Yuriy83

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  87
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Все публикации пользователя Yuriy83

 1. Сам купував патрон ER20 з комплектом цанг на demet.com.ua. Патрон нормальний (в паспортну точність вкладається), але цанги виявилися фуфлом. Більша половина цанг з биттям. Цанги прийшлось замовляти в Німеччині в три дорога (Wodex німецький китай) - всі ідеальні.
 2. Переваги ключового патрона: - можна працювати в реверсі; - має більшу радіальну жорсткість ніж самозажимний патрон. Недоліки ключового патрона: - багато мороки при зажимі ключом ; - при застряганні свердла при свердлінні, свердло прокручується в кулачках і задирається хвостовик. Переваги самозажимного патрона: - швидко і легко зажимається і розжимається (можна працювати однією рукою); - при перевищенні зусилля при правосторонньому обертанні сильніше зажимає свердло і хвостовик не псується. Недоліки самозажимного патрону: - не можна працювати у реверсі; - радіальна жорсткість менша ніж у ключового патрона (конструктивно патрон складається з двох половинок, які тримаються/обертаються на різьбі, між якими є певний люфт). P.S. Є моделі самозажимних патронів з замком, яке дозволяє працювати у реверсі з невеликим крутячим моментом. P.P.S. Зазвичай точність самозажимних патронів більша ніж у ключових, але це залежить від виробника (звичайна точність самозажимного патрону: 10 соток, звичайна точність ключового патрону: 30 соток)
 3. Звичайного валика для обоїв достатньо. Його тільки треба по закінченню роботи мити, бо в іншому випадку він морщиться.
 4. Беріть не дуже рідку фарбу (таку, щоб була "сухувата") і мажте тоненьким шаром. Притирайте не сильно - з невеликою амплітудою (пару обертів амплітудою десь 10мм). Наприклад Невська палітре серія Мастер Клас. Вимазав цілий тюбик - мені сподобалась. Серія Сонет мені здалась трохи рідкуватою.
 5. Нормальний там прижим. Такий же як і на будь яких лекальних лещатах. Для невеличкого фрезерного станка - саме те що треба. При ширині губок 63 мм розкриття губок 100 мм. Також до плюсів таких лещат є те, що Їх можна кріпити набік, а також швидко відводити рухому губку (не потрібно довго крутити вал). Я до цього користувався внутрішньозаводськими радянськими лекальними лещатами. Ці набагато кращі.
 6. Сколько материала в наличии ? 3 метра, 3 прутка или 3 кг ? Пожалуйста уточните
  Все отлично
  Все ОК
  все ОК
 7. До речі, хто небудь користувався такою горілкою на 2000-2500 градусів ? https://ibis.net.ua/products/details/rezak-kovea-kt-2610-hecaton-torch/ Чи є сенс її купувати для закалки невеликих деталей ? Я маю на увазі в порівнянні її зі звичайними бутановими на 1300 градусів
 8. Ой, я б не радив Вам витрачатись на ту цяцьку. Тими так званими пірометрами з аліекспресу можна міряти тільки приблизну температуру і то виключно при приготуванні барбекью. Ось чому: 1. Температуру дрібних предметів не поміряєш, бо лазер і датчик не сфокусовані 2. При замірі і виведенні даних на екран проходить деякий час протягом якого деталь успіває охолонути 3. Температуру цей пірометр показує абсолютно "ліву" (наприклад, розігрітий докрасну метал чомусь показує як 300 градусів, або предмет з температурою +2 показує як - 7)
  все ОК
 9. Чистити Т-пази, як для мене, краще ось таким простеньким скребком і щіткою
 10. Теж маю таку приспособу для збору стружки, але а неї є недолік в тому, що вона намагнічує стружку і стіл, також нею не можна видаляти стружку з немагнітних матеріалів.
 11. Скоріш за все якість падала з кожним роком поки не опустилася до нуля по мірі занепадання заводу/кадрів/обладнання. На більш старіших зразках центрів якість шліфовки конуса була трохи кращою. Доречі, биття центра не випадкове - посадочні поверхні під підшипники прошліфовані ніби вручну на точилі.
 12. Втулки і центр з позначенням ЛІЗ купував в інтернет-магазині. На втулках маркування не було - вони скоріш за все новітньої серії. На інших же екземплярах продукції ЛІЗа, яке мені попадалося, маркування аналогічне фото Богдана28.
 13. Та яка там якість. В центра КМ2 жорскості немає, биття 5 соток (при заявлених 1,5 сотках) якість шліфовки видно на фото - йде хвилями. Биття свердлильної втулки 0,11 мм. Фрезерну втулку взагалі без обробки розверткою використовувати не можна - із за кривопрошліфованої внутрішньої поверхні фреза бовтається. Таких втулок у мене 5 штук - всі криві. Також купував обратну втулку КМ2/КМ3 - що зовнішній, що внутрішній конуса мають неправильну конусність. Оправки для сверлильних патронів теж у них негодні.
 14. Ось моя колекція ЛІЗовського залізячча
 15. https://sites.google.com/site/lozivskijzavod/
 16. До стрьомного сучасного новоділу можна також добавити і розвертки ИСА і RMR. Матеріал - г..но, заточка - від руки (яка росте із ж...)
 17. Впізнаю "якість" ЛИЗ (Лозівський інструментальний завод). Ці втулки без комплекту конічних розверток брати не слід. Абсолютно вся їхня продукція (оправки, втулки, конуса) повне г..но. Матеріал - непевний, термічка - ніяка (місцями є, місцями її нема), якість шліфовки - жахлива (дуже груба й якась крива).