Yuriy83

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Yuriy83 last won the day on 3 июня 2017

Yuriy83 had the most liked content!

Репутация

67 Хорошая

О Yuriy83

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ромны
 1. образцы шероховатости
 2. Я перепрошую, але Tesa вкладається в нуль! І при цьому вона замінює цілу поличку мікрометрів, нутромірів і глибиномірів, не дивлячись на те, що це штангель, з такими ж паспортними допусками в дві сотки. Якісний інструмент не дешевий, але він повністю вартує своїх грошей й користуватись ним саме задоволення. Це річ, яка не підведе.
 3. Вибачте, але тут я з Вами не згоден. Сьогодні отримав Shahe з Алі (Shahe Official Store) - це жахіття якесь, а не інструмент. Там немає жодного натяку на якість. Звичайний низькоякісний ширпотреб. Зовнішні заміри мінус 1-2 сотки, внутрішні -5 соток. Рамка ходить не плавно.
 4. Наскільки я знаю Л63 - тянучка ЛС59 - сипучка
 5. Якщо кулачки сходяться нерівномірно, то такий патрон брати однозначно не треба! З мого досвіду можу сказати, що при виборі свердлильних патронів треба звертати увагу на симетричність/рівномірність/соосність всіх його частин: на всі фаски, кулачки, отвори під кулачки, тощо. Подивіться уважно на світлі на відблиск внутрішніх прижимних фасок. Якщо одна тонша/товща за інші, то це явний признак, що патрон буде зажимати свердло несоосно і буде бити. Те саме можна сказати і про посадочні радіусні отвори кулачків. Якщо при зажиманні патрону один з кулачків матиме зазор збоку, то це теж говорить про несиметричність/несоосність і такий патрон скоріш за все теж буде бити. Велике значення мають люфти кулачків. Може бути таке, що патрон нібито ззовні рівний, а при зажиманні виявляється, що соосність уходе із-за люфтів. Стосовно посадки на конус чи на різьбу, то це на точність впливати не буде. Все залежить від якості і небракованості патрону. Зазвичай дешеві (6 USD) китайські патрони неякісні і мають жахливе биття. Паспортна точність таких патронів 30-40 соток. Знайти такий патрон з невеликим биттям це лотерея 1 зі 100.
 6. Проріжте болгаркою заниження в кутку для виходу шабера і відшабріть. Шабрити там небагато.
 7. При притирці головне не робити гругові рухи, тільки прямолінійні - вперед-назад, вправо-вліво, бо при кругових рухах получаться дві лінзи з пузом. Після притирки плити слід легенько відшабрити ще раз, щоб убрати нашаржований абразивом шар.
  Все супер
 8. Сам купував патрон ER20 з комплектом цанг на demet.com.ua. Патрон нормальний (в паспортну точність вкладається), але цанги виявилися фуфлом. Більша половина цанг з биттям. Цанги прийшлось замовляти в Німеччині в три дорога (Wodex німецький китай) - всі ідеальні.
 9. Переваги ключового патрона: - можна працювати в реверсі; - має більшу радіальну жорсткість ніж самозажимний патрон. Недоліки ключового патрона: - багато мороки при зажимі ключом ; - при застряганні свердла при свердлінні, свердло прокручується в кулачках і задирається хвостовик. Переваги самозажимного патрона: - швидко і легко зажимається і розжимається (можна працювати однією рукою); - при перевищенні зусилля при правосторонньому обертанні сильніше зажимає свердло і хвостовик не псується. Недоліки самозажимного патрону: - не можна працювати у реверсі; - радіальна жорсткість менша ніж у ключового патрона (конструктивно патрон складається з двох половинок, які тримаються/обертаються на різьбі, між якими є певний люфт). P.S. Є моделі самозажимних патронів з замком, яке дозволяє працювати у реверсі з невеликим крутячим моментом. P.P.S. Зазвичай точність самозажимних патронів більша ніж у ключових, але це залежить від виробника (звичайна точність самозажимного патрону: 10 соток, звичайна точність ключового патрону: 30 соток)
 10. Звичайного валика для обоїв достатньо. Його тільки треба по закінченню роботи мити, бо в іншому випадку він морщиться.
 11. Беріть не дуже рідку фарбу (таку, щоб була "сухувата") і мажте тоненьким шаром. Притирайте не сильно - з невеликою амплітудою (пару обертів амплітудою десь 10мм). Наприклад Невська палітре серія Мастер Клас. Вимазав цілий тюбик - мені сподобалась. Серія Сонет мені здалась трохи рідкуватою.