• Announcements

  • sadmin

   Жалобы и ответы на них!   11/24/20

   Дорогие Чип & Мэйки! Обратите ваше пристальное внимание! Админисрация получает понятие что вы ответили что-то в общении по жалобе только когда вы нажмете "Жалобу" еще раз! Не стесняйтесь также указать на заключенную сделку в личке, можно той же Жалобой, проще и дешевле же! А как  порядочно вы выглядите при этом!

Grinder

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  7/5
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Нулевая

About Grinder

 • Rank
  Завсегдатай
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Имя Пользователя
  Анатолій Іванович
 1. Як втулку ковзання підшипник використовувати можна. А от зварювати - рішення не найкраще. Підшипникові сталі створюють ілюзію якісного зварного шва. Може лопнути в самий непідходящий момент
 2. Друге місце тримати постійно занятим другим різцем для оперативності тут не зовсім комфортно. До озвученого Вами недоліку добавляється ще той, що установлена друга касета буде збільшувати консольність першого різця. А якщо другу ставити-знімати, то не особо зростає оперативність. Тому, зазвичай, касетну тримачку не повертають. В перше місце ставлять касети з "поперечними" різцями (прохідними/відрізними і т.і.), а в друге - "поздовжні" (розточні/внутрішньорізьбові/внутрішньоканавочні/свердла і т.і.). Тоді і консольність не збільшується, і гвинти не заважають. Та і гвинти можна булоб спробувати поставити не з ручкою, а з ручкою-ексцентриком.
 3. Зачекайте, Іван Ігнат'євіч, а чому так?.. Ні, все, як завжди, продумано і файно зроблено. Але чому не правити на самому заточному? Чому не витягнути свердло, не вставити "брил'янтовий" олівчик в цангу і не "заточувати" камінь. Ну може, максимум, якусь трималку для олівчика зробити. Можливо?! не вистачає расходів салазок для профілювання, але на правку то має точно вистачати. Який скритий підтекст перестановки каменя з одного шпінделя на інший, а потім назад. Це, як не старайся, внесе свою нехорошу лєпту.
 4. Пробачте за затримку. Ось "приспособа" комплектна, так сказати "пуансон" і "матриця". В цій темі наша розмова, очевидно, оффтоп. Мабуть, треба попросити модераторів видалити. Але після Вашого перегляду.
 5. Молоток для чеканки. Завтра зроблю фото. ))) Я ж казав - чеканка ручна. Отже багато ударів молотком. )))
 6. Тоді "біда" говорити ще зарано ))). То просто відсутня статистика. Поексперементуєте і знайдете оптимальні налаштування кутів/типів заточки для різних "видів" перемичок.
 7. То на декількох свердлах, чи лише на цьому одному? Якщо на одному, то просто вручну затилуйте його і спробуйте посвердлити. ...зенковок, цековок, розгорток(коротких-машинних), торців фрез і т.і. Так що в господарстві згодиться.
 8. Дякую. Немає там фактури, проста ГК Чи Ви про чеканку запитуєте? То теж нічого незвичайного, проста ручна Фарба теж із простих - Ролакс, 3в1, молоткова.
 9. Та ні, то не завжди залежить від "модності" виробника. Є дешеві китайські свердла у яких спіральна канавка дуже мілка (таке враження, що її шліфували надфільками вручну), а, відповідно, перемичка Дуже товста. Такі свердла дуже непогано працюють "другим номером", так як мають велику площину опирання на кромку уже просвердленого отвору. А от свердлити "з нуля" (без підточування перемички) ними некомфортно, дуже повільно.
 10. І.І. вигляд ріжучої кромки у свердла такий, ніби має ввігнутий радіус. Ніби заточування проводилось периферійною площиною круга без погойдування свердла по відношенню до круга. Плюс недошлівована РК по всій площині? самий куточок на спіральній стрічці??? Це може викликати орбітальний рух, а за так "вібрацію" свердла при роботі. Можливо то лише візуальний обман. Але, якщо так і є, то спробуйте менший (гостріший) кут атаки, бо затиловка замала. Або двухплощинну (під різними кутами ріжучу кромку і затиловку), це частково і перемичку зменшить. Або доопрацювати механізм на рахунок маятникового руху. Все це лише мої здогадки. Ви мене поправте де я помиляюся. А загалом, приблуда залікова, а виконання, як завжди, вище всяких похвал.
 11. Я, по можливості, стараєсь практикувати накладні варіанти. Або ковані візерунки до бляхи, або бляха (під візерунками) до каркасних елементів кріпиться клепками/саморізами. Це дає змогу зрізати/відкрутити один із елементів, відкривається двосторонній доступ. А так і почистити простіше. Головне, щоб клієнт сильно не затягнув, а то і правда До прикладу, "голі" ворота Ще ці ворота характерні розмірамиі конструкцією. Повна ширина 6,35м. Плюс одна із створок складається книжкою. На жаль немає фото змонтованих у клієнта. Закінчували пізно ввечері, було занадто темно для фото. А поїхати спеціально для фотосесії руки не доходять, ... чи ноги)))
 12. Із не зовсім повсякденного. Піднавіс для сушки білизни. "Споруда" для проведення святкових весільних церемоній. Висота - 3,25м.