123

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  5/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  555
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

123 last won the day on 17 января

123 had the most liked content!

Репутация

75 Хорошая

О 123

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Давидівка
 1. щось малувато для такого габариту
 2. Да, не фонтан, це дефорсирований вариант, в мене кращий, форсирований на 2200 об/мин і 20 лошадок, на вигляд один в один, нюанс в топливній і може камері згоряння на поршню. На шильдику вказано 16квт
 3. 2Ч8.5/11 Половинка того що в ТС https://www.google.com/search?q=2Ч8.5%2F11&oq=2Ч8.5%2F11&aqs=chrome..69i57j69i58j0.5805j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
 4. Движок нулячий, він не працював бо фарба на вихлопному колекторі не змінила кольору. Їх продається на ХЛО не дешево, саме через баркасну тему, вони економні та низькооборотні, тому на баркаси саме то.
 5. 4Ч8.5/11 примерно така маркировка. Чотирьох циліндровий бо два люка перебору шатунів. Популярний в Херсонській і Миколаївській областях, на рибальських посудинах, хоча можна зустріти по всюду, їх багато на що ставили, САК, електростанція, може ще щось.
 6. Як що б моя думка була вирішальною то да. А в чім різниця? В тім що є кухня? Так вони в паспортах рідко відображені, скоріш за все тільки будинок вказаний, а всілякі курятники що протягом життя безкінечно до ліплються та переліплюються за звичай ніхто не фіксує. Тому на мою не професійну думку якщо ні ским не заїлись, спокійно брати дозвіл на перебудову і ваяти. Бо на приклад після пожежі, що хтось відтворює все в тому ж вигляді?
 7. Ми так і зробили, знесли старе і збудували нове, причому навіть не на тому самому місці, але від цього формулювання "перебудова" не втратило значення, бо воно зовсім не означає доліплювати щось до старого. Зміст у тому що вже є паспорт на будинок і потім просто приходить БТИ і роблять креслення по факту і видають новий паспорт. Є земельна ділянка на якій стояв старий будинок, і його перебудували в межах цієї ділянки, а де саме стояв старий мало кого цікавить. Нас на приклад ніхто і не питав про це, та й до того часу від старого й місце травою заросло, так що й сам сліду не знайду
 8. При цьому може ще один + добавитись, не потрібен новий план, берете лишень дозвіл на перебудову старого будинку. Якось так
 9. А так? Опознайка https://www.chipmaker.ru/topic/214242/
 10. Схожий логотип на станку заводу Володарського
 11. Денисе, а що ото за БОНБА над головою стирчить? В перше бачу на 676, цікавить корисність і зручність від користування нею. В шпинделі який конус, класичний КМ4, і "воно" затягує,а головне виштовхує інструмент без проблем??
 12. Тоді "норма", бо ці гаєчки ширпотребом за кілометр пахнуть, справжні з фіксацією і відповідною твердістю теж існують,на приклад тут. https://dinmark.com.ua/din-980-10-gayka-samokontryascha/ І їх було б приємніше бачити саме в тому місці, а головне спокійніше! Я ні в якому разі не повчаю Вас, тільки ділюсь враженням, яке може і в кілієнта виникнути, особливо як що він не без грамотний. P.S. Придивився в окулярах, до гаєчок на диску, можливо вони з нержавійки а не оцинковка ширпотребівська, то вже краще, нержавійка теж досить міцна і за одно не ржавітимуть.
 13. А оті гаєчки з капроновими фіксуючими кільцями, надійні для тормозного диска що "трохи" гріється? Чи то не з капроновой фіксацією?
 14. Часом не від запірної арматури, задвижки? Там теж ліва, і голова щось типу такого.