 7. Смердить все. Металообробка - це не лише сухе свердління, десь треба змастити чимсь смердючим, десь метал перегрівся при обробці і смердить кислим, десь підфарбувати щось, розчинники тощо. Хоча є люди, що в хати курять, їм норм, то порівняо з цим верстат - просто райський сад! Балкон у мене засклений звичайними пластиковими вікнами, однокамерний пакет. На скло зсередини наклеєний утеплюючий фольгоізол чи щось таке. Дзеркальний з обох боків. Не пускає взимку мороз, влітку сонце. Зверху лишив 20см, знизу 5см для світла. Південна кімната, нормально. Сушити білизну лише з відкритими вікнами або на іншому балконі, в кухні тощо. І невеличкими порціями.
 8. Значить, так. Мій досвід аналогічний Вашому. Довго вибирав, купив його. Тюрнер 180Х300 Варіо. В хаті не можна, бо взимку смердітиме, а провітрювати весь час холодно. Засклений балкон рулить. Місця, мало, але жити можна, - у мене він, фрезер, свердлилка, точила тощо - все на балконі 2,7м.кв. Балкон утеплений зсередени пінофолом 10мм, одне скло в балконних дверях вибите, в сильні морози (досить рідко) ставлю на ніч каміна з режимом "+7", стараюсь не опускати нижче нуля. З коробки дещо переробляв, не складно, але поставив третю ногу і виніс мотор з-під ПБ, а також поставив на трубу 120Х60. Не шабрив. Мене майже все радує, проблем крупних нема, працюю і по сталі, і по дюралю, ну, жовте, ясно, що найкраще, але рідко. Конкретні питання - задавайте. Купував в магазині, назва якого починається на Дем, а закінчується на ікс.
 9. Переключення, регулювання, кабелі - нуль проблем. Два мотори будуть однакові, між станками 1,5м, одночасно працювати вони не можуть, тому що рук у мене всього 2. Все має бути зручно. Гемор і важкість - лише в непередбачуваності системи та ненадійності частотника.
 10. Я вже зрозумів, що УНІВЕРСАЛЬНИМ рішенням буде заміна двигуна на свердлильному. Поміняю на 3ф, зроблю пуск з конденсаторм, а тоді вже можна підбирати частотник...
 11. От я так і робив, два гужони в шпонпаз на точилі саморобному І гужони не готові брав, а сам точив з кінчиком, як у гвинтів різцетримачки. Навантаження на шків не велике і не сильно ударне. Втулочка на вал 14мм матиме стінку 1,5мм, її можна зробити навіть з Сп-1п. Пошукаю все ж таки АИР63 0,37кВт на 1500об/хв. Навіть новенькі новороби продаються зараз з доставкою і недорого. Тоді два мотори будуть ідентичні. Для настройки ПЧ простіше. А 19мм - вали в 0,55кВт двигунах, я перевіряв.
 12. Так точно! Гужон. Навіть, якби був шпонпаз, що заважає загнати туди гужон? Я так точило робив - все ОК.
 13. Отже, діаметр вала у китйця 17мм. АИР63 має 14мм. Точити втулочку?
 14. Логічно! Хоча шків, на крайняк, можна на токарному перезавтулити. Але оберти рідного - 1400, а тут 3000. На випадок смерті частотника - малим швидкостям хана. Свердлити 12...16мм на 450-500об/хв то не наш метод. А частотник - надто складний і проблемний пристрій, довіри йому нема.
 15. Резюмючи, всім спасибі за участь і підтримку! Потихеньку пошукаю, чим замінити отакий "дурашник"