hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  84
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Підкажіть де в Києві або околицях можна замовити одиничні відливки чавуну по випалюваній моделі? (литье по вижигаемой модели / газифицируемой модели) Масса відливок від 0,5 кг до 10кг, бажано щоб була можливість поспілкуватись з самими майстрами.
 2. яка висота суппорта? можна фото з лінійкою прикладеною збоку вертикально.
 3. схоже на пересувний упор для регулювання ходу стола шліфувального верстату.
 4. Його виготовляли у ПТУ при виховній колонії.
 5. @aegis шатун працює пракьично лише на стискання, тому якщо пару не заклинить, то шатун не розірве.
 6. Суппорт від фрезерного по дереву або відрізного, катався роликами по циліндрічним направляйкам.
 7. Нещодавно шукав ТВ-16 на ЛОХ.UA За один день дві об’яви з однаковими фото, просто ідентичні - зелений, красивий, два різних акаунта, різні телефони, різні голоси. Один в Києві, другий в провінції. Обидва кажуть що верстат точно той що на фото, подивитись можна, навіть сказали в якому районі, але той що в Києві, продавець завтра буде в місті. Інша тема, - аукціон на ОЛХ. Кидають фото предмету, ціна дуже низька. люди дзвонять, їм кажуть що вибачайте, товар продано буквально щойно, чувак передплатив та зараз забере. Але є другий такий самий товар, але кращий, я його таки продам, дорожче звичайно. Відповідаю що ок, давайте передплачу, забронюю - ні, я так не працюю, хто прешим приїде, той і купить. Дзвоню через декий час з іншого номера, розмовляю вже російською. Така сама розповідь, але ціна на "другий екземпляр" вже виросла в два рази, прижджайте у вас є дві години. Передзвонюю з першого номера, питаю чи є товар - вже продано і другий екземпляр)))) Жаль що не було третього)) Думаю до вечора продавець накрутив нормальну ціну. Хоч це і не розвод, але неприємно коли дурня роблять з людей.
 8. Якщо шпіндель годний і у вас вже є патрон, мотор, ЗБ і стіл куди прикрутити, то можна брати для дрібних робіт - втулочки, гвинтики, проточити шейку вала, фрезерну якусь роботу зробити з приставкою. Тобто, можна брати, якщо вам для складання токарного не вистачає саме станини з супортом. А так, звичайно це геморой на довгий час.
 9. Це точно не 16У04. Скоріше 16Б05 чи однотипний. У 16У04П станина закрита сердньою направляючою ЗБ, а у 16Б05 вона з рознесеними направляючими супорта і ЗБ.
 10. @Mister ER Не годится, вона затягується гайкою, це взагалі цанга для інструменту, тому і питаю які можна використати. Для себе особисто я можу купити будь яку що підходить в КМ-3, але замовник який буде використовувати верстат без мене не повинен мати проблем з пошуком оснастки.
 11. Підкажіть які стандартні сучасні токарні цанги підійдуть через втулку в конус Морзе 3? Натяг буде звичайним штревелем. Це планується в ТВ-16, для замовника, тому необхідно забезпечити можливість самостійно докупити необхідні розміри цанг.
 12. Тут ще про токарник з таким револьвером є http://www.chipmaker.ru/topic/150100/
 13. Револьвер ставився на німецький токарний «Ауербах», я не можу сказати чи він був у комплекті, але на верстаті ставав ідеально. Можливо внутрізаводська конструкція. Сам токарний не можу нічого загуглити, про нього знаю лише в одному місці IRL. Ось продають в Києві https://www.olx.ua/obyavlenie/stanok-tokarnyy-auerbach-kozlik-germaniya-IDq3Ue2.html#bcce53e11a Приміряв таку револьверну голову на 1Е61М - не стає, заважає поперечка. Він взагалі, мабуть призначений виключно для токарників з низькою поперечкою, тобто з переставним суппортом. ============= А поперчка з останньго вашого повідомлення, якої висоти?
 14. Котельная развертка под заклепки. Такие заклепки ставятся плотно по месту и работают как штифт, потому обеспечивают более высокую прочность на срез.
 15. Яка висота суппорта від нижньої опорної поверхні до нижньої поверхні різця?
 16. @Mister А вони і зараз виготовляють інструмент?
 17. це називається "пассаметр". індикатор його показує не переміщення п'яти, а відхилення діаметру, оскільки він дотикається отвору одразу трьома точками. по суті це регульований калібр-пробка.
 18. перший - мікроскоп с окулярним мікрометром. другий- мікроскоп з механізмом мікрометричного фокусування. будьте обережні з тим механізмом, він дуже легко пошкоджується.
 19. на сверлильних з внутрішнім конусом роблять паз для лапки та клина. А це шпіндель з отвором,тоді для штревеля, підходить КМ1, і це мабуть від маленького фрезера. як будете вибивати, то беріть найважчу кувалду, а краще на пресі. інакше розклепаєте кінець лапки.
 20. Мотор-редуктор з пневмомуфтою.
 21. Ударний кернер, кільце крутиться і піднімає жало, в певному положені воно зривається.
 22. Направляюча для ЗБ, можна викоритстати для нарізання нарізки на гвинтах. Думаю в паз вставлявся тримач з боковою ручкою в який затискали плашки або метчики.