hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  134
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня

hopscotch had the most liked content!

Репутация

24 Нулевая

1 подписчик

О hopscotch

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

193 просмотра профиля
 1. Баллон порошкового вогнегасника на 3-4 літри тримає 16 атмосфер при стінці 1.5 мм, але у нього торці еліптичні. Тут плоскі торці, вони вигнуться назовні і будуть дуже сильно стягувати по радіусу зварний шов, там сила буде величезна. Одновимірний приклад - трос натягнутий і сила прикладена до нього по середині.
 2. Захисні окуляри перестають заважати одразу після візиту до пункту невідкладної офтальмологічної допомоги.
 3. Подивіться на Ютубі "шо" буде. А якщо ми Вас все ж не впевнили, то зробіть перед тим випробування на відеокамеру - наповніть бочку повністю водою та дайте ще тиск в 16 кг/см2. Цікаво як її розірве.
 4. Водою тому що вона майже не стискається і не може накопичувати багато енергіїї, на відміну від стиснених газів. Якщо повільно накачувати баллон рідиною, то при прориві просто потече струмінь води і жодних бабахів та розльотів уламків. Називається "гідравлічне випробування". До того ж можна точно визначити різницю об’ємів до і після випробування, якщо різниці не має - значить баллон не отримав пластичної деформації і може використовуватись при виконанні інших вимог до баллонів(відсутність вм’ятин, корозії, раковин, тріщин, точніше описано в ГОСТ)
 5. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград. прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів. дослідний оптикомеханічний завод "Русскіє самоцвєти" ленінград.
 6. @Vip Я пробував саморобну берлінську лазурь, вона була крупинками. Але цей пігмент дуже м'який, я його ростирав на плиті, а потім ще шкірою натирав деталі до отримання рівномірного кольору. тобто навіть шкіра по шліфованій поверхні розтирає пігмент.
 7. схоже на перископ прицілу/панорами без корпусу.
 8. якщо шестерні живі, та зможете довести до ладу гвинти, то норм. робочий з ВФГ і умовно комплектний з вироботками які можна вивести шабером - це від 27 тисяч. Ви розглядаєте верстат за 6,5 тисяч, плюс 8 тисяч потягне ВФГ, по тисячі за кожен гвинт(якщо пощастить), підшипники шпінделя ще 0,5...1 тисяч, і декілька місяців кваліфікованих слесарно ремонтних робіт. Я б взяв як заготовку для ЧПУ в Києві.
 9. @ryazanovpavel69 прилад з карданом - Столик Федорова. використовують для вимірювання кутів кристалографічних площин. Ще може ювеліри для обміру каменів.
 10. @KOLIAN75 В Києві купив ВК-6-ОМ 20 х 30 нешліфовану за 150 грн, і ще годину шліфував у друга на алмазній планшайбі, дуже брудна і нудна робота. Також знайшов на базарі заготовку схожу на шаберну(з дугами на кінцях), але розмір 15 х 40 х 2 (45 грн), може буде зручна для кутів ластохвостів. Це знайшлося за 3-4 місяці регулярних рейдів по "злачньіх" місцях. Для вузьких шаберів краще не шукати совецький ВК-6, а взяти уламок імпортної пальцевої фрези 8...12 мм з доброго сучасного ТС та зробити просту державку типу "пруток просверлений та стопорний гвинт", або навіть банальну пластинку різця з механічним кріпленням, просто прикрутивши до державки гвинтом.
 11. товщина повинна бути така, щоб плями займали половину площі.
 12. якщо задир по кільцю в середній частині, то можна шабером з дзеркальцем.
 13. хлам - це будь яка річ якою неможливо скористатись тоді коли це потрібно. Іноді можна людину вмовити подарувати хлам комусь, так легше розстатись з "тим що може знадобитись".
 14. @KOLIAN75 можна. Пластинки дорогі тому що дефіцит - в 90-2000 їх було багато і дешево.
 15. площина та лінія зубців рейки це вісь(тобто просторова лінія) станини, по ній контролюють щоб всі напрвляючі були паралельні їй. Інакше у Вас шестерня супорту буде підклинювати або люфтити в одному кінці. При середньому ремонті станини зазвичай використовують як робочу базу направляючі ЗБ попередньо перевіривши що вона не має неприпустимої вироботки відносно рейки. враховуйте що у ТВ-16 станина могла бути з заводу крива.