hopscotch

Пользователи
 • Публикации

  63
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Ударний кернер, кільце крутиться і піднімає жало, в певному положені воно зривається.
 2. Направляюча для ЗБ, можна викоритстати для нарізання нарізки на гвинтах. Думаю в паз вставлявся тримач з боковою ручкою в який затискали плашки або метчики.
 3. ви подивіться діаметри, Твел це тоненька трубочка в 10 мм діаметром і 4 метрової довжини.
 4. @Куляста Блискавка +100, здійсно, за описом дуже схоже на 110Г13Л, але її рідко обточують, зазвичай лита або кована. Мабуть, після нержавійки найнезвичніша сталь.
 5. Іскри які були? Скільки важить, ескіз, яка густина?
 6. Це щілина і освітлювач для гоніометра-спектрометра, щось типу ГС-1.
 7. у меня валяется малая продольная от ИЖ-250, и как раз оооочень нужна на армянина, если Вам не принципиально какую использовать для фрезера, то я бы обменял. есть и еще какие то направляйки.
 8. Цінна штука коли необхідно обладнати лабораторію для виконання норм стандартів, наприклад при виготовленні газового, вентиляційного, обладнання. Без таких приладів що пройшли атестацію не дадуть сертифікат на виготовлені вироби.
 9. Упс, цанги різко підскочили в ціні до захмарних величин)))
 10. Аналог або попередник цанг ER. По конусам повинні співпадати, але нема канавки для екстрактора, гайка для ER не стане. Десь чув що вони називались "тип ЕМ", але в інеті нічого такого не знайшов.
 11. Нерідко буває необхідність відновити зибитий або відсутній центр валу, а люнету нема в комплекті. Пропоную таку конструкцію: Хвостовик з конусом Морзе ставиться в піноль ЗБ, в три радіальні отвори вкручються бронзові гвинти з контргайками. Зацентрувати вал можна специальним різцем, або державкою зі звичайною центровкою.
 12. типовий патрон, бувають і шестикулачкові
 13. я б коли робив такий щит, то насверлив би в листі 4мм отвори, та повварював в них шпильки М4...5 і зашліфував рівно з поверхнею. шпильками притягнув до щита, ну хочаб 30 мм березу, або 40 мм доброї сосни, або два- три зклеєних листи ДСП.
 14. думаю можно в барахолку просто забить шаблон с полями размеров и типовым чертежем, причем не только для цанг, а вообще на любой инструмент - фрезы, резцы патроны, оправки. то есть сначала выбор типа оснастки - резцы, сверла, фрезы, потом дополнительные параметры - хвостовик, посадочный размер, длина. тогда поиск будет примерно таким: фреза, дисковая, модульная, модуль 2 номер 5, Р18. или : оправка Исо-40, для дисковых фрез, диаметр 20 х 15, вылет 50,с гайкой. следующий этап - язык запросов, чтобы не листать длинные списки параметров, а прямо в строке поиска задавать условия. в будущем запасы советских инструментов закончатся, появятся торговцы импортного или нового,они подключатся к расширению базы поиска, можно ппивлечь професиональных технологов и инструментальщиков к сотрудничеству. А самодельщики будут подбирать крошки с барского стола, перетачивать себе фрезы списаные с заводов))
 15. Репортаж про те диво буде?
 16. по конструкції є схожі елементи на НСВШ-1, це рідкісна свелилка. можливо той же завод виготовляв і вашу.
 17. Хочу відновити відсутнє у мене приладдя для токарного Mn-80A, тому шукаю власників хто може надати можливість зняти точні розміри деталей зі складанням ескізів. В першу чергу цікавить конструкція задніх бабок. Ще потрібні розміри на цангові оправки, люнети, фрезерна приставка, подільний пристрій. Якщо хтось в Києві чи передмісті може прийняти мене зі штангелем та фотокамерою в своїй майстерні, буду дуже вдячний. З мене чай та солодощі )))
 18. @Humanoid У вас якого року Мн? Про TSA-16 я в курсі, це абсолютно різні верстати. Тому і дивно що є креслення саме на польскій мові. Можливо що це узгоджені з TOS креслення для ремонту на місці, або для авторизованого ремонту в Польщі.
 19. Спочатку поміряйте крок гвинтів, якщо метричний, тоді майже 100% що це не американський.
 20. Навіщо ви додали це в розділ "Зубонарезной инструмент"? Ви так засмічуєте пошук.
 21. Це москалі свою самогонку так називають, різниця, звичайно, велика))) Палінка - слово походить від слов'янского "палити", тобто від технології перегонки, позначає взагалі горілку, перейняли угорці і називають так свою фруктову горілку. Москалі ж перейняли слово для назви будь якого самогону, причому в їх свідомості воно відокремилось від горілки, і позначає зараз самогон низької якості і навіть фальсифікат.
 22. знаю точно, компас13 без активації працює в деморежимі, але в 2D обмежень не бачив. модель не дає зберегти.