hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  89
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

16 Нулевая

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

130 просмотров профиля
 1. @Mister ER Не годится, вона затягується гайкою, це взагалі цанга для інструменту, тому і питаю які можна використати. Для себе особисто я можу купити будь яку що підходить в КМ-3, але замовник який буде використовувати верстат без мене не повинен мати проблем з пошуком оснастки.
 2. Це точно не 16У04. Скоріше 16Б05 чи однотипний. У 16У04П станина закрита сердньою направляючою ЗБ, а у 16Б05 вона з рознесеними направляючими супорта і ЗБ.
 3. Якщо шпіндель годний і у вас вже є патрон, мотор, ЗБ і стіл куди прикрутити, то можна брати для дрібних робіт - втулочки, гвинтики, проточити шейку вала, фрезерну якусь роботу зробити з приставкою. Тобто, можна брати, якщо вам для складання токарного не вистачає саме станини з супортом. А так, звичайно це геморой на довгий час.
 4. На які діаметри тубусів є окуляри 12.5х та 17х ? є окуляри з сіткою?
 5. щось для лінійног та кутового позиціонування - для голографії, рентгеноструктурного аналізу, спкктроскопії, кричталографії, фотометрії.
 6. всі підшипники виготовляють з люфтом, це необхідно щоб він складався, і для забезпечення певного кута контакту. Він вибириється за допомогою конструкції підшипникового вузла. в ТВ16 люфт вибирається регулюванням осьової відстані між обоймами радіально-упорних підшипників, затягується кришкою. задній радіальний підшипник підтягується гайкою, це лише для усунення радіального люфту.
 7. таку плиту з відношенням товщини і розміру можна зробити точною лише поставивши її на розвантажуючий пристрій. гуглити "розгрузка зеркало телескоп" Але навіть якщо вона буде лежати на спеціальній підставці, то поклавши на неї деталь в 30 кг то її продавить. може я занадто перебільшую, але мікронної точності отримати при звичайній роботі на тонких плитах не вийде.
 8. яка висота суппорта? можна фото з лінійкою прикладеною збоку вертикально.
 9. схоже на пересувний упор для регулювання ходу стола шліфувального верстату.
 10. Нещодавно шукав ТВ-16 на ЛОХ.UA За один день дві об’яви з однаковими фото, просто ідентичні - зелений, красивий, два різних акаунта, різні телефони, різні голоси. Один в Києві, другий в провінції. Обидва кажуть що верстат точно той що на фото, подивитись можна, навіть сказали в якому районі, але той що в Києві, продавець завтра буде в місті. Інша тема, - аукціон на ОЛХ. Кидають фото предмету, ціна дуже низька. люди дзвонять, їм кажуть що вибачайте, товар продано буквально щойно, чувак передплатив та зараз забере. Але є другий такий самий товар, але кращий, я його таки продам, дорожче звичайно. Відповідаю що ок, давайте передплачу, забронюю - ні, я так не працюю, хто прешим приїде, той і купить. Дзвоню через декий час з іншого номера, розмовляю вже російською. Така сама розповідь, але ціна на "другий екземпляр" вже виросла в два рази, прижджайте у вас є дві години. Передзвонюю з першого номера, питаю чи є товар - вже продано і другий екземпляр)))) Жаль що не було третього)) Думаю до вечора продавець накрутив нормальну ціну. Хоч це і не розвод, але неприємно коли дурня роблять з людей.
 11. Суппорт від фрезерного по дереву або відрізного, катався роликами по циліндрічним направляйкам.
 12. @aegis шатун працює пракьично лише на стискання, тому якщо пару не заклинить, то шатун не розірве.
 13. Його виготовляли у ПТУ при виховній колонії.
 14. @R2M2 Я мав на увазі саме кулькові радіально упорні підшипники. вони доречі розбираються. По суті для них не має поняття люфту коли вони не в конструкції.