ALTOS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 989
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

ALTOS last won the day on 24 декабря 2017

ALTOS had the most liked content!

Репутация

271 Отличная

6 подписчиков

О ALTOS

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. дякую. потрібні не великі 70 -100
 2. куплю -виміняю декілька не великих лещат для фрезерного верстата. вартість середня - верстати на продаж. також підшукую собі 1П611 та 1604 . варіанти розглядаються.
 3. плата регулювання біля 150гр на радіобазарі.
 4. не рівняйте Бахмач та Київ. в нас попадаються. після того як покористувався капіталістами на совієти дивлюсь або замість слюсарських або на сверлильний. на фрезерний вони не підходять.
 5. лайно. за ці гроші можливо придбати нормального німця, чеха або швейцарця. які б нові не були вони зроблені по совієтьськім вимогам які дуже відрізняються від капіталістичних.
 6. нічого складного там нема. можна використати велике точило на низькій швидкості.
 7. який профіль. ст45 квадрат є
 8. яку форму по розрізу має готова деталь? можливо простіше розпустити.
 9. на роботі стоїть відро з викрошиними. можу прерглянути.
 10. чим більший розмір УСП тим зручніше. саме оптимальне трохи більший поперечної подачі. бажано щоб був тонкий але складно знайти. на неї зручно ставити великий різцетримач так як МП рідко користуємося.
 11. це старе рішення та до волі дороге. простіше замість МП поставити плиту УСП 8 . фреза на оправці ставиться в патрон та піджимається ЗБ.
 12. які габарити точно, бо не зрозуміло
 13. свого часу собі шукав щось що ,,йокнуло,, б. у знайомого стояло 3 різних поряд. 2н112 був самий гімняний серед них. Киянин на порядок був більш досконалим та якісним. купив собі 3 німця та заспокоївся. 2 взяв тут на сайті а один ,,вебо,, в Києві на рідній чавунній колоні. якість порівнювати нема сенсу.
 14. не потрібно з комунарса ліпити ідола. були верстата на багато кращі та якісніші. ті що робив Київ на багато кращі але проблема знайти.