• Announcements

Куляста_Блискавка

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  2160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
`

Куляста_Блискавка last won the day on June 19

Куляста_Блискавка had the most liked content!

Community Reputation

994 Отличная

About Куляста_Блискавка

 • Rank
  Natrix Sputatrix.
 • Birthday 07/20/68

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Кривий Ріг
 • Имя Пользователя
  Костянтин

Информация Покупателя

 • Город получателя
  Кривий Ріг

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

4642 profile views
 1. Звичайний лабіринт,між задньою стінкою і плитою відстань приблизно 70...80мм - плита спрямовує полум'я на задню стінку, відбившись від задньої стінки потік розпечених газів омиває теплообмінник і йде в трубу. Подовжується шлях полум'я, довше затримуються розпечені гази у топці, на третину вище тепловіддача, менше витрата палива. З мінусів - при підкладанні палива доводиться кочергою відпихати плиту, вона зсовується до задньої стінки, і повисає на ланцюгах.Потім кочергою її ставлю на місце.
 2. Приблизно так: Ланцюги потрібні для тог, щоб при завантажуванні палива відбійна пластина не падала у топку. Опори для відбійника - болти М12 і напівдюймова труба . Головка болта вставлена між ребрами секцій.
 3. А через пару днів коричнева ""гума"" стане знову жовтою і крихкою. Знаю, робив.
 4. Для цих сталей вона найпростіша, і можна обійтись паяльною лампою ( 800*С) і бляшанкою відпрацьованого мастила. А для 30ХГСА взагалі вода. потім відпуск до 400*С.
 5. 65Г, 30ХГСА, 55ГС.
 6. Значить по мінімуму 10г м/куб.
 7. 10....20 г сірки на куб метр об'єму басейну. На 5 кубів - 50...100г сірки. Чим більше бруду і слизу було на стінах тим більше сірки.
 8. можливо через поглинання оксиду сірки водою і через це зменшення ефективності. На поверхні вологого цементу сірчистий газ вступить у реакцію з вапняком цементу, утворивши тонюсінький шар майже нерозчинного у воді сульфіту кальцію, це тільки зміцнить цемент. По друге через відкритий люк можна продути ємність вентилятором, пилососом і тому подібним пристроєм. """""Мне пить потом оттуда . - окис сірки, на відміну від хлору не утворює з органікою діоксинів, хлорованих вуглеводнів і іншої стійкої гидоти. Для басейну я б використав не шашку а чисту кормову сірку, невідомо яки окисники застосовуються в шашках для прискорення горіння ( нітрат барію, калійна селітра, перхлорати ). В бляшанці об'ємом 2...3 літри наробити у дні дірок ,щоб був доступ повітря ( зробити крихітний мангал), прив'язати його на дротину , заповнити деревним вугіллям, гарно розпалити вугілля, всипати сірку і опустити ""кадило"" у басейн. Закрити ляду, через добу провітрити.
 9. Звичайнісінький Сірий Чавун марки СЧ 20-40 в кращому випадку. (по цилиндру трётся не сам поршень, а закалённые стальные кольца якраз таки поршень,юбка поршня. А ще чавунні розпредвали гарно крутяться у силумінових постілях, роками, при мінімальній подачі мастила. Алюмінієві накладки на направляючі будуть гарно працювати при відсутності води. Краплина води або емульсії і алюміній швидко руйнується через гальванопару з залізом.
 10. Не сірчана H2SO4 ,а сірчиста H2SO3 - вона нестійка і розпадається на сірчистий газ і воду. Сірчистою кислотою консервують ( як скажу - кинете пити) пивне сусло на пивзаводах, фруктове пюре і соки на консервних заводах, виноматеріали на винзаводах для їхнього довгого зберігання, при нагріві сірчистий газ видихується, і продукт набуває нормального смаку і запаху. Сірчистий газ вивітрюється. Щоб отримати сірчану - потрібно сірчистий газ доокиснити на каталізаторі з окису заліза 3 при температурі близько 500*С.
 11. Діжки, чани, цистерни. По суті да. Через можливу корозію металевих деталей,арматури і електрообладнання.
 12. Сірчана шашка у порожній басейн. Пару днів провітрити, і заливай водичку. Сіркою дезінфікують посуд під вина, особливо під дорогі вина, і ніякого смороду і отруйности немає. .
 13. Силумін+чавун буде працювати. Приклад - поршень + циліндр ДВЗ. Оргскло ( а яке? - поліметилметакрилат?, полікарбонат?, полістирол?) поліметилметакрилат -буде. Згадайте, була мода заливати двокомпонентні компаунди, по суті оргскло - бутакрил, стиакрил,протакрил і робило роками.Полікарбонат і полістирол точно не буде працювати.
 14. 1.Натрію гіпохлорит - ""Білизна"", Доместос"" і тому подібне. ( найдешевше і найефективніше ),з мінусів - стійкий запах хлорки, не діє на комах і слимаків. 1а. Жовта сірка, сірчана шашка. Сірчистий газ дуже ефективний антисептик, особливо у вологому середовищі.Запах швидко, приблизно за добу зникає, не лишає отруйних сполук. Дешево і надійно, діє не бактерії, грибки,найпростіших, комах,слимаків. .Розпалити деревне вугілля у дірявій бляшанці, всипати на нього сірку з розрахунку приблизно 10...20г на один кубметр об'єму і опустити на дротині у приміщення. 2.Жорстке УФ- випромінювання - кварцева лампа,потужність не менше 500 Вт.( не випалить гидоту по щілинах). 3.Перекис водню - занадто слабкий окисник, потрібна довга експозиція. 4. Хлорати, перманганати, хромати - не варто і згадувати через велику отруйність і стійкість.