Slava469

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

10 Нулевая

О Slava469

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чоп
 1. Можна знайти конц. 13% як перекурсор вона йде з концентрацією від 14%, а якщо просто хлорид цинку розвести у воді хіба не буде теж саме ?
 2. Так трохи гірший, ну можна робити вузол герметичним з сальниками і масльонкою але це ускладнює конструкцію, ще є варіант якщо капролон то з силіконом, він понижує гігроскопічність.
 3. Якщо капролона нема, тобто треба купляти, то краще зробіть з поліацеталю, він стійкіший до вологи( не набухає) ну і по зносостійкості досить непоганий.
 4. Видимо размерами, и материалом изготовления
 5. Пересмотрел видео пару раз, заметил только в конце шва(в конце видео) что то похожее на трещину, вы ето имели ввиду ?
 6. ну если такой контакт трубки и листа а также надежность крепления устроит, то ето как уже сказали простейший вариант, если нет то надо пробовать залудить нержавейку обычным(ПОС) припоем, если не получится тогда серебросодержащий высокотемпературный припой. С "розе" думаю вряд ли получится.
 7. https://smetiz.ru/technical/corrosion/table/ вот таблица, есть колонка "Соот-ноше-ние пло-щади метал-ла к дру-гим метал-лам табли-цы" может все дело в площадях то есть при хромировке медь тонким слоем по всей площади, а при сварке точки меди и кругом много железа, или как понимать ету таблицу ? кст там для меди и нержавейки с углеродистой сталью одинаковые характеристики.
 8. ну чорний з нержою це точно, а от про мідь лише читав, от і думаю чи дісно так
 9. Пригадую десь читав що при зварці порогів авто такою зваркою там утворювалась гальванічна пара і вони (в точках зварки) згнивали ще швидше ніж заварені звичайним дротом чи контактною
 10. Як на мене досить непоганий варіант показав Filosof, приварити в деяких місцях замість зажиму
 11. В принципі про який я і говорив просто не зразу вас зрозумів)
 12. ну так, подумав опечатка, як тоді розшифрувати ПСР ? І у пості #168110 ви не заперечили що це не ПОС45 от і подумав так
 13. А чому ви кажете що це ПОС ? зазвичай у "холодильщіків" викоростовуються припої на основі срібла покриті флюсом як ви і описали і вони відносяться до високотемпературних припоїв, сам часто такими користуюсь.
 14. конус вращающийся ? он снимается, там есть км внутри ?
 15. если отдельно полностью залудить обе детали припоем а потом нагреть и вставить, то должно получится без шлака и флюса. А так вариант достаточно простой и наиболее надежный (имхо)