hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  603
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

153 Отличная

2 подписчика

О hopscotch

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

1 462 просмотра профиля
 1. Задється без ротаційної ковки не зробити два потовщених кінця. Або висмикнути пуансон і знову протягнути трубу через фільєру для вирівнювання завнішнього діаметра. PS. Достатньо не до ходячи до кінця вийняти пуансон і дотягнути в тій же фільєрі.
 2. Якщо нутрянка не іржава і не убита, то можна оживити для роботи. Направляйки в маслі були, значить корозія не тотальна, а точками, відповідно геометрія деякий час протримається. Патрон ясно що під заміну.
 3. Асинхронний ХЗ для чого Ті що постійного струму - для сервоприводу, можуть працювати від 0 об/хв при мінімальній потужності. Дуже важкі і малопотужні для здатності розсіювати тепло, без контролера вмикати не можна - підуть в разнос. Але при правильному прикладенні рук і голови можуть стати цікавим приводом шпінделя для маленького верстату, наприклад для токарника.
 4. Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом.
 5. Я так в гуртку серед чер.мету знайшов іржаву залізяку - питаю керівника, шо за таке? "А, то мабуть кільце від підшипника". Порозглядав, тернув щіткою - виявися профільний алмазний круг під велику оправку, з металічною зв’язкою. Металічна зв’язка М1 це олов’яний + мідний порошок PS. Круги на металічній зв’язці зазвичай використовують для шліфуваня твердих крихких матеріалів - скло, камінь, кераміка, оскільки зерно міцнише тримається і ріже навіть коли тупе. Для металів потрібне гостре зерно і здатність самозаточуватись, тому органічна зв’язка типу бакеліта краще. Але думаю для доводки ТС цілком згодиться, тим більше вибору зараз майже немає.
 6. нутромір ричажний. Внутризавод.
 7. забудьте про "сегментні шпонки", там в оригіналі калені суцільні болти. Ота гайка хруськає навпіл і нічого не тримає, а потім поперечки з виламаними пазами.
 8. Можна було розточити прямо на свєму шпінделі, тольки кільце проставити з паралельними торцями. Перевага - різьба максимально центрована з посадкою.
 9. зробіть автоматичне блокування по типу ліфтового - Відсутній натяг троса > спрацьовуює храповик. Інерційне блокування то копроміс для комфорту, а не потреба.
 10. Оксидування не змінює шорсткість і розміри деталі, на відміну від оксидно-фосфатного. Оксидування чудово виглядає на полірованому металі, на добре захищає від корозії в кімнатних умовах, коли сталь іржавіє від відбитків пальців і кожного чиху. До того ж, окисна плівка значно твердіша, і декоративний вигляд зберігається значно довше. тому якщо хочете щоб точна деталь довше не темніла, але вона не контактує з водою, бризками і конденсатом - оксидування чудово працює.
 11. не лякайте людей - з ванни лужного оксидування нічого не випаровується окрім води, якщо не кипить. Звичайно при постійній роботі потрібна витяжка, але при разовій достатньо окулярів/маски, респіратора, фартуха та довгих гумових рукавичок поверх товстих ХБ. Ну і щипці, підвіска щоб деталі діставати. .... Ванна хромування на порядки разів небезпечніша, бо вона в принципі при роботі виділяє аерозоль канцерогенного хромового ангидріду.
 12. Це занадто дорогий штурвал буде. Ручна укладка композиту в форми коштує дорожче відлитого з чавуну або силуміну. А можна з китаю замовити готові бакелітові штурвали.
 13. Тоді наявність заусенців не принципова, головне щоб нічого не відпадало в колонну, зробити галтовку і досить. Штамп https://www.youtube.com/watch?v=oY7ejlaxYW8 PS. А взагалі, для такого призначення дешевше було зі смуги на вальцовочному автоматі накрутити зі смуги, оскільки труба завжди дорожче листового прокату.
 14. Гайки гартовані?