hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  428
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Все публикации пользователя hopscotch

 1. Цитата з книжки: "На предварительных заводских испытаниях сравнительно со штатным щелочным оксидным покрытием проверялись опытные варианты: безщелочные оксидные по методам НИИ и полигона; фосфатирование фосфатом «Мажеф»; фосфато-масляное и фосфато-лаковое; цинкофосфатное «ВИАМ»; тонкослойное фосфатное (фосфатное пассивирование) по способу Ковровского завода. По результатам испытаний выбор сделан в пользу фосфатирования с последующей пропиткой фосфатного слоя термостойким лаком БФ-4, который кроме повышения эксплуатационных качеств покрытия улучшает и его декоративный вид. Предел термической стойкости покрытия с лаком БФ-4 примерно 300 градусов по Цельсию." Так от той самий чорний колір - це фосфатно-оксидне покриття просочене лаком і прожарене. Якщо калашмат фарбований чорною фарбою - то це після конверсії для цивільного ринку або переробка на рукожопому заводі Маяк.
 2. Чудовий спосіб, так покривають калашмати, бакелітовий лак + гаряча сушка. Недолік - трохи матова поверхні і відповідно уходять розміри, але ховаються дрібні дефекти поверхні. І ще так болти-гайки-саморізи покриті.
 3. У товариша такий верстат, і хоча МП вдалось відхопити(я порекомендував почекати - все одно вона колись буде у продажу), але для більших різців була зроблена перехідна пластина на різцетримач ИЖ-250. Ще в роботі не бачив, але товариш говорив що вже випробував. Біда 16У04П - маленькі різці, штатно здається 12х12, і до того ж досить послаблена конструція тримача. Йому більше підходить касетний.
 4. Не тільки там.
 5. На деяких варіантах 4 стійки.
 6. Оснастка для розточки деталей на на шпінделі з КМ, наприклад токарнику або подільній головці, а може і для заточного чи шліфувального. Балансуючий груз говорить про токарне призначення. "Внутрізавод" як то кажуть. Можливо типова, але точно не серійного виготовлення.
 7. Скажіть діаметри зовнішні.
 8. Хрень з п'ятьма гвинтами - гайка гвинта поперечної подачі токарного, типу Тв-16.
 9. Паз для автоподачі, наприклад для фрезеру. Гайка нерухома, гвинт на рухомій частині супорта, на гвинті шестерня зі шпонкою.
 10. Може це і несінітниця, але що як вал гартували + високий отпуск а потім ТВЧ? Тільки не уявляю що буде на межі ТВЧ та покращеної середини. Просто якось не дуже в'яжеться 50ХГ з цементацією, оскільки при закалці цементування шару і в середині буде твердість 50+.
 11. Так всі зажими сталеві. У деяких є губки з цвєтмєту. І не такий він і дорогий, а чипляє мертво, при серійній роботі з однаковими деталями ставиться і знімається одним рухом. Спробувати можна.
 12. @Nik Дивно що найвразливішу деталь печі зробили спеціально ослабленою. При тому що вона не є найдорожчою складовою собівартості.
 13. Дивно, оскільки при температурах ТО сталі передача білшої частини енергії відбувається через випромінювання, то форма камери немає значення. Якщо витримка в печі достатня, то навіть відносно велика деталь буде прогріта рівномірно, її не буде видно на фоні муфеля. Можливо важливо щоб деталь не була ВЕЛИКОЮ по відношенню до камери?
 14. А намотка оригинальна? Мені здалось що вона занадто рідка, може хто "форсував" а муфель не витримав? Ще бачив що російський виробник печей МП-8 продає муфелі окремо, може якось купити?(якщо це не суперечить політ. поглядам). Склеювання не працює, тому що глини для вогнетривкого шамоту спікають при температурі 1200+, яку непросто досягнути без газового нагріву, а якщо використати низькотемпературну глину на 900...1000 С, то вона не утворить суцілного матеріалу. Тобто правильно склеїти - розмочити ретельно уламки, намастити шви тонким шаром дуже рідкої глини, стягнути з натягом дротом, а можливо ще краще мокрою шкірою чи мокрим конопляним канатом. А потім обережно сушити і випалювати и при 1200..1300 С. ====================== Але тоді можливо простіше зробити новий муфель? Собі і ще продати кому потрібні.
 15. Ніхром 43м 1,8мм до 800 грн, ну може у бариг буде 1000 терморегулятор REX C100 + твердотільне реле 650 грн Термопара товстожильна типу ТХА(або тип К) 120 ....200грн Кабель живлення 200 грн, тому що товстий потрібен Вилка якісна 120 грн Обмазка муфеля - попросити продати у керамістів/пічників, ну 100 грн Вимикач автомат на 25А - 75...120 грн Плавкий запобіжник бажано Засипка не знаю скільки потягне, 25 грн/кг. Може 500 грн вистачить. Буси керамичні Подова плита, інакше від холодних деталей швидко потріскає муфель. Фарбувати за бажанням За 100 доларів отримаєте робочий інструмент. Я за стільки купив в оригинальному вигляді і не шкодую.
 16. мануал скачував з інету. Електроніку треба обирати в залежності відпотреб. Мені достатньо Rex C-100(можливо клон) з твердотільним реле. термопару купив на чипмейкері, з товстих дротин. мануал скачував з інету. Електроніку треба обирати в залежності відпотреб. Мені достатньо Rex C-100(можливо клон) з твердотільним реле. термопару купив на чипмейкері, з товстих дротин.
 17. Ви не зрозуміли наведений мною принцип. Вібрація дає геометричний ефект який ми використовуємо для виявлення фази дисбалансу. І остаточне балансування робиться не по геометричному ефекту, а по відчуттям на дотик, людина може відчути сотки вібрації.
 18. У мене така сама піч, 196Х року повністю робоча. Термопари там і не було, стоїть дилатометричний датчик - стержень в трубці, КТЛР у них різний, тому видовжуються по різному, контакт розмикається і відключає ел-маг. пускатель. Обмотка штатна ніхром 1,8 мм. В мануалі є короткі відомості по ремонту, який дріт та довжина, матеріал футеровки(обмазки нагрівача). Засипка каоліновою ватою, якщо була промокла, то може звалятись та перегрівати корпус. При капіталці таких пічок зазвичай викидають штатний термостат та встановлюють будь який сучасний контроллер з твердотільним реле або симісторним ключем. Я викидати не буду, а вмонтую реле в розрив ланцюга живлення нагрівача, так штатний термостат буде резервним захистом від перегоряння. ================================================== Є також моє питання по цій пічці: Маю "запасний" муфель від згорілої печі, але в ньому є декілька поздовжніх тріщин, розійшлось не дуже сильно, до 0,1...0,2 мм, тримається в купі, не відпадає. Чи можна на неєї зробити обмотку щоб був ремкомплект для швидкої заміни? Думаю що ніхром як бандаж буде стягувати, і обмазка досить міцна скріпить все.
 19. Ножі для гільотини не дуже прямі - по одному напрямку мало жорсткості, при шліфуванні на магнітній плиті прогинається.
 20. Мабуть роздумує чи шукати оборонний Тв-16 з лєнінградського заводу "Уралєц", чи взяти те що є. А ЛОХє продають Мн-80 за 2700 євро. Нєкрашена, нєбіта, пєрвий хазяін, всє докі.
 21. я мав наувазі Мн-80, той що Волман)) Він весь по Росії. А ТВ16 лишились шкільні.
 22. TOS Celákovice це і є завод Volman. Просто після війни його націоналізували соціалісти, і приєднали до машинобудівного об’єднання TOS. А ТВ-16 це точно-точно прецизійний верстат для оборонки, його ще до війни розробили. Чехи без допомоги Совіцького союзу і не змогли б такий виготовляти. Ви навіть подивіться що в Європі їх практично немає, всі по СРСР - Новоисибірськ, Ленінград, Челябінськ, Москва - промислові оборонні центри.