hopscotch

Пользователи
 • Публикации

  72
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

14 Нулевая

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ
 1. Іскри які були? Скільки важить, ескіз, яка густина?
 2. @Куляста Блискавка +100, здійсно, за описом дуже схоже на 110Г13Л, але її рідко обточують, зазвичай лита або кована. Мабуть, після нержавійки найнезвичніша сталь.
 3. ви подивіться діаметри, Твел це тоненька трубочка в 10 мм діаметром і 4 метрової довжини.
 4. @Mister А вони і зараз виготовляють інструмент?
 5. це називається "пассаметр". індикатор його показує не переміщення п'яти, а відхилення діаметру, оскільки він дотикається отвору одразу трьома точками. по суті це регульований калібр-пробка.
 6. Яка висота суппорта від нижньої опорної поверхні до нижньої поверхні різця?
 7. Котельная развертка под заклепки. Такие заклепки ставятся плотно по месту и работают как штифт, потому обеспечивают более высокую прочность на срез.
 8. перший - мікроскоп с окулярним мікрометром. другий- мікроскоп з механізмом мікрометричного фокусування. будьте обережні з тим механізмом, він дуже легко пошкоджується.
 9. на сверлильних з внутрішнім конусом роблять паз для лапки та клина. А це шпіндель з отвором,тоді для штревеля, підходить КМ1, і це мабуть від маленького фрезера. як будете вибивати, то беріть найважчу кувалду, а краще на пресі. інакше розклепаєте кінець лапки.
 10. Направляюча для ЗБ, можна викоритстати для нарізання нарізки на гвинтах. Думаю в паз вставлявся тримач з боковою ручкою в який затискали плашки або метчики.
 11. Ударний кернер, кільце крутиться і піднімає жало, в певному положені воно зривається.
 12. Мотор-редуктор з пневмомуфтою.
 13. Підкажіть які стандартні сучасні токарні цанги підійдуть через втулку в конус Морзе 3? Натяг буде звичайним штревелем. Це планується в ТВ-16, для замовника, тому необхідно забезпечити можливість самостійно докупити необхідні розміри цанг.