• Объявления

  • softm

   Изменения в Правила   15.02.2019

   Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
   В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
   Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  579
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

147 Отличная

2 подписчика

О hopscotch

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

1 224 просмотра профиля
 1. Заміна кульки на ролик мало змінить жорсткість, не на стільки щоб відчути це на Тв-16. Справа в тому, що пружне продавлювання доріжки кулькового підшипника мізерне, це величини порядку мікронів. Тому треба виловлювати не деформації в підшипнику, а і його посадці та регулюванні преднатягу. У кулькового підшипника жорсткість значно збільшується з ростом натягу, оскільки площа плями контакту квадратично залежить від величини деформації. Але в Тв-16 ті мікрони ніщо, у порівнянні з некруглими і перекошеними посадочними в ПБ, запросто можуть бути зазори під обоймою в 0,01мм, перекоси, неперпендикулярність осі шпінделя та торця обойми, все це обмежує максимальну силу натягу і знижує жорсткість шпінделя.
 2. Реконструкція здорової людини.
 3. Текстоліт або поліамід та армований поліамід, бакеліт/карболіт - цілком згодяться. Найкраще для роботи сумісно з металом - поліамід та текстоліт з органічним волокном. Трохи гірше армований скловолокном бакеліт, склотекстоліт через абразивність скла. Не годиться - акрил(лексиглас, оргскло, ПММА), крихкий полістирол, фторопласт.
 4. Для заправки не потрібно вдавлювати шток золотника, його відтисне сам тиск газу. Примусове відкриття автоніппеля під час накачування колес необхідне для інших цілей. Тому досить зробити ніпель утоплений в гладкій трубці, а туди буде вставятись патрубок з гумовим кільцем. Просто зробіть муфту яка створить камеру в якій відбудеться стикування баллона та ніпеля.
 5. Може заготовка для червячної фрези - для виготовлення червячних колес.
 6. Вам як мінімум знадобиться індикаторна головка(бажано з поділкою 1мкм, але 0,01мм згодиться), індикаторна стійка, краще з магнітною основою. Проміряєте глибину зносу направляючих, по індикатору вибираєте на незношених ділянках направляючих "маяки" - заглиблення з глибино рівною величині зношення. Після того по лінійці пришабрюєте поверхні до моменту коли "маяки" почнуть покриватись фарбою. .... Індикаторна головка Вам в майбутньому обов'язково знадобиться, тому не шкодуйте на неї сотню- півтори гривень, знайдіть у якогось знайомого майстра, або хто подарує. Для початку згодиться навіть покоцана, без скла чи стрілки, може з механізмом заклиненим - це все поправляється.
 7. Перевірте режим роботи LPT в сетапі BIOSа, там не все так однозначно. Перевірте "полярність" імпульсів які видає LPT(рівні логічних одиниці та нуля) та необхідне для драйверу, інколи треба змінити на протилежну.
 8. Стакан з внутрішнім конусом ісо30, для хвостовика під пневмозажим є кульковий фіксатор. На бічній поверхні 4 плоскі лиски, між трьома підряд 135°(відповідає повороту на 45°), четверта з протилежного боку по середині. Тобто виходить що є дві лиски паралельні, і дві під кутом 90°. Для чого таке може використовуватись? Від якого верстату?
 9. Доводка ТС на мікронних алмазах необхідна не для гостроти, а для зняття потрісканого шару після грубої заточки який швидко викрошується. В радянских книгах навіть були рекомендації притупити(дуже мало, радіусом в мікрони) кромку після заточки різця на притирі або доводочних кругах. Правда сучасні мілкозерністі сплави мають більшу стійкість до розтріскування, і це може бути не так помітно.
 10. Знакомі нутроміри. З колись хорошого заводу.
 11. Якщо якась мазута закоксована, то допагає змивка для фарби. Деякі змивки містять хлоровані вуглеводні і вважається що вони реагують з алюмінієм, але практика показує що цей вплив значно менший від травлення в лужних розчинах. Радив товаришу для чистки поршнів від нагару - він був приємно здивований.
 12. Відпишіться як вийде вивести на чисту воду крадія. Корисний досвід.