Slava469

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  75
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 Нулевая

О Slava469

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чоп
 1. Ну як вже сказали в 300 ви не вкладетесь, тим більше з нержавійкою(тут і більш складна обробка і ціна матеріалу...) ви початково не говорили що дозатор для харчових продуктів, і одна справа(ціна) зробити по кресленню, і зовсім інша щось придумати (з правильним функціоналом). Шукайте щось готове, індивідуальне замовлення завжди дорожче ніж промислове виробництво, і вашої різниці суми доставки точно не вистачить для перекриття. имхо
 2. Так це (швидкість видачі) більше перевага ніж недолік як на мене. Тоді як вже сказав "Max" озвучте якщо можна хоч оріентовний бюджет і більше інформації, швидкість видачі, густина, в'язкість і тд., а краще сказати що це наприклад дозатор для крему чи тп(якщо не комерційна таємниця звісно) так буде більш зрозуміло як і яким чином це реалізувати.
 3. Може шнек з приводом від крокового двигуна, після калібровки і вистроювання графіку "кут повороту/обєм" мало би працювати, а там від 5 і до скільки захочется)
 4. Я теж думав над вогнегасником, от прийшло в голову зробити насадку і пару метрів шлангу до вуглекислотного балону( в мене завжди стоїть один повний в запасі) хто що думає про це.
 5. имею такой же набор отверток(как в первом посте первое фото) , за два года активной експлуатации ему ничего нет хотя на других похожих наборах уже свернулись грани, в целом набором очень доволен когда покупал то точно не ожидал что проживет так долго)
 6. З Н400 не знайомий, але думаю підійде,при тиску 25Мпа і діаметрі поршня 100мм будете мати 25 т.( але як сказали вище треба трубки під такий тиск, а головне розпредільник) все залежить від ваших завдань сили (тонажу) преса. ви його так і не озвучили, але я всеодно вибрав би Н400 а не нш 10 тому що із характеристик Н400 номінальна потужність 2.2квт ,а у нш 10 це 8,4 квт. А в загальному подумайте визначітся що ви в кінцевому рахунку хочете отримати(який тонаж, швидкість штоку), а то постановка питання" в мене є куча заліза як з цього склепати прес" як на мене не дуже правильна...
 7. З усього прочитаного зрозумів, що ви хочете зробити більш потужніший прес ніж є у вас, тоді головне питання а скільки тисне ваш ?тому що, якщо порахувати то насоси серії нш тиснуть десь 16 МПа(коли він в хорошому стані і десь 3-5 квт на ньго треба але оберти побільші) і при діаметрі циліндру 100мм будемо мати близько 13 т. що на мою думку не так вже і багато, тому що пожна поставити звичайний домкрат 20 т і не морочити собі голову з гудравлікою.. а якщо вже робити то треба шукати плунжерний насос.
 8. Свелилка, подивитись стан, і вислати поштою при можливості(ну звісно за окрему плату)
 9. Всім привіт, хто може подивитись станок в Світязі (в ЛС)
 10. Круги плануються тільки алмазні, вони більш збалансовані, чи все таки потрібне додаткове балансування? і чи є зміст робити оправку з конусом(можна ж просто посверлити круг в потрібних місцях), а відповідно і конусну посадку на валу? ротори вже ніби балансовані, припустим перебалансувати а він же сирий, просто проточити і гут, чи проточити надіти сталні гартовані втулки і прошліфувати? Ну про підшипники ковзання вкурсі, та це вже забагато напевно, ціль скоріше добитися максимально можливої точності на самому ел. двигуні(не будемо ж ми динамічні опори ковзання на сам вал ел. двигуна городити, хоча..)
 11. Припустимо є деякий вал ел. двигуна,як підвищити його точність(обертання)? в мене виникає думка посадити його на радіально упорні кулькові підшипники з підпружиненою зовнішньою обоймою з регульованим нажимом(шайбами проставками припустимо), так ось це дасть бульшу точність в плані биття валу, і як такий варіант буде сприймати осьове навантаження (наприклад буде більш точним але при прикладенні певного зусилля точність знівелюється за рахунок зсуву зовн. обойми і звичайні рідіальні покажуть більшу точність)?Чи різниця є незначною і нема змісту цим займатись? Може є інші варіанти як це зробити? чи при заточці ці значення биття не мають значення(хоча мені здається мають тому що це свого роду шліфовка) ? чи ставити фортуну через ремінній привід? Коротше хто що думаю по цьому)
 12. зазвичай не є проблемно викрутити обломок, коли він так би мовити "легко крутиться"(тобто зламався просто від розриву, сильно прикладеного натягу до ньго) тоді хоч хрестовюю ударною викруткою стукнув і крутиш, набагато складніше якщо він обламався від скручення, тобто коли різьба не йде, тут часто лише висверлювати... В будь якому разі спасибі за пораду, при нагоді спробуєм.
 13. Я слухаю все впринципі, по настрою. Постійно в пошуку чогось нового, "щоб чіпляло" осттаннім часом досить підсів на укр. музику, дуже радує що в нас є хороша музика(цікаво чи ще хтось таке слухає)
 14. Есть подозрения что никак, углекислота еще не страшно, я вот немножко при... когда привез домой кислород, накрутил редуктор, медленно открываю вентиль, а оттуда как начало дуть, я то так же медленно закрыл, отделался легким испугом. Уж потом знакомый сварщик сказал ето у них болезнь, и он всегда имеет свою верхнюю часть вентиля, которую ставит на используемый баллон(что и я сейчас стал делать, хотя ето тоже опасно ! и никому не советую так делать!) Я б и с удовольствием поменял вентиль на новый, только вот баллоны у нас только меняют, на заправленные.
 15. Маю едон міг 280, як на мене хороший апарат за свою ціну, варить мягко з характерним "шипінням" дуги,досить хороший шов виходить, + 3 метровий еврорукав досить непоганої якості, і на подив дуже тихо робить механізм протяжки проволики (у знайомого є INTERTOOL DT-4319 він там так гуде шо ппц), з мінусів там реальних 180А а не 280А, тут все залежить від цілей і завдань для п/а, для металу якої товщини, частота користування і тд... Варив і електродми 3 мм варить добре потужності вистачає, едине що для ньго треба електроди типу ано-21, на ано-36 дуга ніби ось ось загасне, як мені пояснили це звязано з особливістю поєднання вах для міг і мма зварки, всетаки це п/а а електроди це як додаткова функція. Ну а в загальному топовий інструмен завжди виграє, просто не завжди є на нього ресурси і необхідність... Знову ж таки все залежить від завдань.