Vadym

Пользователи
 • Продажи

  12/5
 • Покупки

  101/5
 • Content count

  722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
`

Vadym last won the day on May 4

Vadym had the most liked content!

Community Reputation

213 Отличная

About Vadym

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Вадим
 1. Який конус КМ?
 2. План В за мотивами ідей Віктора Смирнова. Заготовку в поворотний патрон 80мм на планшайбі з фіксацією в ЗБ токарного (у мене 180х300). Шаблон - в патрон 100мм основний. Пантограф з гівна і палок - замість різцедержки. Якщо вийде отримати нормальну конструкцію. Повернули патрон ПБ, знайшли цифру, застопорили. Нарізали моторчиком. Далі повернули, застопорили. Прижим мотора прямо лапкою-вилкою думаю зробити, підпружинений. Глибину цифр - до 0,5мм достатньо. Шаблони доведеться замовляти чи травити хлорним залізом в латуні. Залишилось вигадати, як ОЦЕ пристосувати до моїх потреб.
 3. Воу-воу-воу! Готовий гравер по шаблону Проксон в Києві коштує 5тис. Це, до речі, план Б!
 4. Поки, пардон, ніфіга не розумію... Ноніуси? Риски?... Що це? Пантограф кульмана - півметра в довжину. В розкладеному стані буде більше. Краще зроблю з нуля. Мотор, я розумію, мінімум 10000обертів? Фреза - тільки саморобна, чи, може, якісь зубні підійдуть... Свердлом же ж теж можна! Кріпити думаю в патрон на поворотному столі. Його - на стіл фрезера. І якось примантулити пантограф до фрезера... Але незручно, і руки покласти нікуди. Шукав на Ютубі, нічого простого не знайшов поки що. Монстри тільки.
 5. Всім привіт! Потребую порад нормальних фахівців, або тих, хто вже сам успішно робив подібне. Отже, задача гравіювати цифри на алюмінієвих поверхнях. Циліндричні поверхні діаметром 40-80мм, розмір цифр 3-5мм. Не художнє гравіювання, цифри мають бути просто охайними. Ані купувати готові верстати, ані робити "монстрас не можу, нема де все то зберігати. Хочу зробити просту приблуду-пантограф, порадьте, будь ласка, з чого почати, як простіше реалізувати, де глянути готові ідеї. Дякую.
 6. Добрий день! Мені треба 2шт. таких шайби, щоб нарізати М125х1,5. Зможете вибрати, щоб чистовий діаметр був не менше 125мм? Дякую.
 7. Добрий день! Яка товщина шайби? Діаметри, я так розумію, зовні - 165мм, всередині - 98мм, так? Негартована?
 8. У мене малий китаєць, 180х300. Болти М6. За 7 років експлуатації різьби того... втомились. Планую купити другий комплект звичайних 8,8 в Епіцентрі, трохи обробити кінчик. Бо там такі і стоять. Голівка - імбус, шестигранка, спочатку гадав, що квадрат краще. Ні, імбус рулить! Зручно.
 9. Бачу певну схожість з частиною телесуфлера - нижньою розсувною для закріплення монітора та дзеркала. Або щось подібне навколо ТВ-шне.
 10. По ходу головне - перевірити всі кульки на ціліснсть, вимити бензином сміття, збирати НА ЗМАЗКУ.
 11. Я живу в будинку, де крім мене живе досить багато колишніх працівниць квітництва. Ці жінки, та й чоловіки є! - дай їм лише землю, хоч шматочок, хоч майже пісок, під ЛЕПами, висадять картопельку, помідорчики, полуничку, квіти тощо. А у нас тут, виявляється є люди, що дай їм лише привід вилити на всіх свою жовч, ненависть, невігластво, миттю скористаються. Чесно скажу, я - за квіти!
 12. Дивно... Що ж там за болти? Я іноді обробляю автомобільні гартовані, у мене з них оправки для малих дискових фрез тощо, т/с бере нормально!