Vadym

Пользователи
 • Продажи

  12/5
 • Покупки

  80/5
 • Content count

  677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
`

Vadym last won the day on November 24 2020

Vadym had the most liked content!

Community Reputation

192 Отличная

About Vadym

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 • Имя Пользователя
  Вадим
 1. У нормальних брендів а-ля Осрам/Філіпс частіше горить блок живлення. В дешевках частіше горять самі світлодіоди. На жаль, там непередбачувані чіпи, в одній "ванночці" можуть бути 1, 2 або навіть 3 кристали. Це - найгірший варіант. Їх можна міняти, якщо підібрати донорів з інших лампочок. Тупо викорочувати не раджу, бо при дешевому варіанті живлення може вирости струм, воно буде горіти ще швидше...
 2. Як варіант - це контакти збірних роз'ємів, квадрат - під навивку.
 3. Я би взяв літрову ТУПОРИЛУ ПРОСТУ БАНКУ з закруткою, в яких продається мед, огірки тощо. Кришки залізні - стандартні, не міняються десятиліттями. В цій кришці зробив би отвір та укріпив САМОРОБНИЙ перехідник на "вінтажну кавомолочну" різьбу. Все. Банка міняється на будь-яку миттєво, хоч півлітрову, хоч яку. Намололи, перехідник зняли, закрили іншою кришкою, вуаля, кава намелена в герметичній тарі.
 4. Я б на місці ТС забув ручки в торці як страшний сон. Існуючі отвори викорстав би для циліндричної оправки з посадкою в ЗБ. Руками її можна теж крутити значно зручніше, ніж ручки. В принципі, як універсалний варіант, найкраща для мене циліндрична оправка 100мм з отвором всередині, яка сідає на вісь конусної оправки для ЗБ. З двох боків оправки - посадки під плашки різного діаметру. Таких оправок маю дві, тобто, чотири різних діаметри плашок. Коли треба прогнати різьбу, руками беру і кручу. а класичні плашковоротки з ручками - лише для крупної силової різьби.
 5. Зварка - неспортивно. І негарно. А ручки є хоч трохи, але елементами технічної естетики.
 6. Вибачте, що вліз в тему. Маю ФДБ 180*300, так само стикнувся з дрейфом супорта. Іще років 5 тому вирішив цю проблему, як мені здається, оптимально. Болт-стопор замінив на інший, з півсферичною голівкою та 6-ма пазами-пропилами в ній. Зелена стрілка. Болтом керує важіль з меншеньким болтом М3, блакитна стрілка, в пазу великого. Ну, для точної установки і фіксації. На кінці важеля - латунний штифт, бузкова стрілочка. Він не дає важелю лізти, куди не треба, впирається в станину. Одним рухом пальця зажали, проточили, що треба, віджали. Миттєво і зручно. Я торцюю дуже часто, якби кожного разу ключем крутив, вже б застреливсь...;)
 7. Та воно й головою не вигідно багатьом! Купа народу замість набрати в Ґуґлі й почитати розпитує і просить порад, не ставлячи точних задач... Ну, як, наприклад, спитати в магазині: "Що можна у вас купити смачного?"
 8. Підкину ідею, можливо, туди ще блютусний модуль запхати?
 9. Колись ми своїм батькам, потім наші діти нам робили на Новий рік усілякі саморобки. А отут син-студент попросив реалізувати головоломку. З дерева... Я люблю дерево, але на свій станок його не пущу. Тому зробили з алюмінію та прутка СП-1П, для краси сталь заворонили. Правила прості. Треба перемістити диски з одного кілка на інший. Третій вільний - допоміжний. Класти лише по одному і лише менший на більший диск.
 10. Навіть не кажучи про детальки, які можна звідти виколупати, копуси в них легенькі та зручні. Маса отворів під саморобки.
 11. UPD - отримав блискавично. Хороший робочий широкопольний окуляр. Можу рекомендувати. Реально 30х, картинка чітка, широкий кут зору, дивитись досить комфортно. Якість - нормальний акуратний Китай, без претензій. Одношарове просвітлення. На жаль, 32мм вони не роблять, лише 30 та 23. Тому замовив на 23, точнув втулку. В принципі, китайці і втулки готові продають. Є варіанти з сіткою. Ціна вища, ніж наші бариги просять за старі радянські, але з радянських нормальні окуляри лише 8, 12, 14, решта - так собі або раритети. 30 не робили тоді ще. Максимум, 20-25, але вузкі, як в дупу комара дивишся...
 12. Хоч вішай на ялиночку! Класний стан, як для "брухту". Коли бачу таке, завжди думаю, скільки коштувало б це зробити з нуля, і за скільки його здали на брухт... Дві "великі різниці"!
 13. Замовив окуляр для мікроскопа WF30X/9, якщо комусь цікаво, пишіть, отримаю, поділюсь враженнями.
 14. Тонкі армовані проводи від навушників та інших мобільних девайсів лудяться успішно при попередньому нетривалому обпалюванні емалі запальничкою. Достатньо каніфолі. Іноді в складних випадках, але це стосується не так емалі, як самої міді, ортофосфорка з промиванням в теплій воді допоможе. Домити можна ацетоном. Аспірин та жирні флюси з вмістом, який не є гарантованим, особисто я без крайньої потреби не використовую. Бо якість промивки непрогнозована. А пайки після такого способу сіріють та відвалюються за кілька років на ура...