Slava469

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  124
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

13 Нулевая

О Slava469

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чоп
 1. Ну якщо ви сверлите на фрезері то може зробити оправку типу трійника щоб вставлявся в прорізаний кінець і базувався по радіусу прорізі, і покатати вертикально індикатором по ньому.
 2. Скоріше за все так, ну не буде оригінал девольта за 1000 грн, ось щось в тому роді https://dewalt-ukraine.com.ua/shurupovert-dewalt-dw268k може те шо ви знайшли якась попередня модель яка знята з випуску, але не виключаю що такої моделі взагалі не було.
 3. Каждому свое, я люблю пневмо боры, а может это потому что не работал электрическими ?да есть минус нужен воздух, но простота и надежность думаю в чем то это перекрывает, кто что скажет в сравнение ?
 4. я так понимаю шток назад сам не возвращается ? По моему это очень неудобно,наверно нужно думать какие то пружины возврата или что то в этом роде.
 5. Согласен, робота(ну плюс расходники) это минимум цена метала
 6. По розчинниках, для саме для такої фарби(та і для всього іншого) користував акриловий що для авто емалей, як правило він розчинює все, у мене ще не було такого що б він не розчинив)
 7. Можна в лс компоненти, рецепти(склад), і де купуєте якщо не секрет, дякую!
 8. какой материал ? ну можно попробовать вальцами раскатать.
 9. Первая как по мне идеальна)
 10. У мене Riber-Profi WS 10-125 купив два роки тому, копія макіти але однокіловатна по відчуттямм досить потужна, після півтора року поміняв один підшипник на якорі,щітки на той момент були майже не зношені хоч працюю досить багато, як на мене досить якісно зроблена, хороший гнучкий шнур не те що буває ніби з пластмасси, добре сидить в руці(тоненька).. ну і ціна. Недавно купив DWT WS08-125 з мінусів шнур і габагити(досить товста) плюси регулювання обертів, гарантія 3 роки, ну і знову ж таки ціна. Забув сказати на всіх болгарках відразу міняю змазку у редукторі.
 11. Можна знайти конц. 13% як перекурсор вона йде з концентрацією від 14%, а якщо просто хлорид цинку розвести у воді хіба не буде теж саме ?
 12. Так трохи гірший, ну можна робити вузол герметичним з сальниками і масльонкою але це ускладнює конструкцію, ще є варіант якщо капролон то з силіконом, він понижує гігроскопічність.
 13. Якщо капролона нема, тобто треба купляти, то краще зробіть з поліацеталю, він стійкіший до вологи( не набухає) ну і по зносостійкості досить непоганий.
 14. Видимо размерами, и материалом изготовления