hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  274
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня

hopscotch had the most liked content!

Репутация

62 Хорошая

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Да
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Да
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

404 просмотра профиля
 1. Дивіться принципи ергономіки кухонь. Коли працюєте на верстаті, то за спиною повинен бути мінімум метр простору, інакше незручно. Я для планування використовую поняття "заблокований простір" - це простір яким неможливо або складно користуватись. У кожного предмету навколо є заблокований простір, наприклад справа від токарника потрібне місце для ЗБ, зліва для доступу до гітари, там не можна поставити шафу, але якщо цей простір накладеться на прохд, то це нормально. Так само можна аналізувати будь які предмети в майстерні - верстак, фрезер, сверлилка. Дві шафи посередині кімнати займають більше простору ніж дві шафи що стоять під стіною, а ще менше коли стоять в куті. Суміщення блокованих просторів вивільняє місце. Наприклад, навпроти гітари токарника поставити шафу з дверцятами. Але якщо не буде потреби обробляти довгу деталь. Поставити верстак під стіною тому що простір під стіною складніше використовувати. Один довгий прохід краще ніж Г чи Z образний, квадратний ще краще, тому що всі кути з’їдають простір. ------ Заточний перенести в слесарно-болгарочну зону. Токарники поставити в ряд чи кутом під стіною. Фрезери поставити поруч, інструментальний стелаж для них спільний поруч. Верстаки також поруч поставити, поближче до них сверлилку. Годно зробити їй тумбу на колесах.
 2. @Amigo1982 ну тут великий верстат, та індикатор тут для ловлі мікронів. а мені потрібно так щоб виставити розмір і підводити супорт доки стрілка індикатора не дійде до нуля. по суті це заміна лімба повинна бути.
 3. Потрібно поставити на ТВ-16 індикатор для точного відліку поперечної подачі. Шукав, бачив лише на каретку супорта, але там просто. На поперечку не знайшов.
 4. Так отож, буду ліпити лого, та ще й попередження з прокльонами для порушників. Нехай їм в роті поросте волосся, хто викладе на ХХХ.ру чужі файли.
 5. Не доходять руки нормально перезняти, контраст малий, і папір блищить, його ще розрівняти треба. То не так просто як книжку відсканити. А потім ще обробити в ФШ для контрасту. А кацапи вже вкрали поганий скан і виклали у себе, коли попросив видалити то мене забанили. Москалі у всьому москалі.
 6. Мало ЗОР подаєте, іскри повинні практично повністю гаситись. Ну і це все одно лише виключення з правила - жодного абразиву на незакритих направляючих.
 7. а реально зробити ТВ шоу про майстрів? Гібрид "Руйнівники міфів", "Україна має талант".Щоб кожен учасник робив свій проект, а спонсори і запрошені експерти допомогали порадами. хтось буде робити електромобіль, хтось ЧПУ верстат, хтось вітрильну яхту. але бюджет усім однаковий, ну хочаб 30k.
 8. Взагалі, офіційно такі приставки були ніби поза законом, їх використовували у крайньому випадку, для ремонту, щось терміново підправити. Тому навряд можна їх знайти як штатне обладнання для промислових верстатів. А приставки що інколи називають шліфувальними для малих токарників - насправді то фрезерні, дозволяють при наявності подільного диску робити пази і отвори прямо на токарному.
 9. У нас на цю тему в Києві кажуть: "хто в Александрівській лікарні у черзі до невідкладного офтальмолога постояв, тому окуляри не заважають".
 10. Записуйте рецепт: NaOH - 400...600 г/л NaNO3 - 60...200 г/л(можна KNO3 , він дорожчий, але може бути в магазині добрив) Довести розчин до кипіння, покласти знежирені деталі, варити до готовності. Вийняти деталі дуршлягом, промити холодною водою. Одразу просушити і просочити гарячим мінеральним маслом. У вас тут такая дискусія на рівному місці, а все реально простіше. Інколи швидше три рази наступити на граблі, ніж 3 дні на форумі сперечатись хто хвалився рецептом за кілобакс. Це простіше за борщ. Для більш легованих сталей беруть більше лугу, бо він тоді активніше утворює проміжну сполуку з залізом необхідну для утрворення окису заліза. Для товшої плівки беруть менше нітрату натрію. На фото деталі сталь-30 шліфована, селітри було 500 г/л, то була помилка але розвести розчин вже не міг - закінчився луг. Шаманив - охолодив розчин щоб селітра випала осад, бо у неї розчинність менша в холодній воді. Виглядає круто, синювате блискуче як графіт покриття. З першого разу.
 11. У багатьох активних користувачів є свої довготривалі проекти за якими слідкують і коментують інші форумчани. Але у автора теми(топікстартера) немає можливості редагувати або додавати інформацію у своє перше повідомлення, і його оновлення розпорошені між коментарями. В принципі, можна зробити блог в закритій темі(тільки для читання), а обговорення в іншій темі за посиланням. Але це буде також не дуже зручно. Тому пропоную зробити (якщо це можливо), функцію додавання авторського повідомлення до до початку теми, можливо у згорнутому вигляді з заголовком і датою і кнопкою переходу до повідомлення у коментарях. Тоді читачі зможуть зручно читати весь блог автора, а ті хто за ним слідкують будуть читати лише оновлення.
 12. Ну от я вже трохи вдосконалив Вашу конструкцію - 1. Зробити в кришках не один ряд отворів, а два, зсунуті таким чином щоб вони почергово ставали навпроти гнізд. Так в для вибору десятих мм доведеться крутити кришку в два рази менше, але тоді розміри будуть розкидані в шахматному порядку. 2. Індекс цілих мм виконати в кришці, а індекси десятих два на протилежних сторонах кола, так буде зручніше. Бажано зробити всю шкалу видимою.
 13. Називалось це "порізать норму". Раціоналізатори ж все за рахунок зменшення складності покращували, швидше, технологічніше. В ідеалі воно звелось зараз до ЧПУ. А тоді разуха приводила до перерахунку нормогодин, зниження необхідного розряду виконавця, зниження коефіціенту запуску(процент браку). Добре коли це було за вимогою керівництва, всіх мучають щоб зробили більше продукції, чи дешевше. А коли раціоналізатор сам лізе і щось покращує за одноразову премію в десятки рублів, а в результаті "экономический эфект от внедрения рацпредложения инженера Петровского составил 500000 руб за 1978 год" але за рахунок зменшення норм і ЗП для робітників. А потім бачимо стружку в картері, та заколочені молотком гвинти - також раціоналізація.
 14. +2 кольори - всього 9. Відсутність коду означатиме розмір ***,0 Але простіше закодувати так: 1 - чорний 2 - білий 5 - червоний. тоді 3 кільця достатньо для кодування від 1 до 9. 1 - чорне 2 - біле 3 - чорне і біле 4 -два білих 5 - червоне 6 - червоне і чорне 7 - червоне і біле 8 - червоне, біле і чорне 9 - червоне і два білих. Просто така термоусадка частіше буває, а оранжеву та фіолетову я не бачив)))
 15. Це Ваш патент? Якщо хочете похвалитись, то я люблю і покритикувати))) Ну по перше, це було вигадано і забуто over9000 раз, тисячами людей що мали сверла і розгортки. Просто воно зручне для одного випаадку - коли інколи треба дістати конкретний розходник - гайку, шайбу, гвинт М1,6 або штифт. Але складати туди назад вже незручно. І якщо я дістаю розгортку 3,7, то я точно не забуду переміряти її мікрометром, тому економія часу досить сумнівна. Можливо на виїзді десь, або коли теба компактно тримати, то воно згодиться. По друге - не видно що там є. можна зробити знизу прозрору кришку, але вона покоцається. По третє - винахід перекривається деількома десятками, а може і сотнями рамочних патентів на різні селектори, комутатори, розподільники, сортувателі, та інше в такому дусі. І навіть якщо конструкція 100% патеньнтно чиста, то і її можна обійти якимось формальним способом. Я вже засвоїв - якщо додумався до чогось геніально простого, то до цього вже хтось додумався раніше. Цей пенал схожий на якусь пораду з Моделістконструктора чи Юного тєхніка. А ще схоже на пристрій кодування чи адресування світлових пучків. Людина яка в такій темі працювала, могла додуматись і про пенал, причому навіть не здогадатись що це треба патентувати. Наприклад я пару років тому вигадував пневмо-розподільник з дисками - він повинен був комутувати 3 входи - вакуум, стисенене повітря на 10 атм, і атмосферу, і 2 входи, і це на 4 положення ручки. Якби у мене вийшло, то була б економія 600 грн на виріб. Але все ж доцільніше було використати три уніфіковані розподільники 5/2. Особисто я для себе зроблю органайзер з кармашками по типу тих що для відмичок і всяко такого, не торохкотить, все одразу видно. А сверла закодую кольоровими кільцями з термоусадки. треба запам'ятати лише 10 комбінацій, а сверла на 8,1 та 9,1 і так помітно відрізняються.