ALTOS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 730
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

ALTOS last won the day on 24 декабря 2017

ALTOS had the most liked content!

Репутация

214 Отличная

7 подписчиков

О ALTOS

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. річ цікава але не закінчена. багатьом була б цікава коли б була зібрана. готовий до встановлення блок багатьох зацікавить. є розуміння того що вартість буде інша. брати ,,шматок ,, щоб потім длубатися не цікаво.
 2. мабуть на різьбонарізний та сверлильний приспособа.
 3. потрібна допомога ,, гуру,,.хочу зробити електроподачу на семпуку. маю набір комплектуючої але не знаю як то підключити та чи буде ,,то,, працювати.
 4. кумедна. лишився ,,бублик,, від підшипника. отвір під конус чи прямий? мабуть для позиціювання інструменту в металообробний центр. але це частина.
 5. який бюджет?
 6. питання брати чи ні - спицифічне. нема повздовжної подачі , дуже не зручно.
 7. більш схожий на старий шаублін. ЗБ часто пробігає. комплектувався купою приблуд.
 8. файний верстат. на свій ставив перемикач на магнітному кріпленні ,зручно, та роз"єми компів (там на 3 клеми). там зручно встановлюється ВФГ та плоскошліфувальний.
 9. від токарного по дереву, здається СД...
 10. шматок довбальної приблуди по дереву.
 11. перевірив ,, рідну,, електроарматуру виявилася в доброму стані. підключився до неї. працює дуже м"яко - німці є німці. ще залишилося ,,довилизати,,. ловлю капці. з всих переробок що знайшов мабуть не самий гірший.
 12. Іван Ігнатович , з Вашим вмінням з шматка заліза зробиться файний верстат. таких як Ви одиниці. справа в доцільності ,,мадзахізма,, з цими верстатами. прикласти руки є сенс до чогось більш цікавого.
 13. твш подібні до побитого відра зі вживаними цв"яхами. все можливо підлаштувати. буде рівне фарбоване відро та вирівняні цв"яхи - все. працювати на ньому нема ні якого задоволення. на гарному тв-16 працювати приємно . твш використовую для ,, обдирочних ,, робіт та чавуну - він так і лишився відром з цв"яхами.
 14. всі твш лайно як би його не вилизувати . мертвонароджені.
 15. який діаметр пружини та дроту?