hopscotch

Пользователи
 • Продажи

  1/5
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  612
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

157 Отличная

2 подписчика

О hopscotch

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Посетители профиля

1 498 просмотров профиля
 1. Може вони не в ПНР зроблені, а в PRC?
 2. Ви не уявляєте наскільки грубо влаштовані наручні годинники. Це мабуть, найменш точний механізм відносно його розміру.
 3. Для шаберної пластини важливий мінімальний радіус РК в процесі роботи, щоб знімати стружку легко = щоб вона була тонка. У реального шабера кромка все одно не ідеальна бритва, і очевидно радіус менший ніж найтонша стружка яку він може зняти. А щоб той заточка було довго постійною, необхідно щоб зерно не було більшим за радіус. Висновок - коли вам драти по 5мкм за раз, то згодиться і ВК8, ви просто не відчуєте різницю з більш гострим різцем. А от для високоточного, коли стружка субмікронна, то і радус кромки повинен бути субмікроним. Для мікросвердел така ж задача - максимальна товщина стружки обмежена міцністю свердла, відповідно припустима подача обмежується вже одиницями мкм, тому і потрібна гострота РК, тому і субмікронні помоли кераміки. Чим менше кобальта, тим щільніше контактують зерна карбідів, тим жорсткіше тримаються вони одне за одне, і тому менші навантаження на зв’язку(менша втома, менше впливає оголення зерен). Але і чутливість до тріщин більша. ЗІ. Книжечку почитав, знову прореготав з картинки де ВК6-ОМ в 1.4 рази стійкіший за Сандвік, і в 33 рази стійкиший за ВК8. По суті то висер теоретика в стилі "Гострі різці з твердого та міцного кращі за різці тупі з м’якого та неміцного". "Мойтє рукі с мьілом!".
 4. кут ластохвоста обирається виходячи з напрямків сил які на нього діють. Так само і кут різьби 55° був розрахований оптимальним для кріплень, а при переході на метрику округлений(скоріш за все).
 5. Це "внутрізавод", сверлилка з рухомим столом і нерухомим шпінделем. Штурвал приколхожений, рейкова передача призначена тільки для підйому голови. Сверлилка відносно легкого класу, для сверління до 8 мм в корпусах приладів. Якщо цікаво, скину фото оригиналу.
 6. можливо базальтова або скляна лита плитка. Для підлоги або футеровки хім. обладнання.
 7. коштує стільки, на скільки ви погодитeсь. Навіть якщо вам замовили дeть для космольоту. А щe ви ймовірно нe отримали дозвіл на публікацію чужоі модeлі нeвизначeній кількості сторонніх осіб.
 8. Термокопенсаційний провід то також термопара з термоЕРС в температурному діапазоні холодного спаю такою самою як у робочої термопари, але зроблена зі сплавів більш дешевих або технологічних, проте не термостійких. Тому полярність її визначається так само як для робочої термопари - методом наукового тику. Наприклад платино-родієву термопару ви ніяк не розрізните окрім вимірювання полярності термоЕРС.
 9. В авіації 100% повинно було бути. Але це не для вело/мото саморобника. І впевнений що просто купували імпортну готову технологію "під ключ".
 10. Задється без ротаційної ковки не зробити два потовщених кінця. Або висмикнути пуансон і знову протягнути трубу через фільєру для вирівнювання завнішнього діаметра. PS. Достатньо не до ходячи до кінця вийняти пуансон і дотягнути в тій же фільєрі.
 11. Якщо нутрянка не іржава і не убита, то можна оживити для роботи. Направляйки в маслі були, значить корозія не тотальна, а точками, відповідно геометрія деякий час протримається. Патрон ясно що під заміну.
 12. Асинхронний ХЗ для чого Ті що постійного струму - для сервоприводу, можуть працювати від 0 об/хв при мінімальній потужності. Дуже важкі і малопотужні для здатності розсіювати тепло, без контролера вмикати не можна - підуть в разнос. Але при правильному прикладенні рук і голови можуть стати цікавим приводом шпінделя для маленького верстату, наприклад для токарника.
 13. Кляті фріци передрали з нашого 675. Це підтвердження перемоги камунізма над капіталісмом.
 14. Я так в гуртку серед чер.мету знайшов іржаву залізяку - питаю керівника, шо за таке? "А, то мабуть кільце від підшипника". Порозглядав, тернув щіткою - виявися профільний алмазний круг під велику оправку, з металічною зв’язкою. Металічна зв’язка М1 це олов’яний + мідний порошок PS. Круги на металічній зв’язці зазвичай використовують для шліфуваня твердих крихких матеріалів - скло, камінь, кераміка, оскільки зерно міцнише тримається і ріже навіть коли тупе. Для металів потрібне гостре зерно і здатність самозаточуватись, тому органічна зв’язка типу бакеліта краще. Але думаю для доводки ТС цілком згодиться, тим більше вибору зараз майже немає.