South

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    15/5
  • Публікації

    78
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача South

  1. Мені інколи попадають дюралеві прутки з фарбованими торцями. Я так розумію, що це кольорове маркування імпортних сплавів. Наскільки я зрозумів, то помаранчевий колір це сплав 2024 (аналог Д16Т), а зелений - 2017 (аналог Д1Т). Не наплутав? А от нещодавно попався шматочок з блакитним маркуванням. І він мені дуже сподобався в плані обробки. Може хто підкаже що це за сплав?
  2. Здохла на токарному верстаті стара стійка GSK, замінив на Newker 990. Різниці особливо не помітив, але є пару запитань, на які не зміг знайти відповіді - як створити папку (директорію) та як скопіювати файли програм на USB флешку (і назад)? Може в когось є така стійка, допоможіть будь ласка.
  3. 1000 версія трошки відрізняється. Наприклад там не треба шукати як скопіювати файл. Як створити директорію я придумав - роблю копію існуючої, а потім перейменовую. А от як скопіювати файл я так і не з'ясував
  4. Різав нещодавно нержавійку. Тренувався. А в якості мастила використовував смалець 30+ річної давності (ще бабуся покійна на початку 90-х натопила). І почав той смалець на стружці горіти, і так в мене в майстерні смаженими на салі млинцями запахло! Ледве слиною не захлинувся
  5. Не мала баба клопоту - купила порося На старості літ вирішив ЧПК фрезер робити Придбав плату керування кроковими двигунами Mach3V2.1-L, з інструкцією щось не розберуся ніяк. А відео як її підключити - не знайшов. Може погано шукав? У когось є?
  6. Дуже дякую усім учасникам обговорення! Здається тепер все зрозуміло. Але не буду казати "Гоп!" Тепер залишається дочекатися маленького блока живлення (купив вчора на ОЛХ) і буду комутувати запчастини. Як зберу - обов'язково відпишуся!
  7. Ось по цьому ролику я і вчився. І в мене тепер питання, на яке я не можу знайти відповідь: Хлопець на відео з'єднав всі контакти драйверів ENA-(ENA), а потім під'єднав до контакту En на платі. А в моєму випадку що зробити? З'єднати контакти і так залишити? Чи взагалі їх не чіпати?
  8. Ось ще одне фото. Судячи з нього до плати під'єднані +5В (верхній дріт) і три контролери крокових двигунів (6 дротів). В самом низу видно під'єднаний блок живлення - два дроти. А як з контролерами бути? Я з'єднаю мінуси на контролерах, а куди цей дріт далі підключити? Чи мінуси на контролерах не чіпати?
  9. Хочете посміятися? Я в продавця запросив відео підключення плати. Він мені його обіцяв, коли я в нього запчастини замовляв. І нарешті прислав - відео нутрощів закомутованих запчастин працюючого верстату, всі дроти одного кольору, все в пилюці. Що куди під'єднано - чорт ногу зломить. Але таки корисну інформацію я з нього витяг - на плату треба таки окремий блок живлення. Я пошукав на ОЛХ на 24В. Їх багато і вони різні На скільки ампер брати, доречі?
  10. Я так і не зрозумів куди En під'єднати 🙀
  11. Перше питання щодо живлення. В інструкції в одному місці пишуть, що вона 15-32В, а в іншому - до вона витримує до 50В. Як правильно? В мене блок живлення на 48В. Якщо цього забагато - треба буде окремий блок для живлення плати придбати? Тепер щодо підключення - прочитавши інструкцію я так і не зрозумів, куди підключити сигнал En. Ту картинку, що ви дали, я знайшов на Алі експрес. В інструкції трохи інша була. Якщо я зберу по цій схемі, що на картинці - я плату не спалю?
  12. А якими пластинками підкажіть будь ласка? Я собі Descar TCMT та різця під них заказав на Алі, їдуть вже декілька днів. Як отримаю та спробую у роботі - обов'язково відпишуся тут.
  13. Пробував переводити обертання в лінійну швидкість для конкретного діаметру, все одно забагато якось виходить. Наприклад для діаметру 14 мм мінімальна лінійна швидкість, яку я прочитав на коробці пластин, 80м/с. Це 910 обертів. Занадто, здається, якщо не помилився.
  14. Дивився на коробці, коли на Алі пластинки вибирав - швидкість різання від 80 м/хв. Для діаметру 14 мм, наприклад, це 900+ обертів. А не забагато? Верстат 850 кг, 3кВт двигун
  15. А щодо режиму обробки? Пробував як на коробці написано - пищить, димить. Поставив 250 обертів - о, пішло діло. А у вас як? Чи може приклад приведете щось на кшталт " при обробці сплаву 304 діаметру 20 мм використовував пластинку Descar TCMT , 600 обертів, 0.15 подача, 1 мм на діаметр заглиблення. Зламав нафіг" Бо геть нема опиту боротьби із нержавійкою, а треба 304 сталь точити.
  16. Доброго дня шановному товаритсву! Шукав на базарі якісні свердла, знайшов фірми Cleveland (Китай+США сумісне підприємство нібито). Потримав у руці - дуже сподобалось. Рівне, важке, поліроване, дуже глибоке фрезерування канавки, з підрізанною перетинкою на ріжучій частині, з нітрідним покриттям. Продавець (представник якоїсь фірми) рвав на собі тельняшку та запевняв, що це краще, що можна придбати за гроші, краще за Вюрт та Рьом. За свердло 11.8 мм з цілиндричним хвостовиком він просив 320 грн. Не знаю, дорого це чи не дуже для якісного свердла. Тому питання - чи є сенс купувати таке свердло? Чи може порадите якісь інші якісні свердла? Бо до цього часу користувався старими совковими. А як побачив как товариш свердлить вюртовськими свердлами, то одразу захотілось фірмового, якісного
  17. Доброго дня После 5 лет эксплуатации постепенно выполз глюк на китайском токарном ЧПУ со стойкой GSK980TDc - при включении станка идет загрузка программной оболочки до 20%, после чего черный экран и все. Чтобы станок нормально загрузился нужно раз 20 выключить его, а потом включить. Сначала загружался раза с 3-5, потом количество итераций возросло Иногда загружается, но выдает ошибку на одном из драйверов - либо на Х, либо на Z. Приходится снова выключать и включать. Что интересно - после того, как станок все-таки загрузился - работает без проблем и нареканий. Вот есть у меня подозрение, что проблема мелочная, типа отошедшего контакта или подгоревшего пакетника - я пошатал внутри все релюшки, подергал разъемы, подтянул контакты, выключил-включил все тумблера. Не помогло. Может кто-то сталкивался с такой проблемой? Или не баловаться и вызывать наладчиков?
  18. Доброго дня. Спасибо, что отозвались! Вот видео загрузки станка: По поводу "дать фото потрошков" - стойка с ноября прошлого года была в ремонте сначала на одной ремонтной фирме, потом на вторую поехала. Я физически не имел к ней доступа. Сейчас она уже дома, чуть позже распотрошу и сфотографирую. Батарейку на плате перепаяли на новую - это сделали сразу же - не помогло. Территориально я нахожусь в г.Днепр. Почему отправлял в Запорожье? Порекомендовал товарищ-ЧПУшник, имевший с ними дело. Я посетил их сайт - понравилось. Ну и обратился.
  19. Итак, немного информации - отдал стойку компьютерщикам-ремонтникам. Проверили все конденсаторы - все в порядке. Прозвонили все дорожки и что-то еще перепроверили - не помогло. В ремонте участвовал бывший ремонтник ЧПУ, вроде бы с ЮМЗ - тоже не помогло. Вернули. Тогда я ее отправил в Запорожье, фирма "Ампер-сервис". Ковыряли ее почти два месяца, в т.ч. и центральный процессор перепаивали (с их слов). В итоге толком проблему объяснить не смогли, но со словами "проблема в процессорной системе, возможно нужно менять память" выставили счет в 570евро+НДС. Хотя на сайте указано, что "ремонт не будет превышать 25%стоимости оборудования". В итоге я ее забрал обратно. Вот, лежит, не знаю, что с ней дальше делать Панове, порекомендуйте, пожалуйста, куда обратиться?
  20. Общая длина?
  21. Калибровка дорогая нынче - мне вчера 110 грн за килограмм Ст45 озвучили
  22. Это ствольная коробка для РСР-воздушки будет, к бабке не ходи Я сейчас как раз таким озаботился. Сделал так - на токарном станке вместо резцедержателя прикрутил плиту УСП-8. На нее сверху кладу подкладку (толстая, зараза, но куда деваться?), на подкладку - заготовку. И ее прижимаю к подкладке обычными фрезерными прижимами, зафиксированными на плите УСП. После чего сверлю отверстия 11.8 и 15.8, после чего разворачиваю разверткой Ф12 и Ф16. У меня Ф16 мм под ударник. Это заготовка. Следующий шаг - устанавливаю вертикально в тисках фрезерного станка, выкатываю индикатором относительно верхней длинной грани заготовки. И расточной головкой растачиваю посадку ствола Ф13 на глубину 25 мм. И посадку клапанной камеры резервуара на глубину 40 мм диаметром 20 мм. Они должны быть параллельны друг другу и верхней грани будущей ствольной коробки. Из вариантов - зажать в трехкулачковый патрон при помощи подкладок и просверлить на нужную глубину, после чего расточить (так товарищ делает). Второй вариант - в трехкулачковый патрон зажимается круглая УСП плита (ну или сразу планшайба ставится. Или в патрон зажимается), к этой планшайбе крепится заготовка (уголками прижать). И сверлится-растачивается так же как в предыдущем способе (так другой товарищ делает, фотки даже где-то были).
  23. На (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом").юа повно, є продавці, які на одних тільки картках спеціалізуються. Я собі для чпу купував жменю, бо верстат не може робити директорії у внутрішній пам'яті, так я на картках комплекти програм тримаю
  24. Есть потребность в стальной бесшовной трубе - 28х2, 25х2, 24х2, 22х2, 22х1.5, 20х1.5. Метра по 2-3 купил бы. Обычно беру на ХанзаФлекс, но у них труба во-первых из очень вязкой стали, а во-вторых дорогущая. Иногда использовал трубу от газовых пружин - стоек багажника. Вот там классная труба. Пытался на местном металлическо-инструментальном базаре (Курчатовский) у барыг поспрашивать - те плечами пожимают и предлагают ржавую, шовную. Может кто сталкивался, подскажите контакты продавца пожалуйста?
  25. Дюралевых труб на рынке днем с огнем не сыскать. А те, что нашел, стоят совершенно негуманных денег. Поэтому хочу оценить экономическую целесообразность изготавливать их самостоятельно. Итак - нужно просверлить дюралевую (Д16Т или 2024 Т351) болванку диаметром 36 мм и длиной 400 мм сверлом 26.5 мм. С двух установок, с торцов. И пройтись изнутри разверткой Ф27мм. Сколько будет стоить такая процедура в серии, скажем, 20 штук?