hopscotch

Пользователи
 • Публикации

  42
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя hopscotch

 1. знаю точно, компас13 без активації працює в деморежимі, але в 2D обмежень не бачив. модель не дає зберегти.
 2. гаряча штамповка = ковка у штампі. якщо м'яка, то загартувати до 55-58 HRc і буде чудовий інструмент.
 3. тобто це просто потужний автогенератор? А транзистори використовують просто як ключі, вони або відкриті, або закриті. Можна і на тиристорах зробити(у них допустима напруга більша)?
 4. @Anatol для чого вторинна обмотка і розрядник?
 5. Яка непотрібна річ. Ясно же, що достатньо звичайного центра та плоскої п'яти на індикаторі. До речі, у мене подібна конструція десь валялась, але гайка затискала кульку не по колу, а двома віступами, так що бокова поверхня кульки була відкрита, вважав що це спецоправка для точіння.
 6. Да продавайте, не задумывайтесь что это. Кому надо - тот найдет и купит, только не за 400 грн
 7. Відторцювати в люнеті обламаний кінець зробивши фаску під зварювальний шов наварити аргоном пруток в люнеті відновити центровий отвір перевірити биття індикатором в центрах і проточити залишивши припуск прошліфувати в центрах в розмір.
 8. А, точно, польські. Але про польський клон Mn-80 я нічого не знайшов, при цьому в тому наборі креслень про який всі знають, є і деталі технологічної оснастки для виготовлення деталей. І дати внесення змін говорять про період з 59 по 72 рік, і здається навіть пізніше. Виходить, що в Польщі була якась організація, яка робила клон верстату десятиліттями, модернізували, креслення виправляли і ніхто зараз вже про це не знає? Причому зміни робили паралельно з ТОS.
 9. Хочу відновити відсутнє у мене приладдя для токарного Mn-80A, тому шукаю власників хто може надати можливість зняти точні розміри деталей зі складанням ескізів. В першу чергу цікавить конструкція задніх бабок. Ще потрібні розміри на цангові оправки, люнети, фрезерна приставка, подільний пристрій. Якщо хтось в Києві чи передмісті може прийняти мене зі штангелем та фотокамерою в своїй майстерні, буду дуже вдячний. З мене чай та солодощі )))
 10. Це діаметр пінолі 24? В кресленні 1961 року діаметр 20мм
 11. Тільки після того, як зроблю собі копію звичайної ЗБ
 12. @disop Ні, піноль 24мм, корпус трохи збільшений, також зменшено довжину втулки ходового гвинта для збільшення ходу пінолі. Взагалі, питання про КМ2 на Мн-образних верстатах досить холіварне. Я все ж підтримую точку зору одного автора, що використання нештатного оснащення є неправильним, особливо коли воно збільшує навантаження на верстат. Хоча поставити на ТВ-16 з роликовими підшипниками посилену ЗБ буде цілком доречним. Також, бачу можливість комплектувати ЗБ змінними пінолями - подовженою під КМ1, подовженю під КМ2, та піноль з вбудованими голчастими підшипниками для центрів КМ0 або КМ1. Це дасть можливість покращити доступ до малих деталей коли заважає маховичок мало продольної подачі.
 13. Намалював такий варіант ЗБ з паралельного всесвіту, піноль з КМ2, по мотивам оригінальної.
 14. Розбити за напрямами - інструмент, верстати, прилади. Буде допомога для розпізнавання.
 15. Пункт 1.1 - геніальний! Реально одразу перекриває більшість варіантів форумних правил, типу заборони закликів до незаконної діяльності, мовну політику, міжнаціональні відносини. Такого не на інших форумах не зустрічав. Дуже зручно - наприклад закликають до повалення державного устрою, бац - в бан довічно. Продаж прекурсорів - бан на рік.
 16. Взагалі то, КМ потрібно шліфувати, тому що піноль загартовують до 50...58 HRc. Втулки зазвичай мають твердість близько 38-42 HRc.
 17. я все життя розмовляв російською, і зараз переходжу на українську. Дуже складно не зриватись на московську коли з тобою не переходять на українську. Дуже схоже на муки курця який кинув а його кличуть на перекур. в таких умовах навіть інтерфейс на московській може створювати дискомфорт. Дуже правильно називають таку двомовність мовною шизофренією,тому що це реально надзвичайно давить на голову. можливо десь у Львові чи Тернополі мене не зрозуміють,бо у них нема проблеми тотального московськомовного оточення. Такаж ситуація з технічною мовою, мені по роботі нема можливості її використовувати, оскільки якимось наказом двадцятирічної давнини призначено в галузі використовувати російську, оскільки тоді були виробничі зв'язки з россійськими підприємствами. Тому для навичок, свої особисті проекти зараз починаю оформлювати українською. --- Тож, всім хто каже "Нє нада разводіть політіку, ми і так всьо понімаєм"я скажу - не заважайте мені розмовляти моєю мовою, це моє законне право, і насадження проти мого бажання чужої мови і разом з нею чужої і ворожої культури це порушення моїх конституційних прав, так само важливих, як інші.
 18. автоколіматором можна перевірити загальну геометрію, якщо нема автоколіматора, то згодиться теодоліт з автоколімаційним окуляром. при точності вимірювання кута 3", на метровій довжині буде точність вимірювання прогину 4...5 мкм.
 19. Підкажіть де в Києві або околицях можна замовити одиничні відливки чавуну по випалюваній моделі? (литье по вижигаемой модели / газифицируемой модели) Масса відливок від 0,5 кг до 10кг, бажано щоб була можливість поспілкуватись з самими майстрами.
 20. Думаю єдине що Ви можете написати для свого виправдання - це посилання на офіційний документ, або скан такого документу, або прилюдно вибачитись за брехню. І не важливо що брехали Ви одній людині, а відповідати вимагають інші, оскільки брехня стосується нашої мови.
 21. Я так розумію, автор пропонує заборонити чи обмежити бариг-перекупщиць які торгують китайчатиною. Але комусь і таке потрібне, наприклад, простіше переплатити 10 відсотків за можливість купити живий товар. Тому можна таких продавців виділити в окрему категорію, і тоді в пошуку ії відфільтровувати від звичайних барахольщиків, за потреби.