hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  135
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Зараз в процесі запуску ТВ-16 уральського заводу 56 року. Виявилась значна вібрація качалки контрприводу, період співпадає з обертом моторного ременя, амплітуда доходить до 1 мм. Купив новий вітчизняний ремінь того ж розміру але м'якший і з менш вираженим швом, але тряска навіть підсилилась. Шківи рівні, биття в межах норми. Думав може іржа в канавках не дає ременю рівномірно лягти, але чистка також не дала помітного результату. крутив частотником на різних обертах, все одно. Враження ніби товщина ременю не однакова і він змінює періодично натяжіння і тягне вверх контрпривод. допомомагає лише ослаблення натяжіння, але тоді шпіндель навіть рукою можна зупинити. залишається лише спробувати замінити ремінь на імпортний або поставити контрпривод на упор щоб він не висів на ременях. Прошу поради де копати щоб верстат не трясло.
 2. площина та лінія зубців рейки це вісь(тобто просторова лінія) станини, по ній контролюють щоб всі напрвляючі були паралельні їй. Інакше у Вас шестерня супорту буде підклинювати або люфтити в одному кінці. При середньому ремонті станини зазвичай використовують як робочу базу направляючі ЗБ попередньо перевіривши що вона не має неприпустимої вироботки відносно рейки. враховуйте що у ТВ-16 станина могла бути з заводу крива.
 3. якщо шестерні живі, та зможете довести до ладу гвинти, то норм. робочий з ВФГ і умовно комплектний з вироботками які можна вивести шабером - це від 27 тисяч. Ви розглядаєте верстат за 6,5 тисяч, плюс 8 тисяч потягне ВФГ, по тисячі за кожен гвинт(якщо пощастить), підшипники шпінделя ще 0,5...1 тисяч, і декілька місяців кваліфікованих слесарно ремонтних робіт. Я б взяв як заготовку для ЧПУ в Києві.
 4. схоже на перископ прицілу/панорами без корпусу.
 5. @Vip Я пробував саморобну берлінську лазурь, вона була крупинками. Але цей пігмент дуже м'який, я його ростирав на плиті, а потім ще шкірою натирав деталі до отримання рівномірного кольору. тобто навіть шкіра по шліфованій поверхні розтирає пігмент.
 6. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград.
 7. @ryazanovpavel69 прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів.
 8. @KOLIAN75 В Києві купив ВК-6-ОМ 20 х 30 нешліфовану за 150 грн, і ще годину шліфував у друга на алмазній планшайбі, дуже брудна і нудна робота. Також знайшов на базарі заготовку схожу на шаберну(з дугами на кінцях), але розмір 15 х 40 х 2 (45 грн), може буде зручна для кутів ластохвостів. Це знайшлося за 3-4 місяці регулярних рейдів по "злачньіх" місцях. Для вузьких шаберів краще не шукати совецький ВК-6, а взяти уламок імпортної пальцевої фрези 8...12 мм з доброго сучасного ТС та зробити просту державку типу "пруток просверлений та стопорний гвинт", або навіть банальну пластинку різця з механічним кріпленням, просто прикрутивши до державки гвинтом.
 9. @KOLIAN75 можна. Пластинки дорогі тому що дефіцит - в 90-2000 їх було багато і дешево.
 10. хлам - це будь яка річ якою неможливо скористатись тоді коли це потрібно. Іноді можна людину вмовити подарувати хлам комусь, так легше розстатись з "тим що може знадобитись".
 11. якщо задир по кільцю в середній частині, то можна шабером з дзеркальцем.
 12. товщина повинна бути така, щоб плями займали половину площі.
 13. Водою тому що вона майже не стискається і не може накопичувати багато енергіїї, на відміну від стиснених газів. Якщо повільно накачувати баллон рідиною, то при прориві просто потече струмінь води і жодних бабахів та розльотів уламків. Називається "гідравлічне випробування". До того ж можна точно визначити різницю об’ємів до і після випробування, якщо різниці не має - значить баллон не отримав пластичної деформації і може використовуватись при виконанні інших вимог до баллонів(відсутність вм’ятин, корозії, раковин, тріщин, точніше описано в ГОСТ)
 14. Подивіться на Ютубі "шо" буде. А якщо ми Вас все ж не впевнили, то зробіть перед тим випробування на відеокамеру - наповніть бочку повністю водою та дайте ще тиск в 16 кг/см2. Цікаво як її розірве.
 15. Захисні окуляри перестають заважати одразу після візиту до пункту невідкладної офтальмологічної допомоги.
 16. Баллон порошкового вогнегасника на 3-4 літри тримає 16 атмосфер при стінці 1.5 мм, але у нього торці еліптичні. Тут плоскі торці, вони вигнуться назовні і будуть дуже сильно стягувати по радіусу зварний шов, там сила буде величезна. Одновимірний приклад - трос натягнутий і сила прикладена до нього по середині.
 17. Простіше зробити привод фрези від потужного крокового двигуна 86 розміру через точний редуктор 1/2 ... 1/4(а може навіть краще зробити відношення не цілим, щоб не було циклічної похибки, треба думати)
 18. 0.225° х 3600/206265 =0.0039 радіан. Похибка при діаметрі подільного кола в 100мм буде: 50мм х 0.0039 = 0,196 мм. Це дуже неточно. А якщо через червячну передачу 1/40, то вже дуже непогано. Але якщо ви хочете зробити зубонарізний верстат з червячною фрезою, то вам доведеться фактично робити сервопривод зі звротнім зв'язком по положенню інструменту.
 19. це не шабровочна плита. Її у нас називають "поверочная" або "розметочная", вона має поверхню дрібними лунками так що в одній площині знаходяться бугорки невеликої площі, і це заощаджує час на виведення площини. використовують для розміщення контрольно-вимірювального інструменту - індикаторні стійки, штангенрейсмуси, теодоліти, гоніометри, автоколіматори.
 20. краще 1,3 турбо.
 21. Хочу такий.
 22. Головна відмінність двигуна на 400Гц - менший переріз магнітопроводів, і набрані вони з тонких пластин спеціальної сталі. Дисбаланс створить механічне навантаження на підшипники в 64 рази більші. Переріз проводу може бути таким самим, хоча враховуючи його меншу кількість витків, то роблять дещо товщим щоб менше грівся в порівнянні з двигунами на 50Гц у яких все гранично економно.
 23. підшипники для агресивних середовищ без абразиву - висока температура, кислоти або луги, окислювальні гази.
 24. якщо там буде зазор, то це вже не штифт, а палець, і він тоді трохи не так розраховується.