hopscotch

Користувачі
  • Продажи

    2/5
  • Покупки

    1/5
  • Публікації

    618
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    1

Усі публікації користувача hopscotch

  1. Порадьте терморегулятор або контроллер для печі типу МП-2УМ, 2,6кВт, 1000°C. Потрібний функціонал: мінімальний: індикація поточної температури Стабілізація температури від 20 до 1000°С бажано: ПІД-регулятор програмування на три інтервали час-температура.
  2. Підкажіть де в Києві або околицях можна замовити одиничні відливки чавуну по випалюваній моделі? (литье по вижигаемой модели / газифицируемой модели) Масса відливок від 0,5 кг до 10кг, бажано щоб була можливість поспілкуватись з самими майстрами.
  3. Тема для обговорення різних питань з оптики стереомікроскопів - зокрема типу МБС. ================================ Маленька корисна порада власникам стеремікроскопів з диоптрійною корекцією тубусів, наприклад МБС-10, МБС-200, а також майже всі імпортні. Помітив що власники часто неправильно налаштовують окуляри, і внаслідок цього у них порушується парфокальність - властивість оптичної системи зберігати чітке зображення при зміні її параметрів, як правило при зміні збільшення. Це відбувається через те, що при неправильному положенні окулярів спостерігач для фокусування зміщує мікроскоп вище або нижче від розрахункового положення, і тому на виході об’єктива промені утворюють не паралельні пучки, і це порушує роботу блока зміни збільшення. Фактично, зміна збільшення виконується введенням в оптичну систему маленьких телескопів Галілея, подібні використовують в театральному біноклі. Вони не порушують паральність променів, а лише збільшують, а при перевертанні їх на 180° звеншують зображення. Зазвичай, в мікроскопах стоять по дві труби Галілея в кожному каналі, вони дають 2 збільшення і 2 зменшення, плюс до того є положення наскрізного ходу променів, воно дає найкращу якість зображення. Головне для парфокальності - на виході з об’єктиву, та на вході в бінокулярну головку пучки променів повинні бути паралельними, ніби з нескінченості Для правильного регулювання окулярів під свій зір, можна зняти бінокулярну головку(насадку) і подивитись на дуже далекі предмети, від 20 метрів і далі. Ви побачите збільшене зображення, як в бінокль. Якщо зображення нечітке, то необхідно обертання тубусів диоптріної корекції досягнути чіткого зображення при розслаблених очах. Якщо зображення двоїться, то це ознака порушення положень призм обертаючої системи, в цьому випадку може знадобитись ремонт у майстра. Наприклад призми в МБС-1(2) дуже складно від’юстувати без додаткового устаткування, а МБС 9 та 10 значно простіше, навіть можна власними силами. Враховуйте це при покупці БУ мікроскопів, якщо при огляді виявили такий дефект, то можете сміливо вимагати зниження ціни на вартість регулювання. Встановивши бінокулярну головку на мікроскоп необхідно сфокусувати його попередньо встановивши у хід променей наскрізні отвори барабану, без лінз. У МБС-1, 2, 9 та 10 це кратність 2Х, на інших мікроскопах з барабаном це відповідає кратності що повторюється на протилежних положеннях ручки перемикання збільшення, а на мікроскопі з плавною зміною збільшення (zoom), то встановіть середне положення. Якщо все правильно зроблено, то при зміні збільшення фокусування повинно практично не збиватись, що додасть зручності в роботі.
  4. поставте інтелівську звичайну материнку і не видумуйте собі проблем. Головний критерій придатності плати + процесору це результати latency test. Чим менше всякого зайвого інтегрованого заліза на платі, тим менші затримки процесора, бо всякі наворочені контролери мережі, ЮСБ, звукові 7.1, інтегровані декодери хитрих форматів, вони засирають своїми сигналами шини даних. Інтелівські плати це як еталон, у них найменша ймовірність глюків, бо саме в них узгоджений виробником процесору чіпсет і схемотехніка От у мене на роботі Dell Optiplex 780, стали використовувати іншу флешку для переносу УП і інколи при виконанні програми якщо натиснути кнопочку розмонтування флешки вилітає весь GUI, а УП продовжує виконуватись. А ще на цій машині великі затримки, буває за день з десяток попереджень, добре що не ловив помітних пропусків кроків.
  5. Олійна фарба при товщині до якої ми розкатуємо сохне буквально за години, наступного дня її вже треба розчинником змивати. Зрозуміло що і всякі гарні тампони з замші убиваються так само швидко. Як варіант на крайній випадок це розбавити фарбу ріденько розчинником та почекати доки пігмент осяде і ту гущу розвести мінеральним мастилом щоб не сохло. Я в Києві знаходив у різних магазинах Б. лазурь та краплак сухі, але то окремі випадки. А взагалі треба взяти і замовити всім бажаючим пару кіло сіньки та розіслати.
  6. Не соромтесь, намазуйте масло на хліб. Дякую. Ні, Ви таки намазуйте. - Так а що я роблю? Намазуйте, а Ви шматками накладаєте! шшшшшшшш Правильний шар фарби дає плями що не розтягуються вздовж руху, і не розпливаються від тиску.
  7. Для шаберної пластини важливий мінімальний радіус РК в процесі роботи, щоб знімати стружку легко = щоб вона була тонка. У реального шабера кромка все одно не ідеальна бритва, і очевидно радіус менший ніж найтонша стружка яку він може зняти. А щоб той заточка було довго постійною, необхідно щоб зерно не було більшим за радіус. Висновок - коли вам драти по 5мкм за раз, то згодиться і ВК8, ви просто не відчуєте різницю з більш гострим різцем. А от для високоточного, коли стружка субмікронна, то і радус кромки повинен бути субмікроним. Для мікросвердел така ж задача - максимальна товщина стружки обмежена міцністю свердла, відповідно припустима подача обмежується вже одиницями мкм, тому і потрібна гострота РК, тому і субмікронні помоли кераміки. Чим менше кобальта, тим щільніше контактують зерна карбідів, тим жорсткіше тримаються вони одне за одне, і тому менші навантаження на зв’язку(менша втома, менше впливає оголення зерен). Але і чутливість до тріщин більша. ЗІ. Книжечку почитав, знову прореготав з картинки де ВК6-ОМ в 1.4 рази стійкіший за Сандвік, і в 33 рази стійкиший за ВК8. По суті то висер теоретика в стилі "Гострі різці з твердого та міцного кращі за різці тупі з м’якого та неміцного". "Мойтє рукі с мьілом!".
  8. кут ластохвоста обирається виходячи з напрямків сил які на нього діють. Так само і кут різьби 55° був розрахований оптимальним для кріплень, а при переході на метрику округлений(скоріш за все).
  9. Термокопенсаційний провід то також термопара з термоЕРС в температурному діапазоні холодного спаю такою самою як у робочої термопари, але зроблена зі сплавів більш дешевих або технологічних, проте не термостійких. Тому полярність її визначається так само як для робочої термопари - методом наукового тику. Наприклад платино-родієву термопару ви ніяк не розрізните окрім вимірювання полярності термоЕРС.
  10. В авіації 100% повинно було бути. Але це не для вело/мото саморобника. І впевнений що просто купували імпортну готову технологію "під ключ".
  11. Задється без ротаційної ковки не зробити два потовщених кінця. Або висмикнути пуансон і знову протягнути трубу через фільєру для вирівнювання завнішнього діаметра. PS. Достатньо не до ходячи до кінця вийняти пуансон і дотягнути в тій же фільєрі.
  12. До якої твердості загартувати сталь 45 для отримання достатньо легкої обробки та максимально чистої поверхні? Які порекомендуєте режими різання, ЗОР? Обробка звичайними різцями ВК8. Нещодавно обробляв прикалену сталь, дуже здивований гладенькою поверхнею та відсутністю задирів, і головне - можна знімати навіть найтоншу стружку, немає наросту на різці і не віджимає від деталі. Але всі деталі з твердої сталі точити складно буде, треба знайти оптимум.
  13. Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом.