123

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  5/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  301
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

33 Нулевая

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Давидівка
 1. Монтери які обслуговували дротові трансляційні радіолінії, та телефоністи, використовували для натягуваня дроту "воздушок", приспособу цю називали "жабка", тягнули через багато блокові паліспаси. Між губками має бути канавка для дроту.
 2. На счет ходовой погорячились, ступиці, корпуса сайлентблоків, ричаги підвіски, цілком собі можуть бути чавунними, наприклад на фіат скудо і його клонах, нижні ричаги й ті ж корпуси сайлентблоків чавунні! Та й на інших моделях авто достатньо чавуну в деталях ходової, зрозуміло що чавун там не такий як всі звикли уявляти, сірий і крихкий з величезним зерном і такою кількістю графіту що ним хоч на дошці малюй, то зовсім інший так званий ковкий чавун, він дуже міцний на злам, має дрібнозернисту структуру на зламі та чудово зварюється, як нержавіючими електродами так і напівавтоматом у вуглекислому газі, звідси й не порозуміння в розмовах про зварку чавуну, дехто заявляє шо можна зварювати напівавтоматом а інші категорично заперечують, пояснюеться це тим що вони розмовляють про різні чавуни!
 3. Як що можна, мені дайте, давно шукаю, такого щоб він склом керував, а не воно ним. Будь ласка!
 4. Я практик, і мої поради з власного досвіду, з теоретиками не сперечатимусь. Ну глянете в ті циліндри, і що далі? Зносу в них як правило немає або дуже мізерний, до того ж ніхто не стане розточувать та хонінгувать ті циліндри, тим паче ремонтні поршня і кільця шукать, то чого туди лізти?? Як що хрюкає, то робочий, і нехай працює поки не перестане качать, от тоді як буде потреба то можна й розібрать. Лишня розборка-зборка ще ні одному механізму не покращила ресурсу. Як в шоферській поговірці сказано: "не лізь в мотор, не мішай йому працювати"!!
 5. Форма нагадує ГДРівський стиль, може з ІФИ?
 6. Колби за паралелені, і зверху кронштейн для ще одного фільтра, мабуть грубой очистки. Це не з ОСМОса?
 7. Модель? Технічні параметри? Якість очистки? На них нема жодної цифри чи букви, тому й звертаюсь до спільноти за допомогою.
 8. Що це за тип фільтрів?
 9. Дуже дивно, всю жисть молочні бідони були алюмінієвими, і ванни молочних холодильників також.
 10. Стиль схожий, але зважаючи на те що воно кріпиться до столу, як мясорубка, на вряд чи це медичне, але в мене геть нічого на розум не приходить, що б це могло бути і як ним користуватись, якась абсурдна конструкція, але ж заводська!
 11. В мене ще такий є. Робочий 150 Пробний 225
 12. Зеленкуватий відтінок на деяких фото навів на таку думку, і маю бронзу з подібною поверхнею і торцем, але в даному випадку я помилився, каюсь.:(((
 13. Та що там не понятного? І так видно, що бронза або латунь.