• Объявления

  • Одессит

   Календарь чипмейкера Украины-2018   16.02.2018

   Заказы собираются здесь.
   Нужно определиться с объёмами печати.
   Прошу все текущие и предыдущие заказы указать (перенести) в этой теме!

hopscotch

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  381
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

hopscotch last won the day on 2 июня 2017

hopscotch had the most liked content!

Репутация

82 Хорошая

1 подписчик

О hopscotch

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Київ

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Да
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Да
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Да

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

622 просмотра профиля
 1. "Полностью рабочий станок, есть следы неправильного хранения не влияющие на работу"
 2. @vovancaban Буду особливо вдячний якщо зробите фото кріплення.
 3. Підкажіть розміри оригінального різцетримача та його осі.
 4. Підкажіть як виставити нерідну ЗБ на 16У04П, дає конусність в 0,2мм. Бажано неруйнівними методами. Попередньо придумав лише зробити накладки одночасно на горизонтальну і одну бокову поверхню у ЗБ та ПБ(вони на одній базі), таким чином щоб вектори зміщення перетнулись в одній точці. І як правильно проміряти колінеарність осей шпінделя та пінолі?
 5. Однозначно краще! @ALTOS А Ви ніколи не стикались з ситуацією коли стоїть розточний різець, а ходів суппорта не вистачає щоб розвернути різцетримач? А Ви ніколи не стикались з необхідністю точно встановити фасонний різець чи накатку під певним кутом до осі деталі і мати можливість відтворювати положення при зміні іструменту?
 6. Ох, це я не зрозумів значення "головка", вибачаюсь. Все вірно описано.
 7. Якщо це компресор, то дуже цікавий, але на ЗІли та Камази гугляться лише поршневі.
 8. А це точно компресор? Може маслонасос?
 9. внутрішні губки мають певну товщину, приблизно 0,3 мм, між ними зазор. Тому на діаметрі 8 мм буде похибка саме в мінус 2 сотки, це я зараз прочертив в CAD. На моєму взагалі більше 0,5 мм товщина губок, точно діаметри не поміряти.
 10. @Андрей642 На офіційному сайті TOS Svitavy написано що у них працює 220 осіб, і при тому виготовляють верстати. Не думаю що при цьому доцільно виготовляти ще й патрони, простіше замовляти в Китаї з певним рівнем якості. І цілком реально що такі самі патрони китайці продають без маркування, але гіршої якості(не повністю шліфовані, грубо оброблені, з відбраковки) а хитрожопці купують їх і замовляють лазерне гравіювання.
 11. Точно так я порадив одному знайомому який тримає майстерню з виробництва авіамоделей. Він набрав студентів-авіамоделістів і не може отримати від них нормальну віддачу, то забухає хто, то запізниться, то брак гонять. А я кажу "набери не студентів, а мужиків з взуттєвого виробництва, столярів, розкрійників, навчи за пару місяців робити тільки те що потрібно тобі і нехай гонять план. А моделісти сприймають моделі як баловство, а не роботу". Він відбирав не спеціалістів, а солдатів строкової служби, від них вимагається лише суворе виконання Уставу та інструкцій по експлуатації обладнання. Зв’язківцем-спеціалістом повинен бути офіцер. Для командира головне щоб всякої халепи не сталось, щоб всі залишились живі здорові.
 12. У мене є двокулачковий 100 мм, але він самоцентруючий. Не знав куди припхати, думав що можна використати як маленькі лещата)))
 13. А мене найбільше вражають "мастєра вєтєраньі соцтруда шестова разряда" які за примітивщину на годину роботи просять 500 грн, а коли приходиш до нього нарізати шестерню на ТВ-16, то він закинувши ноги на верстак каже "Та щось не хочеться, це УДГ ставити, фрезу прикручувати, о це ті отвори рахувати...", при тому що я навіть пообіцяв принести фрезу потрібну та порахувати поділ. Такий собі антипод ДМ. Я вже зрозумів що з наших заводів треба гнати отих "заслужєньіх" пенсіонерів, залишивши мінімум адекватних тверезих дідів для передачі виробничих навичок. Пенсіонерам по суті нічого не потрібно, тому найбільше вони хочуть нічого не робити. Але молодь з ПТУ це зараз взагалі жах, один такий кадр попався, не розрізнює уклон і конусність на кресленні, не знає як виставити суппорт на потрібний конус з індикатором і без нього. По розмовам з іншими представниками ПТУ-освіти ситуація не краще. Піднімати промисловість можуть лише зрілі люди з сім’ями і необхідністю будь за що принести до дому гроші.
 14. Плакат з дівчатами - це також елемент мужицького робочого антуражу. Але він повинен бути не бидлячим типу "гола тьолка з гаєчним ключем", а з жартівливим підтекстом, щось в дусі американського пінапу, там дівчата милі і культурні.
 15. Краще не мигати, обрати яку не будь деталь зображення та скосити розслаблені очі так, щоб зображення лівого і правого ока роздвоїлось - зображення повинні розходитись точно горизонтально і залишатись чіткими. Якщо одне зображення вище іншого, то буде сильна втома і головний біль, не зважаючи на здатність очей скомпенсувати такий перекос зображень.