hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  600
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

152 Отличная

2 подписчика

О hopscotch

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

1 391 просмотр профиля
 1. Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом.
 2. Я так в гуртку серед чер.мету знайшов іржаву залізяку - питаю керівника, шо за таке? "А, то мабуть кільце від підшипника". Порозглядав, тернув щіткою - виявися профільний алмазний круг під велику оправку, з металічною зв’язкою. Металічна зв’язка М1 це олов’яний + мідний порошок PS. Круги на металічній зв’язці зазвичай використовують для шліфуваня твердих крихких матеріалів - скло, камінь, кераміка, оскільки зерно міцнише тримається і ріже навіть коли тупе. Для металів потрібне гостре зерно і здатність самозаточуватись, тому органічна зв’язка типу бакеліта краще. Але думаю для доводки ТС цілком згодиться, тим більше вибору зараз майже немає.
 3. нутромір ричажний. Внутризавод.
 4. забудьте про "сегментні шпонки", там в оригіналі калені суцільні болти. Ота гайка хруськає навпіл і нічого не тримає, а потім поперечки з виламаними пазами.
 5. Можна було розточити прямо на свєму шпінделі, тольки кільце проставити з паралельними торцями. Перевага - різьба максимально центрована з посадкою.
 6. зробіть автоматичне блокування по типу ліфтового - Відсутній натяг троса > спрацьовуює храповик. Інерційне блокування то копроміс для комфорту, а не потреба.
 7. Оксидування не змінює шорсткість і розміри деталі, на відміну від оксидно-фосфатного. Оксидування чудово виглядає на полірованому металі, на добре захищає від корозії в кімнатних умовах, коли сталь іржавіє від відбитків пальців і кожного чиху. До того ж, окисна плівка значно твердіша, і декоративний вигляд зберігається значно довше. тому якщо хочете щоб точна деталь довше не темніла, але вона не контактує з водою, бризками і конденсатом - оксидування чудово працює.
 8. не лякайте людей - з ванни лужного оксидування нічого не випаровується окрім води, якщо не кипить. Звичайно при постійній роботі потрібна витяжка, але при разовій достатньо окулярів/маски, респіратора, фартуха та довгих гумових рукавичок поверх товстих ХБ. Ну і щипці, підвіска щоб деталі діставати. .... Ванна хромування на порядки разів небезпечніша, бо вона в принципі при роботі виділяє аерозоль канцерогенного хромового ангидріду.
 9. Це занадто дорогий штурвал буде. Ручна укладка композиту в форми коштує дорожче відлитого з чавуну або силуміну. А можна з китаю замовити готові бакелітові штурвали.
 10. Тоді наявність заусенців не принципова, головне щоб нічого не відпадало в колонну, зробити галтовку і досить. Штамп https://www.youtube.com/watch?v=oY7ejlaxYW8 PS. А взагалі, для такого призначення дешевше було зі смуги на вальцовочному автоматі накрутити зі смуги, оскільки труба завжди дорожче листового прокату.
 11. Гайки гартовані?
 12. А можна пояснити куди таке замовлення? Просто цікаво, хоча б в якій галузі потрібно 450000 кілець вагою 14 тонн?
 13. Це 14 тонн деталей. Під таке замовлення не гріх і зробити спеціальну машинку. Найбільш швидко буде різати на штампі. Акуратніше роликовим різаком, потім торцювати в штампі, або підрізати дисковим ножем. Лазерна різка буде 1-2 грн/шт. Все одно, вартість такої партії буде декілька сотень тисяч грн.
 14. Беремо приклад - фрезер універсал Shaublin 13. Крок гвинтів здається 5 мм Ставимо на нього крокові двигун розміру 87 мм, він дає момент що розвалить верстат. Під навантаженням відхилення положення валу від номіналу припустимо в 1 крок, це 1/200. поставимо редуктор з виборкою люфта 1/2. динамічна похибка буде 5 мм / (200*2) - 0,0125 мм. Похибку кроку гвинтів можна компенсувати в Mach3. З універсала цілком реально зробити верстат що забезпечить реальну точність позиціонування 0,025 ... 0,05 мм при чистовому проході. А вся та наука про сервоприводи та автоматичні системи керування актуальні для верстатів що дають точність на великих глибинах та швидкостях різання, коли різець знімає стружку товщиною в 0,5 мм, а точність при цьому 0,02 - от там дійсно магія математики та сопромату необхідна. PS. Поширена думка, що редуктор або ремінь між двигуном та гвинтом дає велику неточність. Візьмемо для прикладу шестерню на гвинті діаметром 100мм, крок 5 мм. Тоді 0,01мм похибки переміщення відповідає 0,6 мм на колі поділу колеса, це далеко за межами точності виготовлення зубчастих коліс, 1/5 частина модуля 1. Навіть ремінь може дати точність вищу.