hopscotch

Пользователи
 • Публикации

  72
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Підкажіть які стандартні сучасні токарні цанги підійдуть через втулку в конус Морзе 3? Натяг буде звичайним штревелем. Це планується в ТВ-16, для замовника, тому необхідно забезпечити можливість самостійно докупити необхідні розміри цанг.
 2. Котельная развертка под заклепки. Такие заклепки ставятся плотно по месту и работают как штифт, потому обеспечивают более высокую прочность на срез.
 3. Яка висота суппорта від нижньої опорної поверхні до нижньої поверхні різця?
 4. @Mister А вони і зараз виготовляють інструмент?
 5. це називається "пассаметр". індикатор його показує не переміщення п'яти, а відхилення діаметру, оскільки він дотикається отвору одразу трьома точками. по суті це регульований калібр-пробка.
 6. перший - мікроскоп с окулярним мікрометром. другий- мікроскоп з механізмом мікрометричного фокусування. будьте обережні з тим механізмом, він дуже легко пошкоджується.
 7. на сверлильних з внутрішнім конусом роблять паз для лапки та клина. А це шпіндель з отвором,тоді для штревеля, підходить КМ1, і це мабуть від маленького фрезера. як будете вибивати, то беріть найважчу кувалду, а краще на пресі. інакше розклепаєте кінець лапки.
 8. Мотор-редуктор з пневмомуфтою.
 9. Ударний кернер, кільце крутиться і піднімає жало, в певному положені воно зривається.
 10. Направляюча для ЗБ, можна викоритстати для нарізання нарізки на гвинтах. Думаю в паз вставлявся тримач з боковою ручкою в який затискали плашки або метчики.
 11. ви подивіться діаметри, Твел це тоненька трубочка в 10 мм діаметром і 4 метрової довжини.
 12. @Куляста Блискавка +100, здійсно, за описом дуже схоже на 110Г13Л, але її рідко обточують, зазвичай лита або кована. Мабуть, після нержавійки найнезвичніша сталь.
 13. Іскри які були? Скільки важить, ескіз, яка густина?
 14. Це щілина і освітлювач для гоніометра-спектрометра, щось типу ГС-1.
 15. у меня валяется малая продольная от ИЖ-250, и как раз оооочень нужна на армянина, если Вам не принципиально какую использовать для фрезера, то я бы обменял. есть и еще какие то направляйки.
 16. Цінна штука коли необхідно обладнати лабораторію для виконання норм стандартів, наприклад при виготовленні газового, вентиляційного, обладнання. Без таких приладів що пройшли атестацію не дадуть сертифікат на виготовлені вироби.
 17. Упс, цанги різко підскочили в ціні до захмарних величин)))
 18. Аналог або попередник цанг ER. По конусам повинні співпадати, але нема канавки для екстрактора, гайка для ER не стане. Десь чув що вони називались "тип ЕМ", але в інеті нічого такого не знайшов.
 19. Нерідко буває необхідність відновити зибитий або відсутній центр валу, а люнету нема в комплекті. Пропоную таку конструкцію: Хвостовик з конусом Морзе ставиться в піноль ЗБ, в три радіальні отвори вкручються бронзові гвинти з контргайками. Зацентрувати вал можна специальним різцем, або державкою зі звичайною центровкою.
 20. типовий патрон, бувають і шестикулачкові
 21. я б коли робив такий щит, то насверлив би в листі 4мм отвори, та повварював в них шпильки М4...5 і зашліфував рівно з поверхнею. шпильками притягнув до щита, ну хочаб 30 мм березу, або 40 мм доброї сосни, або два- три зклеєних листи ДСП.
 22. думаю можно в барахолку просто забить шаблон с полями размеров и типовым чертежем, причем не только для цанг, а вообще на любой инструмент - фрезы, резцы патроны, оправки. то есть сначала выбор типа оснастки - резцы, сверла, фрезы, потом дополнительные параметры - хвостовик, посадочный размер, длина. тогда поиск будет примерно таким: фреза, дисковая, модульная, модуль 2 номер 5, Р18. или : оправка Исо-40, для дисковых фрез, диаметр 20 х 15, вылет 50,с гайкой. следующий этап - язык запросов, чтобы не листать длинные списки параметров, а прямо в строке поиска задавать условия. в будущем запасы советских инструментов закончатся, появятся торговцы импортного или нового,они подключатся к расширению базы поиска, можно ппивлечь професиональных технологов и инструментальщиков к сотрудничеству. А самодельщики будут подбирать крошки с барского стола, перетачивать себе фрезы списаные с заводов))