Yuriy83

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  81
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Yuriy83 last won the day on 3 июня 2017

Yuriy83 had the most liked content!

Репутация

60 Хорошая

О Yuriy83

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Страна
  Украина
 • Город
  Ромны
 1. Нормальний там прижим. Такий же як і на будь яких лекальних лещатах. Для невеличкого фрезерного станка - саме те що треба. При ширині губок 63 мм розкриття губок 100 мм. Також до плюсів таких лещат є те, що Їх можна кріпити набік, а також швидко відводити рухому губку (не потрібно довго крутити вал). Я до цього користувався внутрішньозаводськими радянськими лекальними лещатами. Ці набагато кращі.
 2. Сколько материала в наличии ? 3 метра, 3 прутка или 3 кг ? Пожалуйста уточните
  Все отлично
  Все ОК
  все ОК
 3. До речі, хто небудь користувався такою горілкою на 2000-2500 градусів ? https://ibis.net.ua/products/details/rezak-kovea-kt-2610-hecaton-torch/ Чи є сенс її купувати для закалки невеликих деталей ? Я маю на увазі в порівнянні її зі звичайними бутановими на 1300 градусів
 4. Ой, я б не радив Вам витрачатись на ту цяцьку. Тими так званими пірометрами з аліекспресу можна міряти тільки приблизну температуру і то виключно при приготуванні барбекью. Ось чому: 1. Температуру дрібних предметів не поміряєш, бо лазер і датчик не сфокусовані 2. При замірі і виведенні даних на екран проходить деякий час протягом якого деталь успіває охолонути 3. Температуру цей пірометр показує абсолютно "ліву" (наприклад, розігрітий докрасну метал чомусь показує як 300 градусів, або предмет з температурою +2 показує як - 7)
  все ОК
 5. Чистити Т-пази, як для мене, краще ось таким простеньким скребком і щіткою
 6. Теж маю таку приспособу для збору стружки, але а неї є недолік в тому, що вона намагнічує стружку і стіл, також нею не можна видаляти стружку з немагнітних матеріалів.
 7. Скоріш за все якість падала з кожним роком поки не опустилася до нуля по мірі занепадання заводу/кадрів/обладнання. На більш старіших зразках центрів якість шліфовки конуса була трохи кращою. Доречі, биття центра не випадкове - посадочні поверхні під підшипники прошліфовані ніби вручну на точилі.
 8. Втулки і центр з позначенням ЛІЗ купував в інтернет-магазині. На втулках маркування не було - вони скоріш за все новітньої серії. На інших же екземплярах продукції ЛІЗа, яке мені попадалося, маркування аналогічне фото Богдана28.
 9. Та яка там якість. В центра КМ2 жорскості немає, биття 5 соток (при заявлених 1,5 сотках) якість шліфовки видно на фото - йде хвилями. Биття свердлильної втулки 0,11 мм. Фрезерну втулку взагалі без обробки розверткою використовувати не можна - із за кривопрошліфованої внутрішньої поверхні фреза бовтається. Таких втулок у мене 5 штук - всі криві. Також купував обратну втулку КМ2/КМ3 - що зовнішній, що внутрішній конуса мають неправильну конусність. Оправки для сверлильних патронів теж у них негодні.