• Оголошення

    • sadmin

      Кріпта   26.04.24

      В нас новий спосіб поповнення балансу - через кріпту.
      Через лот. на довільну кількість USDT TRC20.
      Посилання - в розділі "Підтримати"

IMP

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    12/5
  • Публікації

    1 800
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Діб у лідерах

    8

Усі публікації користувача IMP

  1. Спробувати піднести плівку до оголеної руки. Орієнтований лавсан повинен "притягнутись" до волосся на руці і прилипнути. З ПВХ такого не буде. Колись в Луцьку випускали тонку лавсанову плівку саме для виготовлення конденсаторів. Самі конденсатори виготовляли в Рахові. Але наскільки мені відомо то намотувались вони на 60-тидесяти сантиметрові в ширину втулки діаметром 76мм (такі колись були стандарти). Вже в Рахові їх різали на бабінорізці потрібної ширини і перемотували на металеві кільця, після чого пускали в роботу. Також Свема випускала лавсан різної товщини, як орієнтований, так і аморфний.
  2. Ви хоч розумієте рівень робіт та обладнання виконуваних на попередньому відео ? Там ще аналогів ССВА-160 бракувало.
  3. Тепер більш зрозуміло.. 1 Знаю про кого йде мова особисто. Він досить кваліфікований зварювальник, .....з світовим ім'ям До останнього часу працював в калінінграді на фірмі мілеста. Точно така фірма знаходилась в Мелітополі і тому не знаю де й чий філіал, чи тут, чи там. Раніше, його як досить досвідченого зварювальника запрошували на виконання робіт по пусконаладці заводів по цілому світі. Зараз же він скотився до рівня тулапузіка по рекламі продажу італійської Чебори, яка не дивлячись на санкції і далі продає свої апарати за поребриком. 2. Я був не правий стосовно колд велда, але думаю був правий стосовно багатофункціонального реле часу. Продивившись відео до кінця, думаю, його він показав мельком не з проста, а він є частиною даного пристрою Подивіться відповідь на моє питання за посиланням і зверніть увагу яким апаратом варить лисенко. Підозрюю (хоч можу і помилятись) що дане реле і сприяє створенню чешуйчастого шва. П.С. Бачу не грузиться пристрій, то напишу словами. В нашій барахолці продається подаюче TIP TIGОсь про нього я й вів мову.
  4. А чим тоді виставляти піковий струм? Спробую ще раз пояснити. В імпульсному режимі зварювання присутні крім стартового струму ше піковий та базовий.....+ струм спада, або заварки кратера. Піковий та базовий чередуються між собою по величині та часі, що зветься коефіцієнтом заповнення ванни, який і впливає на режим імпульсної зварки. Імпульсний режим, як правило застосовують для меншого тепловкладення в деталь, бо грубо кажучи піковий струм розплавляє метал, а базовий вистужує і не дає згасати дузі. Ось це чередування і являється імпульсним режимом, якщо коротко пояснювати, бо можна налаштувати процес, коли пікоий струм буде меншим від базового..... На фото видно якесь програмоване реле часу. Останнім часом у багатьох "стає модним" так званий холодний режим ТІГ зварювання, подібний до точкового. Тоб-то налаштовується струм вищий від потрібного для зварювання і точками, або короткими запалюваннями дуги ( щоб не дати "провалитись" металу) зварюється. Так можна варити будь-яким ТІГ ??? апаратом, так би мовивши "цмикаючи" трігером (короткочасно натискаючи кнопку включення). Але проблема в тому, Що час роботи дуги при цьому триває мілісекунди і добитись повторюваності вручну дуже тяжко. Ось напевно для цього і лісенко застосував це реле часу, яке і спрацьовує на час роботи в мілісекундах, включаючи та виключаючи дугу. Можливо я й не правий, бо відео не дивився, але маю підозру, що так воно і працює, а це вже геть не імпульсний режим зварювання, а точковий.
  5. Імпульсна зварка дещо інше. Там присутні базовий струм і піковий. В вашому випадку це щось схоже на точкове зварювання.
  6. Чи передбачено підігрів дроту в даному подаючому ? Чи існує можливість підключення подаючого до звичайних зварювальних ТІГ апаратів без адаптованого під нього блоку живлення? Дякую!
  7. Це лише з-за цього ви вибрали саме цю моль маски і саме цього виробника ?
  8. Ну чому ж? Девайс досить корисний щоб на морду лиця не летіли іскри при роботою УШМ...Ще можна використовувати при зварюванні у вузькодоступних місцях, коли користуватись хамелеон окулярами,де застосування звичайного хамелеона не зовсім підходящий варіант. Та й колір — "гламурненький", щоб оточуючі не перестрашились. А ціна — вопше як задармо.
  9. https://jak.koshachek.com/articles/svitlofiltri-dlja-zvarjuvalnih-masok-hameleon.html
  10. Вас цілком влаштовує результат на таймінгу 1:36 — 1:40??? Там в ручному режимі можна добитись кращого результату. По звуку навіть чути "затики" в процесі зварювання.
  11. Не хочеться сперечатись, але... Свого часу приходилось вивчати таку "мудру" науку, як аеродинаміка, хоча не був авіаконструктором (Це їх в першу чергу "кусок хліба") Щоб щось доказувати в аеродинаміці перш за все потрібно будувати графіки прикладення сил, які діють на елемент в тій чи іншій точці ..та посилатись на закони фізики для стискаємих та нестискаємих газів..включно з формулами розрахунків. Крім того приходилось попадати в турбулентні потоки над Атлантикою, коли в такого "сараю", як ІЛ-96 закінцівка крила здійснювала коливання і різні сторони з амплітудою, більшою метра від осі крила і де-які пасажири лайнера "вичавлювали сік" з підлокітників крісла....але ці все лірика. Стосовно даного конкретного випадку скажу , що про флаттер навіть не варто вести мову, бо розміри / площа деталі та кількість елементів кріплень її до несучої частини конструкції навіть не спровокують початку розвитку даного явища. Вітрові навантаження будуть відбуватись, як такі, а розвиток ефекту флаттера — НІ (Порівняйте площу крила ЛА і відстань від місця кріплення його до фюзеляжа)
  12. Це вже зовсім лишнє і флаттер в даному випадку ні до чого. Для виникнення цього явища потрібно декілька відсутніх в даному випадку умов.
  13. Дуже зручно при користуванні декількома апаратами в різних місцях з використанням різних газів для виконання різних задач.
  14. Не варіант, що при вистиганні не почне чавун тріщати в ЗТВ. 50/50.....але навіть при вдалому зварюванні наступна обробка можлива лише абразивом, бо твердість вала від навуглероджування буде біля 60 од.
  15. Він зварюється в середовищі захисного газу 98/2 ? ТІГом не пробували як він вариться?
  16. Білий чавун має обмежене застосування з-за присутності в його складі цементита. Відпалювання тут не допоможе.
  17. В нього спробуйте спитати.https://www.google.com/search?q=firka+olexander&oq=firka+olexander&aqs=chrome..69i57j33i10i160l4.16694j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Задрало вже чисто це злітання реєстрації профіля, разом з цією великою барахолкою, а не місцем спілкування.)))
  18. Ціни, в залежності від регіону досить різняться, як і ціни на газ. Алюміній дорожче, нержа — ціна трохи нижча, чорний метал — ще нижче. Хто бере за сантиметр, хто за час роботи....
  19. То все ж поділитесь своїми роботами по наплавці чавунних головок дротом ПАНЧ-11 ? І перш за все підкажете для чого розроблявся обговорюємий матеріал ?
  20. .....не відбілиться та не почне тріщати ......
  21. А якщо ні, то як поступати ? І як відрізнити якісний чавун від неякісного?
  22. Могли б з нами поділитись досвідом таких ремонтів. А коли б ще й з ілюстраціями, то взагалі б було супер.
  23. Ну хоча б https://www.youtube.com/@kyivwelding99 Але він більше по вухах їздить )))) або https://www.youtube.com/@TIGmakaay Стосовно зварювання головок, то в основному люди заварюють тосольні канали, рідше — перемички між клапанами, ще рідше — тріщини в чавунних головках від фур. Тут вже питання в ціні та доцільності таких робіт.
  24. Справедлмвості ради пмиання не в кацапах, а в відношенні людей до своєї роботи. Ви думаєте, що завод "Комунар" разом з Мелітопольським моторним заводом дуже відрізняється від тих самих кацапів? Дали б їм мерседеси збирати, вони б і їх зпаплюжили. Так вже повелося ще з совка.(тут зараз прибіжить одиг ярий прихильник того періоду і почне копитом в груди бити доказуючи переваги совка....), планової системи соціалізму, та відношенню людей та відповідальності до виконання своєї роботи. Колись вся Запорізька область була "насичена" так би мовити закладами трудового перевиховання, які працювали на завод "Комунар" включно з мелітопольськи моторним. Пізніше "ініціативу" перехопив кооперативний рух.... і так вже повелось, що питання якості відійшли на задній план, а на передній — питання кількості та прибуток. Ось така х**ня малята.... Могли ж підприємства оборонної сфери випускати ті ж самі товари народного споживання гарної якості.