Vadym

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  7/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  284
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vadym last won the day on 8 апреля 2018

Vadym had the most liked content!

Репутация

62 Хорошая

О Vadym

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Вадим
 1. Я жартував Тим більше, що ціни змінюються, Терра та сама ринок завоювала - і подорожчала. А дорогі бренди хочуть великих продажів, і дешевшають. Я малому купив дитячий Дойтер 40л колись за 700грн. Ураган.
 2. Ходжу 20 років, Крим (до 13р.), Карпати. Перший рюкзак і спальник - Едвенчер (пре-Терра). Досі живий. Ніс в ньому 35кг заліза позаторік з пл. Перемоги на Сирець пішки. Ну, під'їхав на метро, звісно. Але забракло місця, коли став ходити з дружиною і дитиною разом. Купив Терру знов. Нове покоління хлипкувате, ремонтував пару разів, але зручне для мене. І дружині Терру купив. Бо альтернативи не гіршої якості були дуже дорогі. Розмови про Оспрі цікаві, але враження таке, ніби тут форум нафто-газоменеджерів чи програмістів. Хоча, для серйозних категорійних походів, можливо, теж шукав би щось надійніше...
 3. Я б туди наждак підклеїв і щось шліфував.
 4. https://prom.ua/p214176717-sverlo-derevu-reguliruemoe.html Дешево і сердито, згодиться для купи інших справ.
 5. По ходу, якщо ще актуально, https://www.(криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом").ua/obyavlenie/shesternya-m1-5-IDDCNjx.html?sd=1#808a35470d Замінити (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") на відому назву ресурса. Мужик продає різні шестерні поштучно, пише, що від М1 починаючи.
 6. По ходу, реверс на ФДБ180Х300 можна зробити відкидним важелем з фіксацією. На вісь важеля садити паразитне колесо 40 або близьке до нього, яке влазить під кожух. З комплекту, в сенсі. Я спочатку так і зробив, все було ОК. Одночасне використання в гітарі обох цих коліс дуже рідкісне. Але потім на барахолці підвернулось колесо 40, і я його поставив на постійній основі.
 7. Та, мабуть, це жарт був. Інтертул же ж всі знають, поробки з порошку і металокартону з китайських підвалів, лінійки гнуться і ріжуться ножицями, ножівки ламються за тиждень тощо... Про ПС-16 - є дуже важлива ремарочка. Вони бувають з отвором під ключ 8мм і 7мм, наскільки я розумію. Мені, на жаль, попався свого часу Новосибірський на 7. Ключа під нього так і не знайшов. Купив китайського ключа і обточив на наждаку. Патрон хороший, був геть іржавий і не новий, але після чищення/змазування нормально працює в ЗБ, я ним задоволений. Хоча зустрічав думки, що Новосибірські не рулять...
 8. Дякувати Олексію, труба готова!
 9. Як варіант, більш морочний, але й більш імовірний, трубу спробую знайти сам, тобто, буде потрібна лише сама робота.
 10. Шукаю заготовку у вигляді відрізка товстостінної труби з Д16-Д16Т, але цілком влаштує і конструкційний АД31 чи аналог. Довжина 500мм, зовнішній діаметр105-120мм, внутрішній діаметр 85-105мм. Деталь треба проточити зовні "як чисто", обидва торці "як чисто" зі збереженням циліндричності, а також проточити обидва торці всередині "як чисто" на 25мм діаметром 100-110мм. Розміри приблизні, товщина стінки має бути мінімум 4мм. В місцях проточок, відповідно, - мінімум 3мм. На жаль, мій FDB180Х300 в прольоті з такими роботами.
 11. Я чомусь подумав у бік якогось сепаратора, ну там, щось у великій кількості однакове рухається і провалюється, а ця штука бере по одній і пхає на наступну операцію.
 12. Не голосував, бо пункти чисто теоретичні. На практиці, особливо, в комерційній або напівкомерційній, головне - ЗАДАЧА. Далі - ЗАСОБИ. Отримавши результат, аналізуємо, чи правильно підібрані засоби і чи реалізовані 100% задач. І в цьому процесі якість і ціна інструментів - лише частина. А так, да, є певні протиріччя і компроміси. Є смішне постійне намагання керівництва/менджменту схилити працівника до користування найдешевшими засобами, не зважаючи на якість. Більше того, вимоги підтвердити вибір найдешевшого, аби перекласти відповідальність за результат. При цьому, звісно, в побуті і власному володінні у цих людей, як правило, підхід протилежний, дешеве і просте, навіть, якщо його достатньо, вони не купуватимуть, лише найкраще і престижне.
 13. Пардон... Я, можливо, тупий, але всі калібри дюймові, нє?
 14. Вибачайте за офтоп, але не розумію, як закріплений магніт. Варити петлю на магніт не можна. Він вклєний епоксидкою в кришку? Чи як?