Куляста_Блискавка

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  2347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22
`

Куляста_Блискавка last won the day on May 14

Куляста_Блискавка had the most liked content!

Community Reputation

1152 Отличная

About Куляста_Блискавка

 • Rank
  Natrix Sputatrix.
 • Birthday 07/20/68

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Костянтин

Настройки Барахолки

 • Минимальная сумма для предложений
  0

Recent Profile Visitors

5431 profile views
 1. Однаково. Обидві Китай, і Китай непоганий.
 2. Судячи з облою на швах - зварювання тертям.
 3. Запах меркаптану. Здихатися цього аромату досить просто - промити балон гарячим 2% розчином хлорки ( ""Білизна""), або краще марганцівки 3% гарячий розчин.
 4. Майже ідеальний матеріал, окрім ціни. З продуктами горіння і піролізу деревини мідь практично не реагує при температурах до 200*С, і вода в середині теплообмінника не дасть міді нагрітись вище. Дуже не любить мідь сірку і її сполуки, тому кам'яне вугілля для мідного котла - зась. Нержавіючі сталі з їх малою теплопровідністю і великим тепловим розширенням - найгірший матеріал. Звичайна чорна сталь завтовшки 3....5мм - оптимальний ( ціна, зварюваність, доступність, теплотехнічні характеристики) матеріал для котла.
 5. Хай так і буде! А ми,цивільні трохи потерпимо і докладемо всіх зусиль для перемоги України над рашизмом. Слава Україні! Смерть окупантам!
 6. Властивості мідних сплавів дуже залежать від кількості добавок, там мізки зламати можна - при одних кількостях це тверді розчини, при інших хімічні сполуки, або інтерметаліди, і відповідно механічні властивості різні. Піввідсотка свинцю чи іншої добавки - буде крихка, кілька відсотків - пластична, кілька десятків відсотків - знову крихка....
 7. БРОц10с10. У нас на заводі її називали ""десятка"".
 8. ОЦС - зливну. Робив з неї ( маркований кругляк, брав у інструментальному цеху) втулки у верхні головки шатунів і втулки під шестерні у кпп мотоцикла ""Дніпро"".
 9. Джавелін - в його честь названо зброю, а воно звичайне дике порося.
 10. За цими ознаками - свинцевиста бронза. Гарний матеріал для пар ковзання сталь+бронза, чавун+бронза, особливо швидкохідних.
 11. Кореспондент ""Спутніка"" питає Зеленського :"" Чим ти будеш розраховуватись за ленд-ліз ?"". Президент відповідає: ""Тим, чим молодий Давид розрахувався з царем Саулом за його доньку Мелхолу"".
 12. Якщо конус крана добре притертий - ніяких патьоків і запахів роками.
 13. 1.Змішати дрібку речовини з сірчаною кислотою ( не слабше 80%) підігріти і додати трохи міді - якщо селітра - бурий дим. 2. Нагріти дрібку речовини в пробірці до плавлення і занурити в неї тліючу скіпку - спалахнула, - селітра. 3.Дитячий спосіб - змішати дрібку речовини з дрібкою деревного вугілля і підпалити - спалахнуло - селітра. 4.На смак .
 14. ""Русский кентавр"" -не інакше як дитятко Катерини другої.
 15. Привод засувки ( задвижки). Гвинти на водяних і парових засувках як правило з сталі 30Х13, або 40Х13.