hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя hopscotch

 1. правильна пружина на пінолі, не буде тонкі сверла ламати.
 2. я на барахолці IRL у Києві надибав чашку колись 10/7 та диск 12/10 щось таке.Причому недорого, бо ніхто не шарить. треба питати регулярно у бариг мисцевих. А про чавун з пастою Вам правильно радять. Натираєте притир алмазом, а потім закатуєте зерно підшипником. На такому диску завжди гранили алмази, причому порошок брали з тих самих алмазів. на мікромасштабах алмазне зерно входить в метали як в пластилін. Мені старий ремонтник радив доводити шабери на чавуні з алмазом, ножеманіяки з Найф.ру також бавляться з таким.
 3. затискаєте в штатний патрон найтовстішу болванку та проточуєте на максимальній відстані вузькі дві шийки з обниженням між ними. міряєте різницю діаметрів шийок, індикатором контролюєте поворот ПБ. якщо є оправка, то так само берете два діаметри на якійсь довжин індикатором засікаєте максимальне та мінімальне відхилення на двох діаметрах, різниця середніх значеннь буде рівна перекосу осі на довжині. тобто можна взагалі взяти будь яку оправку, розгортку, навіть конічну, достатньо щоб можна було доторкнутись індикатором в двох рознесених діаметрах.
 4. там лише фортуна на декілька тисяч тягне. а ще на неї можна фрезу поставити та фрезерувати різьбу.
 5. @Владимирович Столяри вже сотні років використовують подібний пристрій, відрізняються кутами різання. . @Владимирович Столяри вже сотні років використовують подібний пристрій, відрізняються кутами різання.
 6. @Владимирович Це ж порушення головних принципів доводки, вільний абразив використовують при шліфовці твердих і крихких матеріалів м'яким інструментом - скло, камінь, кераміка по чавуну або бронзі. Тоді шліфовник з металу спрацьовується на два порядки повільніше деталі. І це найшвидший спосіб вивести площину граніту. Чавун по чавуну з алмазом буде взаємно шаржуватись та тупити зерна з обох сторін. А ще ж вони присмоктуються, багато сил виьрачається просто на тертя та розгін і гальмування плити. Чавунні плити притирів від нашаржированого алмазу навіть відблискмають інший, на них шабер з твердосплаву можна доводити. Якщо вже хочете алмазом чавун вивести, то використовуйте бронзовий притир та закатуйте в нього алмаз підшипником. Контроль фарбою періодично.
 7. @V_adim Я неуважно роздивися щопотрибно ТС-у, на деталях необхідно нарізати лише половину різьби, тому ваш спосіб повністю підходить. Заглиблюватись в деталь поперечкою, це схоже на фрезерування черв'ячного колеса летучкою. Якщо профіль симетричнатрапеці, то підрізання витків не буде.
 8. треба ще придумати як його всередину втягувати для зворотнього ходу. При нарізанні стволів це робиться автоматично.
 9. а як врізатись?
 10. я про подібну задачу думав - нарізання довільної різьби. може замість метчика використати борштангу по конструкції подібну розточній головці, різець заточений по ппофілю. А радіальне базування в отворі точними шейками самої борштанги. По суті це метчик з одним різцем, або щось типу інструменту для нарізання стволів, але з іншим кроком гвинта. Проблема відгинання різця буде виключена, лише трохи довше різати, але точно швидше за пошуки комплекту метчиків. І головне що можна різати різьбу під зношені та перешліфовані гвинти.
 11. щоб не ломати сверла - шпіндель повинен зовсім не мати осьового люфта. навіть затягнуті підшипники пінолі цього не гарантують, є ще люфт в механізмі подачі, а це інколи більше міліметра. взагалі часта конструктивна помилка радянських сверлилок - пружина возврату шпінделя діє не на піноль, а на шестерню подачі, тому люфт вибирається лише вагою пінолі. Уявіть собі що сверло ріже з подачею 1/20 діаметру, для сверла 0,2мм це 0,01мм /об. і тут на виході отвору йому дають фактично необмежений рух вперед - сверло закусує стружку товщиною в половину діаметра - звичайно його зламає. Правильна конструкція повинна виключати неконтролоьований рух сверла. Наприклад, при сведлінні на токарному верстаті, піноль треба трохи затискати щоб сверло при закусуванні на виході не могло витягнути її з бабки. Реально бачив як сверлили діаметр 0,15 на токарному з пінолью на КМ-3 чи КМ-4, і це краще ніж на ТВ-16. Так що для сверління потрібно чимось пружним піджати піноль знизу, щоб вона не могла "падати" при зменшенні осьового зусилля, і взагалі вся жорсткість верстату і кріплення деталі повинно бути максимальним. Для уявлення про це - верстат для сверління друкованих плат який я бачив, був вагою 40 кг монолітного чугунію!
 12. Зараз в процесі запуску ТВ-16 уральського заводу 56 року. Виявилась значна вібрація качалки контрприводу, період співпадає з обертом моторного ременя, амплітуда доходить до 1 мм. Купив новий вітчизняний ремінь того ж розміру але м'якший і з менш вираженим швом, але тряска навіть підсилилась. Шківи рівні, биття в межах норми. Думав може іржа в канавках не дає ременю рівномірно лягти, але чистка також не дала помітного результату. крутив частотником на різних обертах, все одно. Враження ніби товщина ременю не однакова і він змінює періодично натяжіння і тягне вверх контрпривод. допомомагає лише ослаблення натяжіння, але тоді шпіндель навіть рукою можна зупинити. залишається лише спробувати замінити ремінь на імпортний або поставити контрпривод на упор щоб він не висів на ременях. Прошу поради де копати щоб верстат не трясло.
 13. площина та лінія зубців рейки це вісь(тобто просторова лінія) станини, по ній контролюють щоб всі напрвляючі були паралельні їй. Інакше у Вас шестерня супорту буде підклинювати або люфтити в одному кінці. При середньому ремонті станини зазвичай використовують як робочу базу направляючі ЗБ попередньо перевіривши що вона не має неприпустимої вироботки відносно рейки. враховуйте що у ТВ-16 станина могла бути з заводу крива.
 14. якщо шестерні живі, та зможете довести до ладу гвинти, то норм. робочий з ВФГ і умовно комплектний з вироботками які можна вивести шабером - це від 27 тисяч. Ви розглядаєте верстат за 6,5 тисяч, плюс 8 тисяч потягне ВФГ, по тисячі за кожен гвинт(якщо пощастить), підшипники шпінделя ще 0,5...1 тисяч, і декілька місяців кваліфікованих слесарно ремонтних робіт. Я б взяв як заготовку для ЧПУ в Києві.
 15. схоже на перископ прицілу/панорами без корпусу.
 16. @Vip Я пробував саморобну берлінську лазурь, вона була крупинками. Але цей пігмент дуже м'який, я його ростирав на плиті, а потім ще шкірою натирав деталі до отримання рівномірного кольору. тобто навіть шкіра по шліфованій поверхні розтирає пігмент.
 17. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград.
 18. @ryazanovpavel69 прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів.
 19. @KOLIAN75 В Києві купив ВК-6-ОМ 20 х 30 нешліфовану за 150 грн, і ще годину шліфував у друга на алмазній планшайбі, дуже брудна і нудна робота. Також знайшов на базарі заготовку схожу на шаберну(з дугами на кінцях), але розмір 15 х 40 х 2 (45 грн), може буде зручна для кутів ластохвостів. Це знайшлося за 3-4 місяці регулярних рейдів по "злачньіх" місцях. Для вузьких шаберів краще не шукати совецький ВК-6, а взяти уламок імпортної пальцевої фрези 8...12 мм з доброго сучасного ТС та зробити просту державку типу "пруток просверлений та стопорний гвинт", або навіть банальну пластинку різця з механічним кріпленням, просто прикрутивши до державки гвинтом.
 20. @KOLIAN75 можна. Пластинки дорогі тому що дефіцит - в 90-2000 їх було багато і дешево.
 21. хлам - це будь яка річ якою неможливо скористатись тоді коли це потрібно. Іноді можна людину вмовити подарувати хлам комусь, так легше розстатись з "тим що може знадобитись".
 22. якщо задир по кільцю в середній частині, то можна шабером з дзеркальцем.
 23. товщина повинна бути така, щоб плями займали половину площі.
 24. Водою тому що вона майже не стискається і не може накопичувати багато енергіїї, на відміну від стиснених газів. Якщо повільно накачувати баллон рідиною, то при прориві просто потече струмінь води і жодних бабахів та розльотів уламків. Називається "гідравлічне випробування". До того ж можна точно визначити різницю об’ємів до і після випробування, якщо різниці не має - значить баллон не отримав пластичної деформації і може використовуватись при виконанні інших вимог до баллонів(відсутність вм’ятин, корозії, раковин, тріщин, точніше описано в ГОСТ)
 25. Подивіться на Ютубі "шо" буде. А якщо ми Вас все ж не впевнили, то зробіть перед тим випробування на відеокамеру - наповніть бочку повністю водою та дайте ще тиск в 16 кг/см2. Цікаво як її розірве.