ALTOS

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  3/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 879
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

ALTOS last won the day on 24 декабря 2017

ALTOS had the most liked content!

Репутация

232 Отличная

6 подписчиков

О ALTOS

 • Звание
  Прописка
 • День рождения
 1. в середу дали 20 заготовок на касети та поставили обдирати на совієцький верстат. почалася ж...па. що заготовки порізані криві що верстат зовсім не те. було з чим порівнювати .але потрібно вчитися й такому.
 2. два дні нарізав ,,лиски,, на гвинтах. робота нудна але приблуди до волі цікаві. зрозумів чому потрібна прискорена подача - час економить суттєво.
 3. як що її спресувати + буру то щось буде.
 4. взагалі питання було про алюміній.
 5. над стружкою теж міркував. висновок - потрібно плавити вдома. не дорого і відливки які потрібно. на ютубі є як китайці відливають в дворі пательні та чани. переплавляють все починаючи з пивних банок. трохи складніше з міддю та латунню. при відливі ділових чушок вартість інша - в рази.
 6. можливо не коректно відповів то вибачаюсь. єдине що випадково з"ясував це середня вартість послуг 250гр за годину. як для мене дуже ,,смачна,, враховуючи їхню кваліфікацію та оснащення. уточню % від прайсу і все буде зрозуміло. я напросився до них щоб чогось толком навчитися. пояснюють дуже доступно і відразу закріпляють на практиці. за таких умов навчання проходить інтенсивно та якісно.
 7. для Дяді Уефа - не цікавлюсь питанням оплати принципово. перше питання - що вмієш, друге як вмієш, третє за який час а потім скільки то може коштувати. як що починають з останнього то щось не те.
 8. сьогодні теж день насичений. до обіду DECKEL після SHW. тож цікаво.
 9. прізвище не питаю. керує там Віктор.
 10. так, це в Києві.
 11. в нас рівень зарплат суттєво вищий. ЧПУ асортимент не зробить, він для дешевої масовки. а в них навпаки -робота складна та штучна. відповідно і прайс.
 12. нарешті взяли на практику. колектив - пенсіонери з точприбору та воєнки. знають та вміють стільки що складно уявити. токаря були зайняті то поставили до фрезерувальників. вчора весь день відпрацював на деккелі. сьогодні до обіду на мікроні а після знову на деккелі. став розуміти чому гарні верстати не дешеві.
 13. ,,грався,, з такими приблудами. навіть при наявності парку верстатів все не так просто. саимй вигідний варіант примудрити на токарний ТВ або ТВШ. решта до волі складно. маю багато заліза але щоб цікаво та функціонально зробити стане в копійку. зверніться до ,,пенсіонера,, він мабуть найбільше того переробив.