Slava469

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  2/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  69
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 Нулевая

О Slava469

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чоп
 1. З Н400 не знайомий, але думаю підійде,при тиску 25Мпа і діаметрі поршня 100мм будете мати 25 т.( але як сказали вище треба трубки під такий тиск, а головне розпредільник) все залежить від ваших завдань сили (тонажу) преса. ви його так і не озвучили, але я всеодно вибрав би Н400 а не нш 10 тому що із характеристик Н400 номінальна потужність 2.2квт ,а у нш 10 це 8,4 квт. А в загальному подумайте визначітся що ви в кінцевому рахунку хочете отримати(який тонаж, швидкість штоку), а то постановка питання" в мене є куча заліза як з цього склепати прес" як на мене не дуже правильна...
 2. З усього прочитаного зрозумів, що ви хочете зробити більш потужніший прес ніж є у вас, тоді головне питання а скільки тисне ваш ?тому що, якщо порахувати то насоси серії нш тиснуть десь 16 МПа(коли він в хорошому стані і десь 3-5 квт на ньго треба але оберти побільші) і при діаметрі циліндру 100мм будемо мати близько 13 т. що на мою думку не так вже і багато, тому що пожна поставити звичайний домкрат 20 т і не морочити собі голову з гудравлікою.. а якщо вже робити то треба шукати плунжерний насос.
 3. Свелилка, подивитись стан, і вислати поштою при можливості(ну звісно за окрему плату)
 4. Всім привіт, хто може подивитись станок в Світязі (в ЛС)
 5. Круги плануються тільки алмазні, вони більш збалансовані, чи все таки потрібне додаткове балансування? і чи є зміст робити оправку з конусом(можна ж просто посверлити круг в потрібних місцях), а відповідно і конусну посадку на валу? ротори вже ніби балансовані, припустим перебалансувати а він же сирий, просто проточити і гут, чи проточити надіти сталні гартовані втулки і прошліфувати? Ну про підшипники ковзання вкурсі, та це вже забагато напевно, ціль скоріше добитися максимально можливої точності на самому ел. двигуні(не будемо ж ми динамічні опори ковзання на сам вал ел. двигуна городити, хоча..)
 6. Припустимо є деякий вал ел. двигуна,як підвищити його точність(обертання)? в мене виникає думка посадити його на радіально упорні кулькові підшипники з підпружиненою зовнішньою обоймою з регульованим нажимом(шайбами проставками припустимо), так ось це дасть бульшу точність в плані биття валу, і як такий варіант буде сприймати осьове навантаження (наприклад буде більш точним але при прикладенні певного зусилля точність знівелюється за рахунок зсуву зовн. обойми і звичайні рідіальні покажуть більшу точність)?Чи різниця є незначною і нема змісту цим займатись? Може є інші варіанти як це зробити? чи при заточці ці значення биття не мають значення(хоча мені здається мають тому що це свого роду шліфовка) ? чи ставити фортуну через ремінній привід? Коротше хто що думаю по цьому)
 7. зазвичай не є проблемно викрутити обломок, коли він так би мовити "легко крутиться"(тобто зламався просто від розриву, сильно прикладеного натягу до ньго) тоді хоч хрестовюю ударною викруткою стукнув і крутиш, набагато складніше якщо він обламався від скручення, тобто коли різьба не йде, тут часто лише висверлювати... В будь якому разі спасибі за пораду, при нагоді спробуєм.
 8. Я слухаю все впринципі, по настрою. Постійно в пошуку чогось нового, "щоб чіпляло" осттаннім часом досить підсів на укр. музику, дуже радує що в нас є хороша музика(цікаво чи ще хтось таке слухає)
 9. Есть подозрения что никак, углекислота еще не страшно, я вот немножко при... когда привез домой кислород, накрутил редуктор, медленно открываю вентиль, а оттуда как начало дуть, я то так же медленно закрыл, отделался легким испугом. Уж потом знакомый сварщик сказал ето у них болезнь, и он всегда имеет свою верхнюю часть вентиля, которую ставит на используемый баллон(что и я сейчас стал делать, хотя ето тоже опасно ! и никому не советую так делать!) Я б и с удовольствием поменял вентиль на новый, только вот баллоны у нас только меняют, на заправленные.
 10. Маю едон міг 280, як на мене хороший апарат за свою ціну, варить мягко з характерним "шипінням" дуги,досить хороший шов виходить, + 3 метровий еврорукав досить непоганої якості, і на подив дуже тихо робить механізм протяжки проволики (у знайомого є INTERTOOL DT-4319 він там так гуде шо ппц), з мінусів там реальних 180А а не 280А, тут все залежить від цілей і завдань для п/а, для металу якої товщини, частота користування і тд... Варив і електродми 3 мм варить добре потужності вистачає, едине що для ньго треба електроди типу ано-21, на ано-36 дуга ніби ось ось загасне, як мені пояснили це звязано з особливістю поєднання вах для міг і мма зварки, всетаки це п/а а електроди це як додаткова функція. Ну а в загальному топовий інструмен завжди виграє, просто не завжди є на нього ресурси і необхідність... Знову ж таки все залежить від завдань.
 11. Так скоріше за все це від нього. Дякую!
 12. Добрий день, попався на очі ось такий рукав, неможу зрозуміти від чого він, сказали від п/а але я думаю наврядчи, може хтось знає шо то за чудо ?
 13. Почему фото без ника ?!
 14. 60 ват, там все видно...
 15. Спасибо! будем пробовать)