hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  539
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

137 Отличная

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

1 025 просмотров профиля
 1. Можно в случае если надо прям вот сейчас и пол царства с царевной в придачу. Вообще использование цепи не преступление, в Деккеле FP1 в коробке самохода есть цепная передача(могу ошибаться, возможно она приводит маслонасос или СОЖ). Городить цепь как штатную передачу - онанизм.
 2. Найцінніше що з нього може бути - запчастина на рідний верстат. Якщо скините саморобщикам за безцінь, то десь верстат залишиться без шпінделя і можливо піде в лом, а це змінить рівновагу темної та світлої сторони сили. Ціна йому точно не менше 15 кГрн, а якщо виготовляти новий, то всі 50.
 3. Є потреба у координатних вимірюваннях, і є в наявності совєцька координатно-вимірювальна машина з полем 1 х 1 метр, та в висоту десь так 800мм. Рідна електроніка на ємнісних лінійках, УЦІ не працювало ніколи, можливість його запустити практично нульова. ..... Питання: 1. Скільки може коштувати комплект лінійок та УЦІ або стійка ЧПУ для такої машини? 2. Скільки коштує встановлення лінійок та які фірми в Україні це можуть виконати? 3. Скільки може коштувати модернізація з додаванням приводів для автоматизованого обміру?
 4. 1. Піноль не може створити такий перекос, тільки розбивку отвору. 2. При малій різниці діаметрів спочатку свердлять великим свердлом, а потім меншим, інакше велике не зможе зацентруватись і буде закусуватись, аж до поломки кромки. 3. Перекос може створитись через кривий патрон(зношені кулачки, тріщина в направляючих). Спробуйте після перевороту деталі вставити в отвір свердло і покрутити шпиндель. ...... Порада сверлити спочатку тонким сверлом стосується великих діаметрів не дуже великої глибини в важких матеріалах - попередньо проходять діаметром близьким до товщини перемички основного свердла, це полегшить роботу та значно зменшить нагрівання.
 5. Бронза - сплав з оловом, тверда і добре відливається. Латунь - сплав з цинком, пластична та м’яка. Все що без цинку - називається бронза. Латунь свинцова - пруток гладкий, стружка сипуча. Типовий сорт - ЛС59, чудово точиться. Колір жовтий з рожевим відтінком. Латунь звичайна - пруток гладкий, стружка в’ється, утворює нарост. Типовий сорт - Л63, дуже пластична. Колір жовтий більш світлий, з зеленим відтінком. Поверхня темніє в першу чергу в місцях забруднення - відбитки пальців, тощо. Томпак - латунь з низьким вмістом цинку, зазвичай листова, але бувають катані прутки. Колір від мідного до жовтого. Твердіша від міді, але так само погано точиться, утворює нарост, дуже пластична. Бронза олов’яна - пруток з сильними задирами, стружка сипуча, колір жовтий ближче до рожевого на свіжому зрізі, з високим вмістом олова світлий з рожевим відтінком. на повітрі темніє через жовтий до коричневого. Бронза алюмінієва - пруток гладкий, колір жовтий, стружка зливна при малому вмісті алюмінію. З БрА виготовляли українські монети(зараз сталеві з покриттям). Бронза берілієва - пруток гладкий, зазвичай калібрований, тонкий щільний коричневий окисел після термічної обробки, колір насичено жовтий, схожий на ювелірне золото, довго лежала темніє у рожевий відтінок до коричневого при високій температурі. Буває у вигляді пружинної стрічки та фольги. Тверда, стружка в’ється як у сталі. Висока корозійна стійкість, полірована не темніє на повітрі навіть якщо замацана руками, на відміну від латуні та алюмінієвої бронзи. ----------------------------------- Більш точно тип не визначити, особливо в категорії алюмінієвих бронз. На фото скаріше за все - свинцовиста латунь.
 6. Яка модель? Затримка низька так що видно іскру?
 7. Це шпіндель змінних магнітних дисків, це ті що алюмінієві з коричневим покритям стопками в прозорих коробках зберігались. Ось у нас вже "опізнювали"
 8. Залежить від площі поршня.
 9. А якщо розвинути ідею і поставити гідропідсилювач?
 10. Є кріплення для фіксації корпуса?
 11. Якщо частотник пристойний, то спрацює захист - різний струм обмоток свідчить про межвиткове або просте КЗ, або обрив, що також аварійна подія. Краще замінити двигун на 3-Ф, це ще й покращить пускові властивості. На випадок вмикання сверлилки поставите конденсаторний пуск як альтернативу в разі вмикання в 1-ф мережу. 3 фазний з 3 фазним частотником це набагато краще ніж однофазний з частотником.
 12. Голчастий підшипник не зможете відрегулювати коли він трохи зноситься. Для аматорського фрезера підішла б бронзова втулка. До того ж це набагато точніше, фактично радіальне биття залежить лише від точності шпінделя.
 13. Мікротех нічого не виготовляє, це віртуальний бренд. Вигаданий для того щоб виробники які зобов'язані проходити сертифікацію мали формально повірений інструмент. Для роботи використовують за ті ж гроші Мітутойо та євррпейські бренди. Мікротех купують тому що куплені "офіційно по безналу через тендер" Мітутойо будуть коштувати так, ніби їх кур'єром поштучно привозять прямо з Японії.
 14. Гугліть поняття "питома міцність"(моск. удельная прочность) - грубо кажучи, виражає відношення маси конструкції з певного матеріалу до навантаження яке її руйнує. Для найміцніших титанових сплавів це в 1,5...2 рази вище за сталь. З сталі 40Х можна зробити, але він буде в 2,5 рази важчий.