hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  110
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Порадьте терморегулятор або контроллер для печі типу МП-2УМ, 2,6кВт, 1000°C. Потрібний функціонал: мінімальний: індикація поточної температури Стабілізація температури від 20 до 1000°С бажано: ПІД-регулятор програмування на три інтервали час-температура.
 2. я думав що цей коефіціент закладено в сігму 140 МПа, це як раз буде відповідати конструкційним сталям.
 3. @Stebium1 в конструкції яка не призначена для роботи. Що точно згадую і чому не було пояснення - ексцентриковий фіксатор ЗБ неможливо затиснути. Невідповідність масивної станини і ПБ та слабенької МП.
 4. @Кардан Верстат ТВ-16 цілком промисловий по конструкції. його призначення - обробка дрібних деталей приладів з типовими квалітетами до h8, переважно з кольорових металів. Уявіть собі цех в якому стоять 20 ТВ-16 та попераційно обробляють шестерні часових механізмів - кожен верстат налагоджений на окрему операцію, вже стоять цанги потрібних розмірів, шестерні, люнети. А от більш схожий на промисловий ТВ-4 - не є промисловим.
 5. ви взяли запас міцності рівним 2? d=sqrt((2*F)/(pi*0,5*sigma)) d - діаметр штіфта F - навантаження sigma - границя текучості. так хоч зрозуміло.
 6. треба для таких розрахунків давати рамки використання - режим навантаження(статичний, динамічний), яка межа напруження приймається( межа пружності, текучості, міцності). Аматорів ніхто не перевірить, а якщо штифт хрусне від втоми металу, та когось скалічить, буде неприємно.
 7. Тільки краще це не робити з повією-пенсіонеркою!
 8. ЛЗОС - Лыткарнинский завод оптического стекла. 72 рік випуску, 8 екземпляр за рік. теоретично можна знайти контакти людей з заводу може хтось згадає.
 9. это нивелир, малого радиуса действия) - оптический плоскомер. Стекляха спереди - клиновый компенсатор, при его повороте наклоняется визирная ось. ставится на плиту, замер производится от ее плоскости, потому и уровня нет. вроде так. если в киеве, то могу подиогностировать. по дизайну прибор малосерийньій, вполне может бьіть что к нему нет описания.
 10. 1К62
 11. волога з повітря буде ввдновлюватись алюмінієм до водню, а той розчинятиметься в титані. Вам ще захисну атмосферу потрібно. Але це не найгірше. Алюміній більш активний за титан, буде відновлювати окисну плівку титану, і той швидко утворить з алюмінієм різні інтерметаліди, і мабуть швидко розчиниться або розтріскається. тому послухайте добрих людей, зробіть тигель з корундової кераміки або зі сталі з футеровкою.
 12. але витрати часу на ремонт для непрофесіонала - не компенсуються економією при покупці такого апарату. максимум для цього набору - 3000 та капіталка у доброго майстра. ну і також варіант "біль, слози та кров в ім'я мистецтва". взагалі, то я просто здивований завищеними цінами на ТВ-16 в стані "витягнув з прийомки та пофарбував пензликом все в один колір ПФ-115", бо вже місяць шукав заготовку токарника для одного замовлення.
 13. щоб отримати з цього ММГ токарного верстату щось путнє, Вам доведеться вкласти ще з 10кгрн та 2 тижні роботи кваліфікованого ремонтника верстатів(з ремонтним обладнанням на 5...10кгрн).
 14. різці ще можна паяти в горні з деревним вугіллям - потужність велика, в температуру 1200' С легко досягнути.
 15. @майк на іскру можна більш точно визначити якщо є зразки точно відомих марок.
 16. гугліть "настройка подолки толстая". подолка - машинка заводу ПМЗ, колишній філіал американської Singer. вона в принципі розрахована на шиття побутових речей, типу білізни і одягу. якщо вам небагато шити то думаю вистачить її відповідно ціні - 300 грн/шт.
 17. а я не вірю чужим формулам. але помилився, дійсно в два рази співвідносяться.
 18. труби лопаются вздовж, як сосиски)) тому що навантаження в поперечному перерізі в 2,5 рази менше ніж в повздовжньому. варіть і буде вам щастя.
 19. Деталь варити нагріту до температури отпуску. 400С повинно вистачити, але краще глянути в довіднику. тріщини утворюються через загартовування шва, якщо деталь буде нагріта, то вона не зможе загартуватись. після того бажано повторити ТО - відпалити, загартувати та відпустити, або зробити нормалізацію.
 20. @Мельник ну значить воно ще подешевшало.
 21. грам срібла коштує приблизно доллар. от і думайте яка реальна ціна контактів роз'ємів на яких лише покриття срібне.
 22. @R2M2 Я мав на увазі саме кулькові радіально упорні підшипники. вони доречі розбираються. По суті для них не має поняття люфту коли вони не в конструкції.
 23. таку плиту з відношенням товщини і розміру можна зробити точною лише поставивши її на розвантажуючий пристрій. гуглити "розгрузка зеркало телескоп" Але навіть якщо вона буде лежати на спеціальній підставці, то поклавши на неї деталь в 30 кг то її продавить. може я занадто перебільшую, але мікронної точності отримати при звичайній роботі на тонких плитах не вийде.
 24. всі підшипники виготовляють з люфтом, це необхідно щоб він складався, і для забезпечення певного кута контакту. Він вибириється за допомогою конструкції підшипникового вузла. в ТВ16 люфт вибирається регулюванням осьової відстані між обоймами радіально-упорних підшипників, затягується кришкою. задній радіальний підшипник підтягується гайкою, це лише для усунення радіального люфту.
 25. щось для лінійног та кутового позиціонування - для голографії, рентгеноструктурного аналізу, спкктроскопії, кричталографії, фотометрії.