Vadym

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  10/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  317
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Vadym last won the day on 8 апреля 2018

Vadym had the most liked content!

Репутация

66 Хорошая

О Vadym

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Вадим
 1. У мене майстерня на заскленому балконі. Сонячний бік будинку. В літню спеку було б таке, що "ховайся в жито", якби не простий лайфхак. Пішов в магаз, купив щось на кшталт "фольгоізолу" для лазень чи чогось такого, (не будівельник я, не знаю), скотчем наклеїв на вікна. Зсередини фольга відбиває тепло взимку, зовні - влітку. Тоненький шар пінки трохи утеплює. Залишив 20-25см нагорі та 5см знизу для світла. Ну, й бічне вузьке вікно без фольги, там сонце не пече. П'ятий рік тішуся. Але після 18-19 години все одно жарко, бо бетонний будинок гріється не на жарт...
 2. Андрей, пошарьте на чердаке. Дедушкина или отцовская струбцина от старого советского фотика даст шаровую головку. На её базе можно сделать времянку для индикатора. Типа такой
 3. Трохи не в тему, але про захист направляючих та ходового гвинта. Маю ідею зробити 2 прути, паралельних до станини. Вони кріпитимуться під патроном, зніматимуться швидко. Направляти їх будуть 2 втулки на супорті. На прутах одягну пошитий з цупкої тканини тент. Він збиратиметься в "гармошку" і розтягуватиметься при русі супорта туди-сюди. Трохи вкраде висоти, але можна зняти в будь-який момент. Поки лише ідея, можливо, не вийде, але на фрезері подібний захист з тканини працює нормально. Від шкіри відмовився.
 4. Зубчаста рейка бронзова чи пластмасова?
 5. Була іржава пластина 10, зняв іржу, ну, трохи більше 9 залишилось...
 6. У мене один залишився. Універсальний, більш-менш нормально працює по сталі. Алюміній теж. Капролон пхати не пробував. У мене отвір 10, радіус дуги 20, оправка НЕ затискається в штатний різцетримач, а ставиться ЗАМІСТЬ нього. Тобто, оправка прикручена до кубика від УСП-12. Для мене так здалося краще. В принципі, я не станочник, а просто любитель, може, щось не так розумію, та й безкінечно покращувати все нема часу
 7. Ніби, непогано... Пружинні різці я започаткував, як "моду", ще на старому "чіпі". Робив різні варіанти, зупинився на приблизно такому, але сталь простенька (яка була), а різець кріпиться, як у різцетримачі, двома болтами в упор. Оці зажими з стягуванням якось... не пішли... Іще "фрізець" непогано зробити, для тонких різів.
 8. СВФ-1 Луганський. Рідкісний зараз. Не можу адекватно оцінити/порадити, бо нема з чим порівняти. Скажу лише, що простий, ремонтоздатний, досить жорсткий для алюмінія. Сталь роблю теж. Хотів китайця, вчасно підвернувся цей. Запускав його півроку. Частотник купив згодом. Не без проблем все, але я задоволений. Для моїх 2,5м.кв. - норм. Для порівняння - китайський токарний "запустився одразу", але два роки пішло на доробки, ще й залишились плани.
 9. Нє, 180*300, а зпереду рідний мотор в кожусі з вентилятором. Винесений на 180 градусів. Під ПБ тепер живуть імпланти.
 10. Я свій токарний теж тягаю трохи туди-сюди. Бо на тому ж столі - фрезер, а його маховик іноді впирається у кожух мотора, той, що на фото...
 11. У мене - прямокутна товстостінна труба, на епоксидці, притягнуто болтами, ноги та сферичні опори теж на болтах. Під опори нещодавно втюхав якісь автомобільні гумові шняги. Норм.
 12. От я теж шукаю алюмінієвий убитий прямий 125мм, фіг там. Думав, що їх повторно переробляють/переклеюють.
 13. Можна офтопну? А убиті/спрацьовані в нуль алмазні круги бувають?
 14. Ото, дядьку Y, не лякайте їжачка! Малий закінчив музичну школу рік тому. Академічний вокал, фортепіано, хор. До цього доліпити ударні - не проблема. Установка китайська на борту, терпіти можна.
 15. Я - прочитав. Отаке, зокрема: "Нам заборонили викладати будь яку інформацію, що стосується дітей. Потрібна письмова згода батьків". Про це і написав. Щодо позашкільної підготовки - теж написав саме по суті. Відсутність фінансування позашкільної освіти, гуртків тощо - не єдина проблема. Інший бік медалі - суттєве зниження попиту на таку освіту. Як результат - зниження рівня самих дітей. Суттєве! Я знаю, про що кажу, мої родичі - викладачі цієї сфери. Останні років 10 позначені цим зниженням. І хоч яке фінансування роби, діти приходять, в основному, ті, яких батькам нема куди діти, аби не вештались під ногами. Бажання вчитись невелике, претензії - навпаки, результати навчання слабкі. Кажу за Київ. В Уланові, хочеться вірити, краще, але тенденція є тенденція.