hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  494
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

114 Отличная

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Да
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Да
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

952 просмотра профиля
 1. ЧПУ на базі 16К20 та стійка Olivetti
 2. Я колись в дитинстві нарізав на акрилі сектор червячний метчиком М10 самзатягуванням. Але то був чисто експеримент і точність не перевіряв. Гіпотетично то уявлявся механізм плавної ручної подачі для телескопу і рівномірність кроку не передбачалась. До того ж довжина контакту "червяка" та колеса була 10...15 зубів, тобто діаметр досить великий. У вашому випадку модульна фреза має помітну затиловку, тому самозатягування буде сильне, скоріш за все загризеться та виламає заготовку.
 3. Найдешевший варіант саморобного фрезера - Тв-16 + якась МП від середнього токарника. Вішаєте ПБ на кронштейн через МП щоб був вертикальний хід над супортом і отримуєте вертикальнофрезер. Це буде реально верстат, при тому що з верстатною жорсткістю і чималим ходом вздовж станини.
 4. Але тут про зварювання, а мені треба наварити метал, і бажано без раковин.
 5. Не заморочуйтесь, ставте 4 жильні вітчизняні і забезпечте максимальний радіус рухомої петлі, і обов'язково зафіксуйте в усіх можливих місцях локального перегину кабелю. Екранування низькочастотне зробіть металорукавом, а високачастотне від імпульсної стабілізації струму - феритовими кільцями. Екрани правильно заземліть - не повинно бути петель. Головне правило для надійності гнучкого кабелю - радіус згину повинен бути таким, щоб мідь в середині деформувалась в межах пружності. Чим тонші дротинки тим менше радіус. Для економії можна зробити дорогим кабелем лише петлі, а решту розвести монтажним.
 6. Використовувати для твердосплаву зелений карбід кремнію(а не коруд) це архаізм з часів до появи синтетичних алмазів. Хоч я за відсутності алмазного заточував ним. Алмазний інструмент замінює десятки кілограм звичайних кругів. Проте через відсутність в продажу доводочних кругів 10/7 чи 5/3 чавунний притир допоможе.
 7. Доводка різців з ТС підвищує їх стійкість. Після грубого алмазу твердий сплав виглядає як бетон який відбийним молотком гризли - зерна карбіду кришаться, в ями налипає метал, а доводка знімає пошкоджений шар зерен, карбід гладенький та неушкоджений і міцно тримається в зв'язці.
 8. Зфрезерувати прижимну пластину. Або доклеїти клеєм БФ з гарячою сушкою пластину листової берілієвої бронзи. Краще фрезернути/шліфонути, буде ступенька, але це стандартна штука.
 9. В яку сторону диск обертається? Чи закатауєте зерно роликом? Чи розріджуєте пасту гасом або солярою? Яка лінійна швидкість?
 10. Є такий верстат має поперечку і направляючу ЗБ як у 16У04П, але без каретки. Немає перебору, здається лише варіатор, ПБ зовсім без перемикачів. Ймовірно 16Т04
 11. Їх на круглошліфи ще ставили, на центрувальну планшайбу. Тому найважливіше в ньому повторюваність установки деталі, а не сила зажиму.
 12. Якесь реле часу і температури. Ймовірно виставляється температура та час витримки.
 13. Великий отвір можна зробити після обточки, якщо центровий попадає на нього по геометрії конкретної деталі. Або якщо виходить за межі деталі, то зробити технологічний припуск на якому він розміститься. Взагалі зараз у аматорів незаслужено забуті колись найголовніші способи базування деталі на токарному, найперший та найточніший - в центрах. Також несправедливо уникають 4-кулачкові патрони з незалежним рухом, планшайби та люнети. Зазвичай це через відсутність відповідного приладдя.