Vadym

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  4/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  248
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vadym last won the day on 8 апреля 2018

Vadym had the most liked content!

Репутация

55 Хорошая

О Vadym

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
 1. Я, коли бачу такі фото, рука тягнеться по Корвалол...
 2. "Drying time 42 min" - потужно...
 3. По-любому! Мене теж напружує даний момент. Гіпотетичний перехідник КМ2/КМ2 - не дуже варіант... Пообрізати лапки - зіпсувати інструмент.
 4. Про момент. Я собі встановив частотник 0,75кВт. Фрезер і свердлилка, мотори по 0,37кВт. Все круто, оберти регулюються. Але! Сверління товстими свердлами і фрезерування товстими фрезами так чи інакше вимагає сильної механічної редукції. Тобто, чисто для себе визначив, що не "частотник все вирішує", а мотор вдвічі більш потужний плюс частотник все вирішують. І не знаю, як в інших китайцях, а в моєму ФДБ пристойна електроніка, 5 років політ норм! Щоправда, я одразу мотор перевернув, поставив термодатчик і вентилятори на мотор і на електроніку, а на плату зовні присобачив радіатора на пасту. Охолодження в запасі - то козир!
 5. ІМХО, стандартний двигун крім обмоток має ще багато чого. Підшипники, ротор з валом, щічки, корпус, вентилятор, фланець. Б/к мотори іноді бувають цілі електрично, але з проблемною механікою, пошкодженим валом, кривим фланцем. Зібрати один з двох - не так вже і нереально. Тому підтримаю Санька 69. В барахолку! У самого вдома лежить АИР63В4 з однією мертвою обмоткою. А так - все ціле. На фрезері - такий самий робочий. Тому вирішив не викидати горілого, буде на запчастини. А перемотка... Сама по собі операція втюхування готової обмотки між полюсами статора - та ще лотерея. На заводі - потік, а ремонтники фіг знає, наскільки акуратно роблять.
 6. Все правильно! Я лише описую свою ситуацію. У мене 2,5м.кв., на них - токарка, фрезерка, свердлилка, заточні, лещата, інструмент тощо. Пхати вже нема куди. Працюю більше з дюралем. Штатний двигун повністю влаштовує. Різьби 10 та 12 ріжу без мотора.
 7. У мене такий двигун винесений назовні. Тобто, під ПБ, там, де він був, тепер живуть імпланти, сталеві "ковбаси" на епоксидці та болтах 8,8. А двигун укріплений зовні, на 180 градусів, в квадратному алюмінієвому кожусі. На торці укріплений канальний вентилятор від ноута. Вентилятор вмикається від простенького термостата, датчик температури на моторі на пасті сидить. Отвори для входу повітря - знизу, захищені сіточкою від ситечка. Для виходу - збоку, теж захищені. 45 градусів - починається обдув. 35 - припиняється. Під ПБ, де він жив спочатку, непогані умови для залітання стружки, це описано ще на старому чіпі. Отже, треба закривати отвори двигуна тією ж таки сіточкою.
 8. З сучасного, девіз будівельників: "Взявся за BOSCH - ... (працюй)!"
 9. Я б на базі всього, що є, зробив так. Одна кнопка ПУСК - на свердлилку, друга - на фрезер. СТОП - спільний. Реверс - тумблером на 2 групи перекидати конденсатори. Або два тумблери, на кожен станок окремо. До речі, правильно тут написали, якщо магнітні пускачі на 380, то котушки міняти або весь пускач.
 10. Заклав п'ятихаточку. Дай Бог вдалої операції та швидкого одужання!
 11. https://m.ru.aliexpress.com/item/1084567167.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=1084567167&productSubject=MT2-collet-d-10mm-morse-taper-2-collet-d-10mm Різьба є. Недешево... По ходу, альтернатива так собі. У мене аргумент ЗА такі цанги - малий виліт. Іноді це потрібно. Менше люфт плюс більше місця на столі під поворотний столик з патроном, наприклад.
 12. Логічно! Але ж має бути, інакше цанга тупо не буде працювати! В цанговому патроні працює гайка, а різба в хвості лише фіксує конус, а в шпіндельній цанзі - обидві функції виконує різьба.
 13. Свої 5 коп. Спілкування і обмін досвідом на форумі - практично суцільне задоволення. Нездорової атмосфери, яка іноді бувала на старому чіпі, не бачу. Неодноразово купував тут на форумі різне залізо. Механізм барахолки побудований складно, але надійно, правильно і гармонійно. Продавців поганих мені просто не попадалось, може, випадок, але я вірю в те, що їх мало. За все це і багато ще чого дякую колегам, спасибі, що ви є, для мене (початківця) це дуже важливо. Іноді навіть слово або півслова, сказаних бувалими, прояснюють суть справи краще, ніж кілька сторінок підручника. Ну, і, звісно, модераторам земний уклін. Замутити форум - складно, а тримати все в робочому руслі і постійно підправляти, коригувати - то гідне поваги і подяки!