kolyakm

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25 Нулевая

1 подписчик

О kolyakm

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 31.07.1986

Персональная информация

 • Skype
  www.earthenergy.com.ua
 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

264 просмотра профиля
 1. Шаг укажите какой.
 2. Поповнення в Майстерні.
 3. жаль.
 4. який морзе
 5. В цій будові реалізовано 3 речі, казан, мангал, та коптильня. Для коптильні потрібно ще зробити дверці які закриють мангал. Там є канал з топки в камінну нішу по якому буде йти дим з топки в мангал і те що буде в мангалі буде коптитись.
 6. каркас з 2 рамок, рамки з прямокутної труби 20*40. Сама рама з 3 прямокутних труб, бокові 25*50 та верхня 50*50. Верхня прикручена до бетонної перемички, бокові до стін. В бокових по стінці 50 вирізано полоски на всю довжину для того щоб пройшла вісь підшипника. По бокових всередині труб ходять 2 підшипник зовнішнім діаметром 40+ капролонові втулки щоб зовнішній діаметр підшипника був по внутрішньому розміру труби. завіси між рамками та верхньою рамкою і перемочкою. По периметру двох рамок прикріплена полоса 5 см з 2 сторін, в результаті чого утворився так би мовити паз в якому на піні сидить сендвіч панель товщиною 32 мм. Також для жорсткості було добавлено повздовж 2 полоси до яких прикручена сендвіч панель болтами без зачіпок на шляпці. Розмір проєму воріт 2,8*2,8 м. Вийшли досить важкими, думав будуть легші. Треба думати щось з противагами або пружиною. Самому відкрити майже не реально. В майбутньому відкриватиме мотор редуктор з комбінованим приводом. Електро + ручний на випадок відсутності світла. На створення надихнуло відео з ютуба, вийшло не гірше.
 7. Ворота: Красились компрессором з водяним охолодженням Ну і як же без відпочинку. Лишився димохід та альтанку навколо поставити.
 8. Мав плату з протипожежного приладу алай, плата для контролю заряда АКБ + в ній вбудований автоматичний вибір режиму живлення. До того всього приєднав звичайну автомобільну сигналізацію до якої підключив датчик руху та 2 геркони на двері горища та вхідні двері, сирену. Поки казусів не було.
 9. В процесі водяне охолодження. Пічка від ваз + помпа газель.
 10. Плюнув замовив кілечка, у Києві. Прийшли підігнав, поміняв. Зазор робив 0,25. Трохи фото
 11. органайзер для свердл з неро6очого стального свіча. Свердла влазять усі від 2 до 13,9 через десятку.
 12. прийшли кілечка, після розпаковки виявилось що некомплект. Подзвонив продавцю той вклеїв дурня тіпа нічого не знаю упаковка запакована 6ула, всередину не заглядав. Правда сказав що має ще кільця і в вівторок відправить решту які в нього залишились. 6уду чекати.
 13. 2,2 м.куб/час на колбе написано.
 14. запустив свого икаруса, (купив 2-х швидкісний мотор) є дві швидкості коспрессора. 1) на компрессорі 1300 о6ертів продуктивність 320 літрів. 2) на компрессорі 2000 обертів продуктивність 450 літрів. от такі результати, завтра приїдуть кільця, поміняю вилізло після пуска. тре6а щось думати з охолодженням за 3 хв. гріється до 80 градусів, поміняю колечка, окатаю потім спро6ую навантажити довше поспостерігаю за температурою.