Yuriy83

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  89
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Все публикации пользователя Yuriy83

 1. При притирці головне не робити гругові рухи, тільки прямолінійні - вперед-назад, вправо-вліво, бо при кругових рухах получаться дві лінзи з пузом. Після притирки плити слід легенько відшабрити ще раз, щоб убрати нашаржований абразивом шар.
  Все супер
 2. Сам купував патрон ER20 з комплектом цанг на demet.com.ua. Патрон нормальний (в паспортну точність вкладається), але цанги виявилися фуфлом. Більша половина цанг з биттям. Цанги прийшлось замовляти в Німеччині в три дорога (Wodex німецький китай) - всі ідеальні.
 3. Переваги ключового патрона: - можна працювати в реверсі; - має більшу радіальну жорсткість ніж самозажимний патрон. Недоліки ключового патрона: - багато мороки при зажимі ключом ; - при застряганні свердла при свердлінні, свердло прокручується в кулачках і задирається хвостовик. Переваги самозажимного патрона: - швидко і легко зажимається і розжимається (можна працювати однією рукою); - при перевищенні зусилля при правосторонньому обертанні сильніше зажимає свердло і хвостовик не псується. Недоліки самозажимного патрону: - не можна працювати у реверсі; - радіальна жорсткість менша ніж у ключового патрона (конструктивно патрон складається з двох половинок, які тримаються/обертаються на різьбі, між якими є певний люфт). P.S. Є моделі самозажимних патронів з замком, яке дозволяє працювати у реверсі з невеликим крутячим моментом. P.P.S. Зазвичай точність самозажимних патронів більша ніж у ключових, але це залежить від виробника (звичайна точність самозажимного патрону: 10 соток, звичайна точність ключового патрону: 30 соток)
 4. Звичайного валика для обоїв достатньо. Його тільки треба по закінченню роботи мити, бо в іншому випадку він морщиться.
 5. Беріть не дуже рідку фарбу (таку, щоб була "сухувата") і мажте тоненьким шаром. Притирайте не сильно - з невеликою амплітудою (пару обертів амплітудою десь 10мм). Наприклад Невська палітре серія Мастер Клас. Вимазав цілий тюбик - мені сподобалась. Серія Сонет мені здалась трохи рідкуватою.
 6. Нормальний там прижим. Такий же як і на будь яких лекальних лещатах. Для невеличкого фрезерного станка - саме те що треба. При ширині губок 63 мм розкриття губок 100 мм. Також до плюсів таких лещат є те, що Їх можна кріпити набік, а також швидко відводити рухому губку (не потрібно довго крутити вал). Я до цього користувався внутрішньозаводськими радянськими лекальними лещатами. Ці набагато кращі.
 7. Сколько материала в наличии ? 3 метра, 3 прутка или 3 кг ? Пожалуйста уточните
  Все отлично
  Все ОК
  все ОК
 8. До речі, хто небудь користувався такою горілкою на 2000-2500 градусів ? https://ibis.net.ua/products/details/rezak-kovea-kt-2610-hecaton-torch/ Чи є сенс її купувати для закалки невеликих деталей ? Я маю на увазі в порівнянні її зі звичайними бутановими на 1300 градусів
 9. Ой, я б не радив Вам витрачатись на ту цяцьку. Тими так званими пірометрами з аліекспресу можна міряти тільки приблизну температуру і то виключно при приготуванні барбекью. Ось чому: 1. Температуру дрібних предметів не поміряєш, бо лазер і датчик не сфокусовані 2. При замірі і виведенні даних на екран проходить деякий час протягом якого деталь успіває охолонути 3. Температуру цей пірометр показує абсолютно "ліву" (наприклад, розігрітий докрасну метал чомусь показує як 300 градусів, або предмет з температурою +2 показує як - 7)
  все ОК
 10. Чистити Т-пази, як для мене, краще ось таким простеньким скребком і щіткою
 11. Теж маю таку приспособу для збору стружки, але а неї є недолік в тому, що вона намагнічує стружку і стіл, також нею не можна видаляти стружку з немагнітних матеріалів.
 12. Скоріш за все якість падала з кожним роком поки не опустилася до нуля по мірі занепадання заводу/кадрів/обладнання. На більш старіших зразках центрів якість шліфовки конуса була трохи кращою. Доречі, биття центра не випадкове - посадочні поверхні під підшипники прошліфовані ніби вручну на точилі.
 13. Втулки і центр з позначенням ЛІЗ купував в інтернет-магазині. На втулках маркування не було - вони скоріш за все новітньої серії. На інших же екземплярах продукції ЛІЗа, яке мені попадалося, маркування аналогічне фото Богдана28.
 14. Та яка там якість. В центра КМ2 жорскості немає, биття 5 соток (при заявлених 1,5 сотках) якість шліфовки видно на фото - йде хвилями. Биття свердлильної втулки 0,11 мм. Фрезерну втулку взагалі без обробки розверткою використовувати не можна - із за кривопрошліфованої внутрішньої поверхні фреза бовтається. Таких втулок у мене 5 штук - всі криві. Також купував обратну втулку КМ2/КМ3 - що зовнішній, що внутрішній конуса мають неправильну конусність. Оправки для сверлильних патронів теж у них негодні.
 15. Ось моя колекція ЛІЗовського залізячча
 16. https://sites.google.com/site/lozivskijzavod/