duhovik76

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Нулевая

About duhovik76

 • Rank
  Участник
 • Birthday

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Сосниця
 • Имя Пользователя
  Вячеслав
 1. двигун в мене 1.1 кв. 3000об. 71 висота осі. ширину 10см шіток думаю понягне?
 2. Я маю на увазі щітки які можна поставити на електромотор. знизу зробити упор щоб прижимав трубу до щітки. Який краще діаметр вала електромотору тобто який посадочний отвір щіток краще застосовувати виходячи з ціни і якості.
 3. Вітаю! Допоможіть визначитись з виробником якісних дискових щіток на зачисний станок круглих та профільних металевих труб. Та який діаметр внутрішнього посадковаго діаметра щіток краще 22,2мм чи 32мм. Буду вдячний любій пораді.
 4. я теж думав що алюмінієва, а коли виливав балванку з алюмінія під шків. в росплавлений алюміній вкинув проволку з обмотки, так і не росплавилась.
 5. Такі речі я замовляв в сервісному центрі. все воно китайське на всіх компресорах такого типу одинакове. дивитись треба тільки скількі сантиметрів трансформаторної сталі на статорі. Правда перемотчіки мататимуть мідью, а кітайці матають якоюсь обмідненою сталлю.
 6. У мене був двигун трьох фазний болгарскій з 70-х років виробництва. в 80-му корпусі на 1,1кв, покійний дід ще десь взяв. він у нього крутив на одну фазу років 15 і в мене років 20. цей двигун був один на хазяйство, треба крутить компресор, треба яблукі тре, зерно бьє і тд. Я його уходохкав рік назад. перематали в Одесі під славянку всі обмотки на 127в. включаю в мережу на 220вольт. поставив амперметр на 5 А. гружу до 5 ампер. неузнаю наче хто підмінив. Крутить гадьониш наче од трьох фаз. Сам вагався чи матать чи на барахолці взять б.у., заплатив за перемотку ціну нового і не жалію.правда в середину не лазив як там лакіровано незнаю.
 7. Доброго здоров'я всім. Моніторю токарний станок (школьний ТВ-шку) на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), забив ціну від 5 до 20 тисяч.та добавив в обране і кожен день вже другій рік заходжу на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) і дивлюсь що появляється, а появляються такі станкі наче хто з військових кунгів повиймав, ще в маслі, на вид зроблені, або реставровані, ну нові! і просять до десятки тисяч гривень. Звоню зразу требують задаток, говорять як відправите задаток, то ми знімаєм з (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) обьяву і ви будете впевнені що ми вже крім вас нікому не продамо цей станок, тоді я представляюсь що я з цього міста як подивитись станок? і начинають морозитись що сьогодні я нароботі позвоніть завтра. а завтра вже телефон поза зоною. через дві неділі дивлюсь і цей станок знов виставлений і зовсім інший опис, повторюю процедуру те саме. Як їх вивести на чисту воду?