Yuriy83

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  88
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Yuriy83 last won the day on 3 июня 2017

Yuriy83 had the most liked content!

Репутация

62 Хорошая

О Yuriy83

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ромны
  Все супер
 1. Сам купував патрон ER20 з комплектом цанг на demet.com.ua. Патрон нормальний (в паспортну точність вкладається), але цанги виявилися фуфлом. Більша половина цанг з биттям. Цанги прийшлось замовляти в Німеччині в три дорога (Wodex німецький китай) - всі ідеальні.
 2. Переваги ключового патрона: - можна працювати в реверсі; - має більшу радіальну жорсткість ніж самозажимний патрон. Недоліки ключового патрона: - багато мороки при зажимі ключом ; - при застряганні свердла при свердлінні, свердло прокручується в кулачках і задирається хвостовик. Переваги самозажимного патрона: - швидко і легко зажимається і розжимається (можна працювати однією рукою); - при перевищенні зусилля при правосторонньому обертанні сильніше зажимає свердло і хвостовик не псується. Недоліки самозажимного патрону: - не можна працювати у реверсі; - радіальна жорсткість менша ніж у ключового патрона (конструктивно патрон складається з двох половинок, які тримаються/обертаються на різьбі, між якими є певний люфт). P.S. Є моделі самозажимних патронів з замком, яке дозволяє працювати у реверсі з невеликим крутячим моментом. P.P.S. Зазвичай точність самозажимних патронів більша ніж у ключових, але це залежить від виробника (звичайна точність самозажимного патрону: 10 соток, звичайна точність ключового патрону: 30 соток)
 3. Звичайного валика для обоїв достатньо. Його тільки треба по закінченню роботи мити, бо в іншому випадку він морщиться.
 4. Беріть не дуже рідку фарбу (таку, щоб була "сухувата") і мажте тоненьким шаром. Притирайте не сильно - з невеликою амплітудою (пару обертів амплітудою десь 10мм). Наприклад Невська палітре серія Мастер Клас. Вимазав цілий тюбик - мені сподобалась. Серія Сонет мені здалась трохи рідкуватою.
 5. Нормальний там прижим. Такий же як і на будь яких лекальних лещатах. Для невеличкого фрезерного станка - саме те що треба. При ширині губок 63 мм розкриття губок 100 мм. Також до плюсів таких лещат є те, що Їх можна кріпити набік, а також швидко відводити рухому губку (не потрібно довго крутити вал). Я до цього користувався внутрішньозаводськими радянськими лекальними лещатами. Ці набагато кращі.
 6. Сколько материала в наличии ? 3 метра, 3 прутка или 3 кг ? Пожалуйста уточните
  Все отлично
  Все ОК
  все ОК
 7. До речі, хто небудь користувався такою горілкою на 2000-2500 градусів ? https://ibis.net.ua/products/details/rezak-kovea-kt-2610-hecaton-torch/ Чи є сенс її купувати для закалки невеликих деталей ? Я маю на увазі в порівнянні її зі звичайними бутановими на 1300 градусів
 8. Ой, я б не радив Вам витрачатись на ту цяцьку. Тими так званими пірометрами з аліекспресу можна міряти тільки приблизну температуру і то виключно при приготуванні барбекью. Ось чому: 1. Температуру дрібних предметів не поміряєш, бо лазер і датчик не сфокусовані 2. При замірі і виведенні даних на екран проходить деякий час протягом якого деталь успіває охолонути 3. Температуру цей пірометр показує абсолютно "ліву" (наприклад, розігрітий докрасну метал чомусь показує як 300 градусів, або предмет з температурою +2 показує як - 7)
  все ОК