kolyakm

Пользователи
 • Публикации

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9 Нулевая

О kolyakm

 • Звание
  Участник
 • День рождения 31.07.1986

Персональная информация

 • Skype
  www.earthenergy.com.ua
 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

61 просмотр профиля
 1. Побачити би в зібраному вигляді. Якщо можна. Ну і більше би фото.
 2. Для диф автомата нужна фаза и ноль никакой земли ему не нада. 100% У вас в доме может и не взятся, а вот в квартире когда обгорит ноль общий с соседом, которий сидит на другой фазе, вы получите 380В в своей розетке. Ну и сосед тоже. Было такое на собственных глазах. Даже гдето росписка жековского електрика валяется.
 3. Є нюанс, газоблок не штукатуриться цементно-піщаною штукатуркою. Тільки гіпсовою, а гіпсовою поки ціна кусається. Можливо в майбутньому. На вулиці -12 в гаражі грунтовка не замерзла. Це дуже добре.
 4. Дякую, і вам хай щастить.
 5. Станок зараз на роботі стоїть, зроблю ворота та опалення тоді в гараж поїде. Та і гараж за вікном.
 6. Та ні, просто власну машину рік назад догнали ззаду. Вартість ремонту в майстрів досягала більше половини вартості самого авто. От замість ремонтувати у когось було прийнято рішення будувати гараж та ремонтувати самому, тимбільше надоїло їздити на роботу щоб попрацювати на токарному. Їжжу поки на робочому авто. А працюю ось тут. www.земляенергія.com.ua Реклама (ссылки) как бы запрещены. Лучше пусть будет так. Без обид
 7. Станок токарный стоит пока в другом месте, пока отопление в гараже не сделаю.
 8. Як кажуть на вкус и цвет, але мені більш як достатньо цього освітлення. Кум побачив- побіг в магазин за такимиж лампами.
 9. Можна так розмістити лампи що тіні будуть там де вони не заважають.
 10. На черзі ворота. А ось тут поки стоїть мій станок та мірітель, думаю на літо перекочує у нову майстерню. Станок поки на роботі стоїть, коли купував його,рік назад, гаража же не було. Будував повністю сам, друзів запрошував допомогти коли зводив кришу та коли приїжжав бетон. Внутрішній розмір 5*9 метрів. Висота 3,4 м. Ворота 2,8*2,8 м. Ворота покищо з 9 піддонів обтянутих брезентом.
 11. Вибачте за хлам 2.01 до ранку пінопласт клеїв 3 та 4 на роботі був, не було часу прибирати. Фото на телефон без спалаху.
 12. та шо ви мучаєтесь лампи лед по 20 Вт по кутках і в майстерні вночі білий день. Зараз піду фото зроблю.
  Все Супер.