hopscotch

Пользователи
 • Публикации

  44
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

14 Нулевая

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения
 1. Навіщо ви додали це в розділ "Зубонарезной инструмент"? Ви так засмічуєте пошук.
 2. Відторцювати в люнеті обламаний кінець зробивши фаску під зварювальний шов наварити аргоном пруток в люнеті відновити центровий отвір перевірити биття індикатором в центрах і проточити залишивши припуск прошліфувати в центрах в розмір.
 3. @disop Ні, піноль 24мм, корпус трохи збільшений, також зменшено довжину втулки ходового гвинта для збільшення ходу пінолі. Взагалі, питання про КМ2 на Мн-образних верстатах досить холіварне. Я все ж підтримую точку зору одного автора, що використання нештатного оснащення є неправильним, особливо коли воно збільшує навантаження на верстат. Хоча поставити на ТВ-16 з роликовими підшипниками посилену ЗБ буде цілком доречним. Також, бачу можливість комплектувати ЗБ змінними пінолями - подовженою під КМ1, подовженю під КМ2, та піноль з вбудованими голчастими підшипниками для центрів КМ0 або КМ1. Це дасть можливість покращити доступ до малих деталей коли заважає маховичок мало продольної подачі.
 4. Тільки після того, як зроблю собі копію звичайної ЗБ
 5. Це діаметр пінолі 24? В кресленні 1961 року діаметр 20мм
 6. А, точно, польські. Але про польський клон Mn-80 я нічого не знайшов, при цьому в тому наборі креслень про який всі знають, є і деталі технологічної оснастки для виготовлення деталей. І дати внесення змін говорять про період з 59 по 72 рік, і здається навіть пізніше. Виходить, що в Польщі була якась організація, яка робила клон верстату десятиліттями, модернізували, креслення виправляли і ніхто зараз вже про це не знає? Причому зміни робили паралельно з ТОS.
 7. Да продавайте, не задумывайтесь что это. Кому надо - тот найдет и купит, только не за 400 грн
 8. Це москалі свою самогонку так називають, різниця, звичайно, велика))) Палінка - слово походить від слов'янского "палити", тобто від технології перегонки, позначає взагалі горілку, перейняли угорці і називають так свою фруктову горілку. Москалі ж перейняли слово для назви будь якого самогону, причому в їх свідомості воно відокремилось від горілки, і позначає зараз самогон низької якості і навіть фальсифікат.
 9. Яка непотрібна річ. Ясно же, що достатньо звичайного центра та плоскої п'яти на індикаторі. До речі, у мене подібна конструція десь валялась, але гайка затискала кульку не по колу, а двома віступами, так що бокова поверхня кульки була відкрита, вважав що це спецоправка для точіння.
 10. @Anatol для чого вторинна обмотка і розрядник?
 11. тобто це просто потужний автогенератор? А транзистори використовують просто як ключі, вони або відкриті, або закриті. Можна і на тиристорах зробити(у них допустима напруга більша)?
 12. гаряча штамповка = ковка у штампі. якщо м'яка, то загартувати до 55-58 HRc і буде чудовий інструмент.
 13. знаю точно, компас13 без активації працює в деморежимі, але в 2D обмежень не бачив. модель не дає зберегти.